Jak poznáte, že máte extrémě silné biopole

31.5.2023 v Energie 2

Každá živá bytost má biopole, je to v podstatě její energetické pole, neboli aura. Naše biopole se mohou lišit, někteří lidé mají velmi silná a jiní slabá. Tato pole byla v minulosti pečlivě zkoumána a byly i vyvinuty terapie, které se zaměřují speciálně na interakce s biopolem člověka za účelem harnomizace, nebo léčby.Níže jsou popsány projevy spojené se silným biopolem. Pokud se na vás tyto znaky vztahují, pak v sobě máte velkou sílu.

Jste otevření změnám
Lidé se silným biopolem budou mnohem ochotněji čelit změnám. Vědí, že změny nelze zastavit, a dokáží vidět věci, které ostatní nevidí. Dokážou vycítit změny, které mají přijít, ještě dříve, než se objeví. Díky svému silnému poli se změny nebojí, vědí, že ji zvládnou, že na to mají sílu a energii.
Naopak velký strach a bránění se jakýmkoli změnám je projev oslabeného biopole – člověk se brání vlivu, který by od něj vyžadoval vynaložit energii navíc, protože mu chybí.

Cítíte aury/biopole ostatních
Lidé se silným biopolem jsou schopni vnímat i biopole ostatních. Jsou velmi silně propojeni s ději a organismy kolem sebe. Když někdo působí na destruktivní úrovni, dokáží to vycítit a vědí, že mají udělat vše pro to, aby se mu vyhnuli. Většinou mají velmi dobrý odhad na lidi.

Nedáváte energii do destruktivních věcí
Vědí, že je to zbytečné a kontraproduktivní. Raději se před nimi snaží uzavřít. Pracují na své ochraně způsobem, který většina ostatních lidí nedělá a není ho ani schopna.

Máte obecně hodně energie
Lidé se silným biopolem bývají docela průbojní. Nesedí na zadku a nejsou líní. Když se objeví úkol, rovnou vyrazí ven a postarají se o to, aby udělali co je potřeba.

Jste velmi otevření novým nápadům
Lidé se silným biopolem bývají otevřenější než většina ostatních lidí. Neignorují myšlenky a nápady, které jim okolí předkládá. Berou to jako možné postrčení, jak se dostat dál a něco nového se naučit.

Jste optimista
Lidé se silným biopolem jsou optimističtější než ostatní lidé. Mají sklon k myšlení, které je zaměřeno na pomoc druhým a na pokrok. Nikoho nedrží zpátky a nikoho neshazují.

Ze situací, které před vámi stojí, vytěžíte maximum
Lidé se silným biopolem patří k těm nejzajímavějším a nejvýraznějším. Dokážou vytěžit maximum i z těch nejhorších situací a vždy vidí i světlou stránku věci. Prostě je nemůžete srazit na kolena.

Jste vůdčí osobnost
Lidé se silným biopolem jsou přirození vůdci. Udrží si svou pozici a dokáží se většinou prosadit téměř ve všem, co si zamanou.

Jste zdraví a máte silnou imunitu
Toto je asi nejvýmluvnější ukazatel ze všech. Lidé se silným biopolem jsou obvykle ve skvělém zdravotním stavu a dožívají se vysokého věku. Pokud je vaše biopole silné, pak je silná i vaše psychika a následně také tělo. Jsou to propojené nádoby. Když řádí chřipečky a ostatní jsou na hromadě, vy to záhadně nechytíte.

Naopak chronicky podlomené zdraví a psychické nemoci jsou projevem slabého biopole. Proto je dobré, pokud se s něčím podobným potýkáte, zaměřit se také na energetickou harmonizaci, doplnit si energii a nebrat jen vitamíny. Lidský organismus totiž není jenom fyzické tělo, je to kombinace energie, duše a hmoty.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho V 2023-06-01 07:32:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proto be strong stay hard 😁💪.

Pekny clanek.

Ikona diskutujiciho Jiří Zajac 2023-06-02 12:57:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, s tím nesouhlasím.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek