Jak porozumět duchům přírody

18.4.2022 v Návody 1

Přírodní duchové se v podstatě skládají z éterické hmoty. Jsou zde, aby udržovali rostlinnou říši a pomáhali. Tito duchové jsou zde od počátku věků a jsou mimořádně důležití. Přírodní duchové jsou často považováni za totéž co elementálové, což jsou spíše skřítci, salamandři, undiny a gnómové, v závislosti na živlu. Elementálové mohou být i mýtické bytosti, podle toho, z jakého zdroje čerpáte. Mnozí lidé věří, že většina přírodních duchů jsou zkrátka víly.Ačkoli může být trochu těžké se v tom vyznat, myšlenka přírodních duchů není nová. Lidé v ně věří již velmi dlouhou dobu. Přírodní duchové jsou tu také proto, aby pomáhali každému, kdo je jejich existenci otevřený. Jsou to vyslanci Matky Země a my s nimi můžeme spolupracovat, pokud chceme.
Ačkoli se říká, že přírodní duchové žijí na jiné úrovni existence, nebo v jiné dimenzi, předpokládá se, že mohou volně cestovat do našeho světa. Zde jsou věci, které byste o nich měli vědět, než se do kontaktu s nimi ponoříte. Jakmile se o nich začnete učit a zaměříte na ně svoji pozornost, budete si jejich působení ve svém každodenním životě všímat častěji, než jindy.

Je možné s nimi komunikovat
Pokud stojíme o spojení s duchem přírody, je prvním krokem co největší uzemnění. Je zapotřebí pravidelných delších pobytů v přírodě, kde se na duchy postupně naladíte, poznáte jejich energii a pak je můžete začít vnímat.

Mohou mít i vyšší formy
Tyto vyšší formy se nazývají dévové a chovají se dost podobně, jako strážní andělé. Většinou jsou přítomni pouze na jemnohmotné úrovni, ale jejich práce zahrnuje kooperaci s různými dalšími druhy duchovních průvodců, nebo přírodních duchů. Mají čakry a jsou schopni jejich prostřednictvím vyzařovat světlo. Dají se nejlépe najít na místech, jako jsou hory a neporušené přírodní oblasti, ale můžete je najít kdekoli, kde je dobrá energie a silné zdravé staré stromy.

Občas o sobě dají vědět
Někdy je spatříme jako malá světýlka, která se kolem nás prohánějí. Věnujte svému okolí větší pozornost a s největší pravděpodobností si občas všimnete mihotání světýlek někde v dálce. Takto se projevují přírodní duchové.

Obvykle jsou vázáni na určité místo
Většinou jsou vázáni na stromy, hory a jiná pěkná místa v přírodě. I když někteří nejsou. Pokud chcete nějakého najít, musíte si vyjít do pěkné přírody a dlouho tam pobýt. Někdy je můžete energeticky vycítit, když se přiblížíte k určité oblasti kde sídlí, pokud jste citlivější na energii. Uděláte krok dopředu a najednou ucítíte, že se okolí kolem vás výrazně změnilo. Je tam velmi krásná uklidňující atmosféra.

Pokud s nimi chcete žít a pracovat, musíte jim vytvořit správné prostředí
Pokud je chcete přilákat k sobě domů nebo do své zahrady, budou potřebovat vhodné prostředí. Postavte jim na zahradě vílí domeček, rozmístěte krystaly, udělejte fontánku nebo pítko pro ptáčky. Vysaďte spoustu květin, nebo sežeňte hodně pokojovek. A vytvořte pro ně harmonické pěkné místo, které budou moci nazývat svým domovem. Víly také hodně přitahují místa, kde se zdržují vážky, kolibříci, nebo jiní malí ptáčkové. Milují květiny. A skřítci se často vyskytují v okolí vody, mechů a stromů.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kiana 2022-04-18 18:48:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna jsem dočetla knihu Pravda mezi nebem a zemí od Romana Zemana, za jejíž doporučení děkuju – je opravdu dobrá. Tyto bytosti sice nevidím (ani jsem to moc nezkoušela), ale na základě té knihy jsem zkusila mluvit se stromy a to funguje.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek