Jak poznáte, že jste potkali člověka ze své Skupiny duší: 10 projevů

17.11.2021 v Poselství 9

Vaše Skupina duší je vaše duchovní rodina. Jsou to všechny duše, které byly střiženy ze stejného „energetického sukna“ jako vy. Všichni společně máte konkrétní poslání a účel, kterého chcete dosáhnout a který je součástí větší a rozsáhlejší vize vesmíru. Všichni členové vaší Skupiny duší vibrují v rámci určité frekvence a vaše duše je s touto vibrací v souladu. Svou Skupinu duší jste si často vybrali ještě před narozením, protože se předpokládá, že podporuje vaši duši a její poslání a růst v tomto životě.V tomto životě se možná nesetkáte se všemi členy své Skupiny duší, nicméně všichni zde na Zemi pracujete na stejném poslání, přičemž do tohoto procesu vnášíte svou vlastní jedinečnou osobnost a styl. Členové vaší Skupiny duší přicházejí do vašeho života, aby změnili váš svět a rozšířili vaše obzory. Přicházejí také proto, aby vám připomněli vaši cestu, účel a poslání.
Někteří lidé označují členy své Skupiny duší za spřízněné duše, protože při setkání mezi nimi často vzniká silná chemie, spojení nebo pocit známosti. Existují různé úrovně nebo typy spřízněných duší, se kterými se můžeme setkat a které nám mohou být představeny jako rodinní příslušníci, romantičtí partneři, učitelé, nepřátelé a dokonce i náhodná setkání.
Neexistují přesně daná pravidla týkající se toho, jak člen vaší Skupiny duší vstoupí do vašeho života, ale zde je 10 znamení, podle kterých se dá poznat, jestli jste možná někoho takového už potkali.

Jak poznáte, že jste potkali člověka ze své Skupiny duší: 10 projevů:

Mohou zrcadlit nebo mít podobnou životní zkušenost jako vy, což vám pomůže lépe pochopit vaši vlastní situaci.

Mohou vyzdvihnout vaše osobnostní rysy a pomoci vám změnit se k lepšímu, nebo vyrůst.

Pomáhají vám proměnit vaše slabé stránky v silné.

Pomáhají vyrovnávat vaši energii a ukazují vám jinou stránku života.

Mohou vám pomoci najít trpělivost, pochopení a soucit.

Mohou vás upozornit na potřebu uzdravit se, nebo se vnitřně oprostit od určitých událostí či emocí.

Můžete společně pracovat na tvorbě, brainstormingu nápadů, nebo vynášet na světlo nové vize.

Přicházejí do vašeho života, aby vám pomohli na vaší cestě právě tehdy, když to nejvíc potřebujete.

Pomáhají posunout vaši duši a vaši cestu duše kupředu.

Spolupracujete na podpoře globálních cílů, nebo nějaké větší vize.

Setkání s členem vaší Skupiny duší je často hlubokým zážitkem.

Tak co, už máte jasno? Setkali jste se již se členy své Skupiny?

překlad © www.aluska.org 2021 / podle ZdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2021-11-17 06:18:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Muze byt druh skupiny dusi i hvezdna duse? Dava mi to totiz trochu vetsi smysl. Nikdy se mi ty principy hvezdnych dusi nepozdavaly, dokud jsem se nedocetla o Mintakan starseed. To na me sedel kazdy nejmensi detail a zacala jsem plakat. Takova uleva, konecne zjistit, ze „jsem normalni a ze to tak ma spousta lidi.“ 😀 Lide, mluvici o tom ve videich a popisujici svuj zivot, me take uklidnili, nadchli. Citim a zazivam totiz na 99% uplne stejne veci, do detailu. A pak me to napadlo.. Treba to neznamena, ze jsme vylozene z nejake hvezdy – to je to, co mi nejakym zpusobem zkratka nesedelo -, ale treba je to tak, ze je to nejaky dusevni archetyp, zabarveni duse, pocit, nutkani, se kterym se duse narodila, aby ji to tu nejak vedlo, mozna take aby se setkala s lidmi stejneho archetypu (treba je to prave druh skupiny duse, i pokud se nemame spolu setkat) nebo mela silu te jake energie (nebo napojeni na druh energie) na to tu neco urciteho vykonavat.. Nebo je to nejaky nebesky puvod, nejake osobni nebe, kde je nam nejlepe..
Je tu u Alusky jeste nejaky Mintakan? 🙂 (tyka se to vody, fixace na orionuv pas, pocitu smutku ze ztraceni puvodniho domova, nechapani vlastneni tela a principy zlych emoci, nechapani nutnosti jist nebo problemy s jidlem a travenim apod., je to toho hodne)
A k clanku: ano, popis sedi na mou spriznenou dusi, na partnera. Tesim se, az se jednou objevi cela moje dusevni rodina, ktera mi byla pro tento zivot dana. Je neskutecne co to se clovekem dela. ❤️ Jsem moc vdecna.

Ikona diskutujiciho Jirka H 2021-11-17 10:15:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek, řekl bych že moje přítelkyně je členem mé skupiny duší protože už od prvního momentu se nám stávali věci jako třeba že začnu na něco myslet a ona mou myšlenku rázem nahlas vysloví jakoby věděla na co myslím a i naopak. Jinak mě potěšilo že jsi dala odkaz na soundtrack z Ori, je to výborná hra jakou jsem kdy hrál s výborným soundtrackem a dost se k tomu hodí.

Ikona diskutujiciho NoName 2021-11-17 12:21:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, sem tu zas 🙂. No, proč píšu. Chtěla by sem se zeptat jak to vypadá se zlatym věkem… jenom tak, pro zajímavost 🙃. Mimochodem dost pěkný článek, zaujal…😋

Ikona diskutujiciho Sin Le Noble 2021-11-17 16:40:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek, díky. Připomnělo mi to zážitek z dětství. Rodinný nedělní oběd u mých prarodičů. Jedli jsme a já prcek si stěžoval na těžký příbor, byly stříbrné, nešlo o snobárnu, neměli toho jinak moc, ale žili vědomě s láskou.
Moje matka tenkrát přehnala věc do absurdna, že, tři děti na krku, máme skoro hovno, když přijdeme na oběd, tak malej ani neudrží příbory, co si dokazují a podobný sračky. Děda to vyřešil tak, že všechny příbory prodal, dal prachy tátovi, kterej za to koupil tenkrát novou škodovku :))
Pointa je: děda se seznámil s babičkou tak, že ji dal jako dárek stříbrnou lžičku s přednáškou o stříbře a měsíci, byla to jejich vzpomínka, tohle moje matka nikdy nechápala, jejich syn, můj otec to věděl, ale mlčel, když jsem se to později dozvěděl já, uvědomil jsem si tu situaci jako kruh ve kterém každý sehrál svoji roli. Opakování kruhů nezabráním, protože se vrací v čase jako karmická zkouška, ale s více informacemi můžu do něj vstoupit a posunout ho směrem k lásce, rozvoji, růstu po spirále.
Matka dnes vidí cestu životem jako utrpení, otce tato volba stála život, děda s babičkou věřili na Lásku, vzpomínky a prožili krásný život, nešlo jim o majetky. Ještě jednou díky, za hezkou vzpomínku na dětství.

Ikona diskutujiciho leeth 2021-11-20 07:20:49
Ikona diskutujiciho
sipka

dekuji za hezky komentar.. pribeh se mnou pohnul

Ikona diskutujiciho Jan 2021-12-01 09:49:33
Ikona diskutujiciho
sipka

‚Muj otec to vedel, ale mlcel‘. Jsa pod pantoflem sexualniho vydirani manzelkou jako vetsina muzu si nechava dale kalet na hlavu. Boji se rict svuj nazor, aby korigoval situaci a dal priklad detem, hlavne svym synum. Protoze vi, kdyby se vzeprel, bude mit doma peklo. Ja ho zazil a nesu ho dal v podobe dedictvi manzelkou, ted uz nebozkou kondicionovanych deti proti mne.
Jinak v zivote nejsou problemem souznejici bytosti, ale ty ostatni, kterych je mnohem vic. Je hrozne tezke, nalezt souznejici bytost. Lide nemaji problem se zranovanim ostatnich, ale s tim, prijmout je jaci jsou, vyjadrit jim svou prizen, sympatii, lasku. A kdyz takoveho potkate, zjistete si, jestli to mysli uprimne a nezistne.

Ikona diskutujiciho Proximus 2021-11-19 00:07:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milý článek 🙂 Úplně mi to připomnělo setkávání s jistou spolupracovnicí, které probíhalo před rokem. Kdybych něco takového zažíval jako nerozvážný mladík, tak bych se nejspíš bláznivě zamiloval. Tentokrát jsem už jen žasl, jak se mnou někdo dokáže tak moc rezonovat, průběžně číst myšlenky, vidět vše tak nějak stejně a při tom vyvolávat určité vzpomínky na minulost a zároveň dávat impulzy i do budoucna. Při tom třeba zapnout hudbu, kterou úplnou náhodou taky poslouchám a podobně. Pro člověka, který nemá skoro žádnou potřebu mluvit jsou taková setkání jako zázrak. Ach ano, nakonec jsem zdrhl od toho všeho. Zároveň šlo totiž o přítelkyni mého kamaráda, se kterým byli zralí na rozchod a já v této situaci opravdu jen těžko mohl zůstávat nestranným pozorovatelem.

Mimochodem, pocit spřízněné duše jsem měl vždy i u tebe, ale tolikrát jsem se zmýlil v lidech, které jsem znal jen tak nějak na dálku, že vlastně ani nevím čemu v tomhle ohledu věřit. Podle popisku to myslím vcelku sedí a vlastně stačí jednou za delší čas přijít sem na stránky a vždy tu najdu zajímavý materiál k zamyšlení.

Ikona diskutujiciho Ctenar 2021-12-01 15:49:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle popisu je pro mne každá osoba,kterou potkám, z mé skupiny duši…asi mám „z pekla štěstí“…:)

Ikona diskutujiciho Marta 2021-12-03 18:15:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím vás všechny, mou spřízněnou duší je můj manžel. Díky němu jsem se ve svém duchovním životě mohla posunout o velký kus dál. Přišel mi do života nedlouho po té, co mi zemřel první manžel – moje životní láska. Oba muži mne na něco připravili a něčemu naučili. První milovaná bytost byla moje babička a před několika měsíci jsem poznala další spřízněnou bytost. Provázejí mne celým životem a jsem jim za to neskonale vděčná. Děkuji za krásný článek, měl nás naučit jak vnímat všechny, kteří nám z nějakého důvodu vstoupí do života. S láskou a světlem M.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek