Jak rozdělit a ovládnout lidstvo

19.9.2023 v Matrix 22

Nejlepší způsob, jak získat kontrolu nad nejinteligentnějším a nejmocnějším druhem na planetě, by bylo úplně ho oddělit od vnitřní lásky.
Jakmile budou dost staří na to, aby začali chápat, kdo vlastně jsou, vnuťte jim systém, který je naučí, že je špatné být sám sebou a je špatně, pokud se liší od toho, co je obecně přijímáno jako normální.Zmaťte je ohledně jejich základní biologie, takže si začnou myslet, že trvalá přeměna těla je odpověď na štěstí.

Vyžadujte jejich každodenní docházku do instituce, která je nutí soustředit se pouze na poskytované informace a nekriticky je opakovat.
Nechte je navštěvovat tuto instituci od útlých let až do dospělosti a opakovaně je zkoušejte z informací, aby se staly i jejich vnitřní pravdou.
Vše jim vysvětlete a předložte již hotové, aby nikdy neměli šanci vytvořit si vlastní představy o světě.

Pokud nějaký jedinec projeví neposlušnost a zavrhne vymodelovaný a všeobecně přijímaný systém víry, nadávejte mu a veřejně ho ponižujte, aby svým myšlením nenakazil ostatní.

Neustále jim připomínejte, jak krutí k sobě byli jejich předkové v minulosti, a připomínejte jim jak krutí jsou k sobě navzájem i v současnosti, aby si mysleli, že jsou si navzájem nepřáteli.
Ukazujte jim pravidelně tragédie ve zprávách, aby žili ve strachu a mysleli si jeden o druhém to nejhorší.


Přesvědčte je, že jejich druh pochází ze zvířete. Přimějte je, aby si mysleli, že jejich samotná existence je tak neuvěřitelně náhodná, že začnou mít pocit, že to nemá vyšší smysl.
Řekněte jim, že jejich druh je dnes už tak pokročilý a chytrý, jako nebyl nikdy předtím, aby nezpochybňovali integritu systému, ve kterém se nacházejí.

Poskytněte jim idoly založené na umělé kráse a použijte tyto předlohy jako příklady toho, co to znamená vypadat dokonale, aby se nikdy nespokojili se svým vzhledem, navzájem se neustále porovnávali a záviděli si.

Vytvářejte návykové digitální platformy, které je vyhodnotí tak, aby svou hodnotu zakládali na počtu sledujících, které mají a nikdy nebyli spokojení.
Vybudujte kolem nich společnost, ve které budou mít prospěch ti, kteří mají peníze, a ti, kteří neselžou. Zaměřte jejich pozornost především na peníze, ale jejich hromadění je tak obtížné, že zůstávají v místě neustálého boje a jsou nuceni věnovat většinu svého času systému, který to takto nastavil.
Zdaňte je všemi možnými způsoby a nastavte takové sankce za neposlušnost, aby si nedovolili to nezaplatit, i kdyby měli mít hlad a stokrát nechtěli a nesouhlasili.

Seberte jim během týdne maximum času a energie, ale dejte jim 2 dny pro sebe, aby měli pocit že taky odpočívají a nebránili se.

Podporujte konzumaci jedů v každém společenském prostředí, aby i ty 2 dny zůstali odpojení od sebe sama i ostatních. Napumpujte jejich jídlo přebytečnými cukry a návykovými chemikáliemi, ale udělejte je levné, propagujte je, učiňte je normální a snadno dostupné, aby to nikdy nepřestali konzumovat.
Když z levného a chemického jídla onemocní, předepište jim léky, které potlačí symptomy, takže se na nich stanou závislými. Mezitím samozřejmě uvalte embargo na alternativní medicínu a zakažte necertifikovaným lidem nemocné léčit nebo jim radit neškodnými doplňky a stravou.

Vyvolejte mezi nimi chaos a svalte to na ně samotné, aby si vytvořili soudící stereotypy, obrátili se proti sobě navzájem a to na tolika úrovních, že i kdyby se od jednoho programu osvobodili, stále by je rozdělovaly další. Ideální prostředí pro tuto činnost je politika, náboženství a kulturní rozdíly.

Přimějte lidi, aby se soustředili pouze na sebe a nestarali se o budování pevných a zdravých vztahů s ostatními lidmi, což je přivede k osamělosti, díky které v krizových situacích nenajdou pomoc a ztratí veškerou sílu.


© aluska.org 2023

  

Komentáře

Ikona diskutujiciho Standa 2023-09-19 02:36:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stále více v sobě posiluji přesvědčení, že cílem tohoto webu je systematicky transformovat člověka na skvělou bytost vyššího levelu. Sleduji několik let, nevycházím z údivu, ale poslední dobou také začínám mít odůvodněné pochybnosti, zdali jsou předkládané informace z lidského zdroje…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-19 08:54:32
Ikona diskutujiciho
sipka

počítače ani mimozemšťani za nás nepíšou články, tak daleko nejsme 🙂 a jinak děkuji

Ikona diskutujiciho Ana 2023-09-21 05:17:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež si myslím, že tento web dozrel a je konštruktívnejším než kedykoľvek predtým.

Ikona diskutujiciho A 2023-09-19 08:54:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Perfektní shrnutí. Je to ale šílený..

Ikona diskutujiciho ela clarici 2023-09-19 09:06:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vis Alue mi to cele pripada.jako ten experiment dr Calhouna s mysama.nejprve meli vsechno.bylo jim dobre.mnozily se ale pak se to zvrtlo.delali se skupinky mysi.ktere o sve vzezreni az prehnane dbali.uz se tak nerozmnozovaly,vsak urcite jsi o tom experimentu cetla a jak to vsechno tak pozoruju tak mam ten dojem.ze ten pokus pokracuje dal s malymi obmenami na lidech.Mimochodem,nechce se ti napsat clanek o deviti neznamych?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-19 10:51:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě to tak je.

ad. Devět neznámých – děkuju za nápad, kouknu na to.

Ikona diskutujiciho Petros 2023-09-19 10:53:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve středověku prý měli poddaní 4 dny volna. Aby si mohli řešit taky svoje věci, měli čas na zábavu.. a taky aby se nebouřili samozřejmě.

Ikona diskutujiciho Mirek Kollár 2023-09-19 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, dneska poslouchám nějaké povídání Jardy Grunwalda a Sueneého a povídali si o elitách a mě tam na mysl vyskočila scéna z Lovce pokladů (Nicolas Cage) a přesně jsem před očima viděl scénku, jak si prohlíží dollarovou bankovku s touto pyramidou a pak taky jak nám je podsouváno filmem, že zednáři jsou zde pro to, aby pomáhali lidstvu. No a vidíš a jak funguje krásně synchronicita. Je zde bankovka s pyramidou :-).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-19 14:37:24
Ikona diskutujiciho
sipka

V podstatě si to Zednáři myslí. NWO, depopulační agenda, WEF, ilumináti, to samé… když se podrobněji podíváš na jejich program, dojde ti, že to vlastně s lidstvem myslí „dobře“, akorát jinak než by se ti líbilo. Je to vysvětlené i v rozhovorech s Nerudou – Neruda od nich přece zběhl, měl tedy lepší náhled na jejich vidění světa. Myslím si, že ani Satan o sobě nepřemýšlí jako o zlém. Pro něho je to spíš experiment, nebo soutěž.
Co funguje ve velkém, funguje většinou i v malém: Pro zlé lidi jsi ty zlá. Když ti ubližují, jsou schopní se ještě litovat, že jsi je vyprovokovala, že jsi je k tomu vlastně donutila a že si to zasloužíš. Já bych o tom mohla napsat knížku, co jsou někteří schopní si vydedukovat ve své nemocné palici. Oni jsou taky banda pošahanců s pokřiveným viděním světa a toho co je pro lidstvo dobré.
Oni chtějí ekofriendly svět bez přelidnění. Problém akorát je, že to mírumilovně a bez odebrání svobody nejde. Ale to oni neřeší. Pro ně je důležitý výsledek, ne prostředky jakými se toho dosáhne. Myslí digitálně pal nepal.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-09-19 17:43:52
Ikona diskutujiciho
sipka

@Alue:
Neruda mal svoj náhľad na videnie sveta, ktorý je nekompatibilný s tými najvyššími. Účelom tých najvyšších kontrolórov tejto planéty je zaistiť prežitie civilizácie v kritických obdobiach. Nemusíte vždy súhlasit s tým ako to robia. Všetko čo robia je o udržaní ľudí v systéme, odvádzaní pozornosti a skrývaní existencii katastrof. Existujú tí, ktorí poznajú tajomstvo našeho sveta, ktoré my nepoznáme. Jedným z najväčších tajomstiev je opakujúca sa katastrofa. Tým, že toto tajomstvo udržujú majú obrovskú výhodu moci, kontroly a prežitia nad ostatnými. Prečo toto tajomstvo skrývajú? Z jedného podstatného dôvodu. Ak by sa to ľudia dozvedeli vnikol by chaos. Už by nikto nechodil do práce, nikto by neodvádzal dane, život by stratil význam. Toto poznanie vylučuje mýtus v oblasti alternatívy, že sa nás snažia zabiť skrze depopuláciu. Nemáte ani poňatia aký hlboký je to klam. Ak budete dobre počúvať, odhalíte ich zámer napr.tu: https://www.youtube.com/watch?v=_DB-1-xy0Fw
Všimnite si, že hovorí o elitách, arche a ostatných. Súvisí to s blížiacou sa katastrofou.
William Shatner, zednář (James T.Kirk – Star Trek) tiež hovorí o blížiacej sa katastrofickej udalosti.
https://rumble.com/v15m26j-william-shatner-the-coming-catastrophic-event.html
Ak sa v poznaní dostanete tak ďaleko, že pochopíte čo tí najvyšší vedia, čo s tým poznaním spravíte?

Ikona diskutujiciho G 2023-09-20 18:47:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Sme veľmi radi, dodo, že ty si to zase všetko odhalil a pochopil, tak sa ťa teda pýtam – si schopný nám to všetkým konečne povedať, alebo budeš stále dookola písať komentáre v hádankách?

Ikona diskutujiciho dodo 2023-09-21 10:14:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Na to musí prísť každý sám. Je to ako skladačka, ktorej treba venovať istý čas, mesiace, alebo aj roky. Ak by sa to naservírovalo na zlatom podnose budete to pokladať za fantasmagoriu. Hovorí sa, že ku koncu musia povedať pravdu. A oni ju hovoria všelijakými možnými spôsobmi, v hudobných dielach, filmoch, alebo aj odtajňovaním materiálov.
Tu je jedna z takých publikácií, ktorá bola odtajnená: https://nobulart.com/the-adam-and-eve-story/
Existujú aj aktuálnejšie a presnejšie. Urobíte dobre keď sa bude zaujímať o dávnu históriu, to čo sa stalo pred 12tis rokmi.
Dobrý materiál k tomu je tu: https://www.youtube.com/c/brienfoerster/videos

Ikona diskutujiciho Standa 2023-09-21 23:12:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Víš, Dodo, jeden můj kamarád 38 let jezdil fekálním vozem. Dvakrát jsem ho zahlédl, jak mistrně zachází s fekální hadicí a poté si zapálil žváro. Jednou mi to nedalo a jen tak jsem se ho zeptal, zdali mu nedělá potíž po práci se v klidu najíst. Odpověděl mi, že nejraději svačí v kabině auta se zařazenou ruční brzdou a mimo dosah lidí. Dodal také, že už mu to všecko leze na bednu a prý kuchař z něho nebude. Jeho slovosled mi nedával dost dobrý smysl. Proto na jeho odpověď jsem reagoval slovy, že mu moc nerozumím, ať mi to vysvětlí. On mne ale odbyl slovy, že si šlapu na vedení.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-09-22 12:22:54
Ikona diskutujiciho
sipka

@Standa
Ja nechcem nikoho uraziť, ale zdá sa, že mnohí čítajú už len nadpisy, prípadne maximálne jednostránkové výťahy a podľa toho si robia názor. Odkaz a knihu, kde je uvedené čo je to „Veľký reset“ som uviedol. Nejedná sa o ťažítko Klausa Schwaba rovnakého názvu. Môžem to povedať natvrdo a som zvedavý ako na to zareagujete. Za 23 rokov a možno ešte skôr bude takmer každý na planéte mŕtvy. Toto je tá najutajovanejšia pravda a iste uznáte, že to nie je na zverejnenie v médiách. Nikdy to nebude oznámené. K tejto pravde je potrebné sa dopracovať, lebo mozog toto nie je sto pochopiť. Ak by to ľudia vedeli hodia si mašlu.

Ikona diskutujiciho AaQby 2023-09-22 14:51:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Dodo, nějak jsem z tvých příspěvků nepochopil, proč tady teda tu nejutajovanější pravdu zmiňuješ?
Snad si také nemyslíš, že kvůli i takovéto pravdě by bylo nutné celé životy psychicky i fyzicky otročit?

Ikona diskutujiciho dodo 2023-09-22 16:36:56
Ikona diskutujiciho
sipka

AaQby: Sú dva možné prístupy k tejto veci. Nestaráš sa a je ti to jedno, alebo ti záleží na budúcich generáciách.
V Biblii sa nachádza hromada veršov kde sa o tejto udalosti píše, ale Bibliu už nikto nečíta.

„Ako v dňoch pred potopou ľudia jedli a pili, ženili sa a vydávali až do toho dňa, keď Noe vošiel do korába, a nič nezbadali, až prišla potopa a zmietla všetkých, tak bude aj pri príchode Syna človeka.“

Matúš 24:38-39 (KJV)

Ikona diskutujiciho Pavel 2023-09-19 14:45:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za nádherný článek

Ikona diskutujiciho housenka 2023-09-19 14:52:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já úplně šílím z toho co se teď děje se svobodou slova. Jít do krimu za výrok na facebooku. A úchyl si odejde s podmínkou. Kde to žijem! Dřív se říkalo že v kocourkově, ale to byly devadesátky. To jsme ještě nevěděli co nás čeká!

Ikona diskutujiciho get ze gustav 2023-09-19 14:55:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

bleju z toho. každej den se ptám jak z toho ven a řešení prostě nevidím. kdysi mě dost povzbudilo proroctví indigové ale to už je několik let. pořád na ni myslím a prosím aby se to splnilo co nejdřív

Ikona diskutujiciho Ana 2023-09-21 05:14:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja vidím cestu v projekte Tvorivá spoločnosť, len slepý nevidí, že je to protipól NWO, obzvlášť, ak je ten projekt odmietaný, nepodporovaný masmédiami a udupávaný. Keby to bolo niečo pre nás zlé a pasca na naše zotročenie, už by nám to vnucovali všetky médiá, ako najvyššie dobro, ale tí služobníci satanovi mlčia, ignorujú ten projekt. Prečo asi? S elitami si ľudia inak neporadia, musia sa zjednotiť a toto je cesta. Len či to ešte stihneme bez ujmy, lebo zostáva len pár mesiacov, než sa naplno spustí 12000 ročný cyklický reštart planéty Zem. A už teraz pozorujeme veľké kataklizmy, nemyslite si, že sem to nepríde.

Ikona diskutujiciho romča 2023-09-23 21:18:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Ana.. myslíš tvorivá spoločnosť alatra? 🤨

Ikona diskutujiciho Reny 2023-09-20 08:09:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkně napsaná rekapitulace. A jako součást svého vývoje si lidé musí pomoci sami. Nemůžu ale hledat řešení se svázanýma rukama a zavázanýma očima. Tak je třeba se nejdřív osvobodit od závislostí, svazků, podmiňujícího způsobu života aj., do kterých byli lidé uvrženi, natlačeni, protože nevěděli – a nechali si to líbit. Až se podaří tu umělou představu o fungování světa, která nám byla natlačena do lebek zbourat, je nutné zbavit se strachů a představ, že pořád musíme být nutně někým vedeni a pak teprve hledat řešení, tím si dokážeme, že už jsme skutečně na jiné vývojové úrovni. Budu-li ale lidé ze setrvačnosti, pohodlnosti a ze strachu ve všem dál pokračovat, řešení není, jedině opravdu zkáza lidstva. Lidé musí zdvihnout hlavu, nedívat se pořád jen pod nohy a být z toho hrbatí. Jestliže se podaří eliminovat ty, kteří útlak způsobují, nebude pak útlaku.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek