Jak identifikovat a zahnat stínové bytosti

5.6.2023 v Bytosti 16

Pokud jste někdy zažili, že vás uprostřed noci napadla destruktivní energie, vězte, že zdaleka nejste sami. Často k tomu dochází v hodině čarodějnic, to je zhruba mezi třetí a pátou hodinou ranní, kdy je opona mezi naším světem a světem duchů nejslabší. Možná jste také bohužel zjistili, že vaše ponoření se do jiných sfér může ve vašem energetickém poli otevřít brány, které jste otevřít nikdy nechtěli. Najednou vás totiž začaly obtěžovat bytosti, se kterými jste předtím neměli problém.Pokud se vám to stalo, pak musíte pochopit, že je to skutečné a je potřeba umět se chránit. Některým z nás se noční návštěvy dějí celý život, zatímco jiní je mohou zažívat až po svém duchovním probuzení. Říká se, že ti, kteří jsou předurčeni k práci ve světle, jsou poznamenáni temnými silami, které se jim snaží zabránit ve výkonu jejich vznešeného poslání, a proto je tyto entity navštěvují a napadají.
Lidem se často říká opak a mnozí nevědomí jedinci jsou schopní vás viktimizovat za to, že jste byli napadeni zlou silou. Pravda je však často přesně opačná a proto buďte soucitní a opatrní, než budete o někom vynášet soudy, protože důvodů, proč temná bytost přišla, je více a mohou souviset jak se slabostí člověka, tak i s jeho velkým duchovním potenciálem a významem pro lidstvo. Není možné to paušalizovat, protože každý člověk je unikátní a důvody, proč se s něčím potýká, jsou specifické.

Často se tyto temné útočné bytosti zjevují s červenýma očima, jindy jako černé stíny s výhony a jindy zase jako něco mnohem strašnějšího. Existují dobře zdokumentované případy lidí, kteří měli v dávných dobách zkušenosti s něčím, čemu se říkalo inkubus nebo sukubus. Některé tyto potvory se dostaly i na plátna obrazů. Jsou známy případy, kdy se lidé probudili s nadpřirozenou entitou na hrudi, která se často pokoušela o akt se*uálního typu. Tyto akty byly zobrazovány v různých uměleckých dílech.

The Nightmare, Johann Heinrich Füssli 1781

Ve starověkém Řecku jim říkali  „noční čarodějnice“.
Islandský folklór je nazývá „Mara“.
Germáni je nazývali „Alp“.
V Malajsii byli známí jako „mastný muž“.
V jihozápadní Nigérii se pro ně vžil termín „Ogun Oru“.
Islámské kultury jim říkají „džinové“.
Japonci je nazývají „Kanashibari“.
Někteří jim říkají „zlovolné mimozemské návštěvy“.

Ať už jim říkáte jakkoli, jsou skuteční. Mohou vás fyzicky ovlivnit, pokud si nedáte pozor, a mohou přijít vyzkoušet vaši sílu, když se vydáte na duchovní cestu, začnete zkoumat jiné dimenze, reality nebo aktivujete své smysly pro jiné světy. Vězte, že toto duchovní zkoumání není vždy duhové.

To, co bylo dříve skryto ve tmě, může být nyní viditelné jako něco, co stojí přímo před vámi v místnosti. Možná někdy slyšíte kroky, jak kráčí po chodbě, když nikdo jiný není doma.

Stínové postavy na vaší hrudi mohou mít konkrétní podobu, nebo to mohu být nejasné stíny. Než znovu upadnete do bezvědomí, můžete zaslechnout větu: „Neboj se – ráno si to nebude pamatovat.“
Stínové bytosti mohou vypadat jako astrální pavouci nebo jiný hmyz.

The Nightmare, Johann Heinrich Füssli 1781

Nesmíte se jich bát
Sukuby a Zlovolní E.T. se od této chvíle budou muset vypořádat s vaší silou, protože základní metody obrany jsou ve vaší hlavě, jen je potřeba pochopit jak fungují a začít je používat. Je důležité, abyste zůstali co nejklidnější, pokud se tyto věci objeví, protože o váš strach usilují. Jakmile dostanete strach, vysílíte se a oni získají kontrolu nad situací. Může to být hodně těžké, ale vězte, že je to možné. Pokud nejste schopni při útoku cítit klid, lásku a mír, pak se snažte cítit vztek a agresi, která vám dodá sílu a nedovolí, aby vás oslabil strach. Když nemůžete zůstat v klidu, prostě se vztekejte, pokud možno co nejvíc. Funguje to výborně. Někdy tyto bytosti odejdou, protože nedokážou energeticky vzdorovat síle vašeho oprávněného hněvu. To, z čeho žijí, je strach, kterým jim odevzdáváte svou životní sílu. Když jim to nedáte, jsou obvykle slabí.

Afirmace
Následující afirmace je jedním z vašich nejmocnějších ochranných nástrojů: „Jsem suverénní bytost. Nemůžete mě ovlivnit. Odejděte.“

Funguje i spontánní poslání někam, pokud jste vzteklí. Pokud vás bytost škrtí a vy se nemůžete hýbat, čelte jí mentálně a astrálně. Můžete ji uchopit astrálníma rukama a odtáhnout ji od sebe, což je obvykle při spánkové paralýze snadné. Pokud to nejde, čelte jí silou vůle, vztekem a vyháněním z vašeho osobního prostoru. Nakonec to nevydrží a pustí se.

Jak se jich zbavit
1. Vizualizujte a nasměrujte bílé světlo na bytost, pokud na vás působí, a zároveň jí důrazně řekněte, aby odešla v souladu s univerzálním zákonem.

2. Vyjádřete vesmíru svou vůli a záměr, že nic, co je v rozporu s nejvyšším záměrem vaší duše, vás nesmí ovlivnit ve všech dimenzích času a prostoru.

3. Zasíťujte svůj pokoj ochrannými krystaly jako je šungit a křišťál. Orgonity jsou také dobrý nápad.

4. Vyjádřete svůj záměr, že z vašich energetických polí musí být odstraněni všichni falešní průvodci.

5. Palte šalvěj nebo jiné vhodné byliny, abyste očistili svůj pokoj i sebe.

5+1. Před spaním vizuálně obklopte sebe i svůj pokoj čistým bílým světlem. Funguje to ale jenom jednu noc, na další večer musíte opakovat.

Tamara and the Demon 1889 – Konstantin Makovsky

Není to tak černé
Krásná věc na tom, že máte otevřené mimosmyslové vnímání, je schopnost vidět a vnímat věci, které jiní lidé ani netuší. Můžete se napojit na vedení z vyšších sfér, cestovat zmíněnými sférami v astrálním těle, začít mít vize, cítit energii a zažívat další skvělé dary a požehnání.

 • Proces duchovního probuzení s sebou může přinést:
 • Vchopnost vnímat aury kolem lidí, rostlin a zvířat a začít vidět bytosti z jiných sfér běžným zrakem.
 • Vnímání tónů barev, které jste nikdy předtím neměli možnost poznat.
 • Zvýšený rozsah slyšitelnosti
 • Zvýšený rozsah viditelnosti
 • Schopnost vidět geometrické vzory v celém stvoření
 • Zesílení všech vašich smyslů, sluch, čich, hmat i chuť
 • Schopnost mluvit se svými průvodci/opatrovníky/anděly
 • Možnost vidět skřítky/elfy/jiné elementály
 • Možnost vidět a kontaktovat UFO/mimozemšťany/hvězdné bytosti
 • Schopnost astrálního cestování / dálkového vidění / jasného snění
 • Schopnost mluvit s duchy rostlin, učit se od nich a nechat se od nich léčit
 • & mnoho dalšího

Mnoho duchovních nauk zdůrazňuje důležitost a sílu modlitby i meditace. Osvojte si je a praktikujte pravidelně, protože hodně zesilují vaši mentální i duchovní sílu. Buďte na cestách éterem opatrní.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Tom 2023-06-05 08:48:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super článok. So Succubami aj Inccubami mám početné skúsenosti, sú to potvorky. Succ je žena a Incc je muž, ak sa to teda tak dá nazvať, lebo všetci démoni sú v podstate bezpohlavní a proste iba vystupujú ako muž alebo žena. Títo konkrétne sú také nižšie šarže démonov, nič skutočne nebezpečné kým nie ste naozaj výrazne vnútorne oslabení. Okrem toho, že si dokážu uprostred v noci sadnúť na vašu hruď a vy sa začnete dusiť neschopní sa pohnúť, dokážu aj manipulovať vaše sny aby sa k vám ľahšie dostali. Ide im vprvomrade o sexuálnu energiu, ktorá je v univerze veľmi vzácna a je lákadlom pre všetky bytosti z nižšieho astrálu. Uvediem pár príkladov.

Mal som obyčajný sen (nespomeniem si aký) a zrazu sa v tom sne objavila mačka. Všimol som si ju a volal som ju aby prišla ku mne. Mačka sa blížila priamo k mojej tvári. Keď bola už úplne blízko, rozhodol som sa ju pobozkať na ňufák. V tom momente ako som to urobil, z úst mačky sa vydral zvuk ako keby sa spustil alarm na aute, bolo to šialené 😀 A v tú sekundu ma niekto silno a hmatatelne chytil za rozkrok. Hneď som sa prebudil a nad sebou videl jemný temný mrak energie, ktorý zmizol len čo som bol plne „pri zmysloch“. Tento „zákrok“ som identifikoval ako ženskú potvoru, nakoľko išla po mojom rozkroku a nie zadku 😀
Ďalší príklad – mal som sen kedy som sedel s kamarátom vonku na lavičke. Cítil som sa fajn, mali sme dobrú konverzáciu pri ktorej sme sa smiali. Zrazu ma ten kamarát chytil okolo pleca, ako sme tam tak sedeli a pozrel sa mi do očí. V tej sekunde som v reálnom čase zacítil tvrdý predmet – a teraz sa ospravedlňujem za to ako to vyznie 😀 – ako sa mi snaží dostať do análneho otvoru :DD Ako pri prvom príklade, trhol som sebou, zobudil sa a všetko to zmizlo. Ale bolo to živé a reálne. Som rád že to nezašlo ďalej, lebo takýto styk by sa mi veľmi nepáčil 😀

Nikdy sa mi nepodarilo zbadať ich telo, sú to naozaj démoni nižšej šarže a maximum čo som videl bol spomínaný malý temný mrak, ktorý zmizne sekundu po tom čo som sa prebudil.

Priťahujú ich hlavne vizualizácia sexu pred spaním, obzvlášť keď to preháňate alebo si vizualizujete sex s osobou, ktorú poriadne nepoznáte. Resp. – keď je vaša sexuálna fantázia divoká a nekontrolovaná.
Neosobná skúsenosť, ale viem, že funguje.
Niektoré kamarátky mi písali o snoch, kedy mali sex s osobou čo nemala tvár a nebolo im to vôbec príjemné. To je presne vončo 🙂 Buď na to idú cez sen alebo na to pôjdu ako v mojom prípade – manipulácia v sne, oslabiť energetické pole a skúsiť to v „hmotnej“ rovine. A určite existuje aj nejaká kombinácia týchto možností.

Díky, super článok.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-06-05 09:14:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Takto můžou pracovat i žijící černí mágové. Napadají své oběti ve spánku, zjevují se jim s obludnou tváří a pokouší se o akt se ženami. Jsou i v ČR. Pozor na ně. Jeden z nich je poměrně známý a rád jezdí s ženami do Peru.

Ikona diskutujiciho Eliška 2023-06-05 11:38:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, Alue. Ano, v minulosti mi bylo tvrzeno, že když budu ve vysokých vibracích, tyto temné entity na mne nemohou. Většinou se nemluví o tom, že mohou „kontaktovat“. Děkuji za Váš článek. Píšete o tom, co cítím. Děkuji.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-06-05 14:30:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výborný článek.

Ikona diskutujiciho stenly919 2023-06-05 20:03:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, dobrý článek, jen bych ještě doplnil z vlastní zkušenosti, pokud cítíte za vámi nebo vedle vás někoho, kdo vás sleduje a není to nic příjemného, lze to řešit tak,že buď děláme jako že nic nikde není(prostě hrajeme mrtvého brouka) a nevěnujeme tomu pozornost, pak je velká šance, že dotyčná bytost naštvaně a znuděně odejde s vědomím, že tady jí pšenka nepokvete. Další možností je požádat vesmír, aby vám poslal někoho na ochranu a na zbavení těchto entit, nebo požádat anděly o pomoc. Tohle jsem udělal jednou a mělo to neskutečně neuvěřitelný konstruktivní účinek.

Ikona diskutujiciho Andromeda54 2023-06-05 21:47:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

Ale přes energetický krystal a kartu by se k vám dostat neměli, nebo ano?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-06 13:14:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Neměli. Pokud to není vyloženě jeden z šesti padlých, tak ty běžné normální breberky, dokonce i magické útoky na dálku, to odrazí.

Ikona diskutujiciho Richard K 2023-06-05 23:03:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevim proc, ale vzdycky kdyz chci neco napsat na tuhle stranku, popr. napisu, hned me to hloda, zacnu se citit hrozne blbe, ze jsem nic psat nemel. Ale asi tusim:/ a neni to jen tady, celkove i v zivote, kdyz neco reknu.. meh

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-06 13:21:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyjít s kůží na trh je risk, zejména u citlivých témat. Jakmile něco napíšeš, i když anonymně, automaticky se vystavuješ riziku, že tě někdo začne rozrýpávat, napadat, nebo ponižovat. Málokdy dostaneš dobrou radu, spíš facku a blbý kec. Postupem času taky ubírám na vnitřních tématech a mnohdy napíšu koment který pak smažu a neodešlu. Pokud to máš i venku mezi lidmi, je to proto, že společnost je zásadně toxická. Zřejmě z tebe promlouvají špatné zkušenosti s lidmi. Pokud ale máš co říct, tak se podepiš jedním písmenem, mail vyplň neplatný a klidně pošli co chceš.

Ikona diskutujiciho Amka 2023-06-07 19:11:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, zda je možné, aby někdo negativně naprogramoval křišťál. Mám od Alue malý na krk, dosud jsem měla pocit, že mě chrání. Jenže po jednom setkání s destruktivní osobou, o které vím, že praktikuje černou magii, jsem cítila, že se něco změnilo. Tato osoba při setkání zabodla pohled na můj krk do křišťálu, během hovoru od něj neodtrhla oči po dobu několika minut, bylo to nepříjemné, přikryla jsem si krk šátkem a pak křišťál dlouho čistila pod proudem vody. Na příhodu jsem zapomněla, dokud mi jedna paní, která vidí čakry a energetický systém člověka neřekla, že vidí na mém krku černý pás, který stlačuje krční a srdeční čakru. Docvakla mi souvislost a sundala si křišťál. Černý pás zmizel a energie se obnovila, což jsem cítila i fyzicky. Od té doby mám ke křišťálku nedůvěru, nevím, jak ho přeprogramovat a zabránit tomu, aby někdo zneužil jeho působení a aby opět plnil ochrannou funkci. Poradíte prosím?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-08 08:56:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Energetický krystal není možné mentálně přeprogramovat, je upravený technologicky, jsou tam nahraná data do křemíku. Tato data pak dobře synergicky působí spolu s přirozenou frekvencí, kterou vydává křišťál ze své přírodní podstaty, i když je malý. Lidé, kteří reagují s odporem na tyto datované křištály, jsou destruktivní. Vykládají špatně o věcech, které vyzařují silně konstruktivní energii. Přesně před takovými mají svého nositele chránit.

Křišťál (sám o sobě bez jakékoli úpravy) je kámen, který destruktivní energii odstraňuje, setkání s nějakým člověkem jeho podstatu nemění. Při setkání se silně destruktivní energií může prasknout nebo zčernat, ale rozhodně nezačne vyzařovat destruktivně. Není to možné. Navíc jsem se dívala do záznamů a kontakt zadaný u tohoto komentáře nikdy nic nenakoupil, ani mi nikdy nic nepsal, takže opravdu nevím, co si o tomto komentáři mám myslet.

Ikona diskutujiciho Amka 2023-06-08 11:21:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To Alue: Děkuji za reakci. Je to jednoduché, nerada někde zadávám email, že kterého lze vyčíst celé mé skutečné jméno, zvlášť když komentuji veřejně takto choulostivou věc. Dlouho se mi i proto nechtělo psát žádný komentář, ale teď jsem se inspirovala Tvou radou pánovi v komentáři nade mnou zadat e-mail, který nepoužívám a na který si věci z e-shopu neobjednávám. Každopádně díky za zpětnou vazbu, měla jsem za to, že křišťály a kameny obecně programovat lze, a to bohužel i negativně.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-08 13:32:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Jdou technologií uložit data do křemíku. V esoterice sice existuje metoda mentálního nabíjení věcí, ale takový efekt nejpozději do dvou měsíců vyprchá. Pak ještě existuje prokletí. Křišťál ale neprokleješ, ten by z toho v nejhorším případě prasknul nebo zčernal.

Energetické krystaly mentálně programované samozřejmě nejsou a nikdy ani nebyly. Na úpravu jedou pouze panenské, vytěžené přímo z dolu.

Ikona diskutujiciho Amka 2023-06-09 20:49:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To Alue: mě ani nenapadlo, že by byly křišťály nějak programované, když mi přišel, cítila jsem z něj dobrou energii. Spíš bych to viděla na pokus o mentální nabíjení. Tak lze podle mě nabít cokoli a vložit do toho svůj záměr. Dotyčná osoba ráda také rozdává různé předměty, přívěsky, kameny, shambala náramky a vždy se opakovaně ujišťuje, zda je obdarovaný nosí, kde je má vystavené, a proč je případně nenosí. Je z toho cítit nátlak, až je zjevné, že nejde o nevinné dárky. Jak přesně to ale má fungovat, netuším. Jsou názory, že když nevěřím, že něco na mě má vliv nebo moc, tak ji nemá. Já se spíš přikláním k tomu, že tyto formy magie působí, ať tomu člověk věří, nebo ne. Samozřejmě strach jejich účinek umocňuje…Velmi by mě zajímal nějaký článek na toto téma, ale moc důvěryhodných informací jsem nenašla.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-10 10:05:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Takový pokus má energetický krystal odrazit, je nastavený proti černé magii. Pokud máš přesto obavu, čistím si svoje věci i nad vonným kouřem z kadidla, nebo vonné tyčinky. První umyju vodou, pak okouřím. Pokud na moji věc někdo sáhnul a mně to hodně vadí, vydezinfikuju.

Ikona diskutujiciho Šárka 2023-07-02 22:32:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

.. skvělé.. velice trefný článek a pravdivý

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek