Jak se spojit s anděly – Andělské karty

19.12.2014 v Bytosti 13

Jak se spojit s anděly – Andělské karty

Způsobů, jak se spojit s anděly je mnoho, každý člověk má svůj oblíbený způsob komunikace, který se odvíjí od jeho schopnosti napojit se na tyto úžasné bytosti. Někdy může být schopnost napojení blokována částečně, někdy i úplně. Důvodů k blokaci je několik.

1) Člověk ještě nedozrál do stavu, kdy se u něj tato schopnost vyvinula.
2) Může to být karmická zkouška, kdy je člověk zahlcen a nadměrně zatěžován životní situací. Schopnost komunikace měl v dětství, nebo v minulém životě, ale na určitou dobu mu je nedostupná. Není to tím, že by ho karma trestala, ale prostě proto, že je nutné vyvíjet jiné schopnosti a ty by se nevyvinuly, kdyby měl člověk přístup ke komunikaci s anděly.
3) Někdo jiný může mít z přirozenosti snazší přístup ke komunikaci s jinými bytostmi.

Ať už se nacházíte v kterékoliv z výše zmíněných kategorií, a nebo jste se nenašli v žádné a s anděly komunikujete často a jinak, můžete využít andělské karty, které vám komunikaci s anděly usnadní.

Ovšem nic není zadarmo, ani odpověď anděla, nejde se ptát mechanicky a tisíckrát na jednu otázku. Takovým přístupem by docházelo k plýtvání. Plýtvání snahy anděla, který se vám snaží pomoci a navést vás na správnou cestu, nebo myšlenku, která vám v konečném důsledku pomůže řešit i životní situace a pomůže k pokroku. Nakonec i k plýtvání vlastním časem, který spotřebováváte na tisíc otázek, jejichž odpovědím beztak nedůvěřujete.

Je třeba soustředění, napojení se na vlastní duši, život, vyšší sílu, jednoduše to brát vážně, soustředěně s koncentrovaným vědomím. Investovat do otázek vlastní energii a odpověď nebrat na lehkou váhu, ale opravdu se nad ní zamyslet, nad tím, co tím asi anděl myslel, co vám kartou chce sdělit, jak to aplikovat ve vašem životě a kam až se můžete aplikováním odpovědi ve svém životě posunout.


Andělé jsou mezi námi, jsou nám ochotni neustále pomáhat, jenže my kolikrát nejsme ochotni je o pomoc požádat, ani si tuto možnost neuvědomíme.

Chcete se spojit s anděly? Můžete vyzkoušet andělské karty. Ale jak už jsem psala, odpověď není zadarmo, vyžaduje vaši energii ve formě koncentrace a důvěry.

Výklad z jedné karty ………………………………………… Výklad ze tří karet
http://www.superko.com/vyklad-1-karty http://www.superko.com/vyklad-3-karty

(klikni na obrázek)

Komentáře

Ikona diskutujiciho Luz 2014-12-19 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co když z té odpovědi na vybrané kartě není vůbec poznat souvislost s tím, na co jsem se ptala? Prostě to mluví o něčem úplně jiném.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-19 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Osobně bych doporučila si andělské karty koupit, ty budou fungovat, na to se můžeš spolehnout. Osobní karty se s klikacím obrázkem na netu nedají srovnat. Papír je papír.

Ikona diskutujiciho Slecna22 2014-12-19 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dlužím ti omluvu :D..nejdřív sem si říkala, na první dojem, jestli ses nezbláznila, že zveřejňuješ takové blbosti jako online karty..Ale zkusila jsem to a opravdu mi to vyšlo, dokonce líp než bych čekala… 🙂

Ikona diskutujiciho Julina 2014-12-19 23:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uplne presne na me sedi dvojka, problem je v tom ze jasne a zretelne citim, ze jsem v situaci kdy mam sice spousty moznosti a cest kterymi se mohu vydat, ale jsou mi vlastne uplne k nicemu, protoze u nich taky vim, ze ani jedna neni ta ktera by pro me byla ta prijemna, v poradku a v pohode. Proste vim ze at se rozhodnu jakkoliv je to vlastne uplne jedno, protoze budu porad na tom samym, citim ze mi to davaji najevo i bytosti zhury, a tim padem je pro me mnohem tezsi se rozhodnout protoze mam neustalou tendeci hledat tu cestu ktera mi bude vyhovovat a ktera pro me bude prijemna. Nechci si proste priznat a pripustit ani vzit tu myslenku ze neni cesta z tohoto nekonecneho kruhu ven i kdyz vim ze jsem se kvuli tomu a do toho narodila schvalne, ze je mi to dany, jenze me to uz jaksi nebavi. Chci taky konecne zit jako normalni clovek, ale uplne vim, ze tady na zemi mam proste hold jiny povinnosti(ukoly) nez si zit v pohode a klidku. Byť to jsou trebas veci mnohem vetsi a dulezitejsi z jinych hledisek nejen pro me ale i pro jiny lidi…:(

Ikona diskutujiciho Vanilková 2014-12-20 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: jo! Jednorožci jsou super! Dlouho jsem používala od Doreen "čistě andělské" , ale nedávno jsem si pořídila jednorožce a jsou vážně prima, přijdou mi takové dotaženější, odpovědi jsou jakoby jasnější.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-12-20 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou pěkné, škoda že k Doreen Virtue a k jejímu chrlení oraklových a polotarotových balíčků jako na běžícím páse mám jisté výhrady. Z toho, co jsem od ní četla, má celkem pohodovej náhled a dokonce i mírný vhled do hlubších skutečností. Ale sakryš, to musí všechno dělat tak trapně gimmickový? Představuji si ji spíše jako obratnou podnikatelku než cokoli jiného a vše z její dílny tuhle skvrnu nese, jsou mnohem autentičtější sady. Ale možná mám jen zastaralé vidění, když věřím tomu, že tvorba díla by se měla dít pro dílo samo a nikoliv pro prodej k zisku autora. Možná proto se už druhý týden živím převážně levnou čočkou…

Ikona diskutujiciho Anna Brázdová 2014-12-21 07:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Karty mi fungují skvěle :), děkuji!

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-21 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: No, ano.. z Doreen se stal velikán, kapacita a pozdější díla se mi skutečně zdají taky že možná vznikly hlavně kvůli prodeji, ne z potřeby. Ale nemůžeš jí to zazlívat, že aktivně podniká.

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-12-22 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Tenhle internetový výklad je sice zábavný, ale moc mi to nesedí…

Ikona diskutujiciho W 2014-12-29 23:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no překlad je nekvalitní….

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-12-30 23:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: A co ty? Ty si toho málo taky neudělala..

Ikona diskutujiciho Alena 2015-03-02 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, to jsou krásné karty, dají se koupit v obchodě? Jak se jmenují?

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-12-02 02:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: No právě mám "cizokrajné" přátele, kteří mají určitý vliv. A data pocházející z Alušky.org a ohledně toho je zajímají, minimálně jednoho z nich rozhodně a až se zase uvidíme, budeme to probírat/což ale ještě potrvá/… A už nějakou dobu právě přemýšlím ve smyslu překládání Alušky.org a těch materiálů do angličtiny, celkově propagace mezi veřejnost, jako především cíleně ne na čr ale spíš na jiné země, hlavně Ameriku, kam má spíš sahat můj budoucí osud i jakýkoliv vliv. Kdyby se stránky a knížky přeložily do angličtiny – že by existovaly jejich verze v dostupné angličtině – mohlo by to být epické, obzvlášť kdyby to propagoval nějakým způsobem někdo kdo je "vidět", což ale taky není taková sranda, všechno je hodně hlídaný. Mohlo by to posunout na globálnější úroveň ? Sluníčka budu propagovat tak jako tak.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek