Jak odstranit kletbu za pomoci očistného rituálu s využitím cibule

15.8.2023 v Návody 3

Máte pocit, že na vás někdo uvalil kletbu? Všimli jste si, že se vám už nedaří tak jako dříve? Pokud ano, pak možná máte pravdu a je třeba ji co nejdříve odstranit. V tomto článku si řekneme jak.
Jsou různé druhy kleteb s různými stupněmi závažnosti. Mezi sice zhoubné, ale jinak nenáročné k odstranění, patří kletby, které na vás uvalují zlí a závistiví lidé, kteří vás nesnáší a nepřejí vám úspěch. Jsou to třeba přání aby se vám stalo něco zlého vyslovená nahlas, závistivé nevraživé pohledy. Proklít vás může i závistivá zlá bába, není vůbec potřeba, abyste podráždili černého mága. Většina kleteb spadá právě do tohoto okruhu nižší závažnosti a jsou odstranitelné.Jedna z prakticky neznámých a přitom funkčních metod je očista cibulí. Je to stovky let starý postup, který používali lidoví léčitelé k odstranění špatných energií a prokletí. Cibule má mocnou ochrannou sílu, pomáhá při duchovní očistě a přitom je snadno dostupná.

Chcete-li začít s očistou cibulí, musíte začít tím, že budete věřit, že to funguje. Očistěte svou mysl a srdce a věřte, že kletba bude odstraněna. Pokud v proces očisty nevěříte, nemusí u vás zafungovat, protože váš pesimismus začne účinky blokovat.

Postup
Kupte si čerstvou cibuli. Ideálně bílou cibuli. Pokud máte vlastní vypěstovanou na zahrádce, tak jí rozhodně dejte přednost před kupovanou, bude mít mnohem silnější účinky. Stačí jenom jedna za den.
Cibuli nakrájejte na čtvrtiny a vložte je do mísy.
Do mísy přidejte jednu lžíci soli.
Tento produkt požehnejte. Poproste Konstruktivní sílu vesmíru, nebo vaše duchovní průvodce, aby cibuli nabili silnou očistnou energií a pomohli vám odstranit z vás veškerou špatnou energii nebo prokletí.
Potřete si touto cibulí celé tělo. Vezměte čtvrtku cibule a potřete s ní tělo. Začněte hlavou a pokračujte postupně k nohám. Můžete na každou část těla použít jinou čtvrtku, aby byla cibule pořád čerstvá a použila se všechna.
Po skončení potírání těla cibulí ji vyhoďte, rozhodně ji nejezte. Nejlépe ji hned vyneste ven na zahrádku a zakopejte do hlíny. Neskladujte ji doma a pokud ji dáte do koše, tak rovnou vyneste koš.
Tento postup opakujte tři dny po sobě, vždy si uděláte čerstvou cibuli. Celkem spotřebujete 3 kusy.
Po očistě se pořádně vykoupejte a všechno nedobré ze sebe smyjte.

Cibulová očista není jednorázová záležitost. Je třeba ji provádět pravidelně, aby se od vás špatné energie a kletby držely dál, protože v průběhu času nabíráte nové.

Cibulová očista může pomoci odstranit destruktivní energii z těla a vytvořit lepší prostředí. Je to jednoduchý a účinný způsob, jak se očistit od prokletí nebo špatné energie. Očista může pomoci zlepšit celkovou náladu, zvýšit životní energii a otevřít dveře novým příležitostem.
Pokud se cítíte být prokletí, nebo zažíváte v životě stagnaci, vyzkoušejte cibulovou očistu a uvidíte, jak vám může pomoci posunout se vpřed.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Bubla 2023-08-15 15:07:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavý. viděla jsem různý návody ale toto je úplná novinka.. to zkusím.

Ikona diskutujiciho Gizmo 2023-08-15 15:08:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dává to smysl že vesnické léčitelky nepoužívaly drahé a špatně dostupné věci. To vysvětluje vajíčka, černé uhlí, koření, sůl a třeba i tuhle cibuli.

Ikona diskutujiciho Honza 2023-08-17 20:49:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když s úctou a pokoru poprosite svoje duchovní pruvodce tak vem pomůžou..hlavně když jste na mrtvém bodě…ukáží směr jak dál žít

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek