Jak přerušit energetické kanály: Ochrana před energetickým upírem

25.6.2019 v Návody 18

Když se setkáváme s jinými lidmi, speciálně pokud jde o romantické vztahy, vytváří se mezi námi energetické propojení. Toto propojení sílí s každou další interakcí. Odstranili jste už někdy někoho ze svého života, abyste pak zjistili, že se pravidelně objevuje ve vašich myšlenkách, jakoby si stále udržoval vliv na vás? Pak zřejmě zažíváte energetické spojení mezi vámi a druhou osobou.Éterická pouta jsou jako energetické spojení, které se vytváří mezi dvěma lidmi. Může jít o sourozence, partnera, bývalého manžela, dítě, milenku, současnou manželku, blízkého přítele nebo dokonce kolegu z práce. Tato pouta vytvářejí jakési roury spojující vaše čakry. Energie těmito rourami volně proudí mezi lidmi tam a zpět. Jsou však i případy, kdy je tok energie jednostranný, tekoucí jen od jedné osoby k druhé.

Tato propojení umožňují i přenos vysoce konstruktivních vibrací a díky nim dokážeme telepaticky na dálku vnímat emoce a zážitky našich blízkých (Cítíte, že se s vaší maminkou nebo dítětem něco děje, když se fakt děje. Cítíte, že na vás partner zrovna myslí.). Když je spojení zdravé (když jsou propojeni dva konstruktivní lidé), může být prospěšné a přinášet řadu výhod.

Pokud však pouto zdravé není, může to způsobovat pocity že jste pod nadvládou a může vás to energeticky dost vyčerpávat. V takové situaci je potřeba pouta přerušit – ukončit s dotyčným kontakt a provést očistné rituály.

Pokud máte pocit, že jste s nějakou osobou ve svém životě skončili, ale ona vám stále vysává energii, tehdy potřebujete podniknout kroky k přetnutí pout pro svou vlastní fyzickou, duševní a emocionální pohodu. Mohou však být i lidé, které ze svého života úplně dostat nedokážete. Může jít například o člena rodiny. Přesto můžete tato pouta přetnout, abyste chránili hladiny své energie.

Příznaky nezdravého energetického pouta:
– hluboké pocity smutku, hněvu a deprese ve vztahu k osobě ze své minulosti

– pravidelné hádky s někým ve vaší hlavě, hlavně s někým kdo vám kdysi dost ublížil

– neustále uvědomování si nepoctivého zacházení z minulosti: ,,Udělal mi tohle a tohle, je to takovej šmejd!“

– ztráta paměti

– sledování někoho z vaší minulosti přes sociální sítě, jeho nutkavé pozorování

– nedostatek zájmu o vaše koníčky, aktivity či jiné vztahy (prostě jste unavení a nemáte na to sílu ani chuť)

– časté rozhovory s nějakou osobou ve vaší hlavě

– touha pomstít se někomu  za vaši minulost

– neovladatelný pláč, emoční spoušť

– potíže se spánkem, hlavně když jste se s tím člověkem potkali

– neustále se vracející vzpomínky, nebo s někým se spojující emoce

– neschopnost pohnout se dál

– zažívání velké míry nutkání vrátit se do vztahu, který vám již není ku prospěchu

– časté připomínání si věcí, které byly řečeny v minulosti

– odmítání jiných nabídek a pozvání

– máte pocit, jako byste nekonečně dlouho zpracovávali minulost a to, co se v ní stalo

– neschopnost přestat myslet na nějakou osobu

– pociťování stálého posuzování a kritiky od někoho ve vaší minulosti

– pocit uvíznutí či polapení v minulosti

– osoba se stále zjevuje ve vašich snech

– dotyčný má nad vámi kontrolu, neumíte mu vzdorovat, bránit se a říct mu ne

– snadno se necháte rozhodit konkrétním člověkem a neumíte být vedle něj v klidu

– když ho potkáte, najednou jste unavení, bez motivace, všechno je najednou zbytečné a na nic

– máte z toho člověka strach

– po setkání s ním máte pokaždé blbou náladu, jste skleslí a nespokojení

– je to někdo, kdo vám opravdu v minulosti udělal peklo na zemi, nebo vám to peklo aktuálně dělá

Jak přetnout spojení
Najděte si tiché místo v ústranní, kde nebudete rušeni. Zrelaxujte se a zhluboka dýchejte.

Zavřete oči a poproste své anděly strážné, aby vám pomohli projít tento proces.

Poté jim řekněte:

,,Milí duchovní průvodci a andělé, volám vás abyste mi pomohli se vyléčit. Chci přerušit všechna energetická vlákna, která mi škodí. Žádám, aby ode mě byla odpojena všechna destruktivní vlákna prostřednictvím kterých mě vysávají jiní lidé (nebo řekněte konkrétní jméno) a žádám o zachování výhradně těch napojení, která jsou plná lásky, která mají vysoké energie a které jsou pro mě prospěšná. Pomozte mi prosím odpojit se od všech zhoubných energetických napojení. Obklopte mě svojí láskou a pošlete mi ochrannou energii. Prosím držte nade mnou své ochranné ruce, od teď a navždy. Děkuji.“

Klidně mluvte vlastními slovy, ale dejte si pozor, aby žádná věta nebyla formulovaná v záporu. Tuto prosbu řekněte alespoň 2-3krát.

Můžete si také vizualizovat energetická vlákna, táhnoucí se z vašeho těla a to jak se od vás odpojují. Mohou se zobrazit v různých barvách nebo na různých místech, v závislosti na typu vztahu, který reprezentují.

Když z vašeho těla spadnou zbytky těchto pout, vizualizujte si zlato-bílé světlo, přicházející z vesmíru a vstupující do vás přes vaši korunní čakru na temeni hlavy. Zahaluje vaše tělo teplým, uklidňujícím pocitem.

Poté se vraťte zpět do přítomnosti a udělejte si hezký den. Dejte si koupel, věnujte se tomu co máte rádi a pijte hodně čisté vody, abyste revitalizovali vaše buňky novou energií.

Pokud vám rituál zabral, poznáte to tak, že se budete cítit lehčí, budete mít lepší náladu, více energie a budete víc vyrovnaní. Pokud by se vám potíže začaly vracet, jednoduše rituál opakujte podle potřeby. Pamatujte však, že nejlepší je nevytvářet a neudržovat destruktivní pouta, pak totiž nebudete mít co čistit. Vybírejte si dobře s kým se stýkáte a nezapomeňte se jednou za čas zastavit a zeptat se sami sebe, jestli vám ten konkrétní člověk něco dává a jestli do vašeho života patří. Často totiž děláme věci ze zvyku a neuvědomujeme si, že nám vlastně škodí a že to tak být nemusí.


připravila Alue K. Loskotová, © www.aluska.orgKomentáře

Ikona diskutujiciho Ferko 2019-06-25 08:22:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný konstruktivní prospešný článok Vždy sa tu naučím niečo nové a pokaždé mi to pomôže Dakujem

Ikona diskutujiciho Magdaléna 2019-06-25 10:09:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkujeme za článek! Já osobně jsem tento moc potřebovala, protože se mi stalo, ze jsem teď potkala jednoho člověka, ktereho jsem cca 10 let neviděla. A nějak jsem sjela spirálou ke své minulosti a už to bylo tady…ty nepříjemné pocity atd.

Ikona diskutujiciho nature 2019-06-25 10:19:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu ti poslat email prosim

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2019-06-25 10:52:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výbornej článek, z toho plyne ze pokud človek bude dbát na to aby byl přínosem pro lidi kteří jsou pro něj cený a který by si přál do svého života a opravdu by se tak stalo, potom by se měli vytvořit zdravé vztahy oběma prospěšné, k tomu se zbavit špatnejch vztahů a vše je jak má být. Je to dobrá inspirace pro můj další posun, která je pro mě aktuální. Hodně štěstí

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-26 09:01:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. urobila som si ten rituál no a prvý sa mi zjavil hlas ktorý patril pravdepodobne mojmu dvojplamenu ale neviem to iste hovoril ničo v zmysle “ prećo si tourobila, prečo? Tak veľmi som ťa miloval, tak moc som chcel s tebou byť. Preboha prečo? Čo si tým chceś dokázať? Mali sme byť spolu!!! prećo si to tak rázne ukončila? Obnov, obnov prosím Ťa spojenie!“ ja som zvolala “ NIE. NEOBNOVÍM!!!“ V tom zmyzol Hlas zanikol. Na vysvetlenie tento dvojplameň stále chodil ku mne do snov. Stále vravel ako budeme spolu. Keď som sa pýtala na budúcnosť tých hore vždy mi ukázali jeho a mňa a dokonca ešte naše dve deti dvojčatá. Lenže ja som už akosi bola z toho vyčerpaná ako mi stále chodil do snov. Dva krát sme to ako tak skúsili v reálnom živote a dva krát to nevyšlo aj keď silné niečo medzi nami je. Potom sa mi zjavila žena. To bola osoby ktorá mi v reáli naozaj vedpme škodila a čarami mi ubližovala ke´d som to zjistila pretušila som s ňou reálný kontakt ale stále chodiůa do snov občas sa chcela spojiť telepaticky. Parkát som to kúsila rituálmy odstrániiť vždy vyvádzala raz som ju vide la za mrežami jako na mňa volá plná zlosti a zúrivosti źe som si dovolila ju doslova vyhodu´t zo svojej aury života a vymanoiť sa z jej vplyvu. NO akoby sa smiala občas že na ňu nemá. Po tomto rizuálioi ju diďim jako mi Vraví “ Už si to Alica nemyslím., že na Vás nemám. Platím krutú daŃ za to že som Vám chcla ublížiť aź tak že si siahnete na život a zničíte sa tým že mám na Vaše myšlienky vplyv. Kruto ste sa mi Alica pomstiůlla. “ Lenže to nebola pomsta. Kým došlo k tomu to je postoju tak hneš po rituály počula som ju jako na mňa volá “ Ste zmyja Alica obyčajná ľudská zmyja, odpad spoločnosti, zliobu k Vám posielam, zlobou Vás spájam či chcete či nie silné je moje spojenie!“ „NIE“ zvolala som. V tom výbuch akoby padala do priepasti, čierny dym ako mrak šiel z jej úst aj ma chcel obklopiť no na moju otázku tým hore čo mám robiť mi bolo povedané NIČ. a okolo mňa žiarilo vajíčko, ktoré obklopil ten mrak a potom sa menil mrak na bielu hmlu, potom oranžovou ktorá ma obklopila až znovu na čiernu bodku ktorá pomaly šla preč odo mňa a vcuclo ju svetlo z hora a nejaká stopa tam ešte bola ale pomaly sa menila na svetlo.
Ostatné bytosti ktoré som rituálom takto posielala od seba boli akoby smutný, že som to urobila. Niektorý sa smiali, že som úbohá ak verím, že mi dajú pokoj no poprosila som o zosilnenie mojej ochrany v súlade so zákonmy vesmíru.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-26 09:02:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuj, to zní jako by ses zbavila nějakého energetického parazita, který z tebe sosal a když přišel o zdroj, tak tě lhaním a vydíráním nutil, abys ho zase nechala cucat. :-/ Žádná bytost, která je dobrá, nemohla být tímto rituálem odpojená, pouze ty zlé. A přínosné vztahy energii neberou, ale dodávají.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-26 09:13:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano ono tam aj bolo nejaké varovanie z hora před tou osobou ale neverila som tomu chodila ku mne domov a stále mi dávala nejáke amulety dokonca pod postel mojho syna dala ružoví kryśtál předtím viazaný za splnu červenou stuhou vraj mu to pomože no hrůza. Ja som nakoniec o ten dom prišla v dražbe pretoźe sa mi prestalo doslova dariť aj můj syn prerušil so mnou kontakt isto tie je kliatby mali vplyv na ďalší můj život no to je už ina kapitola. Ale idem vpred. Všetko sa da otočiť opeť k úspechom. Viem to.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-26 09:20:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Inak prvý krát ked som si urobila tento rituál urobila som si neskor aj to s tým vajíčkom a mala som tam bublinky a tie biele nitky myslím źe tie biele vlakienka medzi vajíčkom a bublinkou vo vode sú OK.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-26 09:30:26
Ikona diskutujiciho
sipka

A eśte na vysvetlenie podľa mňa to bol on aj v reáli lebo ja som zadala jeho meno a dátum narodenia tekže vlastne som sa isto trafila a ke´d to píšem až na mňa ide slabosť z toho člověka. Akoby kýval hlavou smutne Ano Ano trafila si sa presne. Ale prečo? preboha prećo? To ma už fakt neľubiš. Čo také straśné som Ti spravil žre si nám už nedala šancu to dokončiť jako sme sa před narodením dohodli. Toto si chcela., Toto Ti vyhovuje? Takto sa to má všetko skončiť? Není Ti ľúto že vśetka naśa doterajśia snaha vyšla na Zmar. „NIE NIE JE A DAJ MI POKOJ“ Akoby sa aj rozplaka a sklonil hlavu. A mne až tak od srdca ide jako keď Vásnečakane vyvolajú k tabuli a vy sa zľaknete lebo máte pocit že ste sa neučil a nebudete vedieť všetko na výbornú. Aj intuícia mi dáva voľnú ruku. Bude to v poriadku tak jako to cítim ja. Je to na mne a hotovo.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-26 09:32:44
Ikona diskutujiciho
sipka

huh, to nebude dvojplamen, hele.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-26 10:39:49
Ikona diskutujiciho
sipka

bílé poutko je v každém vajíčku, to je normální

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-26 10:48:09
Ikona diskutujiciho
sipka

No ja som už sama nevedela ako to brať tak som šla k Zdenke Blechovej ona sa zaoberá dvojplamenmi a povedala i podla fotografie že je to můj dvojplamen ale že nás už v tomto živote nevidí spolu. No tak akotak rozhodla som sa ho uvolniť zo svojej aury a biopola. Inak zo Zdenky Blechovej z mojej strany velké sklamanie. Ale to je můj osobní názor a pocit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-26 10:53:53
Ikona diskutujiciho
sipka

dvojplameny jsou mýtus… ta teorie komplet nedává smysl

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-26 11:37:06
Ikona diskutujiciho
sipka

jo a… že to není nic jako dvojplamen neznamená, že to není tvá spřízněná duše. těch máme spoustu a často jsou poblíž nás protože duše mají tendence prožívat stále dokola životy zde pospolu, jak se mezi sebou „znají“. spřízněnou duši poznáš jednoduše tak, že je ti s ní/ním dobře a nemusí to být ani partner, jsou to i přátelé a rodina, děje se to přirozeně a nepotřebuješ to googlit. navíc jestli se znáte z minulého života vůbec není podstatné, je důležitá pouze PŘÍTOMNOST a jak se s kým cítíš a vycházíš, to je absolutně celé a teorie o dvojplamenech/spřízněných duších netřeba. ano, jsou duše které se mezi sebou „poznají“ a ze začátku to může být trochu síla a může to být poněkud intenzivní, v takovém případě se pak vztah už vyvine vlastním směrem. nicméně teorie že po světě pobíhá tvoje druhá půlka je blbina – stejně jako představa, že se jí/jeho musíš držet stůj co stůj, to vůbec. i velice blízké duše v tomto systému často žijí odděleně protože to tak prostě má být, vím o tom své… a stejně nikdy nikdo ve skutečnosti od nikoho oddělený není, je to jen pocit. Shrnuto: Dvojplameny jsou kravina, ač blízkých duší máme každý poměrně hodně, což ale rozhodně neznamená, že se na ně máme fixovat(ač mít někoho ráda a přát mu dobrý život ti nikdo nezakazuje, samozřejmě). Okolo je tolik supr lidí se kterými se dají sbírat nové zkušenosti! 🙂 pokud máš někoho ráda, prostě ho měj ráda! bez ohledu na cokoliv. tak jednoduché to je. Pokud do tvého života někdo patří, tak tam buď je nebo tam brzo bude. nezáleží na tom, jestli je to tvá spřízněná duše nebo se ještě neznáte a teprve poznáte. Jak říkala Aluška – věř svému srdci, svému pocitu. víc nepotřebuješ.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-26 11:00:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pani Blechová mi povedala že to ja si privolávam jeho no tak to som už bol totálne jeleň z toho a to som bola u nej cca před dvomi týždňami. Veď teraz sa ukázalo že niečo bolo do mňa jasne zahriznuté a nie a nie sa ma pustiť. Cítila som že Blechová nevie o čom hovorí má len niećo naučené a pár krát sa to ku niekomu hodí. No u mňa sa riadne sekla.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-26 11:10:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Věř své intuici a ne duchovním guru rychlokvaškám 🙂 To co ti přijde zevnitř, ze srdce, z pocitu, je to správné.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-26 11:25:15
Ikona diskutujiciho
sipka

No urobila som to před chvilou treti krát a znovu aj s datumami narodenia ludi od kterých chcem odpojiť. NO a mám švagra ten je teda asi upísaný diablovy alebo čo aké vízie som aj v minulosti mala keď som rušila spojenia s ním podla iných návodov boli vždy des. A teraz ma rozbolela hlava a teda dosť silná bolesť, zrazu som uviděla toho švagra /manžel mojej staršej sestry neviem ako sa to povie česky/ veľmi závistliví zákerný …. a jeho tvár sa zvraštila akoby tiež od bolesti leže onmal same vrásky ktoré akoby boli hlbśie a hlbśie zarité do jeho tváre a postupne celého jeho tela, akoby niećo visalo z neho vodu úplne rýchlo a následne mi usíchalo celé telo ako keď uschýňa strom a tak mu to telo krútilo do paragrafu a on sa nezmohol na slovo akoby sa nemohol ani nadýchnuť a pozeral smerom ku mne a potom od bolesti už zatváral oči a vikrucal aj ústa od bolesti, krčil nos a nevládal si rukami chiti´t hlavu do rúk lebo mal v rukách kŕče. Bolesť mojej hlavy ustúpila a teraz je to už len tak jemné, tesne po rituáli chvíľami akoby som mala silnú migrénu. Čo mla ten na mna hodené za udičku? V jeho prítpomnosti mizli aj osobné věci na rodinných oslavách vedeli sme to cvśetco ale bolo to veřejné tajomstvo. Po tejto vízí som si na to vzpomenula. Tak ….

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-26 11:44:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja to chápem tak, že aj keď tam dnes ešte bolo nejaké napojenie s tým švagrom už mi to nemohlo ublížiť. Preto ten rituál s vajíčkom bol len z bublinkami a nebolo vidno žiadne škodlivé napojenie alebo som ho robila nesprávne.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek