Jak poznat, že s vámi komunikuje vesmír

18.4.2023 v Spiritualita 3

Kosmické informace, neboli univerzální znamení, jsou věci, které nám posílají vyšší síly. Jsou to rady a tipy, které nám mohou pomoci na naší cestě. Pokud je budeme ignorovat, daleko se nedostaneme.
Čím více pozornosti budete věnovat světu kolem sebe, tím lépe se věci budou vyvíjet. Vše, co se vám přihodí, má svůj konkrétní důvod. Neexistují žádné náhody a je důležité tento koncept pochopit. Věci, které děláme, a místa, na kterých se ocitneme, nás mohou buď posunout blíž k tomu, kým potřebujeme být, nebo nás od toho vzdálit. Naše reakce jsou naše vlastní, ale plán nikoli.Někdy se do našich energetických polí dostávají kosmické informace, aniž bychom si to uvědomovali, a když se to stane, máme tendenci zaostávat. Pokud se nenaučíme rozpoznávat znamení, která se před námi objevují, skončíme mnohem hůře, než si dokážeme představit.

Pokud si myslíte, že by k vám vesmír mohl promlouvat, ale nejste si tím úplně jistí, nahlédněte do níže uvedeného seznamu a hledejte, porovnávejte.

Překážky přicházejí jakoby odnikud
Pokud překážky přicházejí odnikud, pak vesmír chce, abyste si něco uvědomili, něco nedělali, změnili své rozhodnutí. V čem vám brání a jaké lekce se tím učíte? Možná byste měli věci nějakým způsobem změnit. Kosmické informace nejsou vždy úplně jednoznačné a snadno čitelné, bohužel. Proto je potřeba posoudit další věci.

Cítíte nutkání jít určitým směrem
Pokud máte pocit, že vás vesmír k něčemu tlačí, pak tomu tak pravděpodobně je. Vesmír vás čas od času rád nakopne, abyste se pohnuli kupředu. Řiďte se svým instinktem.

Máte náhlou inspiraci
Vesmír nás inspiruje náhle, téměř jako by to přišlo z ničeho nic. Postará se o to, abyste věděli, kam máte jít a co máte udělat. Všechny myšlenky, které se vám honí hlavou, odněkud přicházejí.

Cítíte se kvůli něčemu nesví
Pokud se kvůli něčemu cítíte nesví, je to s největší pravděpodobností proto, že vaše duchovní já o tom ví víc, než vaše vědomá mysl. Vaše vyšší bytost vidí něco, co vy nevidíte.

Daří se
Pokud se věci manifestují, vesmír vám dává najevo, že jste na správné cestě. Když děláme, co máme, vesmír nás odmění. Informace, kterou byste z těchto odměn měli získat, je, že byste měli pokračovat v tom, co děláte. Nescházejte ze své cesty.

Z ničeho nic prožíváte silné emoce
Neignorujte to a opravdu to analyzujte a zjistěte, jaký druh informace vám vesmír chce sdělit. Za těmito emocemi se skrývá nějaký vzkaz.

Ve snu se vám zjevilo něco, co jste potřebovali vidět nebo slyšet
Když potřebujete něco slyšet nebo vidět, vesmír vám pošle informace prostřednictvím vašeho snového stavu. Sny jsou velmi mocné a je důležité, abyste je nebrali na lehkou váhu.

Stále se před vámi objevuje stejná situace
Pokud se před vámi stále objevuje stejná situace, pak musíte změnit způsob, jakým jí čelíte. Něco neděláte správně a nepřestane se to objevovat, dokud nepřijdete na to, co to je.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho peace 2023-04-18 16:28:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, teď jsem si po dlouhé době pustil tvůj AluTalk a překvapilo mě, že formulka „command pb stardust“ je od Cobry… ten přece není moc konstruktivní. Je tedy nakonec ta formulka konstruktivní nebo není? Díky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-18 16:32:31
Ikona diskutujiciho
sipka

funguje. zkus si to a uvidíš sám

Ikona diskutujiciho Magdalena 2023-04-22 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Často se mi objevuje u vážení potravin na váze stejné číslo – 222 . Teď zjišťuji že je to andělské číslo které mi chce něco sdělit ,například : „Andělské číslo 222 vám říká, že se vše v dobré obrátí, a to dlouhodobě. Proto neplýtvejte energií na nic negativního – pamatujte, že se usilovně pracuje na dobru pro všechny zúčastněné.“
Ale je toho víc co znamená a všechno to dost sedí na mou situaci jen to poskládat a zamyslet se . Beru to jako povzbuzení ,nebo probuzení .

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek