Jak se projevují přirozené léčitelské schopnosti

11.7.2023 v Spiritualita 3

Pokud jste člověk, který má schopnost léčit druhé na energetické úrovni, je možné, že o tom do určité fáze svého života ani nevíte. V modernizovaném světě, kde na takovou schopnost běžná populace nebere zřetel, nemusí dlouho vzniknout prostor, kdy byste to v sobě objevili a cíleně rozvíjeli. Místo toho se cítíte „jinací“, přesně ale nevíte proč. Snažíte se pochopit, proč prožíváte určité věci a proč je neprožívají i lidé okolo vás.Pokud přemýšlíte nad tím, jestli jste v jádru rozený léčitel, udělejte si čas a prozkoumejte následující témata… Děje se vám to? Nebo většina z toho? Tyto věci jsou přítomny v životě všech přirozených léčitelů a odlišují je od ostatních lidí.
Léčitelský dar nejde vypnout ani odmítnout, je proto důležité, abyste své schopnosti neignorovali, ale respektovali a pokud možno se je snažili konstruktivně využít tak, aby vám sloužily. Pokud s nimi nebudete zacházet rozumně, nebo je budete podceňovat, mohou vás i poškozovat a vysilovat.

Volání vyššího dobra
Jste odmala přitahováni k pozicím, v nichž můžete vykonat nějaké vyšší dobro, a jste velmi nakloněni věcem, které mají potenciál zlepšit život lidem kolem vás. Když jste byli malí, možná jste nevěděli co přesně budete, ale věděli jste, že budete nějak pomáhat lidem, nebo zvířatům.

Umíte naslouchat
Léčitelé jsou jedni z nejlepších posluchačů. Umí vyslechnout a zpracovat informace, které jsou na ně vychrleny, bez ohledu na to, jak moc jsou závažné. Jako léčiteli vám lidé říkají různé intimní i šílené věci, protože instinktivně cítí, že u vás najdou pochopení a moudrou radu. Že je neodsoudíte a nepoplivete, tak jako to udělá většina lidí. Neumíte moc dobře říkat ne, nebo se od té situace emočně vzdálit, jak byste chtěli a časem na tom musíte cíleně pracovat, protože vás vaše přirozenost táhne k tomu, abyste všem pomohli, i když to nejde.

Nikam skutečně nepatříte
Léčitel vnitřně cítí, že nikam nezapadá. Má problém najít své lidi a najít místo kde je doma. Může se cítit jako vyděděnec nebo tulák, dokonce i když je doma a s lidmi které má rád. Je to proto, že si intenzivně uvědomuje, že je tu jen dočasně za nějakým úkolem a vidí svět celkově jinak, než většina lidí okolo něj.

Umíte vystoupit ze své komfortní zóny, abyste pomohli druhým
Nemůžete si pomoci, ale jste tu prostě pro lidi, kteří vás potřebují. Pokud vidíte, že se někdo potýká s problémy, vyjdete mu vstříc, abyste jeho situaci alespoň trochu zlepšili. Pro své blízké se rozkrájíte.
Dávejte si ale pozor, abyste nesvěřovali svou důvěru a nepomáhali lidem, kteří si to nezaslouží a mohli by vašeho dobrého srdce začít zneužívat. Dávejte si velký pozor na spasitelský komplex, který by vám opravdu mohl zničit život. Vždy pomáhejte jen z pozice, kdy si to můžete dovolit a dejte druhým jen tolik, kolik můžete obětovat a nečekejte nic nazpátek. Pokud jste oslabení a nemůžete si dovolit investovat svou energii nebo zdroje do jiných, nepomáhejte jim, i když je to pro vás těžké.

Všechno vnímáte silněji, než většina lidí
Léčitelé prožívají své emoce na hlubší úrovni, než lidé kolem nich. Když je něco zasáhne, zasáhne je to silněji. Jste-li léčitel, pak si v mládí berete k srdci všechno, i maličkosti. Jeden neúspěch vám může připadat jako konec světa, a to doslova. Když jste byli malí, okolí vás za to popichovalo. Že jste citlivka, že se snadno rozbrečíte, nebo že intenzivněji reagujete na bolest.
Proto se v průběhu života musíte naučit nebrat si tolik ani lidi, ani události. Vaším velkým tématem, které si musíte vyřešit, je umění mít některé věci u zadku a kašlat na některé typy lidí. Je to umění, se kterým jste se nenarodili, které praxí ztuha šlechtíte, protože je esenciální pro život. Ostatní lidé okolo vás jakoby to uměli odmalička přirozeně, zatímco vy se k tomu prokousáváte.

Slyšíte nebo vidíte věci, které ostatní lidé nevidí
Jako léčitel jste schopni vidět a slyšet věci, které mnozí nejsou schopni vnímat. Mohou to být vzkazy od vašich andělů, nebo schopnost komunikovat s lidmi ze záhrobí. Tyto vlastnosti a způsoby jak se projevují, jsou velmi individuální a pestré. Měli byste je pořádně prozkoumat.

Jste velmi introvertní
Pokud jste léčitel, budete značně introvertní. Pobyt mezi spoustou jiných lidí, nebo v davu, vás duševně i energeticky rozhodí. Bude vás to vyšťavovat a budete se cítit dost vyčerpaní. Není to tím, že byste neměli rádi lidi. Jste vyřízení i z lidí, se kterými si rozumíte a jejichž společnost vás těší.
Nejde s tím nic dělat a nejde to léčit, protože to není nemoc. Musíte se naučit s tím žít a omezovat tyto situace na míru, kterou snesete. Když jste byli malí, okolí vás za to mohlo popichovat a kritizovat, ve stylu že se straníte, nebo že jste povýšení a namyšlení, protože si držíte v kolektivu odstup od ostatních. Zvláštní ale je, že ačkoli jste se stranili, ve chvíli kdy měl někdo problém, šel za vámi. 🙂

Umíte druhé rozveselit
Máte velký smysl pro humor a když je někdo rozrušený, váš úsměv mu umí rozjasnit den. Dokážete vycítit, když je něco špatně a cítíte, co máte říct, aby se mu ulevilo.

Vnímáte energie
Léčitelé jsou schopni vycítit věci, které ostatní lidé vycítit nedokážou. Dokážete vnímat energie kolem sebe. Pokud je místnost ohromně destruktivní, nebo je za dveřmi hrozba, ucítíte to. I když tento pocit bude někdy slabý, matoucí, nebo nepochopitelný, bude se ve vašem životě stále vyskytovat. Protože praxe dělá mistra, postupem let se naučíte v těchto signálech číst, abyste je mohli začít skutečně používat.. nebo se o to alespoň snažíte.

Máte silnější spojení se zvířaty a přírodou, než s lidmi
Pokud jste léčitel, budete se cítit mnohem více spojeni s přírodou a zvířaty, než s lidmi kolem sebe. Je to proto, že jejich energie jsou pro vás mnohem přitažlivější. Zatímco lidé vás vysilují a zraňují, rostliny a zvířata vás posilují a léčí. Vedete s nimi tiché rozhovory beze slov. Dokážete se psychicky a tělesně zregenerovat jen tím, že posedíte u svého oblíbeného květinového záhonku, nebo pod oblíbeným stromem. S trochou praxe se můžete stát mistry zahradníky, nebo mistry chovateli, protože vám vaše léčitelské schopnosti umožňují navázat komunikaci s těmito organismy na úrovni, které normální člověk není schopen. Přesně vycítíte, co potřebují a co cítí. Přijímáte jejich signály a reagujete na ně instinktivně.

Lidé si k vám chodí pro rady
Pokud jste léčitel, lidé za vámi chodí, když potřebují psychickou podporu, nebo radu, nebo prostě chtějí slyšet váš názor, protože vědí, že jste moudří a máte hlubší náhled do situace. Dělali to vždycky, i když jste byli děti, které samy o životě věděly prd. Pokud za vámi chodili dospělí a svěřovali se vám už od útlého věku, znamená to, že jste vyzařovali mimořádnou vrozenou moudrost, kterou vycítili a kterou následovali. Vyzařujete osobnostní kouzlo a teplo, které lidi přitahuje a léčí.

Umíte číst lidi
Dokážete vycítit záměry lidí a poznat, zda jsou upřímní, když s vámi mluví. Vnímáte spoustu detailů a umíte si z nich poskládat obrázek, na který jiní lidé nepřijdou.
Stejně se vám ale stane, že občas někoho blbě odhadnete, protože máte tendenci si projektovat na lidi své kvality, to znamená, že máte tendenci vidět lidi lepší než jsou a věříte jim i když byste neměli, protože přirozeně očekáváte, že se k vám budou chovat stejně, jako vy k nim, to znamená férově a s charakterem. Musíte si mockrát hodně nabít pusu, než tuto svou slabinu odhalíte a začnete na ní skutečně pracovat. Být léčitel neznamená, že jste dokonalí, nebo neomylní.

Jste magnet na děti
Když jste přirozený léčitel, děti se k vám prostě hrnou. Ať už se vám to líbí, nebo ne. Cítí se s vámi v bezpečí, i když jim neřeknete jediné slovo. Vycítí totiž vaši auru a instinktivně vědí, že byste jim nikdy neublížili a že jim pomůžete, když to budou potřebovat.
Pokud vlastní děti nemáte, jste si poblíž nich nejistí, nevíte jak s nimi máte mluvit a ony vás přesto naprosto milují, pořád za vámi pádí a vy nechápete proč, toto je důvod. Děti vycítí dobro, které z vás vyzařuje. Když mezi dětmi odložíte svou nejistotu a prostě jste sami sebou, začnou vás naprosto zbožňovat.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Reny 2023-07-11 21:19:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dávám 👍, článek o mě jak vyšitý, do detailu. Kolikrát já už si přála nepřisuzovat mnohým dobrotivost, když se pak z nich vyklubali jen zrádní skřeti, nic víc. Navíc jsem ♋, takže si to fakt užívám :). Celičký život se v tom učím chodit, odměnou mi jsou ale zvířátka, vyklidněné malé děti a lidé, kterým se rozzáří tvář.

Ikona diskutujiciho Shambhu Heyoka 2023-07-12 23:29:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Krasa.
Naslo nas to ady vic, koukam. 😀

Ja si rikal, cim to vsechno je… 😀

A jo, deti, kyticky a kotata… za to stoji.

Jo, a buchty!

Ikona diskutujiciho Jirka 2023-07-13 01:16:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Těžko se mi k tomu odpovídá. Tak jen, díky Alue za krásný článek a Reny za sdílení :-).
Jo a Reny, už sis všimla, že hodně lidí se k tobě chová podle toho, co od nich čekáš? Na docela dost lidí to zabírá – když věříš, že se zachovají slušně, tak to udělají. No, na hodně lidí to sice nefunguje vůbec, ale o něco lepší lidi kolem sebe přece jen najde ten, kdo jim víc věří.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek