Jak následovat znamení Vesmíru

12.12.2021 v Návody 14

Následovat znamení vesmíru může být někdy složité, protože se většinou jedná o jemné náznaky, které často člověk přejde jako náhodu, nebo jim ani nevěnuje pozornost. Někdy  přijdou taková znamení, která člověka doslova praští mezi oči, kdy se člověk zastaví, zarazí. V dnešním článku si povíme víc o tom, jak v těchto znameních číst, čemu je dobré věnovat pozornost. Znamení chodí každému člověku trochu jiná, přizpůsobená kontextu jeho situace. Ale přesto mají společné vzorce.Synchronicita
Už se vám někdy stalo, že jste na někoho mysleli a pak jste na něj náhodně narazili, nebo vám zavolal? Přemýšleli jste někdy o tom, že někam půjdete, nebo něco uděláte, a pak se vám to samo nabídlo, nebo to k vám přišlo?
Synchronicita je způsob, jak vám říct, že jste na správné cestě a míříte správným směrem. Synchronicita je také znamení, že jste napojeni na Vesmír a vibrujete na vysoké frekvenci. Kdykoli se události ve vašem životě zesynchronizují, vězte, že je to většinou konstruktivní vzkaz od Vesmíru.

Zvířata
Možná jste si všimli přítomnosti určitého zvířete, které ve vašem životě funguje jako posel. Mezi běžné zvířecí symboly patří vspatření černé vrány (jako špatné, varovné znamení), hejna ptáků kteří někam táhnout (jako znamení o cestování), motýla (často jako znamení od milované zemřelé osoby, nebo symbol transformace, změny), a uvidění hada (jako varovné znamení, jedná se o přítomnost zla a zrádce ve vaší blízkosti).
Symbolika zvířat a jejich poselství se může dokonce měnit v závislosti na vašem individuálním vztahu k nim.

Nemoc
Vaše fyzické tělo vysílá zprávy o vašem emocionálním, mentálním a duchovním zdraví. Všichni víme, že nemoci obvykle přijdou, když je naše imunita oslabená, avšak je možné, že se nám naše tělo snaží sdělit i něco hlubšího. Naslouchejte znamením a nápovědám, které se vám vaše fyzické tělo snaží sdělit, abyste zjistili, co se vám tím Vesmír snaží ukázat.
Pokud se například v blízkosti určité osoby cítíte vždy vyčerpaní a unavení, možná se vás Vesmír snaží upozornit na to, že tato osoba má na vás destruktivní vliv, nebo vás nějakým způsobem zpochybňuje.
Pokud vás bolí v krku, možná se vám vesmír snaží sdělit něco o vašem smyslu pro sebevyjádření.
Máte-li zácpu, možná se vám Vesmír snaží naznačit, že máte problém se od něčeho odpoutat.
Úrazy nohou, jako ukopnutý malíček, nebo i zlomenina, která vás na nějakou dobu upoutá na lůžko, jsou opět výmluvné. Buď jste někam neměli jít, nebo obecně kráčíte špatnou cestou, nebo máte zpomalit a nehnat se.
Když na něco myslíte za pochodu a u toho se narazíte bokem o nábytek, nebo si klepnete do brňavky, opět jde o znamení – varování před tím, na co jste mysleli, nebo na co jste se chystali.
Pokud se pořád narážíte o nábytek, nebo máte neustále nějaké úrazy a pády, zastavte se a velice se nad sebou zamyslete, protože se vám vaše tělo snaží něco důležitého říct. Něco děláte špatně, nebo jdete špatným směrem.

Zvonění v uších
Slyšeli jste někdy vysoké zvonění v uších? Vyloučíme-li jakékoliv zdravotní potíže, vysoké zvonění v uších je běžně spojováno se zprávami z Vesmíru, nebo od andělů. Obvykle je to znamení, že je poblíž ochranný duch, nebo anděl a chce vám něco sdělit. Během zvonění proto věnujte zvýšenou pozornost svým myšlenkám, slovům a pocitům, abyste zjistili o co jde. (Pokud vám to nejde uchopit, nechte to být a věřte, že vaše podvědomí zprávu přijalo.)

Sny
Další důležitý způsob, jak s námi může vesmír komunikovat, jsou naše sny. Výklad snů je obvykle velmi symbolický a jedinečný pro každého jednotlivce, ale zkuste se zaměřit spíše na to, jak jste se ve snu cítili, abyste zjistili, jaké by mohlo být jeho poselství. Sny často napovídají, co se děje v našem podvědomí, a někdy mohou vyvolávat obavy.
Vidět ve snu někoho nám blízkého, kdo přešel na druhý břeh, je také znamením, že na vás dává pozor a možná se s vámi snaží navázat kontakt.
Sny mohou být také prorocké a naznačovat budoucí události. Pokud máte zájem zjistit více o poselstvích snech, doporučuji vám, vést si snový deník.

Neobvyklé zážitky
Někdy přijde událost, která jako by převrátila celý náš svět naruby. Radikální události, zejména ty, které mění život, jsou určitě způsob, jakým nám vesmír říká, že je třeba něco změnit, nebo se posunout.
I když to může působit chaoticky, snažte se naladit na širší souvislosti a zůstaňte přítomni. Je pravděpodobné, že na konci toho tunelu uvidíte světlo a vše se vám dokonale spojí dohromady.

Náhodná setkání
Už jste někdy náhodně narazili na někoho, kdo vám udělil pronikavé rady? Nebo jste někdy nad něčím přemýšleli a pak jste náhodně narazili na odpověď? K těmto náhodným setkáním dochází neustále, a čím více tomu budete otevření, tím více jich zažijete.
Věnujte pozornost nejenom lidem, ale také billboardům, reklamě, rádiu, náhodně zahrané písni.

Opakující se čísla
Vidíte na hodinách neustále 11:11? Nebo si všímáte určitých číselných vzorů? Často se jedná o znamení. Nakoukněte do symboliky čísel, nebo do andělských čísel. Speciálně věnujte pozornost:
540 , 555, 054: a tyto podobné kombinace jsou dobré
444: jsou andělé
606, 006, 666: velmi špatné

Ztráta nebo rozbití majetku
Když něco ztratíte, něco vás okradou, nebo něco rozbijete, na chvíli se zamyslete, co se vám tím vesmír snaží sdělit.
Lidé, kteří neustále něco rozbíjejí a doslova se jim sype pod rukama všechno na co sáhnout, tím dostávají znamení o tom, že jdou v životě špatným směrem a destruktivní energie, která je ovládá, vše ničí… nakonec zničí i je. Takovým lidem hodně blbne v rukách elektronika, nebo když jdou večer venku, tak zhasínají pouliční lampy, podél kterých procházejí.
Pokud se vám rozbilo něco, co máte spojeno s určitou osobou, může to znamenat, že se rozloučíte.

Překážky na cestě
Žijete třeba ve velkém městě, doprava je součástí vašeho každodenního života. Najednou jsem se ocitli v koloně, na místě kde normálně nebývá problém, z podivného, nebo dokonce žádného zjevného důvodu?
Pokud se neustále ocitáte v zácpě, narážíte na překážky na silnici, nebo se setkáváte s šílenými řidiči, možná je to způsob, jak vás Vesmír upozorňuje na to, že jdete špatnou cestou. Nebo nemáte jet tam, kam jste měli namířeno.
Podobně to platí o překážkách v životě. Usilujete o něco a stále se vám nedaří? Možná vám vesmír říká, že na to jdete blbě. Nebo že to není vaše cesta.

Zrušené akce
Byl váš let letadlem zrušen? Zrušil váš šéf na poslední chvíli velmi důležitou schůzku? Ačkoli to může být nepříjemné, zrušení schůzky je obvykle znamením od Vesmíru, že se určité věci nemají stát. Zkuste tyto události brát s nadhledem a netlačte na pilu, přijměte to. Nemáte tam být.
To, co k vám skutečně má přijít, si vždy najde svou cestu. Důvěřujte tomu a vězte, že vše se děje z nějakého důvodu, ať už velkého, nebo malého.

Létající světelné koule a jiskřičky
Viděli jste někdy jiskřící mihotavá světla, či světelné koule? To může být spojeno s anděly a duchovními průvodci. Bílé světlo bývá anděl strážný, modrá světla často ukazují na duchovního průvodce a zlaté světlo je ochranné.

Vesmír vás vždy vede… nasloucháte mu?

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Pavel 2021-12-12 08:09:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Perfektní Děkuji za nádherný článek

Ikona diskutujiciho stenly919 2021-12-12 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mně, zda to zvonění v uších může být doprovázeno i pískáním a hučením v hlavě, bo poslední dobu, to slyším furt, tak nejak sem si na to zvykl, ale netuším, co sa po mně chcenebo čím to je…

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-12-12 11:45:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mi se neustále opakuje číslo 144. Ale pořád, skoro každý den ho někde vidím!

Myslíte si, že to může být znamení, že mám odejít jedním ze 144 světelných portálů, o kterých psal tm?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-12 13:32:51
Ikona diskutujiciho
sipka

nebo že jsi třeba jeden ze 144 tisíc konstruktivních bytostí 🙂 hlavu vzhůru!!

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-12-12 13:46:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško vy mi ale umíte zlepšit náladu 🙂 děkuji

Ikona diskutujiciho adria 2021-12-12 16:49:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji za článek, taková témata jsou pro člověka vždy atraktivní a přínosná.

Ikona diskutujiciho Kristýnka 2021-12-12 17:29:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to opravdu zajímavý článek a zrovna pro mě v životě i dost trefné, hlavně co se týče čísel.Všude vidím číslo 33 opravdu všude,myslela jsem si že to je jen náhoda ale to už by těch náhod bylo opravdu hodně.

Ikona diskutujiciho dodo 2021-12-12 23:37:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pre správne pochopenie významu rôznych čísiel je potrebné študovať starodávne texty, ktoré boli napísané dávno pred tým ako vznikla Biblia. Napríklad číslo 144 je ženský princíp (prístup k stvoriteľovi), inak povedané aj ako napojenie na univerzum. Z čísla 666 nemusíme mať strach ak vieme čo to číslo v minulosti (ešte pred vznikom náboženstiev) znamenalo.
Tu je k tomu jedna zaujímavá prednáška. https://youtu.be/R7oyZGW99os

Ikona diskutujiciho Anna 2021-12-25 11:00:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemáte někdo radu, co znamená, kdyz mne napadla,zčistajasna, určitá věc, k určité osobě a v té chvíli se mi rozbil skleněný demijon na vodu,když jsem jej bral do ruky? Děkuji za názory.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-25 11:49:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Špatné znamení, špatný nápad, něco se pos… stalo se mi něco podobnýho pár dnů zpátky.

Čistila jsem vodu v akváru, taky jsem na něco myslela. Co bych mohla udělat a co by se pak asi stalo, kdybych to udělala. Představila jsem si to.. dvakrát mi najednou vyjela hadice z akva a nadělala na zemi pěknou kaluž, přitom ji dávám furt stejně a normálně drží, teď se uvolnila 2x po sobě a musela jsem 2x vytírat… tak si říkám aha, tak to rozhodně dělat nesmím, to je špatnej nápad… to mi vlastně připomíná, že si to musím zapsat. Až na to přijde, ať vím, že tohle specificky nesmím udělat.

Ikona diskutujiciho Anna 2021-12-25 12:36:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta myšlenka o té osobě nebyla,že bych myslela na něco,co bych podnikla s tou osobou,ale jednalo se o kamarádku,která si našla nového přítele,a mne zčistajasna,aniž bych na ni myslela napadlo,že jí ten nový přítel bude bít. V té chvíli jsem brala demijon do ruky a ten celý praskl a voda se vylila. Moc mne to zarazilo a byla jsem z toho paf. Nevím,co si mám o tom myslet, jestli to bude pravda,nebo jestli jen ta myšlenka byla špatná. Ale opět upozorňují, že jsem na ni nemyslela a ta myšlenka mne úplně přepadla, vlítla do hlavy…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-25 14:20:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Bude tam problém.

Ikona diskutujiciho secen 2021-12-25 20:35:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neda mi to ,abych nenapsal.
Stalo se mi nekolik setkni se srnkami a jeste vic se zajici kteri jakoby ztratili plachost.
Ale chci napsat o setkani se sovami.
Prvni, pred asi 30 lety, jsem pozde, uz po pulnoci se vracel na chalupu po rovne dlouhe okresce.
Videl jsem v dalce neco na silnici. Zpomaloval jsem jak jsem se blizil. Uprostred silnice sedela sova.
Tak jsem na vzdalenost asi 20 m zastavil a cekal zde snad odletne. Ale ne. Stahnul jsem okenko a pomalu na jednicku se priblizoval. A nic – sova sedela porad dal. Protoze byla uprostred silnice, tak jsem ji pomalu minul aniz by vzletla. Premyslel jsem jsem proc neodletla ? Je snad zranena ?
To se jentak nevidi. Sveril jsem se znamemu a ten pak v mistni hospode s chlapama, samy myslivec a znalec. Tam konstatovali, ze je to nesmysl. Zadny divoky ptak si na silnici nesedne. No ja jsem videl, co jsem videl.

Druhe sekani bylo uplne ‘bezne’. Take bylo uz pozde vecer a na silnici sedeli 2 sovy. Zpomaloval jsem a sovy vzletly . Tede az na to ze podle znalcu si nikdy nesednou na silnici.

Treti setkani asi pred 2ma lety , pozdni leto. Opet jsem jel sam , zadne jine auto, bylo to uz navecer.
Vlevo les, vpravo jedna rada starych vysokych stromu. Asi 200 metru prede mnou se z koruny stromu odlepil ptak a ostre srovnal let ve smeru silnice letel proti mne. Cekal jsem, ze zahne do lesa. Ale letel
stale dolu a proti me (to uz jsem zpomaloval) . bylo to jako kdyz utoci bitevni letoun na pozemni cil.
Byla to velka sova, nad zemi trikrat mavla kridly zpet jak brzdila a dosedla. To uz jsem stal taky. Ziral jsemna tu podivanou a myslel si “to snad ne ,to uz je potreti”. Zhasnul jsem dalkovy svetla. Koukam za mnou taky nejede zadny auto a zhasnu svetla komplet. Trvalo to snad 10 – 15 vterin.(tady si fakt nejsem jist). Sova se pak vznesla a odletla.
Tak jsem premyslel, je to nejake znameni ? co mi chtela naznacit ? vracel jsem se domu a nemam se vratit ? tak jsem pak dost opatrne ridil a vratil se domu.
Nikdy jsem to nevnimal jako hrozbu. Ale naznak neceho. Co vsak mi naznacuji, to nevim .

Ikona diskutujiciho Marcel 2022-02-09 18:17:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle me ti neco chteli naznacit….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek