Jak poznáte, že pocházíte z pokrevní linie víl

28.12.2021 v Bytosti 10

Zní to jako cosi ze sci-fi románu, ale teorie o vílích pokrevních liniích pochází z keltského folklóru. Keltové věřili, že někteří členové královských rodin měli vílí krev, která je povyšovala do vyššího postavení ve společnosti. Nejenže byli členy královské rodiny, ale měli za úkol tuto jedinečnou královskou krev chránit jak pro budoucnost svého rodu, tak i pro zajištění budoucnosti celé lidské populace. (Zapálený ufolog by to sice viděl jinak, ale nechme roztomilé legendě své kouzlo.)Jak se královská pokrevní linie šířila, šířil se s ní i tento příběh. Různé kultury a náboženství se chopili pověsti o tomto daru a toužili uzavřít sňatek s vílí pokrevní linií, v naději, že budou také požehnáni jejich darem.
Víly, tak jak byly zobrazovány ve starověkém keltském folklóru, se velmi lišily od drobných, kouzelných okřídlených bytostí, které se nám vybavují dnes. Často se mohly vydávat za lidi, protože byly stejně velké, měly však magickou moc a zdálo se, že nestárnou. Neměly křídla ani jiné zjevné fyzické odlišnosti, což jim umožňovalo nepozorovaně chodit mezi lidmi.
Velšané dokonce věřili, že víly jsou smrtelné, jejich život však trval mnohem déle, než život jejich lidských protějšků, často žily stovky, či tisíce let.

Protože se tyto víly volně pohybovaly mezi námi, není divu, že vznikly pověsti o romantických vztazích mezi nimi a lidmi. V mnoha případech si prý lidé ani nemuseli být nutně vědomi, že je jejich partner víla.
Pokud z těchto vztahů vzniklo dítě, šlo to jedním ze dvou způsobů: Dítě narozené z lidské matky a vílího otce vypadalo jako člověk, avšak pravděpodobně mělo kouzelné schopnosti víl, které zdědilo po otci. Dítě narozené z vílí matky a lidského otce se naopak narodilo ve světě víl a bylo popisováno jako „éterické“.

Další příběhy vyprávěly o vílách, které ukradly dítě lidskému páru a místo něj zanechaly vílí dítě. Rodiče, aniž by věděli, že k záměně došlo, vychovávali dítě se schopnostmi, které si pak nedokázali vysvětlit. Někteří lidé zase věří, že nejde o dědictví pokrevní, ale že se někdy vtělí vílí duše do lidského těla… Požehnání a pocty plynoucí z toho, že někdo pochází z vílího rodu, se pak předávají z generace na generaci.

Chcete zjistit, jestli na vás sedí tato legendární charakteristika?
Podívejte se na následující projevy a posuďte sami, jestli je to pouhá legenda, nebo opět platí, že na každém šprochu pravdy trochu.

Od mládí vás přitahovalo vše, co se týkalo duchovna a folklóru. Byli jste zvědaví a chtěli jste se dozvědět víc, i když to bylo v rozporu s vírou, ve které jste byli vychováváni. Kdykoli jste se rozhodli s něčím z toho experimentovat, zjistili jste, že jste v těchto oblastech přirozeně nadaní.

Máte nižší tělesnou teplotu, než lidé kolem vás. Někteří jedinci, kteří pocházejí z vílí pokrevní linie, mají ve srovnání se svými lidskými druhy trvale nižší teplotu.

Téměř neustále se vám v uších ozývá bílý šum. Není to rozlišitelný zvuk jako zvonění, který by se dal vysvětlit, je to spíše pocit. Zvuk zesílí vždy, když dostáváte předtuchy o budoucnosti, nebo prožíváte silné niterné pocity ohledně toho, co přijde.

Zdá se, že vaše oči mají vlastní magickou moc. Ostatní popisují, že jsou přitahováni vaším pohledem, uchváceni a očarováni. Většinou nemusíte říkat ani slovo, abyste si druhé získali, stačí se jim jen hluboce podívat do očí.

Přitahuje vás léčitelství, chcete přinášet štěstí, dobro a uzdravení světu kolem sebe. To vás pravděpodobně přivedlo k oboru, jako je lékař, zdravotní sestra, chiropraktik, masér, poradce, veterinář nebo něco podobného v oblasti související se zdravotnictvím. Či vykonáváte jinou, obecně prospěšnou činnost, která vás naplňuje uspokojujícím vědomím toho, že jste někomu pomohli. Proto tu jste.

Váš spánkový režim se pohybuje na jednom nebo druhém konci spektra. Může se stát, že jste neustále unavení, spíte VŠUDE a bdělí, aktivní jste jen po velmi krátkou dobu. Na druhou stranu můžete bojovat s nespavostí, spát mnohem méně než vaše okolí, a přesto máte více než dostatek energie.

Během svého dětství jste neměli nouzi o neviditelné přátele a byli pro vás VELMI skuteční. Dodnes v tyto vztahy pevně věříte a možná dokonce skrýváte, že neviditelné přátele máte i v dospělosti.

Jste vysoce citliví na elektromagnetická pole, pociťujete bolesti hlavy, stres, píchání v kůži, vyrážky, pocity pálení a další příznaky související se zdravím, kdykoli se ocitnete v jejich blízkosti. To se týká všech frekvencí, včetně zářivkového osvětlení, mobilního telefonu a Wi-Fi routerů.

Můžete mít pocit, že ve vaší rodinné dynamice něco nehraje, ale nedokážete to přesně pojmenovat. Možná pochybujete o tom, zda jsou vaši rodiče skutečně vašimi rodiči, protože máte pocit, jakobyste snad byli adoptovaní.

Milujete všechno, co nějak souvisí s hudbou. Týká se to poslechu hudby, zpěvu, hry na hudební nástroj, komponování vlastních skladeb a tance. Věříte, že hudba je klíčem k vyjádření a zvládnutí všech emocí a pocitů, se kterými se můžete ve světě setkat.

Vaše osobnost je často popisována jako „jiná“, „neobvyklá“ nebo „jedinečná“. Navzdory tomu, že jste jiní než vaše okolí, vás však ostatní obecně považují za zvláštně přitažlivé a svůdné.

Když jste obklopeni přírodou, cítíte neuvěřitelný klid a pohodu. Je známo, že rostliny, květiny, stromy, hmyz, zvířata a vodní plochy vám pomáhají načerpat energii a soustředit své myšlenky.

Máte pocit, že do světa, ve kterém žijete, tak úplně nepatříte. Přes veškerou snahu se nedokážete spojit s ostatními, ani s aktivitami a událostmi, u kterých máte pocit, že byste se s nimi měli spojit a měli byste je také dělat, nebo chtít. Místo toho máte pocit, že jste světu vzdálení, toužíte cestovat a najít něco víc.

Pravidelně sníte, jste často ztraceni ve svém vlastním světě. Je to příjemná pohádková říše. I když vypadáte, že jste vzhůru, jste někde jinde.

Všimli jste si, že děti a miminka vás přirozeně milují, jsou vždy šťastné a spokojené, když jsou ve vaší přítomnosti. Také se lépe, než většina ostatních lidí, sbližujete se zvířaty. Bez ohledu na druh zvířete, ho dokážete uklidnit během několika vteřin jen tím, že jste s ním.

Tak co? Poznáváte se, nebo jsou to jenom pohádky? Napište do komentářů.


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jojo 2021-12-28 11:05:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu moc hezký článek… bude mi 60, takže mám už něco za sebou 🙂 Čím jsem „zralejší“ tím víc mě překvapuje, do jaké rodiny jsem se to vlastně narodila. Prostě do ní nezapadám a to i v této „divné“ době. Od mala jsem doma zpívala nahlas a k tomu tancovala (to mimo jiné dělám dodnes) S anděli si komunikuji také dodnes. Děti mě vždy přitahovaly a já je. Dnes jako babička malé děti miluji ještě víc a leckdy úplně cizí dítě zústane na mne koukat s otevřenou pusou, ani se nehne a jen kouká. Jsem malá, štíhlá a celý život mám dlouhé vlasy a muži se na mne lepili jako vosy na med ….. Předtuchy mám taky. Vždy jsem si říkala, že jsem zvláštní, ale nikdy mě nenapadlo, že až tak moc … Škoda, že si to nelze ověřit, i když, vždyť je to vlastně jedno ….třeba jsem a třeba ne. Děkuji za počteníčko!!!

Ikona diskutujiciho Bublifuka 2021-12-29 06:11:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako bych četla o Alušce

Ikona diskutujiciho Archeopteryx 2022-01-12 12:03:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to bychom mohli být kamarádi , já mám 65 celý život stejnou váhu už od vojny miluju přírodu od mala jsem viděl to co ostatní ne a to trvá dodnes ,jezdím skoro každý den na kole a nejlíp je mi v přírodě jezdím na kole na Lysou a chodím tam i pěšky i v zimě sám ,moji kamarádi jsou o rok mladší ale, jsou už staří , já se naoúak cítím líp jak ve 30 protože tehdy jsem kouřil , pil alkohol , dnes nekouřím už 25 let , nepiju alkohol jen pivko, a už asi 28 let piju zeleninové šťávy a zelené nápoje a je mi fajn dělám si meditace a objímám stromy a je mi fuk co si kdo myslí hahaha ahoj Aleš.

Ikona diskutujiciho Lukysek 2022-01-11 04:14:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím vás. Nebylo by tam něco naopak ?. Pokrevní linie temných mágů či druidů.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-11 09:59:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se dědí krví. V určitých rodinách co tradičně praktikují černou magii, jsou upsaní na generace. Na web o tom nejde napsat podrobně.

Ikona diskutujiciho Pavel Černý 2022-01-11 09:37:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem ohromený, úplně to na mně ve všech bodech sedí…pořád hledám „nový“ svět. Hledám lidi podobného osudu.

Ikona diskutujiciho mirek 2022-01-11 10:19:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, když to tady čtu, tak mě okamžitě napadlo, ta ženská píše o sobě. A posunu se do komentářů a zjišťuji, že nejsem sám.
Tak gratuluji, opravdu to sedí. Kdo čte web, tak mě dá asi za pravdu.:-)

Ikona diskutujiciho Archeopteryx 2022-01-12 12:23:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to bychom mohli být kamarádi , já mám 65 celý život stejnou váhu už od vojny miluju přírodu od mala jsem viděl to co ostatní ne a to trvá dodnes ,jezdím skoro každý den na kole a nejlíp je mi v přírodě jezdím na kole na Lysou a chodím tam i pěšky i v zimě sám ,moji kamarádi jsou o rok mladší ale, jsou už staří , já se naoúak cítím líp jak ve 30 protože tehdy jsem kouřil , pil alkohol , dnes nekouřím už 25 let , nepiju alkohol jen pivko, a už asi 28 let piju zeleninové šťávy a zelené nápoje a je mi fajn dělám si meditace a objímám stromy a je mi fuk co si kdo myslí hahaha ahoj Aleš.

Ikona diskutujiciho Katja Bari 2022-01-12 23:09:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Som dcéra dvoch bratov. Telo mám otcovo, krv mám od jeho brata. Po mojom narodení mi 3x dali krv otcovho brata. Prežila som. Milujem zvieratá, jedného psíka museli dať rodičia zastreliť, miloval ma tak, že už nikoho ku mne ani nepustil. Od malička som bola vodcom detí. Chcela som, aby sme starkým hrávali divadlo. Hrávali sme pod mojim velením – mala som cca 5 rokov – divadielka, tancovali sme, spievali. Hudbu vnímam ako Boží dar. Ale rodičia nemali peniaze aby som sa mohla učiť hrať na nejakom nástroji. Tak som ako cca 10 ročná pitvala zvieratá, bola som zvedavá prečo vyzerajú tak, ako vyzerajú. Od 1. po 5. triedu som nechápala čo po mne učitelia chcú a tak som vždy proti nim niečo vymyslela ako ich nazúriť. Moje známky – 4, 5. A potom v 7. triede som bola na birmovaní a z hlupáčika sa zrodila vnímavá bytosť, hrávala som na škole divadlá, spievala, bola som najlepšou gymnastkou v okrese, výbornou matikárkou, slovenčinárkou, fyzikárkou, recitovávala som – a potom sa mi začali diať veci medzi nebom a zemou. 3x ma navštívili duše zomrelých, rozprávala som sa s nimi. Bola som oslovená neznámymi (asi to boli anjeli), ktorí mi oznámili, že sa máme veľmi veľa modliť, lebo nás čaká mimoriadne ťažký život. No nemáme sa báť, len sa veľa modliť. Ten posledný ktorý mi to posolstvo ako tretí oznámil, sa mi po vypovedaní posolstva rozplynul pred očami. A potom v spánku mi cez lebku – cez vrch hlavy povedal hlas – ľudská duša. V spánku mi bola ukázaná ľudská duša, ktorá vyžarovala Boží dar. Komunikovala som s „hlasom“ – myslím že to bol náš Pán. O deň to čo som videla v sne, som videla naživo. Ten čo ležal mŕtvy bol ten, ktorý ma pred videním ľudskej duše prišiel navštíviť, lebo bol zvedavý, kto som a ja som mu o sebe rozprávala. Znovu som hovorila vnemom s Pánom, keďže to, čo som videla naživo, bolo do bodky to,čo mi Pán dal vidieť vo sne. A ja som ho veľmi vtedy prosila, aby mi dal vedieť, či smiem rozprávať, že mi dal vidieť ľudskú dušu. Prešli dva roky a ja som letela do Grécka s dcérkou na dovolenku. Keď som vstúpila na prvý schodík lietadla, dostala som do mozgovej časti hlavy (na vrch hlavy) znovu vnem od Pána, ktorý mi povedal: „Neboj sa, tento let bude šťastný“. Usmiala som sa a pozrela do nebies, poďakovala a keď som sa pozrela na lístok kde som mala sedieť, bolo číslo 17 – číslo môjho života. Tento let bol skutočne veľmi šťastný a pod tým vnemom som sa s Pánom celý let rozprávala až som sa dostala telepaticky do ľavej strany, kde sme leteli v časti nebies, kedy mi Pán vložil do hrude znovu to, čo mi bolo vložené v spánku v prorockom sne – najväčší Boží dar – aj kňaz hovorí počas omše slová Ježiša Krista „Svoj pokoj vám zanechávam, svoj pokoj vám dávam“….v prorockom sne, kedy mi Pán dal vidieť ľudskú dušu, táto vyžarovala Ježišov prenesmierny dar ľudstvu – je to absolútny pokoj, absolútny láska, absolútne šťastie – ktoré duša vysielala a moja hruď tento dar prijímala. A tak aj v tom lietadle už nie duša, ale Pán mi dal odpoveď na moju veľkú prosbu, či mi naozaj dal vidieť ľudskú dušu a či to všetko bolo v spánku skutočnosťou – ten neuveriteľný Boží dar som v lietadle prijala od Pána a hovorila som mu – Pane, Pane, cítim znovu čo vyžarovala duša v spánku, Pane môj…..a Pán mi v tom pocite absolutna vložil spánok na oči. Len o tom píšem a moja hruď sa chveje. Usmievam sa pocitom šťastia, veď Pán je všetkým v mojom živote. Neviem čím som si zaslúžila tak nesmierne poznanie – ale neopovážila by som sa informovať o tomto preveľkom dare, keby som to skutočne nebola obdržala. Ano, traja anjeli v Bratislave ma oslovili a povedali o tomto čase, ktorý žije teraz celý svet – že to bude veľmi, veľmi ťažká doba, ale nemáme sa báť, iba sa veľa modliť a príde všetkému koniec.

Ikona diskutujiciho Akimo 2023-03-22 05:38:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za článek, ano poznávám se ve většině.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek