Jak poznat, že se vás snaží kontaktovat zemřelý příbuzný, nebo přítel: 9 projevů

30.6.2020 v Bytosti 17

Smrt je přechod do jiné dimenze. Bez ohledu na to, jak bolestně vypadá, jakmile tam budete, potkáte úplně nový svět. Svět, který může být kdykoliv v kontaktu i s naším.1. Objevuje se ve vašich snech
Jedním z nejčastějších způsobů, jak nás může zemřelý kontaktovat, je prostřednictvím našich snů. Když sníme, jsou naše mimosmyslové schopnosti silnější. Proto je můžeme snadněji „vycítit“ a komunikovat s nimi.

Když spíme, často zažíváme astrální projekci a skutečně se tak můžeme setkat se zemřelým. Když se vrátíme z astrální říše, je to jako sen a zážitek se zdá nejasný. Přesto to pro nás bude autentické a intenzivní.

2. Žárovky a svíčky poblikávají
Jeden z nejčastějších příkladů kontaktu s duchem je blikání světelných zdrojů. Když je zemřelý poblíž, jeho energetické pole se protíná s energetickým polem tohoto světa. Světlo je jedna z nejčistších forem zřetelné energie a je snadno ovlivnitelné duchy.

3. Elektronická zařízení se samovolně restartují, nebo zapínají
Duch se silným energetickým polem může interagovat s naší elektronikou a ovlivňovat její chování. Mohou ovlivňovat elektronická zařízení, jako by měla vlastní vůli. Ten, kdo má (nebo někdy měl) doma duchy ví, o čem je řeč. Obvykle má problémy s elektronickými zařízeními. Zejména když se duchy snaží vyhnat ven z domu, protože jsou špatní a rozzlobí je. Takoví lidé si někdy musí pravidelně kupovat nové mobilní telefony, notebooky, televize… Pokud se tyto problémy stanou chronickými a častými, můžeme se už bavit o strašidelném domě.

Čtěte také: 7 Projevů podle kterých poznáte, že u vás doma straší

4. Cítíte jak voní
Je snadnější ducha ucítit čichem, než ho uvidět očima. Je to proto, že energie se velmi často (rezonancí) překládá do vůní. Někdy můžeme například cítit vůni květin když jsou u nás andělé a víly, ale můžeme cítit i parfém, který za života daný člověk používal.

5. Hodiny se zastavují
Hodiny (mechanické nebo elektronické) se zastaví. A nebylo to vybitou baterií.
A někdy je to ještě zvláštnější. Existuje mnoho lidí, kteří říkají, že se jim hodiny v době smrti blízkého člověka zastavily.
Dokonce hodiny zamrznou v době, která dává smysl v přeneseném významu, například že hodiny zamrzají  5.12., na narozeniny zesnulého.
Hodiny mohou také zamrznout na konkrétních číslech a pokoušet se vám tak předat zprávu.

5+1. Zaslechnutí stejné písně
Existuje píseň, která vám připomíná tuto konkrétní zesnulou osobu? Dává smysl, když stále zachytáváte tu stejnou píseň, kamkoliv jdete. Je to jeden z jejich oblíbených způsobů komunikace. Stejným způsobem se objevují i ​​jiné vzory a předměty, které mohou být spojeny s vaším blízkým.

7. Motýli a vážky
Jsou považováni za obvyklé znamení, že je zesnulý blízko. Oba typy hmyzu jsou symbolicky spojeny s vílami a duchovním světem. Pokud se stává, že motýly nebo vážky vídáte docela často, pak vás o vaši pozornost žádá duch, který je vám blízký.

8. Černé peří
Legenda říká, že pokud náhodou najdete černé peří, je to znamení, že je zemřelý poblíž. Jinými slovy, je to znamení, že nejste sami. Ve skutečnosti existuje barevný kód pro peří. Černé je téměř vždy spojeno s duchem předka.

9. Náhlá změna okolní teploty, závan a zhoustnutí vzduchu
Energetická pole duchů mohou vytvářet anomálie. Když je duch blízko, je velmi časté ucítit vánek.
Také můžete cítit, že teplota náhle poklesla. Děje se to proto, že duchové zemřelých už nemají čchi – životní energii. Když se někde objeví, automaticky odebírají čchi ze svého okolí a to se pocitově projeví jako chlad.

Z toho důvodu není vhodné trávit čas poblíž hřbitovů nebo strašidelných domů. Pokud tak učiníme, naše energie čchi (vitální síla) bude vyčerpána a naši oslabenou auru mohou napadnout energetičtí parazité, nebo se na ni mohou nastálo napojit duše zemřelých, kteří úspěšně neodešli do světla a zůstali uvíznutí v astrální rovině.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Pěkný 2020-06-30 05:21:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to mám asi zaděláno na velký problémy, když bydlím hned vedle hřbitova a přes cestu mám kostel. Tak to nevím co mám dělat.

Ikona diskutujiciho Kateřina 2023-11-12 20:22:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den chci se zeptat co znamená se koukat na fotografii meho ex a objevuje se mi tvař meho zesnulého bratra .

Ikona diskutujiciho aťa 2020-06-30 06:25:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna teraz ráno pri prebudení som videla Zojku,psíka a zvuky vydávala aj lavica,kde sedávala.Môžu tak k nám prísť aj zvieratá? Je presne týždeň na druhej strane a ešte mi veľmi chýba.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-30 08:01:46
Ikona diskutujiciho
sipka

ano i zvířata, u mě se třeba zjevoval nějakou dobu kocour

Ikona diskutujiciho Efs 2020-06-30 07:14:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K poslednímu odstavci ještě patří doplnit především nemocnice a různé starobince, kde hojně a často umírají lidé. Na hřbitově už není moc živých, kteří by pro ně mohli být zdrojem energie, zatímco v nemocnicích mají ti, kdo nenajdou cestu „nahoru“, mnoho příležitostí, jak obtěžovat živé.

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-06-30 08:16:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska jsem slyšel ve spánku písničky od Queen

Ikona diskutujiciho Paja 2020-06-30 13:22:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No,tak to nevim co dělat.U hřbitova bydlím celý život.To už musím být vycucana jak citron a samy parazit.No někdy to tak i vypadá,energie na nule.

Ikona diskutujiciho Klara 2020-06-30 23:19:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pred pár rokmi sa mi sníval sen – bola som v rodinnom dome mojich predkov (ešte stojí), bývalo ich tam postupne 5-6 generácií. Bola som tam sama s mojou už postaršou mamkou, keď zrazu do jednej z izieb vošla moja už mŕtva babka a niečo tam odkladala. Potešilo ma , že ju vidím, aj keď som nechápala, čo sa deje, utekala som za mamou do kuchyne. Babka chodila po dome , ako predtým obvykle… O chvíľu sa tam zjavila aj prababka a tiež sa tam motkala. Sadla som si na pohovku a pozerala na ten výjav. O chvíľu aj pra pra babka … to isté. Všetky som poznal a zažila. Nakoniec sa tam objavil aj pra dedo alebo pra pra dedo, neviem, ktorý z nich, lebo tých som už spoznať nestihla. Mala som z toho veľmi veľkú radosť a zmohla som sa akurát na to, že som sedela a pozerala sa na ten výjav. Mám vo fotoalbume jednu peknú fotku, kde sedíme všetky na lavičke na verande toho domu – pra prababka, prababka, babka, moja mama a ja ako 5 ročná. Keď sa na ňu pozriem, vnímam z nej takú tichú silu všetkých mojich predkýň. A každá z nich bola iná – svoja. Ešte jedna zvláštnosť – mali veľa vnúčat a pravnúčat, ale prvorodené boli vždy dievčatá. Ďalšou generáciou v tomto dome som ja a možno raz moja dcéra.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-07-01 09:40:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimo tému ale pozeral som na ten úvodný obrázok dívka s motýlem a potom som skĺzol trochu nižšie na obrázok Katy Perry s ,,okulárom“ a diamantom – a urobilo sa mi z toho zle, zaujímavé, konštruktívny vs deštruktívny obraz.

Ikona diskutujiciho Šárka 2020-07-04 19:55:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… dosti dlouhou dobu mě navštěvovala moje milovaná fenečka po své smrti .. hodně let, vždy jsem cítila , jak do
mě žďuchla čumáčkem.. do zad, pak jsem cítila, jak se stočila na pohovce, jako vždy vedle mě, dokonce i maličký
Timek.. pejsek… její kamarád, který po její smrti zůstal se mnou sám.. tak vždy opatrně čenichal a kolikrát couval
překvapeně od místa kam si lehla Jájinka. Přestala mě navštěvovat od doby, kdy na zahradu přišlo malé černé utrápené
kotě.. kočička, nechala jsem si ji, je to tak 4 roky zpátky a od té doby návštěvy mojí pejsandy z druhého břehu..tak ty se již
nekonají. Co je, ale zvláštní… tak to, že kočička Cmůrka začala milovat maličkého Timka stejně jako Jájinka, dokonce
si s ním i stejně hraje.. Takže mám pocit, že je tady pořád, i když trošku jinak :)))) Vždy vám život přinese něco krásného
.. aniž to čekáte

Ikona diskutujiciho CajovaVila 2020-07-06 13:52:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Se vším souhlasím, ale nevím si rady s jednou věcí – co když cítíš parfém člověka, který ale žije? Znamená to, že na Tebe tak moc myslí?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-06 20:25:02
Ikona diskutujiciho
sipka

někdy se i tohle může stát… nebo se o tebe otřel a provoněl ti triko 🙂

Ikona diskutujiciho Franta 2020-07-07 15:50:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně na cukrovku zemřel 29. dubna 2020 nejlepší kamarád a přítel, kříženec belgického ovčáka Malinois jménem Bob, 30. dubna 2020 by mu bylo 9 roků. Byli jsme spolu od jeho 2 měsíců, vzal jsem si ho z útulku. Byl naprosto skvělý a dělal vše tak, jak se má, prostě Pan Pes. Stáhl jsem si skvělý film Psí poslání 1. a 2. díl, kde se pes po své smrti a dalším narození vždy vrací ke svému páníčkovi. Je to i reálně možné? Nebo je i možné se po své smrti setkat i s takovým svým psím kamarádem? Byl jsem u toho, jak „vypustil“ dušičku (z tlamičky mu vypadlo pár kousků masa, kterým jsem se snažil ho krmit, zachrchlal – vydechl a přestal dýchat). Byli jsme stále spolu a já se nemohu s jeho smrtí smířit.
Od jeho smrti jsem si nevšiml přítomnosti jeho dušičky, asi na to nejsem dost citlivý. Ale často si s ním povídám.

Ikona diskutujiciho Anonym 2021-02-23 23:27:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

Narazila jsem na váš web a ráda bych se zeptala, co jsem mohla vidět.
Jednoho večera jsem si šla z kuchyně přes chodbu do mého pokoje. Když to jsem byla najednou překvapená z toho co vidím. Přestala jsem dýchat a šla dál..
Předemnou se v tmavé místnosti bez oken zjevila průhledná hýbající se energie s jistě zlatými záblesky. Vylekala jsem se, vyhnula jsem se energii a šla dál..
Do teď to mám v hlavě. Viděla jsem to zhruba na 2/3 vteřiny a neodhodlala jsem se, jít zpět na chodbu a podívat se znovu.

Má někdo podobnou zkušenost prosím? Zároveň si uvědomuji i variantu, že to byla jistá halucinace.

Předem děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Jiri 2022-12-27 10:42:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den přeji.Mám doma nad dveřmi zvonecek,který při otvírání dveří cinkne.Poslední dobou zvoní sám od sebe a já si to nedokážu vysvětlit.Pruvanem to není jednou jsem stal u těch dveří a vydel jsem to na vlastní oči.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-12-27 13:17:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Môže to byť i mechanická chyba, srdce zvonu sa zasekne a po čase sa uvoľní a cinkne.

Ikona diskutujiciho Jiri 2022-12-27 17:15:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mechanická chyba to neni ale děkuji za odepsani.Možná je lepší nevěděl čím to je.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek