Jak globální elita zlikvidovala Viktora Schaubergera

12.10.2020 v Zajímavosti 3

Mnoho současných lidí zná jméno talentovaného rakouského inženýra a vynálezce Viktora Schaubergera, autora jedinečných objevů, jejichž podstatu napodobil podle principů přírody. Ne náhodou se mu říká ,,rakouský Tesla“. Smutný fakt je, že tvůrčí činnost i životy obou těchto talentovaných vynálezců skončily díky aktivnímu zásahu služebníků světové elity.O Nikola Teslovi se toho napsalo hodně. Nikola například řekl, že na naší planetě existuje parazitická síla, která brání zavedení perspektivních technologií levné energie.
Zatímco se Nikola Tesla věnoval tradiční energii, jeho aktivity sponzorovaly nejbohatší rodiny světa. Avšak ve chvíli, kdy chtěl dát lidem volnou energii a jeho plány začaly ohrožovat superzisky nadnárodních korporací, se náhle z uznávaného génia stal ,,mystifikátor“ a ,,pseudovědec“.
Je třeba říci, že tuto techniku zdiskreditování autorů průlomových technologií už elitářští paraziti dostatečně zdokonalili a používají ji dodnes.

Nikola Tesla: Srbský vynálezce, fyzik a konstruktér elektrických strojů a zařízení.

Podobně dopadl také jedinečný vývoj Viktora Schaubergera, který se postavil proti tradičním a destruktivním technologiím, které jsou založeny na výbušné energii (spalovací motory) a tradiční uhlovodíkové energii. Jako náhradu těchto destruktivních technologií, vyvinul zcela jiné, které by neničily přírodní prostředí, ale naopak by ho obnovovaly.

Dříve či později proto padl pod drobnohled majitelů nadnárodních korporací, kteří pod záminkou zavedení jeho objevů vylákali Viktora Schaubergera do USA. Takto se v roce 1958 ocitl v doprovodu svého syna Waltera a zetě nejdříve v New Yorku a pak v Texasu, kde mu byly nabídnuty možnosti vytvoření vlastních zařízení.

Viktor Schauberger: génius, který napodobil přírodu a dokázal aplikovat implozivní technologii na své vynálezy

Důležitou roli v této operaci světové elity dostal Američan německého původu Karl Gesheiner, který bez explozivních technologií neviděl budoucnost. Když se dozvěděl o konceptu Viktora Schaubergera, vyzval ho, aby odešel do USA, přičemž ho přesvědčil, že jsou v této zemi mnohem lepší příležitosti pro realizaci Viktorova vývoje.

Dokážete si to představit? Vášnivý odpůrce Schaubergerových konceptů, ho najednou pozve do USA, aby mohl uskutečnit své plány? Už jen to mělo Viktora upozornit na to, že něco není v pořádku. Ale Schauberger přesto uvěřil jeho slibům o finanční podpoře od bohatého amerického finančníka. Pouze jeho syn Walter tušil, že se něco chystá.

Viktor Schauberger v roce 1955 předvádí domácí model jeho zařízení na výrobu energie (elektrárny).

Umíte si představit tu ,,katastrofu“, kdybyste tohle měli všichni doma a nemuseli platit nikomu výpalné za to, že používáte elektřinu? ,,Zlotřilé“ plány Viktora na zásobení domácností vlastní energií, musely být překaženy.

Jak se ukázalo, tento trik skvěle zafungoval. A jak ukázala budoucnost, Karl Gesheiner a síly, které představoval, zařídily toto všechno ne proto, aby lidstvo mohlo využívat jedinečné vynálezy rakouského génia, ale naopak aby Viktor své vynálezy nikdy neprosadil.

Schauberger měl v té době už 73 let, ale navzdory letním vedrům v Texasu, které snášel špatně, byl plný nadějí a očekávání, které se nikdy nenaplnily.

Byl to právě Karl Gesheiner, který naschvál vytvářel mnoho potíží s vývojem experimentálních prototypů Viktora Schaubergera, které se měly vyrábět v jedné z továren americké společnosti Washington Iron Works v Shannonu. To nakonec vedlo k neúspěchu. Prototypy zařízení zpočátku přišly z Rakouska s dvouměsíčním zpožděním, pak byly náhle podrobeny neodbornému zacházení, nebo se ztratily úplně. Některé části Viktorových ,,ztracených“ zařízení se pak našly schované v garáži Karla Geisheinera.


Došlo k uměle vytvořené sabotáži s cílem narušit autoritu vynálezce a důvěru v jeho vývoj. To však nebyl jediný cíl globalistů, během kampaně proti Viktorovi Schaubergerovi.

Z důvodu zrušení smluv, zůstal Viktor Schauberger prakticky bez prostředků na živobytí a nemohl si koupit ani cestu zpět do své vlasti.
Byl proto nucen prodat všechny patenty na své vynálezy jednomu americkému konsorciu, aby se vůbec mohl vrátit domů. Z toho důvodu dnes, pokud se pokusíte využít jeho objevy, musíte zaplatit vysoké výpalné vlastníkům těchto patentů.

A skutečnost, že jsme se nikdy nedočkali uplatnění všech těchto patentů, potvrzuje skutečnost, že Viktor Schauberger byl záměrně nalákán do pasti a důmyslně okraden o své vynálezy jen proto, aby se to všechno mohlo zamknout do šuplíku.

Po návratu domů by byl samozřejmě talentovaný vynálezce navzdory svému věku schopen přijít s něčím jiným užitečným pro lidi. Zástupci světové elity s tím však počítali předem, a proto se pojistili, aby k tomu nedošlo.

Pět dnů po návratu do vlasti Viktor Schauberger náhle zemřel. Stal se obětí parazitického systému podobně, jako Nikola Tesla o 15 let dříve.
A ani náhlá smrt mnoha dalších talentovaných vědců a vynálezců není z tohoto pohledu nijak neobvyklá. Pouze potvrzuje, že jsme uměle drženi dál od zakázaného poznání, které by nás mohlo osovodit od placení výpalného za energie a umocnit naši samostatnost a nezávislost na systému.

překlad © www.aluska.org 2020 / Použité zdroje: První, druhý, třetí

 Komentáře

Ikona diskutujiciho hajc 2020-10-13 08:43:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvela osveta pro hledajici a vahajici. I uplnemu ignorantovi musi dojit paralely mezi teslou a schaubergeren a stejny scenar. To stejne i wilhel reich, prevratny vyzkoum orgonove energie

Ikona diskutujiciho Smil 2020-10-13 11:25:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podobně tragický osud potkal i Rifeho. Jeho generátor frekvencí s plazmovou trubicí měl úspěšnost 100% při terapii rakoviny. Stačilo tak málo a mohli jsme být dnes úplně někde jinde..

Ikona diskutujiciho ika 2020-10-23 09:28:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, na tohto pána som natrafila náhodou u jednej dobrej duše. Práve nabíjala vodu jeho implozívnou energiou pomocou vodného víru. Ona má ‚zariadenie‘, dve nádoby z modrého krištáľového skla v podobe akýchsi presýpacích hodín, ktoré otáčala, aby sa voda vo víre prelievala z jednej do druhej. Takto upravená voda, doslova za pár sekúnd od napustenia z kohútika, chutila. Bolo to neporovnateľné! Vyskúšajte si to sami. Potrebujete len vyšší sklenený džbán a varechu / miešadlo (drevenú alebo medenú, nie železnú). Napustite ho vodou a približne minútu miešajte, až sa vytvorí hlbší vír. Ochutnajte a porovnajte. Pán Schauberger bol lesník, učil sa z prírody, žiaľ, zneužili ho aj nacisti, ktorým vytvoril akési ufo poháňané implozívnou energiou. Stojí za to si o ňom naštudovať viac, jeho rady oceníte aj v záhrade.
K takým rozhľadeným osobnostiam, ktorých stojí za to objaviť patrí aj Rudolf Steiner.
Krásny deň.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek