Jak poznat, že jsem prokletý

6.5.2022 v Energie 12

Černá magie a kletby jsou v moderní době stále reálné.  Není to něco z dob středověku, ostatně čarodějnictví přežilo dodnes. Důvěryhodné informace o tématu prokletí je však obtížné najít. Je třeba vědět, že prokletí jsou různého typu, od lehkých která snadno sundáte sami, po těžká, která sami nesundáte. Vyskytuje se tu různorodá škála závažnosti, od obyčejného uhranutí, po pokročilou černou magii.
První krok je zjistit, zda se skutečně jedná o prokletí. Věnujte pozornost těmto příznakům.Na prahu svého domu nebo v okolí svého pozemku objevíte neznámé tekutiny
Jeden z typů prokletí, který používají čarodějky, zahrnuje vytvoření očarovaného lektvaru. Po rozlití tekutiny ve vašem domě, v jeho okolí, nebo blízko vašeho pozemku, či prahu, aktivuje kletbu. Podezřelou tekutinu je potřeba pořádně umýt (vezměte si gumové rukavice, nesahejte na to holou rukou) a prokletý prostor pořádně ovanout vonným kouřem podle tohoto postupu. A příště si dávejte víc pozor, koho si pouštíte do domu a komu jste řekli kde bydlíte. Čarodějnictví je populární a kolem je spousta nevyrovnaných lidí, kterým stačí i malá záminka, aby se na vás zaměřili.

Vídáte světelné koule
Tyto energetické koule se objevují na vaši ochranu, často v souvislosti s temnou magií, nebo hrozící smrtí. Tyto koule mají často bílou, nazelenalou, nebo světle žlutou barvu.

Stromy a pokojové rostliny v okolí vašeho pozemku i u vás doma začnou být nemocné
Jindy zdravé rostliny začnou bez vysvětlení chřadnout. Můžete zkontrolovat půdu, zajistit hnojivo a dostatečnou zálivku, ale jakási záhadná změna energie, nebo vliv očarovaných předmětů stejně, způsobí jejich pomalé odumírání. Rostliny mají schopnost neutralizovat zlé energie a pokud absorbují mnoho, postupně umřou. A můžete je hnojit a zalévat jak chcete. Pokud odejde jedna, buďte v klidu, ale pokud vám najednou začnou chcípat ve velkém rostliny, se kterými jste předtím neměli problém, tak zbystřete.

Vaše domácí zvířata i místní zvěř se začnou chovat podivně
Magická kletba ovlivňuje spodní hranici vibrací v okolí vás a vašeho domu. Tuto změnu vibrací nejsme schopni vnímat, zvířata však mají s touto úrovní vibrací větší kontakt. Psi mohou začít štěkat na „nic“, ptáci létají kolem vašeho domu, nebo se kočky začnou něčemu bránit bez viditelného důvodu.

V okolí svého domu nacházíte děsivé věci a zlá znamení
Před skutečným uvalením kletby čarodějka často použije strach, aby vás uvedla do napětí. Tím, že vás znervózní, si může otevřít dveře k navázání kontaktu s vámi, protože budete slabí. Ale nemusíte nacházet podivné nastražené věci, ani vám nemusí nikdo přímo vyhrožovat. Znamení mohou chodit i spontánně z okolí. Třeba vyjdete z domu a před vchodem leží mrtvý ježek, kočka, nebo pták.

Pořád máte smůlu!
Bez ohledu na to, jak moc se snažíte, máte pocit, že se vám stále něco nedaří. Není to jen špatný den, máte za sebou celý špatný týden a nezdá se, že by tomu byl konec. Nebo se vám může sypat celý život konstatně od samého začátku. I když je určitá míra smůly čas od času normální, dlouhodobá série smůly může naznačovat, že je ve hře něco jiného.
Existují i prokletí rodová, takový člověk pořád čelí nějakým vážným problémům a může se klidně postavit na hlavu, stejně si ho ty problémy vždycky nějak najdou. Prokletí nemusí zasahovat do všech úrovní jeho života. Může na tom třeba být dobře s penězi, ale je pořád nemocný a nemá štěstí v lásce. Nebo naopak třeba lásku má, ale pořád žije na hranici chudoby, ať dělá co dělá. Také pořád naráží na špatné a zlé lidi, přes které na něj prokletí primárně působí.

Vídáte ve snech postavu, která vás proklíná
Vaše sny jsou projevem toho, co se děje ve vašem podvědomí a odrazem věcí, které se ve vašem životě dějí, které si možná vědomě nepřipouštíte. Často zde dostáváte zprávy od vyššího vedení a také zde můžete obdržet varování, že se vás někdo snaží proklít, nebo změnit vaši aurickou energii.

Postrádáte osobní věci, například spodní prádlo
Osobní věci, jako je spodní prádlo, šperky nebo předměty, které mají sentimentální hodnotu, obsahují také kus vaší aurické energie. Proto jsou tyto předměty používány při rituálech, které jsou cílené na konkrétní osobu. Pokud si všimnete, že se vaše osobní předměty ztrácejí, je možné, že je někdo sbírá za účelem vašeho proklínání.

Cítíte přítomnost temné magie
Lidé obecně přehlíží význam intuice. Pokud máte vnitřní pocit, že něco není v pořádku, nebo že ve vašem životě působí zlé síly, věnujte tomu pozornost. Možná to nedokážete přesně pojmenovat, ale pokud věříte, že cítíte temnou magii, nezatracujte to. Můžete mít také chvilky, kdy se zase něco podělá a z vás spontánně vyjede věta: „Tak já jsem snad prokletej, to už fakt není možný“. Člověk kolikrát něco spontánně plácne a přitom projeví něco, co vnitřně tuší.

Najdete u domu podivné symboly
Existují různé způsoby, jak může čarodějnice uvalit kletbu na nějakou osobu nebo místo. Jeden z nich zahrnuje použití magických talismanů, nebo symbolů vyrytých, či namalovaných, na povrchu vašeho domu.

Vaše ochranné amulety záhadně zmizí, nebo se rozbijí.
Jsou způsoby, jak se před zlou energií chránit. Můžete umístit ochranné prvky kolem svého domu, nebo je nosit na sobě. Pokud se však na vás někdo aktivně snaží zaútočit, můžete si všimnout, že tyto amulety mizí nebo se rozbíjí. Nesnažte se nikdy rozbitý amulet opravit, musíte ho vyměnit.

Jak jistě víte, prodávám speciálně upravené krystaly na krk, které chrání (kromě spousty jiných věcí) také před prokletím, temnou energií a zlými bytostmi. Občas se mi lidé svěří se svým příběhem. V této souvislosti se mi vybavily tři případy záhadného zničení/zmizení ochranného prvku.

První případ byl muž, který si pořídil středně silný energetický krystal a vzal si ho do práce. Seděl u počítače v kanceláři a najednou cítí *puk* na hrudi. Zjistil, že mu krystal spontánně prasknul na dvě půlky. Vůbec nic nedělal, jenom v klidu seděl a něco si psal. Varianta, že si ho rozbil úderem o tvrdý povrch, je tedy vyloučena, navíc byl krystal nový. Jak si vysvětlit, že ochranný prvek takto spontánně pukne na dva díly? Jediný způsob, jak si toto vysvětlit, je silný útok profesionála. Pán asi věděl, proč si krystal pořizoval. Muselo to být silné, když to dokázalo krystal rozlomit.

Další zajímavý případ byla mladá žena, která popisovala akutní potíže s posednutím temnými bytostmi. Říkala, že je vidí, že na ni mluví a že na ni útočí. Prý měly takovou sílu, že i pohybovaly věcmi. Z jejích zpráv byla zlá energie také cítit. Zkusila všechny konvenční metody, ale nezabíraly. Proto si vybrala energetický krystal na krk, který by z ní bytosti postupně sundal. A co se nestalo. Krystal jí došel, ona ho vybalila a položila na noční stolek. Pak si na 15 minut odběhla jinam a vrátila se zpátky, že si ho tedy dá na krk a začne svou léčbu… Krystal tam nebyl a už ho nenašla. Po dvou týdnech si musela pořídit jiný. Jak si to vysvětlit? Bytosti cítily, že když si krystal vezme, ztratí nad touto ženou moc, takže s ním něco provedly. Na druhý pokus už dostala pokyn, okamžitě po obdržení balíčku nedávat z ruky, hned vybalit, hned dát na krk a nesundávat ani na spaní, aby se to nemohlo stát znova. Napodruhé už jí nezmizel… poté prožila smršť vzteklých reakcí, kdy jí duchové doma dupali a běhali okolo ní, protože na ni přes krystal nemohli a musela je ještě z domu vyhnat.

I takto poznáte vliv zlé energie ve vašem životě. Bude se vám snažit zabránit v ošetření problému a pokud jsou to zlí duchové, budou vzteklí, že na vás už nemůžou.
Další zajímavý případ jsou energetičtí upíři v lidské podobě, které vzteká pohled na energetický krystal. Jsou to destruktivní lidé, kteří si chodí ke své oběti pro energii, aby z ní mohli sát a najednou vidí, že má jejich oběť na sobě krystal. Neví co to je, ale hned spontánně začnou nadávat co to má, ať to sundá a začnou i s osobními urážkami, nebo útoky. Destruktivní lidé, které ovládá temná energie, reagují vztekle a agresivně na lidi a předměty se silně konstruktivní energií, protože jim tato energie vadí a cítí ji jako hrozbu, protože je silnější, než oni. Pokud jste prokletí, je vysoká pravděpodobnost, že máte takové špatné lidi okolo sebe. Právě přes lidi na temné straně síly na vás prokletí nejlépe může, protože pracují jako její prodloužené chapadlo.

Míváte náhodné nevysvětlitelné bolesti
Vaše osobní energetická matrice zahrnuje jak vaši aurickou, tak i fyzickou energii. Když je jedna z nich ovlivněna, často se to následně projeví i v jiných oblastech. Například pokud někdo útočí na vaši aurickou energii, což často dělá prokletí, vaše tělo může tento útok skutečně cítit. Je to bolest, slabost, bušení srdce, záchvaty paniky, náhlá horečka, třes, nebo problém se nadechnout. V akutní fázi, pokud nemáte nic v ruce, dejte ruce pod proud ledové tekoucí vody. Pokud je vám hodně zle, jděte do vany/sprchy a vodu si pouštějte na celé tělo. Musí být bezpodmínečně studená. O mnoho silnější je tento postup, pokud u toho budete v ruce držet silný křírodní křišťál a ten nasměrujete dominantní špičkou směrem dolů a pryč od vašeho těla.

poslechnout si článek v namluvené verzi – ZDE

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jenda Benda 2022-05-06 09:46:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cikáni se v magii dřív hodně vyznali. Říkají, že k lehkému prokletí člověk přijde skoro ani neví jak. Třeba uhranutí se snadno stane, když jíte a někdo na vás vrhne zlý pohled. Jídlo je přijímání energie otevřenými ústy a vy s tou energiíí dostanete i dávku ze zlého pohledu. Ale uhranutí je hodně lehká forma prokletí a dá se snadno sundat, okouřením nebo studenou vodou.

Ikona diskutujiciho Kvítek 2022-05-06 11:02:16
Ikona diskutujiciho
sipka

To jo ale dnešní mladí už to řemeslo moc nedělají. Většina už na to ani nevěří. Pomalu to vymírá. A myslím že je to škoda protože právě cikáni mají super vlohy na čtení z kafe a vykládání karet. Vždycky ti nejlepší mistři v oboru byly starší cikánky.

Ikona diskutujiciho Sněžná vločka 2022-05-06 09:51:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám taky zajímavou zkušenost s energetickým krystalem. Pořídila jsem ho už před pár lety. Neměla jsem problém. Prostě jsem chtěla něco mít. Však znáte lidi jací jsou. Dneska vám nic není ale zítra to nemusí být pravda. A po týdnu jsem potkala kamarádku a ta byla s nervama v háji. Říkala že má šílené deprese a neumí se jich zbavit. Poradila jsem jí brát Bkomplex, pít večer čaj z třezalky a půjčila jsem jí energetický krystal od Alue. Měla jsem trochu obavu aby mi ho pak vůbec vrátila, hrozně nerada pujčuju cenné věci, ale bylo mi jí hrozně líto. Asi za týden mi hlásila že se cítí úplně normálně. S krystalem i spala. Nakonec mi ho asi po měsíci vrátila a pořídila si svůj. Je to pár let a co vím tak ho pořád nosí a je v pořádku.

Ikona diskutujiciho astrei 2022-05-06 12:25:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mi před 2 lety vevnitř popraskal křišťál, když jsem ho půjčil tetě na noc. Celkem lituju toho, že jsem to udělal, je fanatická křesťanka a dalo se to i čekat.

Ikona diskutujiciho makrela 2022-05-06 12:31:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuha. Tak to já bych křišťál nikomu nepujčovala když vím že do sebe absorbuje. Jednou jsem jenom pujčila strejdovi na chvilku tromlovaný křišťálový kamínek a taky mi popraskal, držel ho jenom hodinu. Takže velkej drahej silnej kus, na ten mi nikdo sahat nesmí. Strejda byl taky strašně negativní.

Ikona diskutujiciho adria 2022-05-06 13:33:27
Ikona diskutujiciho
sipka

jj no mě taky jeden energetický krystal zmizel … byl a najednou byl fuč, už před lety jsem to s aluškou probírala, ale takový případ jako to, co se stalo té mladé ženě, to naštěstí nebyl … taky mi jeden spadl z krku na kachličky v koupelně. prostě spadl a roztříštil se. už mám třetí, extra silný !! a konečně je jakžtakž klid, taky jsem si musela pořídit kočičku … velká ztráta byla pro mě kartička tm … tu jsem ztratila někdy loni. měla jsem ji pod polštářem na noc … a pak už tam nebyla … jenže to bylo u toho „přítele“ u toho úchyla, co se tu probírali v článku pár dní zpátky … měla jsem si dávat větší pozor na to, koho si pouštím k tělu …

Ikona diskutujiciho Simona 2022-05-06 13:37:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakože tě ten chlap možná o ty věci okradl? Stává se.

Ikona diskutujiciho Ema 2022-05-06 12:41:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo môže znamenať výskyt modrého malého orba? Vídavala som ho často pri postieľke mojej dcérky po narodení. Dokonca, keď som ju ešte dojčila, videla ho aj ona, pretože za ním uzasnuto otacala hlavičku. Väčšinou prichádzal vždy, keď bola v postieľke, keď sa v noci prebudila na dojčenie…este aj teraz občas príde, ale keďže už dávnejšie spíme oddelene, tak ho možno kvôli tomu až tak často nevídavam.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-06 12:51:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Může to být strážný anděl 🙂

Ikona diskutujiciho Ema 2022-05-06 12:47:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…sama mam skúsenosť s prekliatim. Nemyslela som si, že by tak zlí ľudia existovali,preto som si nevedela spojiť varovné signály s nimi/s ňou.
Bola to sila. Našťastie mam pevnú vôľu, k tomu mi aj niekto po čase pomohol. Stalo sa to dávno, no doteraz si pamätám, ako som v sebe riešila, kto som ja a co je už to, čo tam nepatrilo. A veriť v seba, v to dobre v sebe a nenechať sa tým totálne zomliet. Stalo ma to toľko úsilia. Dokonca mi to aj fyzicky ublížilo.

Ikona diskutujiciho Jana 2022-05-08 16:27:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám pocit, že môj partner má buď v živote nejakú rodovú kliatbu alebo jednoducho smolu. Pozorujem to v jeho minulosti v oblasti vzťahov, ale aj štúdia či financií. Na školu mal naplánované ísť až na výšku, ale po prevrate sa plány zmenili, neboli peniaze na štúdium a šiel inam. Vzťah mu krachol, bývalá žena mu narobila zla, čo najviac sa dalo a tak sa musel často krát predierať ako vedel, aby všetko splatil a nezostalo mu veľa. Za život bol účastníkom 7 autonehôd, ani jednej nebol na vine sám a ani nepočíta, koľko krát sa sťahoval. A čo som s ním, tiež pozorujem, že keď sa mu niečo podarí, tak sa následne iné zasa pokazí. Najviac sa modlím, aby sa nám budúci rok podarilo ísť spoločne bývať, ale nemá to doma ľahké, neustále hádky a z toho zhoršený zdrav. stav, ktorého príčinu zatiaľ nenašli a bojím sa toho, aby nám v tom dovtedy nejaké okolnosti nezabránili. Sem tam aj zvláštnych ľudí stretne, ako keď robil šoféra viezol ženu (asi čarodejnicu), ktorá mu porozprávala o jeho minulosti príliš veľa dôverného, v tej chvíli som pocítila fyzické oslabenie, že som sa musela posadiť (nebola som s ním a ani som v tej chvíli ešte nevedela, že takú osobu vezie, až potom, keď mi zavolal som si to spojila) a už ju nechcel viac vidieť i keď mu v zásade nič zlé nepovedala (ani o nejakej kliatbe), ale jej oči potom ešte videl vo sne.

Ikona diskutujiciho Lea 2022-09-27 04:56:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vídám orby kolem svých zvířat. Před pár dny, když jsem nebyla na noc doma, kamera u mé želvy hlásila pohyb. V noci želvy většinou tvrdě spinkají, tak jsem se podívala, co se děje a tam si lítal orb. Ale opravdu systematicky. Je to možný?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek