Jak přeříznout éterická vlákna: Rituál, který byste měli znát

4.10.2021 v Návody 4

Viděli jste někdy energetické vlákno, které vás spojuje se všemi věcmi na této planetě? Možná jej tu a tam zahlédnete, zejména ve svých nejvýznamnějších vztazích. Když se spojíme s druhou osobou, zejména romanticky, aktivuje se mezi námi energetická šňůra. Jak pokračujeme ve vztahu, každá interakce, myšlenka, emoce a pocit přidávají této šňůře na síle.Energetické vlákno má schopnost sdílet energii a přenášet i komunikaci na dálku, což vysvětluje, proč se snadno napojujeme na partnerovy myšlenky a emoce, nebo proč zažíváme telepatii.
Když je vytvořená éterická šňůra zdravá, tedy propojuje dva sladěné konstruktivní lidi, může provádět užitečnou výměnu dat a energií. Ale když je nezdravá, může často vést k pocitu ovládání, nebo z nás může odebírat energii, kterou nám krade nevyrovnaný protějšek.

Většina z nás intuitivně pozná, jak silná je naše energetická šňůra, ale pokud si nejste jisti, dobrým měřítkem je to, jak silně nebo jak často na někoho myslíte, nebo co k němu cítíte, zejména pokud jsou tyto myšlenky obsedantní, manipulativní, nebo vyvolávají strach.

Neustále vytváříme éterické šňůry s mnoha lidmi, a dokonce i s předměty. Pokud se cítíte být vtahováni zpět do nezdravému vztahu, nebo chcete přerušit destruktivní vzorce, či závislosti, nebo cítíte silné psychické spojení s někým, kdo vám vyčerpává energii, může být rituál pro přerušení éterického vlákna prospěšný. Zejména pokud jde o vztahy, může přestřižení éterické šňůry pomoci přerušit vytvořená energetická pouta a může vám pomoci posunout se dál a přijmout nové příležitosti ve vašem životě. Přestřižení vám může pomoci dobít si energii, pocítit klid, může vám pomoci odejít ze špatného vztahu a může vám přinést nové, konstruktivní příležitosti.

Rituál pro přestřižení éterického vlákna
Najděte si klidné místo, kde můžete být sami a nebudete nikým rušeni. Začněte tím, že uvolníte své tělo a několikrát se zhluboka nadechnete.
Jakmile se uvolníte, zavřete oči a zavolejte své strážné anděly, aby vás procesem provedli.
Jakmile pocítíte přítomnost svých průvodců, odříkejte následující mantru:

,,Milí duchovní průvodci/strážní andělé, prosím vás, abyste mi pomohli uzdravit, opustit a přetnout všechna éterická vlákna, která působí destruktivně na moji bytost. Žádám, aby byla odpojena všechna vlákna, která mi berou energii. Pomozte mi se jich zbavit a obklopte mě léčivým světlem, které mě ochrání do budoucna. Děkuji vám.“

Možná budete muset mantru opakovat 2-3 krát. Můžete také zavřít oči a vizualizovat si uvolnění nechtěných vláken i léčivé světlo, které vás obklopuje.
Až skončíte, je vhodné místnost nebo byt vykouřit, dejte si teplou koupel, vypijte hodně vody a relaxujte v klidném a příjemném prostředí.

Poznáte, jestli rituál fungoval, protože byste se měli cítit lehčí, plnější energie a vyrovnanější.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Ratafak Plachta 2021-10-07 18:42:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Archanjel Michael prosím ťa presekni , prerež, všetky napojenia , spojenia, všetky väzby , ktoré ma spájajú s ……….. naprieč všetkým časom , vesmírom , životom , všetkým úrovniam, vrstvám, časopriestoroch.

Slová bez precitenia nič neznamenajú , je dôležité poprosiť , precítiť ( predstaviť si ), poďakovať . Opakovať podľa potreby

Ikona diskutujiciho Jaroslava 2021-10-19 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sama jsem kdysi podle návodu psala prosbu arch. Michaelovi., andělským písmem dokonce, to mi dalo! Pak jsem na to dočista zapomněla. Ejhle, nastal den D a já ten dopis našla, vše se doslovně splnilo, poděkovala jsem a dopis dle návodu zničila. Je to pravda, andělé a archandělé existují a pomáhají nám, věřím jim odmala.

Ikona diskutujiciho Marie Anna Eva 2021-10-19 22:33:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám sousedku. Tu má ale skoro každý. Jenže ta moje si prošla velkými zdravotními problémy. Nejdříve jí vyměnili oba kyčelní klouby, pak obě kolena. Když už to vypadalo nadějně, museli jí akutně odoperovat kus střeva kvůli neprůchodnosti. Pak zakopla na zahradě o zvednutou dlaždici a zlomila si ruku v ramenním kloubu. Dodnes tam má a bude mít do konce života šrouby. Letošek načala prasklým obratlem a přestala chodit. Po nemocnici následovala LDN. Tam opět upadla a utrpěla tříštivou zlomeninu nohy. Následovala nemocnice, několik operací, další doléčování a ano hádáte dobře opět LDN. Kde je dosud.
Jak to souvisí s dnešním článkem. Pravidelně jí říkám. Kde máte svého anděla strážného, že vás nehlídá? Kde se fláká? Není někde na melouchu? Vy jste si to trápení vybrala za sedm lidí dohromady.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-20 09:11:04
Ikona diskutujiciho
sipka

To je strašné 🙁 zřejmě tam ale nějaký důvod nebo problém je, nevěřím tomu že se zlo a úrazy dějou náhodně. Spíš že to člověka má upozornit, zastavit, říct mu jdeš blbě, změnit jeho způsob myšlení… napadlo mě i prokletí, že jí někdo nepřeje. Blbý je, že jak člověk fakt onemocní, začne být duševně slabej, smutnej a pak je zase zranitelnější. V těch nejtemnějších situacích už je člověk tak malinkej a vysátej, že když se neopře o rameno dalších lidí, tak už ani sám dál jít nemůže, když spotřebuje rezervy a už nemá na co jít. Asi bych jí doporučila knížku Paměti mystika od Eduarda Tomáše. Eda tam krásně popisuje svou duchovní cestu a podstatu lidského bytí. Zrovna ji čtu a je to nádhera. Možná by tam přirozeně našla odpověď na svou otázku.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek