Jak rozvíjet citlivost na energie?

6.12.2021 v Čtenáři 3

Dotaz
Ahojky Alue,
tvůj web čtu už od základní školy a ráda tě čtu dodnes. Četla jsem na tvém webu článek o energiích jako takových. Nepovažuji se za žádného guru, ale v poslední době si všímám pár věcí.
Kdysi jsem cítila energii přes psanou konverzaci, ale přes klasický rozhovor tváří v tvář, ne. V poslední době se mi to ale stává i u lidí, které běžně vidím. Aby to bylo k pochopení, já energie nevidím, jsem jen na ně čím dál víc senzitivní (cítím některé). Nevím proč, nevím proč já a děje se mi to samovolně. Ne teda každý den, každý člověk je specifický a každý něco vysílá do kvantového pole, takže se mi to nestává každý den.Jsem náchylná spíš na hodně intenzivní, destruktivní energie, nebo zvláštní typ energie, který neumím identifikovat. Občas se mi stává, že mě člověk, tedy ta jeho energie, hrozně odpuzuje. U někoho až tak, že s ním nedokážu být v jedné místnosti a cítím se hrozně nejistě, jako by mě ten člověk nějak vysával… Prostě s ním nedokážu fungovat, myšlenky se mi vypnou a přijdu si bezmocná.
Zajímá mne proto tvůj osobní komentář, co si o tom myslíš a jestli se s tím dá nějak víc pracovat?
díky moc za tvůj čas
e.

Odpověď
Ahoj,
Mám to taky. Jako děcko jsem to nevnímala tak moc, protože jsem byla doslova obklopená destruktivními lidmi, tudíž jsem na to byla do velké míry zvyklá, takže jsem pak tak výrazně nepociťovala energetický rozdíl.
Protože to, z čeho je ti blbě, je právě stav změny, kdy tvoje energie odchází pryč, nebo když je tvoje energie špiněna nějakou destruktivní, kterou na tebe někdo kydá. Kdežto když už jsi vysátá a ,,ušpiněná“, pak při setkání s destruktivním člověkem potkáš něco, co už na sobě stejně máš, takže si toho tak moc nevšimneš.

Naopak čím lépe se ti daří svoji energii navyšovat, tím máš čistější myšlenky (nemáš sklon k destruktivnímu myšlení a když do něho krátce spadneš, ty sama se na úrovni organismu začneš takovému myšlení bránit, protože cítíš, jak tím sama sobě děláš zle, takže rychle přepneš zpátky), máš jasnější mysl, jasnější úsudek, lépe vnímáš co chceš, kam směřuješ, co je tvůj úkol, lépe si všímáš znamení. Jsi zdravější, pomaleji stárneš, vypadáš vitálně, mladší, jsi krásná. Jsi také lépe schopná si k sobě vybrat ty správné charaktery, dobré lidi s konstruktivní energií.
Taková energie tě často vede k tomu, že se běžných lidí a běžných aktivit straníš, protože cítíš, že tam o energii přicházíš, nebo se od nich ,,špiníš“. A čím víc odcházíš do toho ústranní – buď se držíš doma, nebo v lepším případě chodíš do přírody kde se tvoje energie opět zušlechťuje a navyšuje -, tím větší pak pocítíš rozdíl při návratu zpět do toho klasického matrixového světa, kde vyhrává ten nejsilnější a kde se krade energie navzájem.

Takže pokud jsi v poslední době zjistila, že jsi citlivější, že je ti z lidí víc blbě, víc na to reaguješ, nebo začínáš vnímat věci, co jsi předtím nevnímala, je to tím, že jsi se předtím dostala do stavu, kdy byla tvá energie velmi dobrá, zřejmě se ti dařilo si ji chránit a zřejmě se ti dařilo udržovat si kolem sebe ty správné lidi.
S destruktivní změnou pak přichází destruktivní vjemy. Je to spojeno s příchodem nových lidí do tvého života – kteří tvou energii užírají – nebo se změnou životního stylu. Začala jsi se pohybovat někde, kde je tvoje energie narušována. Tvůj organismus to pochopí rychleji, než tvoje mysl.

Pocit divné energie, kterou nedokážeš přesně zařadit a nevíš jestli je dobrá nebo špatná, případě tě strašně fascinuje a přesně nevíš proč, to mívají černí mágové, manipulátoři, psychopati. Jsou to lidé, kteří mají velké charisma a dokážou působit na lidi, takže můžeš být zmatená tím, že něco vidíš (a to se ti líbí, je to krásné, působí to na tebe dobře) a je to v rozporu s tím co cítí tvoje aura (destrukci). Z toho pak vzniká zvláštní rozpolcený fascinovaný pocit, kdy nevíš co si máš myslet. A není to tvoje chyba. Ale obecně doporučuji v těchto situacích nahodit zpátečku, případně sledovat znamení, která ti napoví, kam ten člověk patří.

Jediný způsob, jak s tím ,,pracovat“, je udělat si z tohoto radaru přednost a určovat podle něj lidi a místa, kde se vyskytovat. Protože i když to působí jako omezující element, ve skutečnosti zjistíš, že místa a lidé, ze kterých ti už předtím bylo blbě, ti v životě stejně nic dobrého nepřinesou, i když proti svému radaru budeš bojovat a snažit se ,,žít normálně jako každej jinej“.
Nedá se to vypnout. Teda rozhodně se to nedá vypnout nějakým konstruktivním způsobem, který by tě nepoškodil.

s pozdravem
Alue

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Heretik 2021-12-06 04:11:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když budete před Zlem pořád jen ustupovat, do snů či jinam, tak se jednoho dne můžete ocitnout v situaci, že budete mít za zády už jenom Propast.

Je čas boje, protože jsme ve válce. Není to naše volba, byla nám vnucena.
Boj znamená ztráty, ano. Ale kdo není ochoten bojovat ani sám za sebe, ztratí úplně všechno, včetně sebe.

Energie je nástroj. Vaše Energie je Váš nástroj. Používejte ho.

Ikona diskutujiciho Sin Le Noble 2021-12-06 15:13:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Heretiku, hrábě jsou nástroj na úklid zahrady, můžeš je použít jako zbraň, ale když na ně šlápneš, podle síly si určuješ pecku jakou dostaneš, tvoje volba. Jestli nevíš co je Láska, chápu, že se bojíš a útočíš šavličkou.
Jak si ten tvůj boj představuješ? Ala husiti, budeme mít vozy, nebo uděláme Val jako Slované, nééé počkat, uděláme si luky a svrhneme NWO na náměstí v Praze nebo možná petice to zastaví.
Vím, že je tady hodně mladých lidí, co klidně skočí z okna nebo bábě do pece, když je bába postraší nebo uplatí, ale to neznamená, že jim neřeknu, že se spálí, dovolujeme mi to energie Lásky, kterou neznáš. Lidi málo čtou, neučí se, hrajou hry na Pc a bojují jeden s druhým, nenávidí se a bojí se jeden druhého, chcípla mi koza, proč tobě ne, nesouhlasím proti tomu, zmatení jazyků, to se to potom panuje. Až dobojuješ a až tě pustí ze cvokárny, budeš jako doma, lidi bude Korona už nudit, bude novinka, můžeš se bát ufonů a tady budeš mávat laserem na klíčích. Lidem skákajícím na vlastní hrábě se v Koncepci společné bezpečnosti říká užiteční idioti. Roztáčíš kruh a nevidíš ani za první zatáčku natož celý obraz. Uč se skládat mozaiku a nedělej vlny s bojem, ten se vede Láskou nejsilnější zbraní.
Když bude potřeba padne i „facka“ , pak se vrátí jediná pravá podstata života člověka ve hmotě, která je všude jen ne tady na tom spícím kousku válkychtivých démonů ukrytých ve hmotě, kde největší kšeft je, prodej zbraní. Už to chápeš bojovníku? Zahoď kyj a vem do ruky knihu nebo zkus požádat srdce. Jestli se spojíš s vlastním srdcem, už nikdy nebudeš nemocnej, taková med-bed vždycky po ruce, protože třeba nebudou, obraz co to umí, jsi už dostal. Lidi na tebe nemůžou házet své emoce a strhávat tě dolů, protože je chápeš rozumem i srdcem, ale nechceš to prožívat s nimi. Energie, které sem nyní ze slunce proudí, umožňují postupné ladění na energii, které léčí, chrání, vede.
Lidí, kteří se probouzejí jsou miliony, zatím své dary ohmatávají, dostávají se do řízení, temná strana se nám brání, přepíná dramatem, boj nebo útěk vypíná vyšší funkce a soustředí se na přežití.
Kdo se nechce účastnit má svobodu volby. Nyní se učíme neprožívat selekci lidí, kteří odcházejí, ale každý nakonec zvolí, nikdo nebude vynechán. Chceš změnu, respektuj vesmír a jeho energie. Chceš něco vybojovat?, začni Duškem a 5-ti dohodami nebo si pusť Lego příběh 1,2. , abys nahlédl za oponu, změna, rozvoj, růst.
Otázka: Je vesmír dobrý(v Lásce)nebo zlý, je Země ráj nebo boj? Změníme bojem Zemi na ráj, aby se sem mohla vrátit Láska?

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-12-06 21:12:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Až tenhle blázinec skončí , zůstanou tu živé bytosti naplněné láskou tvořivostí a hravostí jako boží děti. Chápu , že někdo touží po pekle a tak si ho ve svém životě materializuje – žije ho, viz současné vlády, parlamenty a instituce řízené satanem a reptíky . Jiný touží po ráji a tak ho okolo sebe spoluvytváří každou jednou minutou navnímává jako realitu. Vědomí je nekonečně mocné. Kdy už to konzumním brojlerům, co žijí svůj poslední den, docvakne ?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek