Milá paní Alue
dlouho jsem přemýšlela jestli Vám mám napsat. Ne proto že by nebylo co říct ale spíš proto, že mám pocit, že moje slova nikdy úplně nevystihnou, co všechno se ve mně změnilo díky Vám, Vašim terapiím a energetickému krystalu, který od Vás nosím. Ale pokusím se o to.
Ještě před pár lety jsem byla úplně jiný člověk. Nebo spíš jsem byla svou vlastní skořápkou.
Hrozně mě trápila dlouhodobá únava a úzkosti. Ty úzkosti asi byly výsledkem mé mizérie protože jsem se bála. Co se mnou je, kdy to skončí a kde je řešení?
Dny jsem spíš tak nějak přežívala, snažila jsem se zapojovat aktivně a vědomě prožívat přítomný okamžik, uzemňovat se. Ale pořád jako bych stála vedle svého života a jen se dívala, jak mi protéká mezi prsty.
V jednom momentu absolutního zoufalství jsem už nevěděla kudy kam a vyhledala jsem léčitelku, která nabízela andělské léčení. Nebylo to na doporučení. Prostě jsem sedla na internet, našla a jela. Doufala jsem, že mi pomůže, že se to konečně zlomí.
Jenomže jsem si to představovala úplně jinak a to co se tam dělo nebylo léčitelství. Myslím že jsem udělala chybu v tom že jsem šla na neověřené místo. Měla jsem si projít nějaké odezvy nebo se pořádně podívat jakou má historii. To jsem neudělala. Kdyby jo, asi jsem tomu mohla zabránit. Ale jak jsem spěchala a byla pod emocemi, prostě mě to v tu chvíli nenapadlo. Zastavit se a položit si otázku: Hej, kam vlastně jedu? Kdo to je, komu se svěřuju?
Po zásahu mi bylo špatně, ale to je slabé slovo. Bylo mi fakt hrozně.
Napovídala mi, že mám na sobě reptiliána, že jsem prokletá, že mám kolem sebe omotané astrální lano od čarodějnice a že to všechno spraví. Ale mně se z ní zatmívalo před očima. Byla jsem paralyzovaná a vyděšená. Nezmohla jsem se na to, abych utekla, protože jsem v tom momentu nevěděla jestli to co se mi děje je dobře nebo špatně, jestli mi pomáhá nebo mi spíš ubližuje. Nikdy jsem se totiž se situací jako je tato nesetkala, s čím jsem to měla porovnat? Submisivně jsem počkala až to dodělá a to byla chyba.
Měla jsem pocit, že mi srdce vyskočí z těla, hlava mi jela na tisíc otáček, šílená úzkost a jako kdyby mi někdo seděl na hrudi.
Už u ní jsem začala mít velké bolesti hlavy a břicha. Bylo mi hrozné horko a začala jsem se potácet. Léčitelka mi opakovala, že je to „čistící proces“ a že to přejde… Nepřešlo.
Místo toho přišly nekonečné noci, kdy jsem jen koukala do tmy a modlila se, aby přišla aspoň hodina spánku. Ráno jsem vstávala jako někdo, kdo vůbec nechce existovat. Cítila jsem se, jako bych přišla o kus duše. Radost, lehkost, nadšení, to všechno úplně z mého života zmizelo. Předtím jsem byla schopná je občas cítit, ale po tomto, jakoby mě někdo vypnul.
Místo úlevy mi začalo dvouleté období, kdy jsem prakticky už jen existovala. Začala jsem si myslet, že už nikdy nebudu normální. Bolí mě to přiznat, ale přešla jsem postupně do stavu, kdy jsem čekala na smrt. Jsem ale mladá, to bych se asi načekala. Jenomže já měla neustále utkvělou představu, že brzy umřu a že každý další den, co žiju, jsem tu jakoby navíc, nebo na dluh. Tento pocit jsem začala mít právě od toho andělského léčení… Jenomže to s anděly nemělo nic společného, byl to jenom lákavý název.
A pak jednou… úplnou náhodou, vlastně pozdě večer, když jsem zase nemohla spát, jsem narazila na Vaše stránky. Měla jsem z nich takový Jiný pocit. Že je něco Jinak. To neurčité tušení mě nutilo číst dál.
Našla jsem Vaše články o Nebeském Otci. Ty mě úplně ohromily. Měla jsem pocit, že se uvnitř mě něco rozsvěcuje, když jsem je četla. Trochu jsem u toho i chvěla. Ty texty jsou prostě jiné. Žádné laciné sliby, žádný sladký esoterický kýč, žádné biblické poučování. Místo toho syrová lidská přímá zkušenost. Nikde jsem takový autentický text neviděla. Myslím si že to je velká odvaha o tom takto otevřeně psát ale za sebe – DÍKY. Pro mě to mělo velký přínos a odpovědělo to na řadu mých vlastních otázek.
Je v nich něco, co jsem vnímala jako velmi vysokou, čistou energii. Několikrát jsem se u čtení rozbrečela, protože jsem měla pocit, že to je ono a že mě to vrací k sobě. Že ty texty promlouvají k mé duši, ne jenom k mysli. Prosím pište o tom dál, mně to pomohlo a určitě to pomůže i dalším lidem.
Po několika dnech průběžného čtení jsem si objednala energetický krystal. Říkala jsem si, že to je můj poslední pokus najít pomoc v alternativním prostředí. Když ani tohle nezabere, už to vzdám.
Když mi balíček přišel, měla jsem skoro strach ho otevřít, protože jsem tušila, že je blízko odpověď kterou hledám. Ale v momentě, kdy jsem krystal vzala do ruky, bylo to, jako kdyby se ve mně něco pohnulo. Vzala jsem si ho na noc do postele.
A stalo se něco, co jsem nečekala: poprvé po strašně dlouhé době jsem spala. Opravdu spala! Ne dvě hodiny roztříštěných malých spánků, ale hodiny v kuse.
Další dny jsem krystal nosila neustále. Začala mi ustupovat ta hrozná deprese a pocit že mám umřít. Úzkosti nebyly úplně pryč, ale byly slabší, o dost snesitelnější. Ale hlavně, cítila jsem, že jsem zase nějak víc „v sobě“.
Když jsem ho na pár dnů odložila, všimla jsem si, že se mi část potíží vrací. Ne tak drsně jako dřív, ale poznala jsem to. Tehdy jsem pochopila, že krystal není jen hezká věc, ale že mi opravdu doplňuje něco zásadního.
Odhodlala jsem se a objednala se k Vám na terapii, protože jsem to chtěla dořešit a chtěla jsem znát příčinu. Kupodivu jsem vůbec neměla strach. Ani po své špatné zkušenosti.
Už po prvním kontaktu jsem ucítila rozdíl. Když porovnám váš styl práce a váš přístup, hodně mi v kontrastu s předchozí zkušeností vystoupilo, jak jste byla klidná, v komunikaci jasná a profesionální i když jsme řešily bolavé a těžké rány. Cítila jsem se v bezpečí.
A že jste mi všechno trpělivě vysvětlila. Jak pracujete, co se bude dít, jaké jsou možnosti co by to mohlo být a co by ještě pomohlo. Už jen ten první rozhovor byl pro mě tak velká úleva, že jsem po tom telefonu brečela, protože jsem měla poprvé pocit, že mě někdo opravdu vnímá, slyší a zároveň ví, co dělá.
V průběhu terapií jste u mě našla několik zásadních věcí, které dávaly obrovský smysl tomu, jak jsem se cítila. Duch mimo tělo a duchovně-tělesná odpojenost, nedokončený proces v somatickém nervovém systému, silně zablokovanou čakru třetího oka a solar plexus. To bylo jádro mého problému. Část z toho byly věci po zásahu, ale některé byly chronické a částečně i rodové.
Kdybyste mi něco takového řekla před pár lety, ani bych nevěděla, co si pod tím mám představit. Ale v kontextu toho, co jsem prožívala… pocit, že nejsem „v sobě“, neschopnost se radovat, hluboká bezmoc a vnitřní tma… to všechno zapadalo do sebe jak puzzle.
Po každé terapii jsem cítila změnu. Ne jako zázračné lusknutí prstem, ale jako kdyby se ve mně postupně uklízelo. Jako první se mi stabilizovalo spaní. To byla obrovská výhra. Odrazila jsem se ode na.
Úzkostí pak bylo méně a byly slabší. Protože jsem se přestala bát a měla jsem konečně nějaký záchytný bod a cestu po které jít. Nejhorší na podobných stavech je totiž ta bezmoc.
Ráno jsem vstávala s mnohem větší vnitřní lehkostí, dokonce jsem se začala těšit na další den. Přestala jsem mít pocit, že se dívám na svůj život přes sklo a začala jsem ho přítomně žít.
Velmi si vážím i toho, jakým způsobem pracujete i po formální stránce. Po každé terapii jsem od Vás dostala pečlivě a poctivě sepsaný protokol o ošetření. Žádný stručný popis, ale opravdu detailní záznam toho, co se našlo, co se upravovalo, jaké souvislosti se odkryly. Bylo to pro mě nesmírně důležité, mohla jsem se k tomu vracet, číst si to, vstřebávat to postupně.
Vy sama jste na mě působila po celou dobu maximálně profesionálně a zároveň lidsky a laskavě. Nikdy jsem neměla pocit, že otravuju nebo že se ptám hloupě. Když jsem potřebovala něco dovysvětlit, trpělivě jste mi odpověděla. Když přišly obavy, uklidnila jste mě bez bagatelizace mých pocitů. To mi hodně pomohlo.
Nejsem totiž zvyklá na takový přístup v běžném mezilidském kontaktu. Obvykle dostávám odpovědi jako že přeháním, jsem moc citlivá, že to určitě není z toho.
Dnes, když se ohlédnu zpět, vidím obrovský rozdíl. Nejsem člověk bez starostí a můj život není pohádka. Ale jsem zpátky ve svém těle, ve svém srdci a ve svém životě. Spím. Jím. Směju se. Dokážu se radovat z maličkostí. Už nemám pocit, že mi chybí kus duše. A co je pro mě nejdůležitější, nebojím se budoucnosti.
Vaše terapie a energetický krystal, který stále nosím, pro mě byly a jsou kombinací, která mi doslova změnila život. Krystal mi pomohl stabilizovat energii v každodenním fungování, Vaše práce v terapiích mě zase krok po kroku vracela tam, kde jsem kdysi bývala, ale já se cítím dokonce ještě líp a ještě víc sama sebou, než kdykoli předtím než vůbec moje problémy začaly! A to považuji za zázrak.
Z celého srdce Vám děkuji.
Za Vaši práci, za Vaši trpělivost, za Vaši lidskost, za Váš dar.
Za to, že jste mě vrátila mně samotné.
S hlubokou vděčností
Vaše klientka

























Poslední komentáře
-Alue K. Pavlíčková Ty jo... překrásný, autentický článek ❤️. A oba…
-Terez No to mi povídej... já mám autentickou zkušenost…
-Alue K. Pavlíčková Aluska, najhorsie ale je, ze tymto zvastom prepadli…
-Milada Krásné čtení, víc takových článků. Snad k tomu…
-perlička