Jak hodina narození ovlivňuje náš život

5.8.2021 v Zajímavosti 4

00:00 — 02:00
Vládcem je Merkur. Tito lidé jsou obvykle výborní žáci a studenti. Mají skvělé organizátorské a analytické schopnosti. Velmi často nevypadají na svůj věk. Jejich práce bývá spojena s cestováním a stykem s lidmi. Pokud jde o milostné vztahy, jsou buď mimořádně otevření, nebo naopak velmi uzavření.02:00 — 04:00
Zrozenci tohoto časového úseku jsou pod vládou Venuše. Umějí dobře zacházet s penězi. Jsou neuvěřitelně pracovití. Velmi si cení pohodlí při bydlení. Nejraději si všechno udělají sami. Zbožňují umění a hudbu. Vždycky sledují módní trendy. V lásce si velmi cení věrnosti a oddanosti.

04:00 — 06:00
Těmto lidem vládne Mars. Mezi ostatními velmi vynikají. Nejčastěji jsou to výjimečné, výrazné osobnosti. Není s nimi nikdy nuda. V lásce potřebují silného člověka s pevnou vůlí. Často dosahují skvělých výsledků v kariéře.

06:00 — 08:00
Lidé pod ochranou Neptuna. Často lidé věřící, duchovně naladění. Mají ušlechtilou povahu, chápou všechny a všechno. Těžko si volí vhodné zaměstnání. V lásce se často dopouštějí nečekaných a nepochopitelných činů.

08:00 — 10:00
Uranovi chráněnci. Příjemní, přátelští lidé. Nejčastěji mají velké množství přátel. Jsou neformálními lídry každé společnosti. Nedají se ošálit žádnými falešnými řečmi a náhražkami. Jsou vždycky pro pravdu, ať má jakoukoli podobu.

10:00 — 12:00
Saturnův úsek. Rodí se v něm často lidé vládnoucí ve společnosti velkou autoritou. Kariérně jsou velmi úspěšní. Nejlépe jim v každém zaměstnání sedí vedoucí pozice. V osobním životě bývají osamělí, neboť všechen jejich čas pohltí práce a kariéra. V lásce jsou stálí a pozorní.

12:00 — 14:00
Ochráncem lidí narozených v tento čas je Jupiter. Ačkoli to zní podivně, jsou tito lidé špatnými žáky, ale skvělými učiteli. Lidé kolem nich se k nim často vracejí pro radu. Stát se profesorem je pro ně docela snadné. Rádi cestují. V lásce dávají přednost neobvyklým nebo exotickým partnerům.

14:00 — 16:00
Lidé pod ochranou Pluta. Často pomáhají svému okolí. Jsou schopni mnohou situaci uhádnout předem. V milostných vztazích dávají přednost sexy partnerům, sami jsou také velmi sexy. V zaměstnání všichni usilují o přátelství s nimi.

16:00 — 18:00
Lidem narozeným v tomto časovém úseku vládne Venuše. Jsou to lidé pro ostatní velmi přitažliví. Buď se jim pohádkově daří, nebo mají naprostou smůlu. Jsou velmi romanticky založeni. Vždycky přesně vědí, po kom touží, pokud jde o milostné vztahy. Jejich oblíbenou pohádkou je Popelka. Jsou to ideální manželky a manželé.

18:00 — 20:00
Vládcem je Merkur. Hlavní pro jeho chráněnce je práce, kde si jich budou vážit, a zdraví. Někteří zbožňují nejrůznější diety a zdravou výživu. Vědí všechno o léčení a zdravém životním způsobu. Je mezi nimi mnoho lékařů nebo lidí se zdravotnickým vzděláním. Jiní „žijí“ pouze na síti. Mohou to být gambleři nebo programátoři.

20:00 — 22:00
Těmto lidem vládne samo Slunce. Mají otevřenou dráhu přímo na scénu. Hlavní v jejich životě jsou vášeň, láska a děti. Snad od narození dokážou flirtovat. Snadno se zamilují. Jejich chování je chováním filmových hvězd. Takže v lásce potřebují režiséra. V jejich vztazích je vždy přítomna vášeň.

22:00 — 24:00
Lidem narozeným v tomto čase panuje Měsíc. Bývají velmi citliví, vždycky se o všechny starají. Dokážou mít nad lidmi obrovskou moc. Rodina je pro ně svatá. Vždycky usilují o vytvoření rodiny. V ní jsou hlavou oni.

Článek je převzatý ze ZdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho matyas 2021-08-05 09:29:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, moc pěkné čtení, děkuji za článek 🙂 Jenom bych měl otázku, proč vyšel ten článek dvakrát? Ten první je myslím z 18.7.2020

Ikona diskutujiciho Hana 2021-08-05 12:12:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem pod vládou Neptuna, jak podle času narození, tak i podle znamení zvěrokruhu 🐠

Ikona diskutujiciho Zina 2021-08-05 14:13:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu,nedávno jsem byla na svatbě a měli tam kytici-růže a lilie dohromady,četla jsem,že růže symbolizuje ženské pohlaví,lilie mužské.

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2021-08-06 17:58:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nesouhlasí, že mám být vedoucí pozice v práci.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek