Jak se naučit vidět duchy: 3 způsoby

26.6.2020 v Bytosti 23

V tomto článku si odhalíme tři klíčové metody, jak vidět duchy ve svém okolí. Duchové jsou prakticky všude, jsou kolem nás pořád. V místnosti jich může být dokonce několik, zatímco si čtete.
Nemůžeme je vždy cítit a často ani nechtějí, abychom si jich všimli. Ale pokud to dokážeme, je to prostřednictvím duchovní schopnosti zvané jasnozřivost. Všichni máme tuto schopnost, i když je u většiny lidí málo využívaná a nepřesná.
S praxí a správnými metodami můžete vylepšit svou jasnozřivost a naučit se, jak vidět duchy lépe.Když se teprve učíte jak tuto schopnost používat, je nejlepší se pokusit prvně „vnímat“, než „vidět“. Postupem času byste měli být schopni naladit se i na vizuální frekvence, které si duchové mohou vybrat, aby se ukázali. Ale první způsob, jak se většina lidí setká s duchem, je obvykle prostřednictvím jiných smyslů.

Zostřování těchto smyslů vyžaduje zpětnou vazbu, což znamená, že musíte vědět, na co je třeba se zaměřit, když se snažíte cítit duchy. Naštěstí kolem vás obyvkle budou nějaké běžné známky přítomnosti duchů, které můžete sledovat.


Je možné vidět duchy, když jsme vzhůru i když spíme. Následující metody jsou zaměřeny na vidění duchů, když jste zcela při vědomí. Pomocí těchto rad můžete odemknout sílu vaší jasnozřivosti a nakonec postoupit k vidění skutečné a plné formy duchů ve vašem okolí.

3 Metody, jak vidět duchy
Tyto metody jsou již zdřívějška odkoušeny mnoha jinými lidmi, kterým přinesly výborné výsledky. Takže pokud se chcete i vy naučit, jak odemknout tajemství duchovního světa, potřebujete vědět následující.

Hustota vzduchu
Jeden ze způsobů, jak vnímat přítomnost duchů, je věnovat pozornost hustotě vzduchu. Jsme zvyklí na konstantní hustotu vzduchu a je obvykle snadné si všimnout toho, když se změní.
Duchovní bytosti mají jinou hustotu a tedy i jinou vibrační energii, než fyzické bytosti. Jak se pohybují prostorem, mají přímý vliv na hustotu okolního vzduchu, kterou můžeme vnímat.

Možná si všimnete vlny hustého vzduchu, když přejdete po místnosti. To je velmi nápadné a často to může vést až k dušnosti, protože vaše plíce mají problém s náhlou změnou.
Může to také vyvolat nízký statický nebo bzučivý zvuk. To se děje proto, že ušní bubínek reaguje na tyto jemné změny. Jiná hustota vzduchu kolem vás se převádí i na zvukový vjem.
Hodně lidí zažívá tento jev doprovázený ještě viděním zvlněného, ​​rozmazaného vzduchu, podobně jako když se vzduch mihotá v létě nad rozpálenou silnicí. To vám může pomoci rozeznat tvar ducha, alespoň zhruba.

Může pomoci ztlumit světla. Důvodem je to, že se světlo zkresluje, když prochází místem s hustým vzduchem, ale při jasném světle je zkreslení málo patrné. Zhasnutí nebo ztlumení světla vám pomůže vidět zřetelněji hustý vzduch a rozeznat tím ducha jasněji.

Často je snazší hledat pohyb než nějaký tvar, takže když ztlumíte světla a počkáte, můžete sledovat, jestli ve vzduchu v místnosti vidíte nějaký pohyb.

Omezení
Když se snažíme vidět duchy přímo, často narazíme na omezení lidského oka. Naštěstí jsme všichni požehnáni třetím okem. Je to jedno z citlivých energetických center v těle a pomáhá nám vnímat metafyzické aspekty světa kolem nás.
Třetí oko je zdroj naší schopnosti duchovního vnímání a intuice. Kdykoli zažijeme předtuchu, nebo pocit v břiše když na něco pomyslíme, je hlavní příčinou právě třetí oko.

Tato část nás je také mocný nástroj pro vidění duchů. Jeho vidění se rozprostírá ve všech směrech a obrazy, které vám přináší, se někdy objevují stejným způsobem, jako se často v mysli objevují vzpomínky. Někteří lidé, kteří nejsou obeznámeni s jemným tělem a jeho energetickými centry, tomu říkají „oko mysli“. Mluví o stejné věci.
Často je mnohem snazší vidět ducha tímto způsobem, než vašima fyzickýma očima. Mohou se objevit jako záblesk světla nebo prchavý obraz. Často se budou jevit podobně jako nějaké vzpomínky nebo představy či fantazie, ale když se to stane, hned poznáte, že je v tom rozdíl.
Je to doprovázeno vjemem vlny energie, která projde vaším tělem, vychází z oblasti třetího oka, které se nachází uprostřed obočí a budete na něm cítit tlak a teplo, jakoby vám na čelo někdo položil prst.

Tento příval energie je způsobený zábleskem rozpoznání. V podstatě jsme všichni duchové a jediný rozdíl mezi námi a duchem, kterého se snažmte vidět, je ten, že náš duch je stále připoután k fyzickému tělu. Duchové se mohou navzájem vidět, takže není důvod, abyste je také nemohli vidět.

Život ve fyzickém těle je vše, co se učíme a na co jsme zamření, zejména v moderním světě. Zvykli jsme si na život čistě fyzickým způsobem, takže jsme většinou zapomněli, jak používat naše duchovní smysly.
Třetí oko se kvůli nedostatečnému používání dostává do jakési dřímoty. Spojení mezi ním a vaší vědomou myslí časem oslabuje a rozpadá se, pokud ho necvičíte.

Čím více jste zaměřeni na hmotné aspekty života, tím slabší jsou vaše duchovní smysly. Zatímco žijete materialisticky, duchové kolem vás zůstanou nepoznaní a neviditelní. Existujeme jako duální bytosti, žijeme zároveň na fyzické a nefyzické úrovni. Pouze vědomým úsilím můžeme najít správnou rovnováhu a zůstat otevřeni materiálním i duchovním aspektům reality.
Jeden ze způsobů, jak si to uvědomit, je vzpomenout si, jaké to bylo v dětství. Děti totiž vidí duchy pořád. Jako dospělí jim často říkáme, že duchové neexistují, abychom zmírnili jejich obavy. Bohužel, jak se to dětem opakuje, naučí je to odmítat své třetí oko a nechat ho upadnout do spánku.
Tímto způsobem je většina z nás odsouzena k existenci pouze na hmotné úrovni. Pokud chcete zrušit toto omezení, musíte zvládnout svou posedlost hmotou a více se spojit s nefyzikálními aspekty reality.

Periferní vidění
Třetí tip souvisí s předchozím, a týká se periferního vidění. Duchové se často objevují jako záblesky světla v rohu našeho zorného pole. Mohou se objevit v mnoha barvách, z nichž každá představuje jedinečnou energii ducha, kterého jsme viděli. Je to podobné tomu, jak vidíme světlo odrážející se od zrcadla nebo vodní hladiny.
Fyzické oko má omezenou viditelnost do tvaru kuželu. Vidí věci přímo před námi velmi dobře, ale v rozích se vidění rozmazává a je nejasné. Obvykle to moc nevnímáme, protože mozek obraz dokresluje
Toto periferní vidění dobře využívá naše třetí oko k zachycování nefyzických jevů, zatímco středový obraz využívá naše vědomá mysl ke zkoumání fyzického světa. Více o tom jak funguje třetí oko, šišinka mozková a proč vidíme periferním zrakem do jiných světů, najdete v knize Anděl strážný.

Pokud doufáte, že znovu procvičíte své třetí oko, je používání periferního vidění skvělý způsob, jak s tím začít.
Zkuste se soustředit na své periferní vidění a pokusit se vidět duchy kolem vás koutkem oka. Počkejte na záblesky světla a pokuste se odolat nutkání obrátit se na ně přímo, když se objeví.
Zaměřte se zejména na pravý horní roh vašeho vidění. To je místo, kde se lidem většina duchů nejraději objevuje, i když je každý duch jiný. Můžete je lépe vidět i v levém dolním rohu. Můžete mít jednu stranu zorného pole více dominantní, než druhou. Je potřeba to vypozorovat, nemusíte odpovídat obecným charakteristikám a přesto můžete být velmi dobří a vidět duchy výborně.

Když se vaše spojení s třetím okem zlepší a znovu získáte schopnosti, které jste měli na začátku svého života – předtím, než vám to materialistický svět vzal – budete moci vidět podobu duchů, kteří se kolem vás vyskytují.

Není to zrovna nejjednodušší cvičení, začít používat vaše třetí oko. Soustředit se na periferní vidění může být obtížné, aniž byste pohnuli očima a upřeli na místo svůj přímý pohled. Postupem času a praxí se v tom ale zlepšíte.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho S 2020-06-26 17:24:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue – vidím vždy večer v levém horním rohu modré světlo často se i „hýbe,může to být ono?Já ziju v tom ze je to můj andel.Lepe ho vidím když je tma a mám zavřené oči než za dne nebo s otevřenými…ale je to každý den někdy vic někdy slabeji…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-26 17:28:45
Ikona diskutujiciho
sipka

může to být ono, hlavně jestli to jde líp vidět v noci

Ikona diskutujiciho Terka 2024-01-29 15:35:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Já taky:}

Ikona diskutujiciho Terka 2024-01-29 15:37:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se to stalo taky:}

Ikona diskutujiciho angelas 2020-06-26 23:47:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja vidím viac ľavým kútikom oka a dosť bežne, keď môj otec zomrel asi rok dva každý deň som ho viac ráz postrehla doma keď som bola aj popred mňa par ráz prešiel :-), brat je 16 rokov čo umrel jeho keď som z prvu zvykla cítiť ale nie každý deň, vždy mi slzy išli do očí, a ľútosť, jeho cítim ináč ako otca, skôr hmatateľnejšie ako by, ťažko sa to popisuje. A najsilnejšie bolo keď mi umrela stará mama , mala som len 5 rokov a do teraz si pamätám videla som ju celú, oblečenú, usmievavú a lúčila sa s mnou opakovaním slov, moja Tánička……., bola noc, až ked som zobudila rodičov tým, že som sa s ňou rozprávala…., potom odišla tak, že sa zmenšovala do diaľky, až sa naraz stratila, to bola hodina jej smrti, lebo na druhý deň prišiel telegram………

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-06-27 07:19:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tyhle záblesky v rohu zorného pole občas mám a vůbec nevím, kdy přijdou. Je to rychlé, nečekané a náhlé. I v naprostém denním světle se mi stalo, že jsem ve svém zorném poli najednou uviděla velice oslnivý záblesk ostrého bílého a zářivého světla. Až jsem z toho překvapeně mrkla. Mohl to být můj anděl.

Ikona diskutujiciho bea 2020-06-30 21:07:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Také hodně často zahlédnu koutkem levého oka modrý záblesk, v denním světle

Ikona diskutujiciho izairi 2020-06-27 20:28:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško a co fotky.Myslím to tak,že si třeba v noci v úplné tmě fotím mobilem s bleskem pokoj,no a při tom focení nic nevidím,ale na fotce pak něco je.Třeba jsem takhle vyfotila jakoby zlatavou mlhovinu a po převedení do normální velikosti jsem zjistila,že to muselo být asi dva metry dlouhé,a tak 50-70cm široké.Nebo asi 50cm široký proud světla,který šel z okna dolů po zdi nebo úzké pásy které svítí.Ale očima nic nevidím,prostě to najednou je na fotce (a není to kaz na čočce).Nebo fotím a na obrazovce mobilu vidím létat světelné čáry a ty jsou pak na fotce.Některé hodně výrazné,většinou bílé,ale i světle modré.Někdy to nejsou čáry,ale body
(jakoby droboučké orby)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-06-28 19:37:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Údajne duchom vadí elektrosmog teda wifi a mobily, možno preto v modernej dobe nevídame duchov tak často ako ľudia v dávnejšej minulosti keď ešte tento elektrosmog nebol alebo mali maximálne rádio a televízor.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-28 19:47:42
Ikona diskutujiciho
sipka

podle mě ho mají naopak rádi, protože jsou to destrukční rezonanční pole a navíc rádi ovládají elektrická zařízení… že by jich bylo méně, to si roooozhodně nemyslím 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-06-28 19:56:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Podľa mňa elektrosmog vadí astrálnemu/duchovnému telu, teda i duchom. To si môže každý overiť, pokiaľ máte miestnosť kde sa vyskytuje duch a použijete tam elektrický paralyzér, ten vytvára krátke ale silné elektrické výboje, tak duch sa stratí ale len na nejakú dobu možno niekoľkých dní potom sa zas vráti. Ale neviem či im vadia i mobily a wifiny… možno ako ktorím 🙂 Ale niekde bol článok že odkedy sú mobily je menej duchov.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-28 20:29:45
Ikona diskutujiciho
sipka

spíš mají lidi z mobilů vypálenou šišinku, takže to nepoznají

Ikona diskutujiciho lela 2020-06-29 04:23:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych spíš ocenila jak je nevidět 🙂 návody tady na webu jsem četla…zařídila se …a furt občas vidím

Ikona diskutujiciho lucius 2020-07-06 14:49:42
Ikona diskutujiciho
sipka

koli comu? aj susedov ci znamych stretas denne a tiez ti nevadia, teda vacsinou, vsetko je to iste! nic nie je ine! vsetko v tomto vesmire je tvorene z energie, a je jedno ci ju vidis len ty alebo vsetci

Ikona diskutujiciho mili 2020-07-04 10:27:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dakujem Aluska za príspevok. Som si vedomá dávno, že okolo seba máme duchov a cely život som si tvorila take prostredie, aby môj život bol, čo najjednoduchší a nerušený. Keď som bola mladá tak som z tejto skutočnosti mala strach, pretože priamo vidieť duchov by znamenalo vidieť aj iné entity, ktorých skutočný tvar a výzor by som možno nevedela spracovat a tak som s vesmírom “uzavrela dohodu”, že čokoľvek okolo seba mám vidieť budem vidieť vo forme, ktorú dokážem akceptovať a spracovat. Konštruktívne energie vo forme svetielok, iskriciek a deštruktívne vo forme tmavej škvrny, či mini tieňa. To hovorím len o zrakovým spracovaní. Samozrejme pocitovo na fyzickej, či mentálnej úrovni ich vnímam pokojom, či stiahnutím žalúdka. Rozhodnúť sa vidiet ine bytosti či duchov v neskreslenej forme, znamená byt videná a na to nie som pripravená. Vždy má desili horory a podobne fujtajbl filmy ako psychoteror a podobne preto ich nepozerám. Asi každý človek túži vidieť krasne konštruktívne bytosti, som na tom rovnako, no uvedomila som si, že nejde vidieť jedno bez druhého. A tak som zvolila takú formu na akú som bola pripravená svetielko a maly čierny tieň, či bodka. Rovnako je to aj s kooxistenciou týchto bytosti v mojom dome, môj dom patrí mne aj môj pozemok ich prítomnosť je akceptovaná, kým je v súlade s konštruktívnou energiou. Občas sa mi stane, že si niečo cudzie domov dovlecem, alebo sama vysielam deštruktívnu energiu, čo vysielas to priťahuješ a vtedy trochu popracujem na sebe i na prostredí. Mám bišonku je to naozaj citlivý psík a rýchlo zareaguje ak nie je niečo v poriadku a sama som to nepostrehla. Dva alebo tri razy nám spustila taký alarmujúci budíček, že haloó toto chcete doma trpieť ? Takze aj cez ňu pozorne vnímame každý jeden deň i noc. Vážne naozaj nechápem kto by už chcel vidieť duchov pri plnom vedomí ? Častokrát sa o tom rozprávame s mamou má 74 rokov veľmi ju ľúbim a napriek tomu ak zmení svoju existenciu, tak by som ju chcela cítiť len ako láskavý dotyk, vôňu, či hlas alebo jej obraz v sne no nie ako postavu v izbe. V každom prípade energie duchov nie sú zrovna konštruktívne energie v tomto svete. Viem, že moja stará mama, mamina mama, ktorá vykladala karty, mala rôzne videnia, cítenia a vhľady do minulosti i budúcnosti skončila na psychiatrii. Niečo som ako sa hovorí podedila a preto k týmto veciam pristupujem trosku rozvážnejšie a častejšie sa uzemňujem. Čítala som tvoje zážitky s vilami atď. A tiež rozmýšľala na jednej strane je krasne vidieť tieto bytosti predstavujem si to podobne ako v kreslených rozprávkach na druhej strane v rozprávkach nie sú len vily ale aj potvory, ktoré od pohladu neprinášajú príjemné pocity. A k tomu som sa neodhodlala. Zrazu jasne vedieť, jasne cítiť mi ide. Videnie som odstavila ako dospievajúca, pretože viem, že som videla, mama mi často teraz spomína ze som mala takú bujnú fantáziu a o takých divocinach som hovorila, že ešte aj teraz, keď to hovorí by som z toho mala strach. Nuž snažím sa ten strach spracovat tak ako viem iskričky a malé čierne tiene😊. Myslím si, že prirodzená túžba žiť, čo najdlhšie vychádza z človeka práve z lásky a možnosti poznania, to len na margo terajšieho diania vo svete. Čítam tadesco a nemôžem pochopiť, načo bolo komu dobre predlžovať vek adrenochomom a okultizmom , kto by chcel zotrvávať čo najdlhšie v pekle, ktoré si vytvára? Odpoved som nenašla ani logickú, ani pocitovú. No asi je to na mna vysoká matematika možno to niekedy budem vedieť pochopiť konštruktívne.

Ikona diskutujiciho Pavel 2020-07-04 13:25:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám jednoduchou otázku: PROČ POTŘEBUJEME DUCHY VIDĚT?

Ikona diskutujiciho pavel kajetan 2020-07-04 18:57:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek se nejmenuje „Proč potřebujeme vidět duchy“, ale „Jak se naučit vidět duchy…“
Jestliže nepotřebujete duchy vidět, nemusíte se to ani učit, natož se ptát na to, proč je někteří vidět chtějí …

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-04 18:59:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo se bojí, nesmí do lesa.

Ikona diskutujiciho lucius 2020-07-06 14:46:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja som ich zatial nevidel asi preto ze som ani neako neriesil ci ich vidim, ale citim ich, a aj tych ktory sa zberaju na odchod, bezne v nemocnici ale aj na dialku, niekto spomenie meno a viem ze odchadza, a do max 2dni umrel ale vacsinou do 12hodin

Ikona diskutujiciho Iva 2020-09-13 20:08:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem viděla ve snu mrtvého dědu,přišel mi říci,že teď žije v jiné dimenzi.Chvíli na mne koukal a rozplynul se,bohužel jsem mu nedokázala odpovědět.Také za mnou asi po 15 letech došla macecha,která byla celá černá (kůži po celém těle měla černou)přitom byla v životě zrzka s velmi světlou kůží,jen jsme si podali ruce a já řekla,že ji mám ráda,pak mi to bylo nepříjemné a vzbudila jsem se.Další byl můj bratr,před lety se mi zdál sen,že půjdu kolem naší garáže a potkám nohy do pasu v černém obleku.Což se taky vloni stalo,když bratr předloni zemřel(prý ho špatně spálili)Dále jsem ve snu viděla papeže Jana Pavla II. dvakrát za sebou a to vždy na den jeho narozenin.Tak zvláštně mi podal ruce a usmál se na mne..no a pak jsem se opět vzbudila.Vloni mi umřela kočička a sem tam cítím,jak se mi otírá o nohy a sedává na svém oblíbeném místě.Dále jsem viděla koutkem oka, těsně než mě chytla mozková příhoda,jak od mé hlavy odplouvá takový bílý malý obláček..atd a to bych mohla vypisovat pěkně dlouho..Takže vím,že tam něco na té druhé straně je 🙂

Ikona diskutujiciho Lenka michálková 2023-08-13 14:57:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viďím modrý záblesk v rohu oka vždy když zavřu oči. Je to ono?

Ikona diskutujiciho Kikus 2023-10-29 17:36:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem duchy viděla, cítila, dotýkali se mě. Ale co jsem starší, bojím se jich. Přesto je cítím dost často a nedělá mi to dobře. Když jsem měla pejska, ten mě hlídal, často varoval, ale teď co je pryč, je to opět horší. Neříkám, že mě to odpuzuje. Jen se toho víc bojím. Raději bych potkala anděla, než ledový dotek.

Ikona diskutujiciho markus 2024-05-06 16:32:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no já šel spát a něco spadlo tak jsem to nechal na pokojí a šel teda spát v ráno se probudim a tužka,nožík otevření na zemi tak jsem se lekl a šel za mamou jestli tady nebila a nebo někdo jiní a mamka řekla že ne.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek