Jak přilákat životní lásku když je vám přes 30 let

23.10.2023 v Poselství 16

Třicítka je super období pro přilákání životní lásky, ale pro mnoho lidí je to přesně naopak. Pokud cítíte obrovský vnitřní tlak, který vám říká: „Sakra už je nejvyšší čas, už to potřebuju tak moc, ale pořád se to neděje, áááá!“
Tento vnitřní tlak může působit jako špunt a může to být důvod, proč vám to nejde. V dnešním článku píšu o způsobu, jak tento blok rozvolnit, abyste mohli tuto energii uvést do pohybu konstruktivně a otevřít se tomu, co potřebujete. Je to věc, která se často učí na kurzech osobního rozvoje, učí to kouči a je to celkem dobře odzkoušené běžnými lidmi. Když se do toho fakt dostanete, může to váš život změnit. Rady jsou samozřejmě univerzálně aplikovatelné v jakémkoli věku, nemusíte být věková kategorie 30+.Když něco strašně moc chceme, tento tlak způsobuje, že nám to utíká a nemůžeme to dostat. Čím víc za něčím běháme, tím víc nám to utíká. Bohužel to platí na cokoli, včetně lásky a hledání životního partnera.
Pokud je řeč o randění v době kdy vám je přes 30 let, pamatujte na tyhle věci:

Pokud jste vnitřně přesvědčení o tom, že když jste nenašli partnera a je vám přes 30 let, tak už nemáte šanci, protože vám vypršel čas, dostáváte se do reality, kde je to pravda. Musíte si tuto představu úplně vymazat z hlavy. To, o čem jste přesvědčení, to budete dostávat. Přestaňte se takto blokovat. Objektivně nemáte pravdu, není to pravda. Nejste staří, ani není pozdě. Mnoho lidí najde životního partnera ve 40ti, v 50ti letech, lidé nacházejí nové partnery i po druhém rozvodu. Je to normální a děje se to. Je jedno, kolik je vám let. Lásku potřebují všichni lidé v každém věku.

Uvědomte si, jakou energií působíte na ostatní lidi kolem sebe. Takovou budete dostávat odpověď. Ve třiceti jste mnohem zralejší. Jste vyrovnanější, víte co chcete, jste zkušenější, máte co nabídnout. Pokud se vám po dvacítce nezadařilo, vůbec z toho nemusíte být frustrovaní. Většina lidí je kolem dvacítky ještě nezralé telátko, které není pro dlouhodobý vážný vztah ani připravené. Možná jste jen nebyli připravení a zralí. Teď, když vám bylo 30, už zralí jste. Znáte svůj účel, našli jste své místo na světě, víte co chcete. Život už vás propleskal, poučili jste se a umíte si vážit skutečných hodnot. To je obrovská výhoda, kterou po třicítce máte. Větší uvědomělost, větší upřímnost k sobě i k druhým. Už nemáte potřebu předstírat že jste někdo jiný, přetvařovat se, nebo sebou nechat manipulovat. Teď jste lepší člověk.

V dlouhodobém vztahu nezáleží na tom, jestli je vám 20. Záleží na tom, jaká jste osobnost a jestli máte co nabídnout. Špatnou povahu v sexy těle jde přehlédnout, s postupujícím věkem vystupuje kvalita charakteru… nebo naopak vystupuje špatná povaha. Krása postupně slábne, ale povaha se šlechtí. To je to skutečné bohatství, které s věkem roste a to je vaše hlavní karta. Pokud jdete správnou cestou osobního rozvoje, pak energie kterou vyzařujete, je každým přibývajícím rokem krásnější, mocnější, zajímavější, bohatější. To jsou hodnoty, které přitáhnou vašeho životního partnera, se kterým budete šťastní.

Ve třiceti už jste pravděpodobně dokončili nejzákladnější vnitřní práci, což je zejména přijetí svého těla. Přijetí svých jizev, prvních vrásek, znamínek, částí těla které neodpovídají ideálu krásy. Pokud se ale pořád psychicky hroutíte kvůli tomu jak vypadáte, uvědomte si, že vyzařujete slabou roztřesenou energii. A to není přitažlivé. Když své tělo milujete a opravdu se přijímáte, vyzařujete silnou přitažlivou energii. Lidé za vámi začnou běhat, aby se mohli na chvilku ohřát v této krásné harmonické energii. Po třicítce právě přichází doba, kdy začnete vidět plody své vnitřní práce.

Chcete životního partnera? Tak se na to vykašlete. Když na sebe budete tlačit a nutit se obíhat nová místa abyste za každou cenu někoho našli, vytváříte nátlak, který od vás lidi odežene. Když se vzdáte kontroly nad situací a skutečně si začnete užívat svobodný život, budete na sobě pracovat a využívat tento čas k péči o sebe a sebevzdělání, partneři se vám začnou nabízet. Příležitosti začnou přicházet. Musíte prostě přestat tlačit, abyste nevytvářeli protitlak. To samé, o čem jsem psala v předešlém článku Čím více to necháte být, tím více dostanete.

Když si uvědomíte, že toho partnera vlastně ani nepotřebujete, protože jste šťastní tak jak jste, váš partner přijde. Nebude tam žádný protitlak a vy ani nebudete přistupovat k manipulaci a nátlaku. Všimněte si, že mnoho lidí je od určitého věku, právě po třicítce, tak zoufalých, že začnou nahánět každého alespoň trochu slibného člověka jako nadmutou kozu a pak se strašně diví, že od nich všichni utečou. Toto se mi mimochodem mockrát stalo a z pozice naháněné nadmuté kozy vám upřímně řeknu, že není lepší způsob, jak se někomu totálně zhnusit a zprotivit. Zoufalost a manipulace jsou přesně to, co vám přinese zaručený neúspěch. Nikdy to nedělejte. Nikdy neklesejte do této nízké energie. Na nikom nepáchejte násilí. Nefunguje to. Místo toho musíte obrátit pozornost na sebe a musíte mít co nabídnout.

Dávejte pozor na svůj systém přesvědčení. Pokud ještě stále věříte tomu, že nejste dost dobří, nebo že na to nejste připravení, tak nebudete. Toto musíte vyřešit. Pokud věříte, že si nezasloužíte lásku ani hezký život, protože jste například v minulosti prožili těžké trauma a zacházelo se s vámi velice zle, toto je téma, na kterém musíte prioritně pracovat. Prozkoumejte téma stínové já, téma vnitřní dítě, zajděte na terapii, uvolněte své emocionální bloky. Je to nezbytné, abyste se vyléčili. Návody jak přijmout a milovat sám sebe, určené pro mladé publikum, najdete i v knize Svítání.

Pokud jste dítě z rozvedené rodiny, možná bude vaším tématem i přesvědčení, že jste špatní, že něco děláte špatně, nebo že jste rozbití. Protože se děti často obviňují za rozvod svých rodičů. Je nutné pochopit, že to nebyla vaše chyba. Byli jste děti, dělali jste co jste mohli, potřebovali jste podporu. Spravit nefungující vztah svých rodičů nebylo ve vašich možnostech, nebyl to váš úkol. Chránit měli rodiče vás, ne vy je.
Pokud byl rozvod opravdu ošklivý a hodně jste trpěli, může ve vás být strach z opakování historie. Můžete se vnitřně vztahům bránit a partnery odhánět ze strachu, abyste nedopadli jako vaši rodiče. Abyste nemuseli také prožít tuto hroznou bolest. Pokud jste si jako děti někdy řekli, že se nikdy neoženíte, protože TOTO už prostě nehodláte znovu zažít, je to blok, který potřebujete uvolnit.

Sledujte, co se ve vás děje, když o vás někdo projevuje zájem. Cítíte v sobě opakovaně rezistenci? Máte strach? Proč si toho člověka k sobě nechcete pustit? Zaměřte se na to a pečlivě prozkoumejte, co to je. To je vaše téma a je to blok, který vám překáží. Musíte ho vyřešit.

Nebudťe příliš vybíraví. Žádný dokonalý člověk nikdy nepřijde, protože dokonalý člověk neexistuje. Všichni mají nějakou slabost, problém, nebo jsou něčím zvláštní. Není nic špatného na tom mít představu o tom co potřebujete, ale ujistěte se, že je vaše představa realistická. Pokud očekáváte něco, co není možné splnit, tak se vám to nepovede.
Když budete hodně namyšlení a budete všechny lidi tvrdě soudit, budete přitahovat lidi, kteří budou tvrdě soudit vás a budou na vás také koukat zvysoka. Když vám nikdo není dost dobrý, ani vy pro ně nebudete dost dobří.
Když se uvolníte a naučíte se lidi přijímat takové jací jsou, přijde člověk, který vás také přijme. Protože vy nejste dokonalí a druhá strana se musí smířit i s vašimi slabostmi, není to jenom o vás a není to jenom váš seznam požadavků. Vztah jsou dva lidé, nejste to jen vy.

Ve třiceti letech a více jste stále dost mladí, jste stále přitažliví, máte možnosti a máte čas. Není důvod propadat zoufalství. Pracujte na svých tématech a bourejte zdi ze starých traumat, které jste si kolem sebe postavili. Možná vám posloužily v minulosti, ale teď jsou to jen překážky.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-10-23 08:30:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

při čtení tohoto velmi zajímavého článečku jsem si vzpomenul na komedii s milošem kopeckým – poslední leč alfonse karáska. strýček pomáhá a radí synovcovi jak najít holku https://sdilej.cz/posledni-lec-alfonse-karaska/s
*****
astrei – už jsi se seznámil na seznamce?!

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-10-23 11:29:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Neseznámil a začínám si myslet, že je to ztráta času. Na seznamkách jsem už cca 10 let a za tu dobu jsem zjistil, že jsou ženy naprosto přehlceny nabídkami a aby muž uspěl, tak z něj seznamka chce vyždímat co nejvíce peněz – za členství, za to aby vůbec mohl někomu napsat… navíc je tam hromada úchylů a to ženy odradí brát to vážně. Asi to tam zabalím a „nechám to plavat“.

Ikona diskutujiciho Ulrich von Lichtenstein 2023-10-23 10:20:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky. Článek je výbornej. Můj problém to sice není, ale stejně. Oceňuji 👍

Ikona diskutujiciho monika 2023-10-23 10:28:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem se teprve po třicítce začala cítit být připravená na manželství a na mateřství. Když na mě někdo s tou myšlenkou šel dřív, třeba ve 25ti, tak jsem se stavěla na zadní. Cítila jsem, že nejsem zralá. Že ještě neumím a nevím dost na to abych mohla mít odpovědnost za dítě a abych zvládla domácnost. Třicet je ve skutečnosti ideální doba na založení rodiny. Člověk už něco o životě ví a fyzicky je pořád mladý, v plné síle. Co víme ve 25ti. Sotva jsme vylezli školu, prvních pár roků pracujeme, nic ještě nemáme. Žádné zkušenosti a nic jsme nevybudovali. Mnoho lidí kteří se ve středním věku rozvádějí mluví o tom že mohl být problém i v příliš brzkém sňatku. „poznali jsme se na škole, od té doby jsme se oba až moc změnili a už to nešlo dál…“ Chci tím jen říct že pokud je tu někdo kdo s tímto bojuje a je mu skutečně okolo třiceti aby se nenechal ubít čepicema. Jste v ideálním věku.

Ikona diskutujiciho sm 2023-10-23 14:47:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to dáno opět rodiči. Jsou-li v pohodě a starající se, nebojí se mít člověk vlastní dítě brzy, neboť ví, že v případě potřeby má za sebou pozadí vlastních rodičů. Kteří, bude-li třeba, pomohou. Patrně jsi měla rodiče poškozené v rámci výchovy jen mírně a ty negativní maličkosti jsi stihla do třicítky vyřešit a postavit se na vlastní nohy. Což je super. Já mám třeba z budoucího potomka extrémní stres, neboť jsem mnohokrát zažil, když jsem byl na dně, jak mi rodiče nikdy nepomohli a nechali mě v tom vykoupat dokud jsem nevylezl sám. Tzn. tím jak člověk ví že je na všechno sám a uvědomuje si tu zodpovědnost, tak nechce nic pokazit. Prostě stres, no. Vlastně bych byl nejraději, kdyby dítě až se narodí, mělo nejlépe hned už 20 let a všechny ty stresy s hlupačkami a primitivkami učitelkami a pediatričkami co ti tlačí svůj pokřivený názor a vakcíny už jsem měl za sebou a to mimi taky 🙂

Ikona diskutujiciho Josef 2023-10-23 13:01:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Začnu o článku, který je naspaný pěkně, mile a povzbudivě.
Otázka zní a zněla (pro mě) na co partnera? Mnoho let jsem se tím zabýval. Nemá to cenu. Jako chlap máš času pořád dost, ale musím mít co nabídnout. Tvá žena Tě musí kvůli něčemu v čem jsi výjimečný obdivovat, respektovat, vzhlížet k Tobě. Vyřeš si sebe, svůj život. Práci, bydlení, své bolístky a pak si s ženami povídej. Zjišťuj fyzicky kdo je před Tebou. Seznamky apod. jsou na nic.
Jiný pohled mají ženy. Protože dřív nebo později se bude plánovat dítě. A k tomu je potřeba zdravé, silné a houževnaté tělo. Ženy mají větší tlak na čas, ale od přírody se lépe vyrovnají s rozchodem. Někdy ani nejsou rozejité. Jen přejdou plynule z jednoho vztahu do druhého. A tomu méně kvalitnímu partnerovi po otestování nového partnera to jen oznámí.
Pro astrei swingaře na netu je mnoho youtuberů, kteří se dají poslouchat jak pro pobavení, tak pro radu, např. Miloš Ouhrabka, Luvcův Deník, DynamicEducation…
A protože jsme na Aluščině webu. Tak vyzdvihnu termín citové tělo. Mezi lidmi vzniká prolnutí v citových tělech a když vztah skončí, tak se citová těla mnohdy potrhají. A bolí na fyzické úrovni.
Děkuji Alušce za její práci.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-23 13:11:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud v tom nevidíš hodnotu a nevíš proč bys to měl chtít, tak máš vyřešeno… pokud ti to tak vyhovuje.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-10-23 14:27:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Let it be.

Ikona diskutujiciho Will 2023-10-23 15:16:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek je skvělý. Moc děkuji za tento web. Je pro mě neocenitelný.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-10-23 20:32:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle článek je skoro pro mě, protože jsem to řešila většinu života (a tlačila na to), ale pak jsem prozkoumala myšlenky, charakter a způsob fungování většiny mužů a zjistila jsem, že mi na nich něco silně nevyhovuje a já jsem radši za takovýchto podmínek bez partnera. Protože většina mužů v sobě má program „rozsévání svých genů“ (co největšímu počtu žen) no a mají sexuální cíl jako jedinou motivaci v životě (proč cokoli dělají) – zjistila jsem, že muž nedává čas a pozornost do přátelství se ženou, se kterou by nechtěl (nebo nemůže) spát. Samozřejmě to ještě zkoumám (jestli to je až tak špatné a jestli se nenajde i mezi muži někdo, kdo by dokázal splnit alespoň minimum = kategorii „normální člověk“, ale moc velkou naději nemám). Ženy mají také svoje chyby (a některé stejně velké jako muži).

Takže já občas ještě píšu o twinflame a upustím svojí frustraci ze zklamání z minulosti, ale jinak mi to už je vcelku jedno. Moje zklamání plynulo z toho, že jsem si myslela, že jsou illumináti/reptiliáni/bioroboti/zlí lidští narcisté a psychopati vs. lidi (tedy jsem měla naději i očekávání, že když je muž běžný člověk, bude se od illuminátů atd. lišit). Býv. illum mi řekl, že muži zde fungují jako zvířátka (to bylo to jeho ponižování gojímů jako dobytka, popsala jsem jeho slova slušně..), ale já tomu nevěřila, takže jsem to sama za sebe prozkoumala a zjistila jsem, že to tak bohužel je. Já mám ráda zvířata, takže když mi něčí fungování připadá jako že je „zvířátko“ (jednoduchý, následuje celý život pouze pudy), tak to podle mě není důvod pro to, že by mu měl někdo ubližovat (jak si to pro sebe ospravedlňují illumináti..). Vždyť zvířata chráníme a přejeme jim hezký život. Že bych si ale vybrala za partnera někoho, kdo nesplňuje kategorii „normální člověk“, zato ale funguje jako „zvířátko“, tak to NE. Proto pro mne bylo velkým zklamáním, že i muži, kteří jsou dobří se slovy, pouze zakecávají/okecávají způsob fungování typu „co největší rozsévání svých genů“. Illumináti, psychopati atd. také rozsévají svoje zlé geny, ale u nich z toho nejsem zklamaná, když vím, že jsou zlí. Od lidí jsem ale měla vyšší očekávání, proto jsem zažila větší zklamání. Nyní už znám pravdu, takže mě nic takového už znovu překvapit nemůže. Doufám, že chápete, na jakém základě jsem si naději (a očekávání) vytvořila – znala jsem převážně zlé muže (jakoby nelidské – viz illumináti atd.), takže jsem to brala podle sebe, že lidský muž by mi mohl být podobný = mohl by fungovat normálně.. Některé ženy se s tím, jak to mají muži, smířily, a prostě to přijímají. Mně taková jejich volba nijak nevadí (neodsuzuju to) a sama se svobodně rozhoduju sama za sebe – no a já jsem si zvolila něco jiného (poznat pravdu a zařídit se dle ní). Mnoho žen ani pravdu (o mužích) nevidí, protože se jim tak žije lépe (ani tento přístup neodsuzuji, ale mně by toto nevyhovovalo, takže to tak nemám).

Zrovna včera jsem se rozhodla, že ode dneška už nebudu dávat svojí frustraci ze zklamání do komentářů a napsala jsem koment k článku o iphone ohledně illuminátské taktiky manipulace (poté, co o někom sbírají dostatečné množství dat), ale i když jsem konečně napsala dobrý komentář podle sebe bez skrytých špatných emocí, tak při odesílání se stránka zasekla a pak mi aluška nefungovala celou hodinu (jsem to zkoušela), tak jsem šla spát a radši o tom psát nebudu. Chtěla jsem hlavně říct, že zrovna včera během večera (před půlnocí) jsem se rozhodla, že si zbytek emocí ze zklamání vyčistím a smířím se s tím, jak to je (a zařídím se podle toho), přičemž už nebudu do komentářů dávat nic z minulých zklamání, a dnes (jakoby na zavolanou) vyšel tento článek.

PS. Vypadá to, že mojí špatnou vlastností je, že muže přehnaně kritizuji za chyby, které má – ale to, o čem jsem psala v tomto komentáři je, že muži (které jsem během života prozkoumala) nesplňují ani holé minimum – a s tím nemůžu nic udělat, např. s tím nějak pracovat nebo tak něco. Rozhodla jsem se, že to, co mi fakt nevyhovuje (že to je fakt hodně vážné), nepřijmu (kdo si nesplnění ani základního holého minima chce přijmout, ať si to přijímá a s takovým mužem si to „užívá“, jeho věc). No a měnit druhého člověka nemůžu, ani na něj nemůžu tlačit/manipulovat, takže beru každého tak, jak to je (už bez očekávání něčeho dobrého a bez zklamání = nějaký muž mě už může jenom příjemně překvapit že je jiný než většina 🙂 s čímž ale moc nepočítám, že by se to stalo). Já už na muže opravdu netlačím (když vím, jaký kdo je..vidím do jeho charakteru), takže pokud to „bylo mnou“ (=tlačila jsem na to, a tak kvůli mě měli špatný charakter a byli založením promiskuitní), nyní by se jim měl charakter tedy změnit – to asi ne, že.. No a pokud mi někdo napíše, že teď když už nemám dobrá očekávání, tak nevysílám do zákona přitažlivosti to, co chci, takže mi to muž nemůže splnit.. Tak odpovím, že na vztah jsou zapotřebí dva. Já můžu manifestovat, meditovat, přitahovat/manipulovat/nemanipulovat jak chci, ale když má muž špatný charakter a funguje jako „zvířátko“, tak chyba je V NĚM. I kdybych měla očekávání dobrá, tak ho tím změnit nemohu (v minulosti jsem měla očekávání dobrá a nikoho to nezměnilo..). Navíc jsem otevřená tomu, aby mi dobrý muž ukázal, že funguje jako normální člověk.

Když mám dobré očekávání, tak po vztahu toužím – muž se špatným charakterem toto bere jako manipulaci. No a když jsem získala zkušenosti s prohlídnutím vnitřku těch jakoby „nejlepších“ mužů, díky čemuž už ta hodně dobrá očekávání nemám = nechci vztah s někým takovým; tak sice na nikoho netlačím, ale zase mi někdo může vytknout, že nejsem dobře naladěná (takže za to můžu zase já že jsem nikoho dobrého ani nepotkala). Vyřešila jsem to tak, že každého muže posuzuji individuálně (jestli se mi líbí, jestli mě jeho charakter a lidský způsob fungování přitahuje) – no a když potkám někoho dobrého, tak se vztahu s ním bránit samozřejmě nebudu (a těm špatným vlastnostem mužů už nedávám energii, že bych se nad někým rozčilovala, že dělá něco špatně: je promiskuitní nebo je sice monogamní, ale nevybral si twinflame = on si ponese následky svých rozhodnutí, tak ať si žije sám se sebou!). Mám i důkaz, že když je chyba v charakteru/zvířecím fungování muže, tak ani ta nejlepší dobře naladěná žena si ho nepřitáhne (a pokud by se to nějakým zázrakem povedlo, tak by s ním nebyla šťastná, když on není dost dobrý). Samozřejmě je „naděje“, že když budete vše dělat dobře (nemanipulovat, netlačit na to, být otevřené dobrému partnerovi a lásce), tak si přitáhnete jiného=lepšího (kdo je ok, tedy minimálně ten holý základ splňuje) a s ním budete šťastné. Tuto naději nikomu neberu.

Nedávno jsem viděla svůj výklad karet ohledně mužů obecně – a v tom výkladu bylo jenom že potkávám muže, kteří si o sobě myslí, že je bude žena obdivovat (za jejich dosavadní úsilí v oblasti peněz či postavení, služby společnosti atd.), ale já je zkritizuju, protože jim chybí základní level charakteru, takže z toho jsou zklamaní, jenže i dle karet nekritizuju neoprávněně (vždycky to, co mi vadí, je pravda a je to důležitá základní nepřehlédnutelná chyba). Kdybych potkala někoho bez peněz, bez postavení, kdo nepomáhá druhým (ale neškodí) – přičemž by měl dobrý charakter a splňoval minimum (=nepromiskuitní, nemá touhu rozsévat geny a není to jeho motivací určující co chce v každém okamžiku dělat, zároveň ale nic nepotlačuje, hledá twinflame), tak bych neřekla ani ň (NEKRITIZOVALA BYCH HO). Protože v oblasti vztahů splňuje moje minimální požadavky. Zatímco někdo může pomáhat lidem o sto šest, ale rád se vyspí s různými ženami / má problém se závazkem / už se uvázal do ne-twinflame vztahu a další.. (to bych jinak mohla psát ještě dlouho, takže existuje mnoho dalších špatných možností, které si tam můžete doplnit) – a toho kritizuji (protože mě logicky moc nenadchnul, když nesplňuje ani moje minimum; byť pro většinu žen je např. dobře vydělávající zabezpečovatel vysoce ceněný, tak pro mě to nic neznamená KDYŽ NESPLŇUJE MOJE MINIMUM; když by splňoval moje minimum, tak dobře vydělávající zabezpečovatel je skvělý „bonus navíc“).

Ikona diskutujiciho ocotmaník 2023-10-24 09:47:36
Ikona diskutujiciho
sipka

kiano k tomuto.*Ženy mají také svoje chyby (a některé stejně velké jako muži). *
měl jsem možnost jak na netu tak v reálu narazit na tzv. zlatokopky nebo takové, které si myslí, že chlap je druh pokladničky, ze které se dá vydandat jakákoliv finanční částka…. (na druhou stranu jsou chlapi, kteří se nechají od ženy vyživovat/vydržovat; vydržovat nemyslím gigoly…)

láska prochází žaludkem, a proto existují tzv. ženy, které jsou názoru i přístupu takovéhoto:“dejte té bestii nažrat!“ bestie = muž, chlap. Osobně znám minimálně 2 takovéto….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-24 10:14:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Juro, a byly to ženy mladé? Protože ty hledají otce svých dětí a potřebují aby ten otec nosil peníze, aby ony mohly vychovat novou generaci v bezpečném prostředí. O tom je víceméně ten výběr. Muž podporuje ženu, žena podporuje děti. Nikdy to nebylo naopak. Tahle multikulti doba plná trans, emancipace a dalších moderních krávovin zkouší lidem podsunovat věci, které v reálném životě, ani v normální rodině neplatí.

Ale jestli jí bylo 50 a chtěla po tobě na druhém rande koupit plazmovku, tak samozřejmě mlčím.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-24 10:24:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Kiano, k technickému výpadku. Včera bylo na Aluska.org 11.000 unikátních návštěvníků a server to ve špičce prostě nedal. Je teď velký zájem o články o zlatém věku.

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-10-24 10:32:20
Ikona diskutujiciho
sipka

alue, byly to různé věkové kategorie, včetně svobodných mamin…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-10-24 16:21:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak svobodná matka je jasná.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-10-24 23:42:35
Ikona diskutujiciho
sipka

To bylo myslím nějak kolem páté hodiny ráno (že by tolik lidí vstávalo tak brzy 😮 já šla zrovna spát 😀 ).

octomaník: Ženy mají obdobu „mužského rozsévání“ v podobě „hypergamie“ (=touha po nejsilnějším muži) – tzn. že s někým chodí, ale když se objeví někdo lepší (např. kvalitnější geny nebo bohatší), tak ho jednoduše vymění (partnera „upgradují“). Obojí (jak neustálá touha po sexu s různými ženami tak hypergamie) je zlo. Hypergamie se však dá omluvit tím, že se žena v tomto systému boje o přežití necítí bezpečně, a tak hledá nejsilnější ochranu pro přežití (vztah=prostituce). Vyměňuje sex za podporu svého přežití (a přežití případných potomků). Tedy hypergamie není úplné zlo, pokud žena nemá dobré podmínky k přežití (bez muže). Zatímco rozsévání je úplné zlo, protože rozséváním „svých“ genů se snažíte vyřadit geny ostatních mužů = snažíte se je nenápadně „zabít“ (tak, abyste nevypadali blbě) a bojujete namísto spolupráce. Naštěstí jak žena přijímá DNA od každého muže, s kterým měla sex, tak hypergamie způsobila, že si „vybere“ od každého muže to nejlepší (ten nejlepší gen) a dítěti dá to nejlepší od bývalých mužů. Takže muž vlastně dá to nejlepší ze sebe co nejvíce ženám, stejně jako další muži dávají to nejlepší ze sebe té samé ženě, a dítě pak má lepší geny než kdyby rozsévání ani hypergamie neexistovali. Jenže od twinflame páru (i kdyby byli oba panna a panic a pak s nikým jiným nespali) by mělo ještě lepší geny. Duše dítěte si stejně geny těla upraví podle sebe, ale čím lepší geny souladné s duší tělo má, tím méně s tím má práce.

Jelikož já mám sexuální touhu založenou na zamilovanosti, tak tzv. vztah je pro mě:
1.) Zamiluji se do někoho, ale po prvotním okouzlení i z jeho strany (dokud je to čerstvé a on chce sex se mnou a má naději že to brzy bude, tak se soustředí na mě..) on začne koukat po jiných ženách a je k nim sexuálně přitahovaný (i když do nich není zamilovaný, stejně jako není zamilovaný do mě – jinak by ho nepřitahovaly). Když je muž přitahovaný k jiné ženě nebo ženám, tak mě to sexuálně odpuzuje (takže s ním už nechci spát) a ještě navíc to zničí mojí zamilovanost, takže tzv. „alfa samci“ se můžou jít klouzat.. Pak už do něj nejsem zamilovaná = rozejdu se (nebo pokud ho vyloženě potřebuju k přežití, tak s nim jsem dál..pouze dokud je to nutné..a sex nechávám na minimu z minima). Dostala jsem se však do fáze, kdy radši riskuji smrt než abych dělala něco, co nechci, takže se mi to už téměř nestává, že bych s někým takto zůstávala. Když jsem byla mladá, tak jsem měla nějaké touhy co chci zažít (např. přečíst nějakou knihu nebo tak), a proto jsem měla větší motivaci nechat se vydírat smrtí, ale během života se soustředím na splnění takovýchto přání co chci zažít, a pak mi to může být víc a víc jedno.
2.) Zamiluji se do někoho, kdo mi slíbí lásku a věrnost, vztah. Jenže po prvotním okouzlení i z jeho strany (dokud je to čerstvé a on chce sex se mnou a má naději že to brzy bude, tak se soustředí na mě..) on začne koukat po jiných ženách a je k nim sexuálně přitahovaný (i když do nich není zamilovaný, stejně jako už není zamilovaný do mě – jinak by ho nepřitahovaly). Tento muž se to ale rozhodl potlačovat, takže dělá jakoby nic či dokonce přitažlivost k někomu jinému (např. sexuální fantazii o jiné ženě) se snaží „převést“ na mě/do našeho vztahu. Opět mě sexuálně odpuzuje a přestanu být zamilovaná = rozejdu se.

Vědci zjistili, že muži mají jiné hormony, a proto mají touhu rozsévat (což je jejich jediná motivace k čemukoli co dělají = vždy je za tím toto..) a teprve když jsou s nějakou ženou ve vztahu 4-6 let a ověří si „že jí můžou věřit“, tak začnou být zamilovaní a přirozeně věrní. Ve skutečnosti se jim až po 4-6 letech vztahu změní hormony.. Nemyslím si, že by se do sebe mohli zamilovat jakýkoli dva lidé pouze na základě hormonů (vidím to jako duševní věc). Protože to vidím jako duševní věc, tak mě muž, který jede „rozsévací program“, nepřitahuje. Já také umím nenásledovat hypergamii (když chci), což znamená, že normální člověk s duší umí ovládat tyto procesy v těle – zamilovanost a lásku „zapne“ jen s tím pravým partnerem. S nikým jiným by mu to zapnout jít nemělo, i když pokud někoho násilník vyloženě týrá, tak vzniká stockholmský syndrom, kdy oběť doopravdy cítí zamilovanost, sexuální přitažlivost či (opravdovou) lásku k pachateli. Pokud vás nikdo netýrá a vy jste se rozhodli na sílu „nahodit“ / „vybudovat“ vztah s někým, kdo není váš pravý partner, podle mě tím zaprodáváte duši (když nejde o přežití). Ale to je jenom můj názor (proto na vztahy netlačím a neřeším to). Kdysi jsem měla touhu po vztahu silnější, a to se mi stalo, že jsem se snažila budovat vztah jakoby na sílu, ale už jsem se z toho poučila a tuhle cestu jsem zavrhla = buďto to cítím a protějšek se zároveň o mně snaží, protože to tedy má asi stejně, a nebo necítím a/nebo nesnaží se, a pak nic nebude. Odjakživa jsem se totiž cítila být stále ve vztahu s twinflame (i když jsem ho neznala), ale pak jsem poznala jací muži jsou, že si svobodně zvolili pudy + že oni se být v twinflame vztahu necítí (když jsou single), a tak (jelikož jsem si svobodně zvolila že muž rozhoduje a já ho následuji) jsem to twinflame duševní spojení tedy vypla (přestala jsem mu dávat energii = ať si každý muž vychutná následky svých voleb..vypla jsem to sice pro svůj twinflame, ale tak, aby se to dotklo všech mužů – protože dřív jsem všechny muže brala jako „potenciální twinflame“ dokud tedy neudělal něco, co ho vyřadilo – nyní jsem toto „potenciální/možný“ vypnula, protože měl času dost mě najít..=ten čas mu už vypršel) a nikdo už mi nemůže říct, že na něho se vztahem tlačím (když vztah ani nechci poté, co jsem zjistila, že to, co se tady za vztah vydává – viz bod A a B, se mi nelíbí). Když po něčem dobrém toužíte, takže si za tím jdete a zjistíte, že druhá strana to má úplně jinak = pro vás dobrá není; no tak touha přirozeně přestane existovat (po zjištění pravdy). Nemusíte se snažit přestat chtít něco, co vám ubližuje (to logicky/přirozeně nechcete). Ale samozřejmě pokud potkám kluka, kterého jsem ještě jako potenciální twinflame nevyřadila (který bude dobrý = bude se mi líbit), tak mu dám šanci (pokud bude umět normální komunikaci a bude se o mně snažit = tedy mi bude psát převážně on jako první). Už si ale neříkám „tenhle vypadá dobře, co když to je on“ = dokud mě nepřesvědčí, nedostane ode mě žádnou energii. Tím by se mohlo taky mnoho falešných vztahů a sexů na jednu noc rozpadnout, protože i když to vypadá jako malá věc, že já jako jednotlivec jsem udělala rozhodnutí nepodporovat „potenciální“ muže (kteří se necítí být ve vztahu s twinflame když jsou single či v ne-twinflame vztahu), těm egoistickým přelétavcům by to mohlo vzít vítr z plachet (stejně jako těm, kteří z mé energie dané na základě pouhé potenciálnosti budovali vztah s jinou ženou = ať si dělají co chtějí, ale bez mojí energie..tu by jim snad měla dávat jejich družka..). Člověk nemusí dělat magii aby ovlivnil svět, protože mu stačí svobodná volba (ohledně sebe).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek