Jak cítit a rozlišovat energie, nebo duchy

7.2.2022 v Nezařazené 14

Už se vám někdy stalo, že jste vstoupili do nějakého prostoru a pocítili dramatickou změnu energie? Možná jste nedokázali přesně pojmenovat, o jaké změny se jedná, nebo jste si možná ani nebyli vědomi, že k nějaké změně došlo, ale něco vám rozhodně připadá jinak a nejste si úplně jistí, co.
Každý, kdo se věnuje práci s energií, nebo je na energie citlivý, to pravděpodobně čas od času zažil.Vše ve Vesmíru obsahuje energetickou vibraci a společně tato vibrace tvoří svět, který zažíváme. Tyto energie se pohybují a rezonují na různé škále, od vysoké, po nízkou frekvenci. Nižší frekvence jsou destruktivní, zatímco vyšší frekvence konstruktivní a kdo tyto energie vnímá, ten ví, že oba druhy energií doprovázejí rozdílné vjemy.

Nízké destruktivní energie se projevují takto:
Jste pocitově obklopeni hustým, nebo těžkým vzduchem. Ztěžka se dýchá, může to nutit ke kašli.
Kolem hlavy nebo ramen cítíte tlak nebo tíhu
Máte pichlavý pocit na zátylku
Silná změna teploty, na chlad, nebo na horko, obě varianty jsou možné.
Nevolnost při pohybu, nebo závratě
Přebíráte emoce, nebo myšlenky, které nejsou vaše. Uvědomujete si, že takto vy normálně nemyslíte a říkáte si, kde se to ve vás vzalo.
Nevysvětlitelná úzkost nebo stres
Únava, fyzická těžkost.

Nižší frekvence jsou obvykle vytvářeny emocionální bolestí, která je přítomna v blízkém okolí. Tato emocionální bolest může být způsobena hádkami, strachem nebo určitým traumatem, ke kterému mohlo dojít v minulosti. Hustou těžkou energii mohou mít také přeplněná místa, jako jsou města a nákupní centra, a to kvůli množství lidí, kteří se zde neustále pohybují.

Vysoké konstruktivní energie se projevují takto:
Jste obklopeni klidem a mírem
Ve vzduchu je cítit lehkost, dobře se vám dýchá
Můžete pocítit teplý, jemný vánek, který může příjemně vonět
Přijde na vás povznášející vlna inspirace nebo kreativity.
Jste uvolnění a bez stresu
Náhlý pocit vnitřního štěstí
Příval energie.

Vyšší frekvence obvykle vytvářejí dobré emoce, jako je vděčnost, radost, láska, pocit hojnosti a vyšší stupeň vědomí. Tuto energii najdeme zejména v přírodě.

Čím více to budete cvičit, budete věnovat pozornost svému okolí, tím lépe rozeznáte místo s vysokou, nebo naopak nízkou energií. Vaše schopnost vnímat energie také závisí na vaší vlastní energii a na pocitech, které v danou chvíli prožíváte.
Pozor také na opačnou interpretaci, protože konstruktivním lidem dělá zle destruktivní energie, ale naopak destruktivním lidem se dělá zle z konstruktivní energie. Proto se vám může stát, že někdo, kdo tvrdí, že je citlivý na energie, vám bude interpretovat tyto energie obráceně. Pro něho je totiž subjektivně dobro zlo a zlo dobro. Objektivně sice ne, ale on to tak vnímá. Více o energiích, o tom jak je rozlišovat a jak pěstovat své vlastní vysoké frekvence, najdete v knize Anděl strážný, včetně návodů jak se před destruktivními energiemi chránit.

V některých prostorách mohou být přítomni také duchové.  Jsou mezi nimi rozdíly a dá se rozlišit, jestli jste se setkali s lidským duchem, andělem nebo jiným.

Lidští duchové se mohou projevovat takto:
Ucítíte lehký vánek, který jako by přicházel odnikud.
Náhle pociťovaný tlak, tíha, nebo změněná hustota vzduchu.
Někdo nebo něco se vás pocitově dotýká, nebo se o vás otírá
Uklidňující pocit (zejména pokud se jedná o milovanou osobu, která se s vámi snaží navázat kontakt).
Náhlá změna teploty
Místnost se zdá být pocitově menší, nebo tišší

Bloudící duchové jsou lidské duše, které nepřešly na druhý břeh, zůstávají v astrálu, kde potemní a začnou shánět energii z vnějších, živých zdrojů. Jsou to majitelé sídel, která nehodlají opustit, náhle zemřelí, kteří nepřijali fakt že již nejsou naživu, nebo obecně duše, které k hmotné rovině něco poutá a nechtějí (nebo nemohou) se toho vzdát a odejít.

Bloudící duchové se mohou projevovat takto:
Velmi těžká energie, nebo pocit cizí přítomnosti
Velmi chladný nebo téměř mrazivý pocit
Pocit, že vás někdo sleduje, pozoruje
Zvenku přijdou silné emoce, nebo jiné pocity, které obvykle nemáte
Snaží se vám něco ukázat, nebo předat nějaké poselství.
Pocit klesajícího, nebo smršťujícího žaludku
Vnitřní neklid bez příčiny
Nebo ho můžete opravdu zahlédnout, většinou procházejí hlavně mezi dveřmi a po chodbách.

Je možné vnímat také přítomnost andělů. Andělé jsou laskavé ochranné bytosti. Vibrují na velmi vysoké frekvenci a proto je setkání s nimi vlemi příjemné.

Andělé se mohou projevovat takto:
Povznášející příval energie
Hřejivý pocit, že jste milováni a pod ochranou
Uklidňující pocit. Pokud jste předtím byli nervozní, náhle se vzklidníte
Jste obklopeni ochrannou, silnou energií.
Uvidíte jasné, blikající nebo vznášející se světlo
Slyšíte vysokofrekvenční pískot, zvonění zvonků, tichý šepot, nebo šum, může to znít i jako třepotání křídel.
Můžete cítit hlazení po hlavě.

Přírodní duchové také mají své specifické projevy. Patří k nim duchové zvířat, víly, skřítci a další elementálové. Jsou to dobré bytosti, ale mají specifický smysl pro humor. Někdy si z lidí dělají srandu, schovávají jim věci a všelijak na sebe upozorňují, pokud je máte doma.

Přírodní duchové se mohou projevovat takto:
Náhlá změna chování či postoje, zejména u dětí a zvířat, která jsou citlivější a na vnější vlivy reagují více.
Pocit legračnosti, vtipnosti, odlehčení ve vaší mysli.
Povznesená nebo šťastná nálada, příval radosti ze života.
Prohloubené vědomí

Vnímání energií vyžaduje nejen talent, ale také cvik a zkušenosti, protože každý člověk má svůj vlastní způsob. Čím více se této schopnosti otevřete a budete si jí všímat, tím silnější bude i vaše intuice a tím jasněji budete vnímat druhy energií, se kterými se setkáváte.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2022-02-07 02:51:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc krásný článek 😊❤

Ikona diskutujiciho Pavel 2022-02-07 08:52:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za nádherný článek.

Ikona diskutujiciho Ľubomír 2022-02-07 10:29:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pred týždňom mi spadli okuliare na zem. Zohol som sa, aby som ich zdvihol, avšak už tam neboli. Dodnes ich neviem nájsť. Viem, že je pri mne niekto, kto ma má veľmi rád a pomáha mi. Moja intuícia vycíti dopredu, čo sa stane. Či už je to pozitívna alebo negatívna udalosť. Preto stále tvrdím, že prvá myšlienka je tá správna. Nie je naša. Je zaslaná od konkrétneho anjela. Všetko ostatné je klamanie sa sám sebou. Tento život je tak nádherný 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-07 10:45:57
Ikona diskutujiciho
sipka

To by se dalo vysvětlit dvěma způsoby… buď něco nevidíš co máš vidět a spadly ti brýle protože máš symbolicky „otevřít oči“ a přiznat si pravdu… nebo, pokud bez brýlí nevidíš, by to mohlo znamenat, že jsi „přišel o zrak“, něco důležitého ignoruješ, co bys vidět měl. Třeba máš v blízkosti špatného člověka a omlouváš jeho činy, nebo si namlouváš, že je nějaká situace lepší než je. Něco v tom významu to asi bude. Kor když ti ty brýle i zmizely, to přece není normální.

Ikona diskutujiciho Jana 2022-02-07 11:50:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Stalo sa mi raz niečo podobné, boli sme na rodinnej oslave okrúhleho jubilea a s bratrancom som šla vymeniť CD, tak som z notebooku vybrala jedno CD a dala tam druhé, viem, že to bola ľudová hudba (jedna z mála klasického nedychovkového spracovania). Zasunula som CD a nič nehralo a potom som teda znova stlačila CD-romku a vysunula sa prázdna. Ani sme nikde v priestoroch reštaurácie nenašli to CD a vôbec doteraz ho niet, zostal z neho len obal. Nevieme si to vysvetliť, pretože notebook aj naďalej išiel a myslím, že ho môj brat už mal aj otvorený keď tam niečo opravoval, ale nie som si istá.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-07 13:22:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně jednou zmizela voda ze sklinky. Nalila jsem plnou, odešla jsem pryč, za 20 minut jsem se vrátila a byla prázdná. Jenom zevnitř zůstala vlhká.

Ikona diskutujiciho adria 2022-02-07 18:18:35
Ikona diskutujiciho
sipka

to my s mamkou asi máme doma skřítka, mizí nám věci v kuchyni.
nejdřív nám zmizela odměrka, tam dáváme kysané zelí, to už se objevilo. místo toho nám teď zmizela červená miska na těsto.
oboje z jedné skříňky z pod dřezu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-07 20:10:35
Ikona diskutujiciho
sipka

asi to má na sáňky 😀

Ikona diskutujiciho Diana 2022-02-07 20:01:28
Ikona diskutujiciho
sipka

No vida, a já se potom, co se mi tohle dělo, už začala bát, že mi hrabe.

Ikona diskutujiciho vap 2022-02-07 20:00:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, tak jak už jsem psal do spousty příspěvků, doma mám energie proměnlivé, jednou destruktivní, podruhé lepší a má to souvislost s určitými sousedy.Entity jsem ve svém bytě začal občas i vidět, většinou se jedná o jakési stříbrno-černé koule (vzorem připomínají popraskané kulaté zrcátko), které ale děsně rychle sviští (několik metrů za zlomek vteřiny) umí i náhle zmizet v prostoru.Tyto koule připomínají kulové blesky a mírně stroboskopicky blikají, řekněme do 10-ti Hz.Jsou tam dále i jiné, černé kuličky, které také rychle sviští (připomínají letící saze).Když praskne v nábytku, tak někdy právě vidim tohle v prostoru prosvištět.Tuhle jsem něco nahrával a ozvalo se tam nějaké bučení.Když jsem si to pozorně poslechl, tak zpomalený hlas tam říkal „néééé-mááám síííííl-ůůů“.Ale říkám si, stejně je tu něco divně.Spíš mi to přijde, jak programem upravený zvuk, protažený+snížená frekvence, než nějaká entita.Jindy, když jsem pouštěl jinou nahrávku, tak jsem slyšel, že s tím hlasem je smíchaný vysokofrekvenční piskot (asi 15 Khz na hranici slyšitelnosti).Nahrávku jsem zpomalil a taky že jo, snížila se frekvence (asi na 5-7 Khz), která silně pískala jak konvice na čaj.Začínám být na pochybách, co jsou entity a co už ne.Tohle vypadá na uměle generované technické zvuky vysílané do éteru.Jindy jsem doma nahrál hlas, který říká něco v Katalánštině, potom skřetí výkřiky v neznámém jazyce i něco v Bulharštině.Nahrál jsem také hlas, který říká „kde mám mobil“.
Potom kdo ví, co ty lovci duchů vlastně nahrávají/poslouchají? Zda to má vůbec s těma místama nějakou spjatou historii??Když ve svém bytě zaznamenám hlas ducha??? který hledá mobil, tak je jasné, že s historií mého bytu takový duch nemá co dočinění.Dříve mobily nebyly.Duch do mého bytu buď omylem zbloudil a nebo byl někým záměrně poslán.Lovci duchů také někdy chodí na hřbitovy.Teda nevim, ale pochybuju, že duch se bude držet desítky let u svého hrobu a čekat, až tam jednou přijdou frajeři se šumivým pseudo-tranzistorákem.Koho by to bavilo? Leda démoni, ty tam budou.
Podle mě lze přitáhnout konkrétného ducha myslí, kvůli tomu ale nemusim jezdit na místo jeho úmrtí či pohřbení.Také se mi líbí jak různí lovci duchů si svoje videa okoření strašidelnýma znělkama, aby to hororově působilo.Tady už jedou na senzaci.
Ale také jsem zkoušel doma u sebe myslí přitáhnout nějakého youtubera, co o něm psali, že zemřel na drogy.Něco jsem pouze řekl na jeho adresu a skutečně odpověď na záznamu přišla a docela odpovídala jeho stylu vyjadřování i mluvy ( i když ani tak není stopro jisté, zda to byl on).Energii kupodivu nemá ale špatnou, takovou uklidňující.U mě doma také nikdy nebyl ani mě neznal.

Ikona diskutujiciho Vap 2022-02-08 13:17:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U mě doma se několikrát začala objevovat loužička vody například jednou ráno na stole, na kterém jsem určitě ani večer před nic nepil.Vodu jsem utřel, ale chovala se divně, rozprskla se do malých kapiček, které schly několik hodin.(to není normální voda)
Podruhé se mi objevila na podlaze (tu jsem několikrát vyfotil-takže vidiny se nekonají).Potřetí se mi objevila na podlaze pod židlí a ještě navíc byla plná nějakých chlupů.Když jsem se za nějakou chvíli rozhodl jí uklidit, už tam nebyla, jen čistá podlaha.
V poslední době se záhadná voda na podlaze začala objevovat i u rodinného člena, který bydlí úplně jinde, než já.
Nedávno jsem měl opět živý sen o sebedestrukci psa.Odehrálo se to právě v bytě u rodinného člena.Divoký střeštěný pes vletěl do nábytku (ve snu jiný nábytek než v reálu) a omlátil si hlavu o zadní stěnu vitríny až ta deska praskla, jakoby chtěl spáchat sebevraždu.Pes pak odběhl do chodby a začala z něj téct kalná voda (podobně jako odpadní z pračky).Sen nad kterym mi rozum stojí.
Doma se mi také divně práší, žádné čističky vzduchu nepomáhají.Prach se po nějaké době usadí na površích či za postelí a to jsou vysloveně oblaka jak z ovčí vlny, vůbec nevím, kde se to tam bere? Koberce už nemám asi víc jak 10 let, proto není normální, aby se prach z vláken držel tolik let „někde ve vzduchu“.Prach je šedo-bílý a jsou to krátká tenká vlákna-to není normální prach, ten prach „někdo“ záhadně vyrábí.Toho mága, co tohle všechno způsobuje, toužim pořádně proplesknout.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-02-08 23:12:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mě dycky pomáhá když na mě jde nějaká temná bytost tak ji řeknu už je to zbytečné pro mě metrix končí pochopil sem smysl celé téhle hry a zvítězil hra už pro mě skončila nyní nemáte na demnou žádnou moc už nejsem učastníkem hry

v mém případě to velmi dobře funguje temná bytost se otočí a odejde a uplně bez odporu vůbec se nebrání to samí platí i pro temné bytosti co utočí ve snech oni normálně odejdou podle mě se musejí řídit pravidlem kdo prohlédne hru metrixu a řekne že není již ůčastníkem hry nesměj na daného člověka pak utočit

Ikona diskutujiciho vap 2022-02-10 18:00:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To na ně musím zkusit.Ale mám obecnou zkušenost, že ať jsem řekl cokoliv, tak ignorovali.To je právě ten teror, když není úniku z tyranie.Ale cosi zajímavého jsem někde četl z různých zdrojů.Že na této planetě žijí též lidé z jiných dimenzí, kteří mají omezené možnosti.Například nemohou dělat duchovní médium nebo je dohlíženo, aby nebyli dosazeni na lepší pracovní pozice jako vedoucí a tak podobně.To mi připadá, jak kdyby to bylo o mě.To jsou takové informace, které nejsou moc slyšet, jen semtam nějaké strohé zmínky a nic.Skutečně pocit, jakobych tu neměl skoro žádná duchovní práva, nekecám.I když bůhví jak to je, třeba je to jen kletba a žádná jiná dimenze.Udělat z někoho „mimozemšťana“ může být je krycí zástěra zlomyslných démonů-fašounů.Jinak příroda na této planetě je dobře promyšlená, ale divná, protože tvor požírá tvora, predátoři masožravci si troufají víc na býložravce než na svoje šelmy.V Africké přírodě je to zřetelně vidět.Lev sežere nevinou zebru, která za nic nemůže a ani se nemůže bránit apod.Srabáctví „dovolujeme si na slabší“ je v přírodě mezi zvířaty běžné.

Ikona diskutujiciho Akimo 2023-02-21 17:16:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý článek

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek