Jak hodina narození ovlivňuje náš život

18.7.2020 v Zajímavosti 7

Astrologie dělí celý den na dvanáct úseků, každý po dvou hodinách. V každém z těchto úseků má nadvládu jiná planeta, která dodává narozenému v tomto čase speciální vlastnosti. Pojďte se dnes podívat jaké jsou ty vaše a nezapomeňte se ozvat do diskuze, jestli vám daná charakteristika sedí.00:00 — 02:00
Vládcem je Merkur. Tito lidé jsou obvykle výborní žáci a studenti. Mají skvělé organizátorské a analytické schopnosti. Velmi často nevypadají na svůj věk. Jejich práce bývá spojena s cestováním a stykem s lidmi. Pokud jde o milostné vztahy, jsou buď mimořádně otevření, nebo naopak velmi uzavření.

02:00 — 04:00
Zrozenci tohoto časového úseku jsou pod vládou Venuše. Umějí dobře zacházet s penězi. Jsou neuvěřitelně pracovití. Velmi si cení pohodlí při bydlení. Nejraději si všechno udělají sami. Zbožňují umění a hudbu. Vždycky sledují módní trendy. V lásce si velmi cení věrnosti a oddanosti.

04:00 — 06:00
Těmto lidem vládne Mars. Mezi ostatními velmi vynikají. Nejčastěji jsou to výjimečné, výrazné osobnosti. Není s nimi nikdy nuda. V lásce potřebují silného člověka s pevnou vůlí. Často dosahují skvělých výsledků v kariéře.

06:00 — 08:00
Lidé pod ochranou Neptuna. Často lidé věřící, duchovně naladění. Mají ušlechtilou povahu, chápou všechny a všechno. Těžko si volí vhodné zaměstnání. V lásce se často dopouštějí nečekaných a nepochopitelných činů.

08:00 — 10:00
Uranovi chráněnci. Příjemní, přátelští lidé. Nejčastěji mají velké množství přátel. Jsou neformálními lídry každé společnosti. Nedají se ošálit žádnými falešnými řečmi a náhražkami. Jsou vždycky pro pravdu, ať má jakoukoli podobu.

10:00 — 12:00
Saturnův úsek. Rodí se v něm často lidé vládnoucí ve společnosti velkou autoritou. Kariérně jsou velmi úspěšní. Nejlépe jim v každém zaměstnání sedí vedoucí pozice. V osobním životě bývají osamělí, neboť všechen jejich čas pohltí práce a kariéra. V lásce jsou stálí a pozorní.

12:00 — 14:00
Ochráncem lidí narozených v tento čas je Jupiter. Ačkoli to zní podivně, jsou tito lidé špatnými žáky, ale skvělými učiteli. Lidé kolem nich se k nim často vracejí pro radu. Stát se profesorem je pro ně docela snadné. Rádi cestují. V lásce dávají přednost neobvyklým nebo exotickým partnerům.

14:00 — 16:00
Lidé pod ochranou Pluta. Často pomáhají svému okolí. Jsou schopni mnohou situaci uhádnout předem. V milostných vztazích dávají přednost sexy partnerům, sami jsou také velmi sexy. V zaměstnání všichni usilují o přátelství s nimi.

16:00 — 18:00
Lidem narozeným v tomto časovém úseku vládne Venuše. Jsou to lidé pro ostatní velmi přitažliví. Buď se jim pohádkově daří, nebo mají naprostou smůlu. Jsou velmi romanticky založeni. Vždycky přesně vědí, po kom touží pokud jde o milostné vztahy. Jejich oblíbenou pohádkou je Popelka. Jsou to ideální manželky a manželé.

18:00 — 20:00
Vládcem je Merkur. Hlavní pro jeho chráněnce je práce, kde si jich budou vážit a zdraví. Někteří zbožňují nejrůznější diety a zdravou výživu. Vědí všechno o léčení a zdravém životním stylu. Je mezi nimi mnoho lékařů nebo lidí se zdravotnickým vzděláním. Jiní „žijí“ pouze na síti. Mohou to být gambleři, nebo programátoři.

20:00 — 22:00
Těmto lidem vládne samo Slunce. Mají otevřenou dráhu přímo na scénu. Hlavní v jejich životě jsou vášeň, láska a děti. Snad od narození dokážou flirtovat. Snadno se zamilují. Jejich chování je chováním filmových hvězd. Takže v lásce potřebují režiséra. V jejich vztazích je vždy přítomna vášeň.

22:00 — 24:00
Lidem narozeným v tomto čase panuje Měsíc. Bývají velmi citliví, vždycky se o všechny starají. Dokážou mít nad lidmi obrovskou moc. Rodina je pro ně svatá. Vždycky usilují o vytvoření rodiny. V ní jsou hlavou oni.

převzato ze zdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-07-18 08:01:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé opět hezká synchronicita-tento týden jsme si s mužem žádali na matrice o upřesnění údajů o narození. Hodinu jsem měla vykývanou kyvadlem na 23h – což by na mne odpovídalo i podle tvého rozboru. Tak jsem zvědavá jaká hodina mi přijde z úřadu. A to mám ještě kliku, protože starší ročníky (1962) se moc nezapisovali, tedy jejich hodina narození. Moje tam je a v pondělí mi přijde poštou – 3x jupí a děkuji za prima článek…

Ikona diskutujiciho Hana 2020-07-18 11:42:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem si to před pár lety nechala zjišťovat, věděla jsem od mamky že prý jsem se narodila v půl osmé ráno, ale chtěla jsem si to ověřit. V papíře pak stálo 8:00, ale už na tom úřadu upozorňovali že to tehdy nemuseli zapsat přesně. No tak jako tak jsem pod vlivem Neptuna, i co se slunečního znamení týče, jelikož jsem ryba 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-18 12:11:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Máti mi to řekla přesně … říkala že rodila naproti hodinám a celou dobu na ně zírala a modlila se za každou minutu 😀
Měli by ty hodiny instalovat všude 😀

Ikona diskutujiciho Monisek 2020-07-18 12:07:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

16:25 Venuše -akorat já preferuji Sněhurku ❄️🌼😊ale to je příběh stejně na jedno brdo.Tak opet to na me sedi,kazdy test,kterym jsem tu prosla za 8let,tak vzdy vysel 👍😃I si vzpomínám na takový abstraktní vyplňování oblíbené písničky a oblíbených lidí.No placam z vody,nepamatuji si již název.Tak ten mi tenkrát vyšel tak nesmyslne přesně,že jsem vysledky cetla nadvakrát s otevre.usty.🙏💖

Ikona diskutujiciho Markéta Nikol 2020-07-18 15:35:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem narozeninám v 11:15, vedoucí pozice to pro mě právě není.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-07-18 15:54:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no né… jsem narozená ve 12:49 a tohle mě vystihuje uplně dokonale!!:D díky

Ikona diskutujiciho Jura 2020-07-18 18:34:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím,
pozor na zimní a letní čas

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek