Jak poznat svoji spřízněnou duši

11.11.2023 v Psychologie 6

Nazval vás už někdy někdo svou „Spřízněnou duší?“ Pokud ano, je to důvod k oslavě a velké radosti. Ve složité tapisérii lidských vztahů se vzácně objevuje hluboké spojení, které překračuje hranice času, místa a okolností. Spřízněné duše, které potkáváme na své životní cestě, rezonují s naší podstatou, rozumí našim nejniternějším myšlenkám a sdílejí s námi jedinečné pouto, pro které někdy těžko hledáme logické vysvětlení.Spřízněné duše jakoby byly vytvořeny ze stejné vesmírné energie, jako vy. Když potkáte svou spřízněnou duši, zažijete okamžité a hluboké spojení, které se vymyká vaší normální sociální zkušenosti. Jakobyste se znali celý život, i když jste se právě teď potkali. Toto spojení je postaveno na hlubokém porozumění, empatii a sdílených hodnotách.

Konverzace s vaší spřízněnou duší
plynou bez námahy a v jejich přítomnosti se cítíte uvolněně, bezpečně. Většinou mají často pozoruhodně podobné životní hodnoty, přesvědčení a životní filozofii. Toto sladění tvoří základ vašeho spojení a umožňuje vám porozumět jeden druhému na hlubší úrovni.
Spřízněné duše jsou neochvějné ve své podpoře a přítomnosti ve vašem životě. Jsou tu pro vás, nabízejí vám své rameno, můžete se o ně opřít, a naslouchají vám bez odsuzování.
Mezi spřízněnými dušemi funguje intenzivní empatie a porozumění. Intuitivně chápou vaše emoce, myšlenky a boje, aniž by potřebovaly dlouhé vysvětlování. Toto spojení mezi vámi vytváří hluboké citové pouto.Spřízněné duše s vámi často sdílejí pocit duchovního spojení.
Máte pocit, jako by vaše duše byly propojeny v obrovské tapisérii vesmíru. Toto duchovní pouto přesahuje fyzickou sféru a dodává vašemu vztahu hloubku.
Vaše spojení podporuje osobní růst a sebeobjevování. Inspirují vás, abyste se stali lepší verzí sebe sama. Podporují vaše touhy a sny.
Pouto se spřízněnou duší často působí nadčasově. Ať už se znáte krátce nebo mnoho let, spojení zůstává silné a trvalé a vzdoruje omezením času a vzdálenosti.

Vytvářejí bezpečný a neodsuzující prostor, kde můžete být svým autentickým já. Tato autenticita umožňuje hlubší spojení založené na důvěře a odhalení své zranitelnosti.

Když jste v blízkosti své spřízněné duše, můžete si všimnout řady náhod nebo synchronicity. Je to, jako by se vesmír seřídil tak, aby vás spojil a sladil vaše cesty.

Spřízněné duše, romantičtí partneři a dvojplameny
Spřízněné duše s vámi sdílejí hluboké porozumění a spojení, ale
nemusí být nutně vašimi romantickými partnery. Často jsou to vaši blízcí přátelé. Může to být i vaše maminka, sestra, bratr, babička, nebo učitelka. Pojem spřízněné duše není orientovaný na romantickou lásku.

Spřízněné duše jsou lidé, se kterými pravděpodobně máte hluboké spojení ze svých minulých životů. Spřízněné duše jsou členy vaší duševní rodiny.

Dvojplameny jsou považovány za nejhlubší duchovní spojení, které můžete najít. Věří se, že jsou jednou duší rozdělenou do dvou těl a opětovné spojení těchto dvou polovin vede k hlubokému a transformačnímu vztahu. Takové spojení je často intenzivní, náročné a tlačí jednotlivce k růstu a vývoji.

Spřízněná duše představuje harmonický vztah, který vám může vydržet po celý život. Není však neobvyklé, že spřízněné duše k sobě časem vyvinou i romantické city, pokud jsou vnější okolnosti příznivé.
Krása spřízněných duší spočívá ve všestrannosti jejich spojení. Ať už jsou to blízcí přátelé, vyvinou se v romantické partnery, nebo jsou to společníci, kteří občasně obohacují vaši duši, je to vzácný dar.

Spřízněné duše nám připomínají, že vesmír má svůj způsob, jak sblížit stejně smýšlející lidi a vytvářet tak spojení, která přesahují všednost a osvětlují náš život.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho hanka 2023-11-11 08:36:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek. Takové pouto jsem zažívala se svým bývalým přítelem. Ten vztah šel do takové hloubky že to bylo jako z jiného světa, jako by byl moje kopie. Byli jsme si i vzhledově dokonale podobní. A že je to spojení mimo čas a prostor, můžu potvrdit. Vždycky když na něj myslím objevuje se tolik znamení a synchronicit že si říkám jestli jsem se neocitla v pohádce, přitom je to už hodně let co nejsme spolu.

Ikona diskutujiciho Lou 2023-11-11 12:28:34
Ikona diskutujiciho
sipka

To poznám :)lenže spriaznené duše by vraj nemali byť spolu teda zostať spolu…zostať s takým človekom spolu by viedlo ku skaze ….je to hnací motor k novým začiatkom.. inšpiračný zdroj a našou úlohou je vytvárať nové krásne vzťahy.Spriaznená duša je veľkým učiteľom a začiatkom skutočného duchovného zrenia

Ikona diskutujiciho kuku 2023-11-12 01:07:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Říká se, že ve středověku ještě neexistovala láska ale jen přátelství. Přátelství a oddanost, která znamenala věrnost i v bohatství, tedy snahu neokrást partnera nebo obecně rodinu a především ho nechtít zabít – nepřát mu smrt.

To se ale týká i Bible, která reaguje na dobu starou, dnes již neexistující, protože lidstvo se vyvinulo natolik, že už se jí a oprávněně, směje. No, zkuste dnes tady v Česku někoho poučovat touto tehdy skvělou a jedinečnou knihou. Vysměje se vám a bude vás považovat za zaostalého ubožáka, který mu nesahá ani po kotníky. Trapas.

Dnes už láska existuje a zase, samozřejmě, že ne u všech, někteří jí evidentně nejsou schopni. Mnoho lidí ji ani nezná, protože nenašli svého přirozeného partnera. Asi málo používali senzory, Alue, protože jak jinak poznat. Ale pravdou je, že může být nějaké splývání, které láskou není a přitom tak silné, že se až divíme. Především nějaké naše inkarnace, tedy opravdu až z daleka, odněkud z jiné planety, pak samozřejmě záleží na povaze jejich mise a tedy na cíli, který je spojuje. To platí obecně, stejný směr snahy, která plně souvisí se „světonázorem“. Proto jsou vlastně spojenci. Je v jejich výsostném zájmu držet spolu a čelit společně okolí a motivuje je to k posílení jejich vzájemného vztahu, s perspektivou, do které je i moudré investovat.

Počátkem devadesátých let došlo k obrovské vlně nových inkarnací z vyšší vibrační sféry, protože už bylo jasné, že mají velkou šanci na úspěch dokonce i v tom smyslu, že se vrátí. Ne tak, jak straší asi i všechna náboženství, totiž smrtí a třeba tou formou, že do ráje, ale živí a o tom už jsem v jiném mém příspěvku napsal, už probíhá evakuace. Zatím jen výběr.

Ještě tedy k té Bibli, protože to s plány přímo souvisí: Nekončí Apokalypsou? Nesděluje datum konce své „platnosti“? kk.

Ikona diskutujiciho Ulrich von Lichtenstein 2023-11-12 08:54:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to vzácnost a obrovský štěstí. Za celý život jich potkáte jenom pár.

Ikona diskutujiciho Petra 2023-11-13 07:56:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S takovou osobou jsem se setkala v životě jen jednou, před 50 lety. Mi bylo 6 let, jí 10, jmenovala se Petra a říkala mi „Pepino“ :-). Naše setkání bylo kratičké, jen něco přes týden, přesto nic tak hlubokého a doslova kouzelného jsem již nezažila. Ani věkový rozdíl (vždyť jí bylo téměř 2x tolik let co mi ! ) nás nedokázal omezit. Pak už jsme se neviděly, vím jen že snad před 30 lety bydlela někde v Ostravě nebo okolí a je lékařkou.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-13 08:27:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkus ji najít. Já jsem na FB našla svoji kamarádku z první třídy. Vypadá furt stejně. 😀

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek