Jak se chránit před zlým okem: rituál

18.9.2023 v Návody 10

Měli jste někdy pocit, že váš život špiní temná síla, která vám v životě způsobuje překážky? Mohlo by to být i zlé oko. Zlé oko je druh kletby, která vzniká ve chvíli, kdy na vás závistivý nebo zlovolný člověk vrhne nenávistný pohled. Může způsobit škodu, smůlu, nebo nemoc. Před zlým okem se ale můžete chránit a dokonce vícero způsoby.

Prokletí zlým okem bylo poprvé zaznamenáno a vešlo ve známost už ve starověkém Řecku a Římě.
Je to kletba, kterou může někdo úmyslně nebo neúmyslně sesílat zlým pohledem nebo závistí. Destruktivní energie, přenášená očima někoho, kdo je žárlivý, závistivý nebo zlomyslný, pak může způsobovat potíže vám, nebo těm které máte rádi.

Zlé oko může způsobit různé fyzické, emocionální a finanční problémy. Může se u vás objevit nevysvětlitelná únava, náhlé onemocnění, úzkost a deprese. Může také ovlivnit vaše osobní vztahy a vytvářet konflikty s rodinou a přáteli. Zlé oko může také ovlivnit vaši kariéru, finance a úspěch vytvářením překážek a neúspěchů.

Projevy zlého oka
Náhlá finanční ztráta nebo neočekávané výdaje.
Nevysvětlitelné nemoci nebo fyzická bolest.
Pocit únavy nebo těžkosti bez jakéhokoli důvodu.
Potíže při dosahování úspěchu nebo dosahování vašich cílů.
Problémy v osobních vztazích nebo konflikty s rodinou a přáteli.
Pocit, že jste prokletí nebo podvedení.


Jak se chránit před zlým okem
V podstatě je uplatnitelné vše, co ochraňuje před černou magií a destruktivní energií. Ochranné pomůcky nošené na těle navíc mohou zlé oko odvrátit úplně. Může to být pravidelně vlastnoručně nabitý ochranný amulet, může to být kartička tm, může to být Energetický krystal.

Očista křišťálem
Sežeňte silný, mechanicky neopracovaný křišťál se spičkou a proveďte rituál pro očistu křtu, prokletí a černé magie podle knihy Anděl strážný. Kvalitní křištály s měřenou garanovanou sílou koupíte v eshopu Alue.cz v rubrice Přírodní křišťályKniha Anděl strážný je v prodeji Zde.

Ochranný rituál proti zlému oku
Pokud sháníte rychlý svépomocný návod pro omezený rozpočet, vyzkoušejte následující.

Potřebujete:
Kousek černého provázku
Malá sklenice vody
Mořská nebo himálajská sůl

Předem si rozmyslete svou afirmaci, nebo modlitbu, kterou budete u rituálu pronášet. Formulujte ji specificky na svou situaci a pamatujte, nesmí v ní být zápory.

Postup:
Rituál provádějte na klidném místě. Vezměte kousek černého provázku a uvažte na něm pomalu sedm uzlů, zatímco odříkáváte svou ochrannou modlitbu.
Vložte zavázaný provázek do sklenice s vodou a přidejte do ní špetku soli. Sklenici nechte přes noc na bezpečném a nerušeném místě.
Ráno vyjměte provaz ze sklenice a vyhoďte ho do popelnice venku před domem. Vodu také vylijte venku.

Rituál můžete opakovat každých pár měsíců, nebo kdykoli budete mít pocit, že na nás někdo zle zíral a cítíte to na sobě.

© aluska.org 2023

  

Komentáře

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-09-18 12:42:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji. O zlém pohledu jsem se poprvé dozvěděla až tady a některé události z minulosti mi začaly dávat smysl. Když to i porovnám s daty o vysílání fotonů z knihy Anděl strážný, tak má celý princip perfektně podložený logický základ. Osobně mi na tohle pomohlo nosit na krku krystal a když vykuřuju, občas si tím ovanu i hlavu a myslím na to, jak ze mě odchází všechna špatná energie, hlavně když se vrátím z práce nebo prodělám nepříjemné setkání.

Ikona diskutujiciho Lada 2023-09-18 12:44:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U nás jsme to vyřešili úplně jednoduše. Máme jeden společný velký křišťál pro celou rodinu a když něco, tak se sejdem a uděláme si navzájem čistku. Je to skvělý a ještě tím utužíme vztahy.

Ikona diskutujiciho Jarka 2023-09-19 12:09:02
Ikona diskutujiciho
sipka

To je úžasný mít kolem sebe inteligentní a chápavé bytosti v rodině.

Ikona diskutujiciho housenka 2023-09-18 12:47:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zažila jsem to. Někdo se na mě podíval tak, že mě píchlo u srdce. Pak mi bylo až do večera špatně 🙁 Bylo to fakt děsivý. Ale už jsem tehny znala tento web takže jsem si s malou radou poradila a vyčistila to. Každopádně nebýt tohodle webu a kdybych neměla načtený věci tak nevím. Možná bych to na sobě ještě nosila. Připadala jsem si jako umazaná od něčeho hnusného a těžkého. Dá se to schytat i úplně náhodně na ulici. Někomu se prostě nelíbíte a prásk.

Ikona diskutujiciho Will 2023-09-19 08:56:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju Alu. Jde fakt poznat že máš snahu pomoct a dávat věci volně. Ne jak jinde kde si jenom hrabou na svým písečku. Jsi skvělá.

Ikona diskutujiciho Petros 2023-09-19 08:58:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou jsem to ze sebe umyl jenom studenou vodou, pak jsem šel obejmout strom a pak jsem asi hodinu meditoval na zlaté světlo v těle, návod jsem vyčetl mimochodem tady a je super. A myslím si že mi odlehlo. Rozhodně jsem to pak už na sobě necítil.

Ikona diskutujiciho Simi 2023-09-20 02:01:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasný článok. Je skvelé, že od rozpadu blog.cz stále fungujete. Niečo podobné teraz zažívam. Cítim to, ale nevedela som čo s tým. Nedarí sa mi s podnikaním (z ničoho nič žiadne objednávky už niekoľko mesiacov), a ani v živote. Dávnejšie som stretla jednu holku, čo, presne ako píšete, vysielala nenávistné šípy voči mne a tvrdila, že ona je najlepšia matka a všetko vie a ja som mimo a neviem nič. Na sociálnej sieti mi nadávala. Síce dostala ranu od života, že jej na chvíľu ochorelo dieťa, aby si nemyslela, že je dokonalá a všetko vie, ale tú nenávisť šíri doteraz, aj keď už nie sme v kontakte. Je to fakt nepríjemné. Skúsim, čo tu odporúčate. Či sa niečo zmení. Ďakujem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-21 08:56:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, rozpad toho serveru byl naprosto šílený, měla jsem 2 roky problém se vůbec dostat do adminu a střídala jsem jednoho ajťáka za druhým, jeden byl větší poleno než druhé, peníze tekly, čas utíkal a mezitím nešlo dělat. Nakonec jsem se vybodla na solitéry a oslovila firmu, která to vzala. Neměnila bych. Rozvoji projektu to ale velice prospělo, blogíseq už neodpovídal úrovni obsahu a směru kterým se to rozvíjelo. Rozhodně ale způsob jak se „rozloučili“ byl velice nesolidní, kor u mě, když jsem jim roky táhla statistiky i reklamní prostor.

Zkuste si na tu paní udělat ještě tohle, je to odzkoušené: https://aluska.org/jak-se-ucinne-ochranit-pred-vysavanim-jinou-osobou/

Ikona diskutujiciho ata 2023-09-20 10:28:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bola som v meste na nákupe a pri ceste domov mi z ničoho nič ostalo tak zle na hrudi, na prsiach, že som si myslela, že je to môj koniec, že umieram. Neviem, či to bolo zlým okom. V mysli som videla bývalého, ako som ho stretla v jednom obchode aj s jeho partnerkou. Bol taký hrdý, vysmiaty, že je tam s ňou. Napadlo ma, že ona zle pochopila jeho vysmiatu tvár a niečo mi poslala. V myšlienkach som si povedala, že ja som dobrá a predpokladám, že aj ona je dobrá a poslala mi dobro. A ja som jej ho poslala späť. Vrátiť sa má viac, nuž som bola štedrá a poslala jej najskôr desaťnásobne, potom stonásobne a aj tisíc násobne. Zabralo to, bolesť povolila. No bolo jej ešte trošičku pod prsiarmi, teda tej bolesti, tak som to odoslané mne dobro od bývalého, poslala späť aj jemu a hneď desaťnásobne, potom 100 a 1000. Domov som prišla spokojná, zdravá usmiata.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-21 08:59:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Upřímně, v takové situaci bych si našla nejbližší velký strom, objala ho nebo se opřela páteří a nechala bych ho aby to ze mě sundal. Nosím u sebe i kartu a křišťál pro případy nouze, ale kdybych je neměla, tak strom.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek