Jak požádat Vesmír o znamení

4.12.2021 v Návody 2

Vesmír nás vždy vede a osvětluje nám cestu vpřed. Pokud se dokážeme ztišit a dávat pozor, je pravděpodobné, že všude kolem sebe uvidíme znamení a nápovědy, které nám pomohou poznat správnou cestu. Jít po cestě svého skutečného účelu, znamená následovat svou pravdu.
Všichni máme podstatný vliv na to, co vytváříme, ale když se naladíme na proudění a energii kolem nás, můžeme si vytvořit život, ve kterém se budeme cítit opravdu dobře. Jde o to, spolupracovat s Vesmírem a dovolit mu, aby nám pomáhal.Jeden ze způsobů, jak dostat znamení které potřebujete, je soustředěně o něj přímo požádat. Podržte ve svém srdci otázku. S plným soustředěním a naprostou vírou, že svou odpověď dostanete, požádejte Vesmír o jeho laskavé vedení. Pak se uvolněte a sledujte, jaké drobečky vám Vesmír nadrolí na cestičku. Ty pak následujte.

Rozpoznat ty příchozí napovídající drobečky může být někdy těžké, zejména pokud jste uvízli v matoucím labyrintu složitého života a snažíte se najít pravdu, zatímco máte v hlavě zmatek.

Abyste předešli zmatku a dokázali vidět pravdu i skrz svoje problémy, ujasněte si pořádně svůj záměr: Proč žádáte znamení? Klidně si to napište.  Držte si svůj záměr v srdci, prociťujte ho. Snažte se to neřešit logicky, ani nevymýšlejte scénáře typu „coby kdyby“. Prostě pošlete svou otázku do Vesmíru a věřte tomu, že budete vyslyšeni.

Požádejte vesmír, aby vám dal znamení, které bude jednoduché a pro vás snadno pochopitelné. Mnoho lidí radí dávat Vesmíru termíny, žádat aby odpověděl v určitém čase, to ale nedělejte, protože byste tím zmátli sami sebe. Pro Vesmír neexistuje čas. Pošle vám odpověď tehdy, kdy ji máte dostat.

Znamení nemusí přijít v té podobě, jakou očekáváte. Proto zůstaňte otevření a pozorní. Vesmír je úžasná síla, která sídlí v nás a všude kolem nás. Když se naladíte na vibrace své vlastní duše a energie kolem sebe, automaticky ucítíte, kudy vás Vesmír vede.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Pavel 2021-12-04 08:52:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za nádherný článek. Je to tak , jen to chce uvědomí .Pak si vzpomenu jak mi Vesmír dobře radil a já jej ignoroval.

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-12-04 15:10:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím bojovníky proti vlastním slabostem .

Ano, je tu šance mít šanci, jak se dostat z tohoto peklíčka .

Zřít, snít vědomě za ego, za program, kterým jsme uloveni jako kořist a ovládáni jako koně , co se naučili jen jednu cestu a tak chodíme furt do kola již po celá tisíciletí . V programu , který přijali dávní naši předci a my ho zdědili a přijali výchovou..

Dokonalé nástroje ovládání: mysl , rozum a logika.

Hra o vědomí začíná v tichu.

Zatoužíme např. prozřít všechna tajemství. V ten moment se k nám duch přižene a šeptá nám do ouška.

„Jsi součástí tvořivého záměru v nekonečnu možností bytí.“

A jak uslyšíš , co zamýšlí, jdeš mu s tím píchnout .

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek