Jak se pozná indigový člověk

21.1.2023 v Spiritualita 14

Hodně se píše o duhových, křišťálových a indigových „dětech“. Většina bytostí z těchto skupin, ale už vůbec nejsou dětmi. Dnes jsou to dospělí lidé, kteří se podílejí na chodu naší společnosti. Indigoví lidé mají zvláštní psychologické a duchovní vlastnosti. Představují jiný druh člověka, kterému většina ostatních lidí skutečně nerozumí.Indigoví lidé přicházejí na tuto planetu už mnoho let. Můžete být jedním z nich, i když o tom nevíte a dnešní článek může představovat nápovědu pro vás. Možná pak lépe pochopíte sebe a svůj podivný život.

Nesnášíte, když vidíte někoho trpět
Nejste ten typ, který by zůstal v pozadí a jenom přihlížel. Pokud můžete někomu pomoci, určitě to uděláte. Neradi vidíte druhé lidi v bolestech, nebo v nouzi. Opravdu se vás to dotýká na hlubší osobní úrovni, mnohem více, než většiny ostatních lidí.
Nesnášíte ani scény v médiích, které znázorňují utrpení a bolest. Tomuto druhu obsahu se vyhýbáte. Pohled na krev a smrt vás nefascinuje, ale psychicky bolí a traumatizuje. To z vás – i když vás to může šokovat – dělá naprosto odlišný druh člověka, protože většinovou společnost gore naopak přitahuje.

Znáte svou hodnotu
Jste božské vědomí v amnézii. Nevíte sice přesně odkud jste sem přiletěli, ale víte, že jste velice hodnotný jedinec, přestože vás okolí nebere. Nenecháte ostatní lidi, aby po vás šlapali a pečlivě se o sebe staráte. Čím více se vás zlí lidé snaží zlikvidovat, tím výše vyrostete. Jste mnohem silnější, než od vás okolní lidé čekají a umíte překvapit svou houževnatostí.

Máte poslání
Cítíte, že jste na této planetě z nějakého důležitého důvodu. Nechápete, proč se ostatní lidé necítí podobně. Víte, že věci, které v tomto životě uděláte, budou mít v budoucnu velký význam, proto se svým časem zacházíte pečlivě a nemrháte svým životem na věci které nikam nevedou.

Jste velmi kreativní, vynalézaví, umíte řešit nové problémy
Snadno přicházíte s novými způsoby, jak věci udělat. Jste jeden z nejzajímavějších a nejkreativnějších lidí ve svém okolí. Když je třeba něco udělat, uděláte to co nejefektivněji a jedinečným způsobem, který se vymyká běžnému vzorci myšlení.

Cítíte nutnost najít svůj cíl
Máte pocit, že opravdu nutně potřebujete zjistit, proč jste tady. Víte od narození, že máte nějaký speciální účel a aktivně po něm pátráte. Čím více pátráte, tím více toho nacházíte a časem do sebe všechno zapadne. Při svém hledání vás to přirozeně táhne k pomoci druhým, ke službě společnosti a dobročinnosti, protože to je vlastně jediná věc, která vám dává pořádně smysl.

Nejde vás k něčemu přinutit
Máte prostě svou hlavu a svůj názor. Nejste typ člověka, který by reagoval na taktiku založenou na pocitu viny podvolením se. Neděláte věci proto, že se cítíte provinile, nebo protože vám někdo řekl, že to musíte a že všichni ostatní to takhle dělají. Děláte věci, které sami uznáte za vhodné, způsobem, který je vám blízký.
Odmalička jste proto měli obrovský psychický problém snášet jakoukoli formu nátlaku a povinnosti, se kterými jste nesouhlasili a které jste si osobně nezvolili. Tato nesvoboda a život v otroctví vás drtily. Jakmile vás někdo chytil, někam táhnul a násilím vás k něčemu nutil, vzpouzeli jste se. Díky tomu jste mohli být za problémové, neposlušné, drzé, nebo přecitlivělé a uplakané dítě. Dospělí rádi dávají tyto nálepky dětem, které špatně nesou, když se s nimi zachází jako s věcí. V dospělosti se proto maximálně snažíte žít svobodný život.

Vždy se ptáte proč
V podstatě pořád pochybujete a neustále se ptáte proč. Tento svět je podivný, lidé se chovají nelogicky a pro vás je to do očí bijící. Snažíte se pochopit jejich jednání a jejich pohnutky. Rozhodně nic slepě nenásledujete a nejste stádovitý člověk. Neberete věci takové, jaké jsou. Nevrháte se do ničeho, aniž byste si to pořádně promysleli. A je vám úplně jedno, že všichni ostatní to dělají takhle. Vy nejste ti ostatní.

Máte duchovní poslání
Jste velmi duchovně založený člověk a odmalička jste směřovali k vyšším hodnotám. Nasloucháte hlasu uvnitř sebe a stále hledáte něco víc, něco velkého, co se skrývá za hmotou. Jste vedeni jiným principem než většina ostatních lidí. Ti vašemu počínání nerozumějí. Jste mnohem více propojeni s vesmírem, než si sami uvědomujete.

Udržujete kolem sebe jen malý okruh lidí
Nemáte mnoho přátel, protože jich zaprvé tolik nepotřebujete, zadruhé vám málokdo stačí. Svůj okruh udržujete malý a nepouštíte k sobě lidi, kteří nejsou na vaší úrovni. Obklopujete se jen těmi, kteří vám pomáhají růst a je vám s nimi dobře.
Ostatní toto jednání nechápou. Jako malí jste mohli slýchat kritiku, že se izolujete, nebo že se chováte povýšeně, protože nejisté lidi váš nezájem může dráždit.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-01-21 01:36:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že som sa narodil ako indigo. Ale niekedy tak v 5-6. triede ZŠ som jaksi rezignoval. Takže som vlastne skazené indigo.

Ikona diskutujiciho Fialka 2023-01-21 10:00:51
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím se narodíš a máš to v sobě. Nejde přece rezignovat na svou povahu.

Ikona diskutujiciho František 2023-01-21 10:01:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný článek 👍

Ikona diskutujiciho Nyo 2023-01-22 06:26:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Co když se v tom vidím, ale upozaďovst a tyrat jsem se nechala? Vzdorovala jsem až později a ne tak intenzivně, jak se tu píše.

Ikona diskutujiciho mike 2023-01-21 15:42:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za pekný a mne blízky článok, úsmev.

Ikona diskutujiciho Amigo 2023-01-21 20:00:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný čtení Alu ❤

Ikona diskutujiciho Saoirsé 2023-01-22 10:14:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné. děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Soulada 2023-01-22 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednoduché a jasné. Ďakujem za toto vysvetlenie,Alue. V časoch školskej dochádzky som sa často na seba hnevala, pretože som nevedela prečo si nerozumiem so žiadnou spolužiačkou. Moje poznámky boli buď trápne, alebo inak nevhodné. Skrátka, nikdy som nevedela, čo povedať, aby sa to iným páčilo. Nevedela som byť dostatočne banálna a prestať klásť otázky, ktoré nikto nechcel počuť. Tak som bola z vlastnej vôle často iba pozorovateľ, no aj pre to som bývala terčom poznámok alebo odmietania. Dievčatá si o mne mysleli, že som namyslená. Netušili, ako veľmi sa mýlili a ako som sa cítila preto osamelá. Neskôr, na strednej a na vysokej som bola radšej sama, na prechádzkach, s knihami, alebo v rozhovoroch s chlapcami. Tam ale bol problém, že ma často balili. Teraz už som veľká, mám vlastnú rodinu, svoj záliv, kde však tiež občas vietor prinesie mraky a búrku. Ale to všetko nás má naučiť niečo o sebe a o stvorení. Postupne, pomaly začínam rozumieť, prečo mám tak málo priateľov. Chyba nemusí byť vo mne, pretože žiadna chyba vlastne neexistuje a všetky traumy som si vytvorila sama v túžbe vyrovnať sa ostatným. Svojim spôsobom som úžasná a jedinečná. Všetko je ako má byť, som tu a teraz a môžem čítať tieto krásne slová, ktoré pomáhajú vyrovnať sa s vlastnou osobnosťou, nárokmi a očakávaniami takým bytostiam, o akých píšeš Alue. Ďakujem

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-22 13:20:14
Ikona diskutujiciho
sipka

V té době to vypadalo že jsi v tom sama, ale nebyla jsi. Lidí jako ty je hodně málo a pak to vypadá že jsou oni ti divní a těžkopádní, protože se nemají s kým porovnat. Mně se stávalo, že se spolužáci uráželi i za to, že moji poznámku nepochopili. Neměli moji slovní zásobu, nevěděli co říkám, tak prostě beze slova odešli, nebo se zakřenili a pak to vypadalo že se urazili – přitom jen utíkali před svým pocitem trapnosti.
Pocit že s tebou bylo něco špatně vyvolala malá uzavřená sociální bublina v podobě školního kolektivu. Objektivně to ale není pravda. Tento svět odlišné lidi kriticky potřebuje.

Ikona diskutujiciho Ľubomír 2023-01-23 08:40:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Som muž a presne to isté som zažíval v mladosti. Bolo to nepochopiteľné, hrozné a fakt som si o. sebe myslel, že som vadný.
Aj v tejto dobe a už v rokoch vidím, že väčšina ľudí svoj život iba prežíva. Medzi narodením a smrťou proste len niečo robia. Prázdny život.

Ikona diskutujiciho Akimo 2023-01-22 22:18:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sedí, většina

Ikona diskutujiciho Josso 2023-01-23 00:15:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten, kto tento clanok pisal, ma musi dlho poznat. To je az neuveritelne!. Cely zivot citim ze som iny a neviem preco…

Ikona diskutujiciho Soulada 2023-01-23 09:10:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Áno, je to tak ako píšeš. Malé mesto a malá škola dokážu prednastaviť sebahodnotenie dieťaťa na nulu. Ono to možno nie je zlý vklad do života. Keďže mi v detstve nikto netlieskal, naučila som sa prežiť a presadiť svoje aj v nepriaznivej situácii. Keď som nedávno našla Tvoje videa s rozprávaním z detstva, veľmi sa mi páčili a nahlas som sa smiala, najmä na maďarskom učiteľovi hudby. Veľmi mi to pripomenulo moje zážitky a moju detskú optiku🙂. Vždy a za každých okolností naivná a plná očakávania zásadne len toho najlepšieho. A ono to najlepšie vždy príde, ak sme na to pripravené a trpezlivé.

Ikona diskutujiciho Yka 2023-01-29 14:57:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výstižné. Docela se to kryje s psychologickým profilem sigma male.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek