Jak řešit opakující se sny o zesnulých předcích

5.11.2022 v Bytosti 13

Tento článek může poskytnout čtenářům určitý návod k řešení problémů, které se projevují na fyzické nebo psychické úrovni, ale jejichž příčina může mít původ v duchovním rozměru. Pokud je primární příčina problému duchovní povahy, je vypozorováno, že zařazení duchovních léčebných prostředků obecně přináší nejlepší výsledky.*Opakující se sny o zemřelých členech rodiny jsou většinou způsobeny duchovními důvody. Ve většině případů je to právě zesnulý člen rodiny, který se ve snu objevuje, kdo potřebuje pomoc v jeho posmrtném životě. Pokud jste to zažili, jistě si pamatujete, že jste při probuzení cítili, že to nebyl jenom sen, že se to skutečně děje.

Tento jev se vyskytuje po celém světě napříč kulturami. Následující skutečný případ se stal v Indii.

Paní Shou M., povoláním architektka, měla 10 let opakující se sny o své zemřelé sestře.

„Život mé sestry ukončila brutální autonehoda, při níž byla za podivných okolností rozdrcena mezi dvěma autobusy. Zemřela ve věku pouhých 22 let.
Těsně po jejím pohřbu, když jsem ležela na posteli ve stavu polospánku, jsem uviděla, jak do domu vstoupila její jemnohmotná postava. V následujících deseti letech jsem ji pak vídala ve svých snech velmi často.
Byl to stále stejný sen a já jsem cítila, že se v posmrtném životě nemůže pohnout dál a že má velké bolesti. Ty sny byly velmi reálné a já jsem se po nich budila velmi rozrušená.“

Deset let po sestřině smrti zemřel také otec Shou. Shou vyhledala duchovní pomoc v podobě skupiny místních indických léčitelů a jasnovidců. Zjistilo se, že celková Shouryina rodina má problémy kvůli zesnulým předkům a bylo jí doporučeno provést určité rituály, které by zajistily hladký postup jejího otce v posmrtném životě. V průběhu jednoho roku bylo v měsíčních intervalech provedeno 12 rituálů.
(V Indii mají obvykle nápravné rituály podobu modliteb, zpívání manter, obětování jídla, peněz a zapalování vonných tyčinek, často na místních duchovních místech, jako jsou chrámy. Rituály dělají jak sami zasažení lidé, tak i pověření místní léčitelé.)

„Při provádění posledního z dvanácti měsíčních rituálů pro mého otce, zkoumala má léčitelka paní Anjeli G. pomocí svého pokročilého šestého smyslu jemnohmotný vliv rituálu na posmrtný život mého otce a jeho průběh.
V průběhu rituálu si paní Anjeli všimla, že část očistné energie vzniklé při rituálu je přitahována k určité polici v nedaleké skříni. Viděla také, že poblíž police stojí mladá žena.
Paní Anjeli si nebyla vědoma tragických okolností sestřiny smrti. Ve skutečnosti bylo na polici ve skříni mnoho fotoalb mé sestry a několik jejích knih.
Když jsem paní Anjeli ukázala fotografii mé zemřelé sestry, potvrdila, že je to tatáž dívka, kterou viděla svým šestým smyslem.“

Následný duchovní výzkum ukázal, že rituál provedený pro otce Shou měl konstruktivní účinek i na ostatní zesnulé členy rodiny a že z něj měla prospěch i její sestra.

„Po provedení dvanácti rituálů jsem ji pak viděla jen jednou, ale ten poslední sen byl ve srovnání s předchozími velmi odlišný. Poprvé to byl příjemný sen, v němž moje sestra začala s duchovní praxí.“

Případ Shou byl trochu zapeklitější, protože vyžadoval rok k nápravě. Ale téměř ve všech podobných případech, kdy se zjevují zemřelí předkové a žádají o pomoc pozůstalé, postačí k tomu, abychom jim pomohli, jednoduchý zpěv duchovních písní a modlitba ke Konstruktivní síle Vesmíru, které můžeme provádět i sami bez léčitele.
Za své předky můžeme zapalovat svíčky i vonné tyčinky a modlit se za ně. Pokud vznikly konflikty, je nutné zemřelým předkům odpustit a říct jim to. Neodpuštěné křivdy jsou veliká kotva, která brání v postupu dál.
Každý případ je jiný, nese s sebou jiné souvislosti, jiné rodinné trable a vyskytují se v něm jiné důvody, proč má duše zemřelého problémy. Podle toho je třeba způsob řešení a podobu modliteb individuálně upravit. Někdy je možné se zemřelým promluvit, nebo mu pomoci přímo v daném snu.

*Při léčbě vašich fyzických a psychických onemocnění je samozřejmě potřebné pokračovat v konvenční lékařské léčbě a duchovními léčebnými prostředky ji doplnit.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Theofil 2022-11-05 07:13:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nevim, jestli zapalovani vonnych tycek je to prave pro nase zemrele. Odpusteni urcite ano. Ti, co jsou uz ve svetle, asi nasi pomoc nebudou potrebovat, ale ti, co tu z nejakeho duvodu uvizli, urcite ano, to uz ale bude chtit trosku duchovni praxe

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-11-05 08:58:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč by ne? Svíčky i tyčinky mají očistný efekt. Při duchovní praxi se oboje běžně používá. Není to nová informace.

Ikona diskutujiciho Q 2022-11-05 08:58:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu zajímavý příběh ze života. Znám z okolí něco podobného akorát že ne vždy se podaří věc dotáhnout do úspěšného konce.

Ikona diskutujiciho Karel 2022-11-05 08:59:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska to byla taková malá duchovní detektivka. Ale se zemřelými to tak občas prostě je.

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-11-05 09:00:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný inspirativní článek. děkuji 😍

Ikona diskutujiciho Michal 2022-11-05 11:04:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podobným problémům čelí hodně lidí. Ale protože se nám vtlouká do hlavy Sen je sen probudíš se je den, tak to nemívá takto dobrý konec. A z toho pak můžou vznikat i všelijaká strašidla, lomozící duchové. Asi už pak neví jak jinak přitáhnout naši pozornost když si sami pomoct neumí.

Ikona diskutujiciho Anička 2022-11-05 11:06:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, právě čteme Vaši knihu Anděl strážný a je nádherná. Děkujeme a jsme moc rádi že dáváte články i zdarma, doporučila jsem váš web přátelům, je opravdu pestrý a velice osvěžující na duši. Ať se vám daří a ať vás chrání konstruktivní síla vesmíru 🍀

Ikona diskutujiciho klara 2022-11-05 18:08:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spomínam si iba na jeden sen s mojimi príbuznými – trávila som leto v dome, ktorý už vyše 100 rokov patrí našej rodine. Bola som tam s mamou a postupne sa v sne začali objavovať v dome : babička, prababička a praprababička (všetky som poznala, kým odišli z tohto sveta). Sen bol veľmi príjemný a ráno som mala pocit šťastia, že som ich znova mohla zažiť. V sne sa totiž všetky pohybovali po dome a vykonávali svoje obvyklé činnosti, akoby ani neodišli. V skutočnosti naozaj boli chvíle, keď sme všetkých 5 generácií žien boli spolu pod jednou strechou. Všetky ich mám veľmi rada, každá bola úplne iná.

Ikona diskutujiciho vap 2022-11-08 14:20:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevylučuji, že se může o ty mrtvé jednat, ale jsem k tomu skeptický.Věřím ve snové herce, kterými můžou být démoni či nějaké entity, ty umí na sebe vzít podobu kohokoliv z našich životů (živých i mrtvých).Mrtvý člověk již nemá tělesnou podobu, většinou jde o kulatý orb či nějakou rozplyzlou mlhu (IR kamery).Pokud se mrtvý ve snech (či při klinické smrti) ukazuje jednou v podobě, když mu bylo 70 a jindy v podobě, když mu bylo 30 let, tak tu něco hodně smrdí faleší.Při klinické smrti někdo viděl za tunelem všechny babičky, prababičky, dědoušky apod, jak mu říkají, že jeho čas ještě nenastal.Proboha, proč by tam na něho takhle deb*lně čekali? Nemají mít jiné starosti? Do jakého kolene tam vlastně čekají? Pravěkké předky nikdo tam třeba ještě neviděl.
To je astrální podvod jak stehno! Také mi stačí, že lidi viděli při klinických smrtích i televizní obrazovky (pozor, technika v astrále!!) , kde jim pouštěli (kdo asi?) záznamy jejich životů.To je všechno klam v režii démonických entit na úrovni nočních mur.A chudáci lidi opitý rohlíkem „huráá, zdálo se mi o padesát let mrtvé prababiččce!!!“ to jistě, že jo.Ta mrtvá prababička žije třeba už jako desetileté děcko ve Francii není-li zrovna v pekle.Ale klamy obrazů zůstávají.No, lecos mi nezapadá.

Ikona diskutujiciho Simona 2022-11-05 19:51:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji, zajímavý článek 🙂

Ikona diskutujiciho Ivo 2022-11-06 20:03:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat. Pokud se jedná o sny, které nejsou vyloženě pouze o zesnulém, ale spíše je to tak, že zesnulý bývá často jakousi součástí snů, tak může to být taky z důvodu čistě psychologického jako něco co máme pořád v podvědomí? Když se jedná o člověka z rodiny, který nám byl velmi blízký?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-06 20:17:51
Ikona diskutujiciho
sipka

ano může to být i vzpomínka, mozek používá ve scénářích známé obličeje a děje

Ikona diskutujiciho Dr.Jozef Tlamka 2022-11-29 12:25:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super článok…môj názor po NDE fenoméne, klinickej smrti 3.stupňa…….Uvedené zážitky jestvujú na základe t.zv. DNA LEMNISKÁTY. kvantovej informatiky …previazanosti a súčinnosti, bál sa toho aj A.Einstein …ale funguje to, môžem to potvrdiť aj na báze multidimenzionálnych informácií…na diskusiu som pripravený……Jozef

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek