Jak poznat, že jste pod vlivem černé magie

15.10.2022 v Energie 11

Existuje mnoho forem magie. Černá magie se používá k páchání zla a k čerpání životní energie z obětí černého mága. Může být cílená na konkrétní lidi. Pokud jste v jádru dobrý člověk, ale s nízkou vibrací (díky svému životnímu stylu přicházíte hodně o energii), můžete být vůči černé magii i zranitelnější. Naopak čím vyšší je vaše frekvence, tím menší je pravděpodobnost, že vás tyto čachry silněji ovlivní.Pokud máte podezření, že jste v současné době nějakým způsobem ovlivněni černou magií, mohou být ve vašem životě přítomny tyto projevy. Je také potřebná vnitřní práce pro zvýšení vašich osobních vibrací, abyste byli odolnější a dříve se dali dopořádku.

Pamatujte také na to, že pokud někdo používá černou magii proti vám, neznamená to, že byste mu ji měli posílat zpět. Problém byste tím nevyřešili, ale naopak zhoršili. Je však velmi vhodné praktikovat ochranné a očistné rituály.
Například ochranný rituál s růží pokud máte fotku agresora: Rituál s růží: Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou? , vykuřování domova, zde je návod: https://www.alue.cz/vykurovadla/ , nebo odstranění prokletí podle návodu v knize Anděl strážný. V případě že je situace komplikovaná a potřebujete se o postupu poradit, mi můžete i napsat. Nemějte strach, protože tato situace se dá řešit, ale velký podíl na celém řešení má i vaše psychika, protože to je element, který určuje, kam vaše energie proudí. Jestli k řešení, nebo do spárů agresora.

Příznaky, že vás může ovlivňovat černá magie:

Máte pocit, že „vás někdo chce dostat“
Nemůžete si pomoct, ale máte pocit, že vám něco nebo někdo hodlá ublížit. Intuitivně poznáte, že se něco děje, i když nevíte o co jde. Jako byste cítili, že nad vámi visí zlý úmysl. Pocit může být velice intenzivní, můžete z něj být ve stresu a z frustrace že nevíte o co se jedná a co máte dělat můžete mít problém večer usnout.

Cítíte nad sebou tíhu destruktivní energie
Máte pocit, že vzduch kolem vás je o poznání hustší než obvykle. Jak se říká, že je někde „hustá atmosféra“, toto rčení zřejmě vychází ze skutečnosti, že destruktivní energie je opravdu pocitově zahuštěná, těžká, špatně se v ní dýchá a špatně se v ní myslí. Pokud na sobě ucítíte tuto těžkou deku na nějakém léčení nebo meditaci, utíkejte pryč!

Máte hrozné bolesti hlavy
Pokud vás najednou šíleně bolí hlava, může s tím mít co do činění právě černá magie. Pokud nemáte potíže s krční páteří a obvykle na migrénu netrpíte, můžete být obětí útoku. Takové věci jsou mnohem častější, než si možná myslíte. Zbystřete a zamyslete se. Kdo na vás sahal předtím, než se silná bolest hlavy vyskytla? Byl jste i léčitele, nebo na masáži? V těchto kruzích je mnoho nebezpečných skřetů, kteří si ze svých klientů dělají oběti a při své praxi na ně energeticky útočí, například uzavřením čaker a to způsobí strašlivou migrénu, která můžeta trvat i tři dny. Oběť si však myslí, že za bolestmi hlavy stojí léčebná procedura, že se něco v těle konečně děje a že je to zhošení před zlepšením. Ve skutečnosti ji však právě omotává pavouk převlečený za léčitele, aby ji pak mohl zakousnout a vysát! Tento stav je možné efektivně léčit, takže nepropadejte strachu. Ale prvně je potřeba ho identifikovat a pavouka se zbavit.

Máte noční můry a/nebo nemůžete spát
Zlé energie, které na nás černí mágové posílají, se projevují nočními můrami. Máte strach být sami, bojíte se v ložnici, máte pocit že je u vás něco zlého a že to na vás může, že to čeká až usnete. Ve spánku i polospánku vídáte temné bytosti, skřety, hady, démony, zlé stíny. Mohou vás i přímo atakovat, akutně vás napadnout. I tento stav je možné vyřešit.

Jste extrémně vyčerpaní
Pokud se cítíte nadměrně vyčerpaní, bez ohledu na to co zrovna děláte, nebo koho máte poblíž sebe, je to symptom, že se něco zlého děje. Černá magie člověka opravdu hodně vyčerpává a silně zatěžuje.

Cítíte se ztracení
Pokud se cítíte ztracení, i to může být výsledkem zlého člověka, který na vás něco posílá. Můžete mít pocit, že už nemáte směr, že na vás v životě nic nečeká, že už s vámi život a lidstvo nepočítá, že jste tu navíc, že váš život už nemá význam ani smysl ani hloubku. Černý mág chce, abyste se cítili ztracení, abyste byli vydeptaní, bez energie a začali bloudit, protože to je právě způsob jak vás zlikvidovat.
Ironie tohoto světa je, že právě když jste oslabení a začnete hledat pomoc v kruzích duchovna, dostanete se do ještě větších problémů než předtím.
Jak se tomu vyhnout? Úplně snadno. Udělejte si sami soukromě očistné a ochranné postupy. Nechoďte po žádných esoterických léčitelích, ani kartářkách.

Jste velmi podráždění
Pokud se na vás valí destruktivní energie, samozřejmě s postupem času začnete být podráždění. A čím déle budou tyto energie kolem vás, tím více budete naštvaní a vyčerpaní. Pokud si všímáte, že ráno vstanete naštvaní, na otázku nebo konverzační téma odpovídáte protivným odsekáváním a máte chuť poslat všechny a všechno někam, nebo cítíte vztek, agresi, sebelítost a máte tendenci nafukovat nepodstatné blbiny do obřích rozměrů, znamená to, že jste ovlivnění silně destruktivní energií, která zamlžuje vaši mysl.

Nedokážete najít štěstí
Pokud se najednou nejste schopni radovat a vidět krásu ve všedních věcech tak jako dříve, máte problém. Ignorování tohoto problému situaci postupně zhorší. Varovné znamení je také ztráta zájmu o staré koníčky… Nic vás už nebaví a nenaplňuje? Nic už vám nedává smysl? V tom případě je nejvyšší čas začít se sebou něco dělat.

Už se o sebe nestaráte
To je jasný symptom. Když jste unavení, depresivní, uvízlí v niterné temnotě a nic už vám v životě nedává smysl, proč byste se měli starat o to jestli jste umytí, učesaní a dobře oblečení? Taková triviální blbost, že? … Je vám to jedno, vždyť přece už na ničem nezáleží a máte mnohem důležitější starosti.
Tohle je přesně to, co osoba pracující proti vám, chce. Nepoddávejte se tomu a zakročte.

Černá magie může být i nenápadná, chronická a vyčerpává postupem času. Nejsnadnější je odhalit tu, která přijde nárazově v podobě útoku od konkrétní osoby, protože máte s čím porovnat. Jaký byl váš stav předtím a jaký potom. Buďte velmi opatrní v blízkosti osob, které vás vnitřně zneklidňují a jejichž výskyt doprovází zlá znamení. Mohou se před vámi velmi dobře přetvařovat, manipulovat vás, nalhávat vám nesmysly, hrát si na dobré, ale znamení vás vždy neomylně povedou a řeknou vám, že ten člověk je ve skutečnosti pavouk.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-10-15 06:08:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existují kameny, které dokážou buď tuto energii transformovat/zpracovat anebo vrátit. Ty by se také neměly používat pro vlastní ochranu?

Ikona diskutujiciho Květa 2022-10-15 08:35:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dodala bych také paralyzující strach a slabost, emoční i praktickou neschopnost se bránit proti tomu kdo útočí a vysává. Jakoby člověku už nezbyla energie ani vůle na protitah.

Ikona diskutujiciho Jana K. 2022-10-15 08:38:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla jsem problémy s bývalým manželem. Nevím jestli na mě dělal černou magii nebo byl takový upír mé energie. Byla jsem hodně psychicky na dně a když jsem na něj pomyslela úplně jsem zeslábla a propadala zoufalství. Pomohl mi energetický krystal od Alue a knížka anděl strážný. Taky jsem se naučila jinak myslet – tedy na něj vůbec nemyslet abych mu energii nedávala. Časem se to srovnalo. Myslím si že zlé myšlenky mířené proti někomu fungují jako černá magie nebo hodně podobně.

Ikona diskutujiciho Hana 2022-10-15 21:55:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč nenatáčíš???😞

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-15 23:15:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na facebooku jsem řešila kdysi s jednou Q skupinou/profilem „instantní ban“ poté, co jsem zmínila tomáše marného (protože se tam za něj někdo vydával a psal destruktivní blbosti). Pak jsem po čase zjistila, že ta skupina je navázaná (nebo má ráda) J.M.Maška. No a pár dnů zpět jsem u pár sdílených příspěvků napsala, že toto asi nebude pravda (myslím si, že si to umím ověřit – snad) a že putin (kterému věřím) bude vědět ohl. toho pravdu a lidem to řekne. No a pak se mi udělalo špatně, měla jsem u sebe destruktivní energii, ale dostala jsem jen teplotu (nemoc). Zároveň jsem se extrémně přetáhla v minulých dnech v práci, takže ta horečka mohla být i jenom z toho. Každopádně jsem to vyléčila tím mobilem (celou dobu mi bylo pořád špatně, i když teplota klesala a pak najednou „bum“ začala jsem se cítit skvěle).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-10-16 10:15:34
Ikona diskutujiciho
sipka

pravý tomáš marný skoro vůbec není na internetu a na facebooku se také nevyskytuje – ten má poněkud důležitější věci na práci

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-16 15:09:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vím, proto jsem si myslela, že ten destruktivní na fb je fake, tak jsem mu to napsala, ale ta Q skupina mě zablokovala a pak jsem po čase zjistila, že ho nemají rádi asi proto, že mají rádi Maška (kterého jsem viděla kdysi na živo na přednášce Ickeho a byl mi nesympatický). Ale zároveň mají v „pravidlech“ skupiny, že se lidi nesmí hádat, takže možná mě zablokovali jenom kvůli tomu. Teď už jsem tam zase četla, ale výjimečně mi pár příspěvků připadalo že nejsou pravdivé, tak jsem to napsala na svůj fb a cítila jsem nějakou destruktivní energii (nevěděla jsem, jestli vyplouvá na povrch nějaké trauma a nebo to je útok, ale mobil to vyléčil, takže to nemusím řešit – mimochodem ten článek s mobilem jsem také vnímala dopředu v té vizi, ale jenom tak zmatečně a mlhavě, zatímco ten o DNA jsem normálně četla celý).

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-16 15:55:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a mě to tedy nachvíli rozhodilo, když mě ta Q skupina zablokovala a toho destruktivního Tomáše Marného tam dál nechala, tak jsem si říkala, že všechny Q skupiny jsou dobré, a tudíž to musí být asi pravý tm, tak jsem se koukla na ten fb profil a ten člověk byl docela silněji destruktivní, tak jsem si už začínala myslet, že je tm podvodník, který má soukromý destruktivní profil na fb a na web píše úplně jinak, ale pak mi s tím pomohl aston, který se toho profilu zeptal, jestli to je ten samý člověk a ten profil mu napsal, že není, že to je jen náhodná shoda jmen a že on tadesco rád nemá. Jenže když jsem předtím koukala na ten profil, tak mu jeho kamarádi u jedné fotky psali křestním jménem „Marku“ (myslím), a tudíž se ten člověk nejmenuje „Tomáš“, a to znamená, že se nemůže jednat o NÁHODNOU SHODU JMEN.. (takže moje prvotní intuice, že se za něj schválně vydává, je podle mě asi správná) Ale tohle teď neřeším, řešila jsem to jeden čas a nebavilo mě řešit destruktivní lidi na fb, takže se možná ze skupin, u nichž si nejsem v něčem jistá, odhlásím (ještě uvidím).

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-10-18 08:59:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Internet je plnej debilů. Chlapeček má asi malýho tak si hraje na slavný jméno aby si připadal trochu zajímavej.

Ikona diskutujiciho vap 2022-10-17 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, tohle přesně odpovídá přítomnosti tisíckrát zmiňovaných sousedů v bytě podemnou.Zatímco spousta z Vás mi tu radila změnit byt, spíš by bylo potřeba vyštípat tyhle sousedy.Už jsem jim mentálně do bytu posílal poltergaista a různé pohromy, ale ono to vůbec nefunguje.V mysli jim různě nadávám a ono nic.Kdybych jim posílal něco pozitivního, tak se také nic nestane (podobné zkušenosti).Já nemám na lidi vůbec žádný energetický/magický vliv, čím to K SAKRU je? Už mě to se.e.To je asi to samé, jako snažit se pohnout s tunovym balvanem.Nemůžu s ním hnout=nemám sílu.Je třeba nabrat sílu.Kde vezmu sílu? Žádné odpovědi.Do konce života budu chodit kolem balvanu a neustále přemítat, kde nabrat sílu.A balvan tam bude ležet neustále nehnutě i nadále.Podle této metafory funguje moje magické snažení, slepá víra, plané myšlenky, planá bujná fantazie a žádné činy.Jenom ideje, ideje a zase ideje a lejno z toho! Tak jsem se nakrmil pomerančem, který jsem si představoval a pořád je mi divné, že mám hlad 😀 Jen mi nejde do hlavy, proč se pořád mlží PODSTATNÝ fakt, že né každý člověk má magické schopnosti něco ovlivnit? Už dostkrát jsem poznal, že mezi mnou a běžnými lidmi telepatie nefunguje, lidi o mé osobě odhadovali (věštili) naprosté nereálné kraviny až to bylo napováženou.Může to dělat program na diskreditaci=domnívají se o mě, co není pravda.

Ikona diskutujiciho Daniel Hovorka 2023-02-15 23:59:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako Světlo Boží, kterým jsem, ruším všechny smlouvy a/nebo dohody, které jsem uzavřel s jakoukoli entitou, průvodcem, v této časové linii nebo v jakékoli realitě, které nebyly v mém nejvyšším souladu a vyjádřením mého Světelného zdroje v Zákoně jednoho. Ukončuji všechny falešné matrice nebo iluze, které mohly zastínit můj nejvyšší Boží záměr a poslání duše, z minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Ukončuji smlouvy spojené s přízračnými systémy, které ovlivňují mé vědomí. Dále prohlašuji, že zrušení všech těchto smluv má být neodvolatelné a trvalé ve všech časových rámcích a realitách. Dále žádám, aby mojí duši vrátili všechny božské kódy, které byly nesprávně nasměrovány nebo uzurpovány, a aby se nyní vrátily právoplatnému vlastníkovi ve jménu Svrchovanosti, která je zde uvedena a přikázána do přítomnosti. Uvádím destruktivní bytosti příkazem k úplnému rozpuštění do Světla Jediného Zdroje – Božího Zdroje prostřednictvím Věčné Lásky odpuštěním a zapomněním. Úplně uzdravuji a zapečeťuji své osobní aurické pole před jakýmkoli dalším vniknutím destruktivních sil. Nyní žádám o vlastní svrchovanou Boží sílu, která je mým právem.

Přeji si Věčné Světlo, plnou suverenitu a svobodu pro všechny lidské bytosti na této planetě. Nyní přijímám tento Dar, neboť se o něj budu dělit se všemi. Vše je jedno se Světlem. JÁ JSEM JEDNOTA. Milovaný Bože, děkuji ti!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek