Jak se chránit před destruktivními energiemi druhých lidí

31.7.2022 v Energie 3

Už se vám někdy stalo, že jste strávili den s někým, kdo vyzařoval samé špatné vibrace, a pak jste na konci dne zjistili, že se přenesly i na vás? Pokud znáte tyto potíže, znamená to, že máte energie vyšší než průměrná populace, a proto má pro vás smysl se před nízkými energiemi chránit. Když jste často obklopeni destruktivními lidmi a nechráníte se, vyčerpá vás to a od toho se odvíjejí různé psychické i zdravotní potíže.Když trávíte čas s někým toxickým, po celou dobu, co jste s ním, jeho destruktivní energie rozrušuje a odčerpává vaši energii. Vám ubývá a jemu přibývá. Proto vás pak tito lidé vyhledávají opakovaně, protože se po setkání s vámi cítí náramně. Pokud jde o ochranu před destruktivní energií druhých lidí, musíte se umět soustředit na svou vlastní.
Rozhodně se nepokoušejte plýtvat svým úsilím na to, abyste z destruktivního člověka udělali člověka konstruktivního, protože taková snaha je vždy odsouzena k nezdaru. Proč? Protože každý člověk má energii podle toho, jak myslí a pokud nezačne myslet jinak, jeho energie se nezmění. A jediný způsob, jak by takový člověk mohl začít myslet jinak je, že se musí on sám rozhodnout a musí na sobě začít aktivně a usilovně pracovat. Což je úkol, který vůbec neleží na vás, ani na vás neleží toto důležité rozhodnutí. Přerušení vazeb s těmi, kteří jsou hodně toxičtí, je pravděpodobně nejlepší v každé situaci, protože tím ušetříte zároveň svou energii, nervy, zdraví i čas.

Dávejte si pozor, koho pouštíte do své blízkosti, zejména do svého vnitřního okruhu. Přátele si vybírejte moudře. Zde je několik způsobů, jak můžete chránit svou energii, aby vám ji nikdo nekradl:

Omezte čas, který s nimi musíte trávit
Tím se chráníte v podstatě nejlépe, protože když nedojde k setkání ani komunikaci, nedojde ke kradení vaší energie. Například pokud je tato osoba vaším spolupracovníkem, omezíte svá setkání pouze na práci a mimo práci se již nevídáte.
Uvědomte si, že jakékoli setkání s někým někde, je vynaložení energie a času. Zvažte, jestli vám za to ten člověk stojí a jestli je pro váš život přínosný, jestli se s ním cítíte dobře. Pokud ne, chybět vám nebude.


Soustřeďte se na vlastní energii

Bude se vám stávat, že potkáte někoho nového a nebudete ještě vědět, že vám vlastně energii krade, nebo to bude dělat tak vyčůraně, že si nebudete jistí a budete mít problém to rozklíčovat. Při setkání s novými lidmi sledujte svoji energii, která v případě že je napadená něčím destruktivním, začne vysílat signály. Často to bývá náhlá únava, bolest hlavy, ale hlavně psychické symptomy jako je skleslost, neochota, nechuť cokoli dělat, v horších případech pocity že je svět zlý, nic nemá smysl, demotivovanost, deprese.
Pokud zjistíte, že jste najednou záhadně nervózní, jako na trní, nebo začínáte být kousaví a protivní, přitom to není ve vaší přirozené povaze a ten druhý člověk se k vám možná i chová slušně a zdá se být v pohodě, znamená to, že váš organismus se na energetické úrovni snaží bránit cizorodé nepříjemné energii a v takovém případě odejděte. Pokud to neuděláte, problém se zhorší.
Je mezi námi spousta lidí, co si zpočátku hrají na svatoušky, ale jejich přetvářka nikdy neskryje jejich destruktivní energie. Takže se soustřeďte na signály, které váš organismus vysílá, protože jsou mnohem přesnější, než váš logický úsudek.

Pokud v tom ještě nejste zběhlí, jste na úplném začátku a nikdy jste to nedělali, jednoduché vodítko je zhodnotit dění po setkání, poté co jste se rozloučili.
Je vám dobře, máte radost a jste nabití? – Byl to dobrý člověk.
Jste unavení, protivní, bolí vás hlava a nic se vám nechce dělat? – To byl destruktivní člověk.
Až se tohle naučíte, přejděte do další fáze, kdy si zapamatujete vaše symptomy a snažíte se je vysledovat i při setkání, už v jeho průběhu. Pak se časem dostanete do fáze, kdy to ucítíte na samotném počátku setkání, protože už budete vědět, na co si máte dávat pozor. Tato schopnost je tedy zejména dílo životních zkušeností a pozorování.

Uzemňujte se
Když budete chodit venku bosí v ranní rose, nebo když budete často chodit naboso objímat stromy, budete se nabíjet silně konstruktivní energií. Díky tomu budete zdravější, vitálnější a budete mít silnější auru. Pokud nevíte jak na to, tady je návod: Jak správně nasávat energii ze stromů?

Energii můžete čerpat i ze studené vody (stoupněte si v létě do mělkého potoka, nebo si udělejte studenou sprchu), z přírodních křišťálů (vezmete do ruky), ale i z konstruktivní hudby, nebo smíchem.
Když vás někdo vysaje, takto se můžete načerpat zpátky. Bohužel není možné úplně zamezit jakémukoli kradení energií, systém vám bude pořád chystat situace, při kterých občas o energii přijdete a neuhlídáte to. Proto je potřebné osvojit si funkční návyky a postupy, díky kterým ztracenou energii načerpáte zpátky.
Nikdy se nesnažte nabrat zpátky svou energii tím, že byste ji kradli druhým lidem (hádky, vydírání, pomluvy). Pokud se u toho přistihnete, okamžitě toho nechte. Jsou mnohem lepší zdroje.

Vizualizujte si energetickou ochranu
Například to může být meditace bílého světla. To je forma meditace, při které si pomocí třetího oka představujete bílé světlo vyzařující z vašeho nitra, které vás obklopuje a postupně zaplní celou vaši auru. To vás ochrání na celý den.
Nebo si můžete představovat portál na nebi, ze kterého na vás sestoupí bílé světlo a obalí vás.
Můžete také požádat své strážné anděly, aby byli u vás, vedli vás a chránili vás.

Další návody a postupy, jak chránit a pěstovat svou konstruktivní energii, najdete v knize Anděl strážný. Najděte si metody, které vám vyhovují, které jsou pro vás snadné a dostupné, abyste po nich mohli hned sáhnout, kdykoli bude potřeba.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho markéta nikol 2022-07-31 08:36:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě pomáhá meditace 12D štít od lisy renee. Je na youtube.

Ikona diskutujiciho Elis 2022-07-31 11:11:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško díky za úžasný článek. Obzvláště v dnešní době je potřeba si své energie chránit ☺️🤍

Ikona diskutujiciho Petra 2022-08-02 00:10:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

toto jsou základní věci pro přežití, které by se měly učit na školách a které bychom měli přejímat od rodiny a dále předávat potomkům, protože znalosti typu „co je hlavním městem Brazílie“ nás v praxi jaksi nevytrhnou.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek