Jak poznat, že na vás útočí temná energie: 10 symptomů

25.10.2021 v Energie 2

Destruktivní energie může proniknout do života každého. Obzvlášť drtivá může být v případě, pokud dovolíte, aby ve vašem životě byli příliš destruktivní lidé. Pokud na vás působí špatná energie, je pravděpodobné, že se celkově necítíte příliš dobře. Pokud si uděláte čas a budete pátrat po příčině, pak se můžete vyhnout tomu, abyste se stali její obětí. To, že se vám zdá, jakoby věci přicházely odnikud, ještě neznamená, že tomu tak skutečně je.10 Příznaků, podle kterých poznáte, že jste ovlivněni špatnou energií:

1. Jste neustále vyčerpaní.
Všechna ta zlá energie vás opravdu hodně vyčerpává. Cítíte se vycucaní a zdá se, že se vám nic nedaří.

2. Už vás nevzrušují věci, které vás dříve bavily.
Prostě už nenacházíte radost ve věcech, které vás dříve bavily. Je to pocit, jako by z vás odešlo veškeré nadšení. Zdá se, že nemůžete najít nic, co by vás potěšilo.

3. Máte problémy se spánkem.
Více času trávíte stresováním a starostmi o to jak usnout. Zdá se, že čím více dovolíte těmto destruktivním energiím, aby vás ovládaly, tím hůře se vám bude spát.

4. Neustále si děláte starosti.
Nedokážete si přestat dělat starosti. Jako by úplně všechno mělo dopadnout tím nejhorším možným způsobem a vy se snažíte na to nemyslet, přitom na to myslíte pořád.

5. Necháváte si od druhých radit, co máte dělat.
Nechat si od druhých říkat, co máte dělat, má na vás jako na člověka zhoubné účinky. Musíte žít svůj život tak, jak chcete vy. Pokud se necháte ovládat druhými, nikdy nebudete skutečně šťastní.

5+1. Příliš těžce snášíte kritiku.
Někdy, když vás lidé kritizují, nedělají to proto, že chtějí být hrubí. Musíte umět brát kritiku méně vážně a přijímat ji takovou, jaká je. Vzniká vám tím prostor k růstu.

7. Přestáváte se pohybovat mimo svou komfortní zónu.
Nevystupujete z ní už tak, jako dříve. Více se soustředíte na špatné stránky světa a podléháte strachu z toho, že budete odsouzeni.

8. Častěji se srovnáváte s ostatními.
Hodně času věnujete svým špatným vlastnostem a závidíte ostatním. S tím je třeba přestat. Jste dokonalí takoví, jací jste.

9. Jste ve stresu a nemůžete přijít na to, proč na vás všechno tak doléhá.
Trávíte tolik času stresem, že se vám světlá stránka života každým dnem stále více vzdaluje. Necháváte život plynout příliš rychlým tempem. Pokud potřebujete přestávku, udělejte si ji.

10. Jste poslední dobou mnohem více emocionální.
Jste zahlceni emocemi a zdá se, že se jimi necháváte ovládnout. To je čas od času normální, ale mělo by se to co nejdříve řešit. Musíte si tyto emoce uvědomovat, aniž byste se jimi nechali ovládat.

Když se potýkáte se špatnou energií, první krok, který musíte udělat, je uvolnit se. Dopřejte si čas, abyste si vše promysleli a zjistili, kam se vlastně ubíráte. Aplikujte emoční inteligenci a pochopte, že jste v pořádku takoví, jací jste. Pokud je někdo ve vašem životě příliš destruktivní, bez milosti ho ze svého života vyřaďte. Hledejte v životě dobré věci a příště, až se přistihnete, že myslíte jenom na to nejhorší, připomeňte si to dobré. Myšlenky by neměly vládnout vám, ale vy jim a máte možnost si je vybírat. Tak to dělejte.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho ondřej l. 2021-10-25 23:40:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Destruktivní a nebo konstruktivní? A sejde vůbec na tom? Dobré nemůže existovat bez špatného a obojí je přeci boží.
Dostal jsem se do kontaktu s bytostí, která byla strašná. Nedovedete si představit, jaká mě obklopila hrůza. Ona z ní šla ta hrůza. Byla to ženská bytost a do tváře jsem ji neviděl. Měla takle zastřenou hlavu kapucí jakou nosí mniši. Takovou sutanu měla na sobě. Nebo takový nějaký jinej hábit. Ale příšerná bytost to byla. Šlo z ní zlo. Šlo z ní všecnno, co se může nazvat zlem. Prostě peklo úplný. A já jsem měl strach. Měl jsem strach, že bych ji podlehl. A tak najednou mě napadlo, nesmíš mít strach, musíš to všecko zvládnout. Tak jsem to skutečně zvlád. Ale, co se dostavilo byl soucit. Jako vždycky. Přišel takovej soucit a já povídám: „bratře…“. Já jsem říkal bratře, ačkoliv to byla ženská a nevím proč. „Bratře, uvědom si, prosím tě, že není mezi náma žádnej rozdíl, že všechno je absolutno“. To jsem měl načtený pochopitelně. Tehdy jsem to ještě pořádně ani nevěděl, tak, jako teď. Ale říkal jsem to. Že všechno je absolutno. Źe není mezi náma žádného rozdílu. Ty jseš božského původu. Já jsem božského původu. Všechno, co existuje je boží.. Takle jsem ji to vysvětloval a měl jsem dojem, že to jako by trošku chápe. A že chce ještě chápat víc. Ale já už jsem… já už jsem nechtěl prostě. Já jsem se.. já jsem se toho… toho bál. Nechtěl jsem možná. Tak jsem z toho skoro jako by násilím procitl. Ale měl jsem dojem, že skutečně chce víc a bohužel se mi to prostě … no následky nebyly příjemný. Ať už proto a nebo pro ono. Stalo se, že jsem tu bytost cítil vedle sebe, ve dne, v noci, ještě dlouhou, dlouhou dobu. Možná, že jsem to neudělal tehdy správně. Možná, že jsem ji měl trochu pomoci. Že jsem měl mluvit víc. Že jsem ji měl říci víc, aby se trochu vzpamatovala v tom strašným pekle. Ale já jsem se toho pekla zalek a chtěl jsem z něho ven. Dnes bych to asi už nedělal. Dnes už bych to taky zdolal tu strašnou zlobu, ten stašnej děs, kterej z ní šel. Tu hrůzu. https://www.youtube.com/watch?v=IH1MHtncwfI&list=PLdmEXWsqoILkPV4wSa42WehCPls2BY-BX&index=10

Ikona diskutujiciho Elis 2022-04-23 02:10:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stávalo se mi že jsem měla tak 2/3 výše popsaných příznaků. Pak jsem si jednou řekla, a dost, z ničeho nic mě napadlo podívat se na Aluščin web, jakoby to bylo znamení. Snažím se myslet pozitivně a hlavně konstruktivně, stále mi trvá než některé informace spracuji, ale daří se mi to (řekla bych)………

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek