Jak se stát magnetem na ženy

28.11.2023 v Psychologie 15

Proč se některým mužům stačí hezky usmát, pozvat dámu na kávu a mají vyhráno, zatímco jiní vynakládají velkou snahu, jsou velmi aktivní, ale dáma před nimi uteče? Rozdíl mezi takovými muži nespočívá ve schopnosti pronásledování, ale naopak, ve schopnosti přirozeně lidi přitahovat k sobě. A jak přimět ženu, abyste pro ni byli neodolatelní?
Představte si, že jste v kavárně a čtete knihu. Koutkem oka zahlédnete atraktivní ženu. Místo toho, abyste sbírali odvahu a šli za ní, představte si, že by k vám přišla ona a navázala rozhovor jako první. Zní to skvěle. Jak ale můžete tento scénář proměnit ve skutečnost?Začněte se svým sebevědomím. Sebedůvěra není o vychloubání se, je to vnitřní pocit vlastní hodnoty a schopnosti. Když vstoupíte do místnosti, postavte se vzpřímeně, udržujte správné držení těla a zaměřte se na svůj osobní prostor. Už jen to, jak stojíte, jdete, jak vcházíte do místnosti o vás říká, jak si věříte a ženy to vidí. Nikdy se nehrbte.

Naučte se lidem skutečně naslouchat, protože každý člověk chce být vyslyšet. Když dokážete být dobrým posluchačem, vytvoříte kolem sebe přívětivou auru, která lidi přitahuje. Aktivní naslouchání, jako je přikyvování, udržování očního kontaktu a promyšlené odpovědi k tématu, z vás může udělat magnet pro opravdu kvalitní konverzace a ženy to milují.

Dobře se oblékejte. Nejde o to nosit drahé štítky, ale nosit to, co odpovídá vaší povaze a velikosti. Správné a čisté oblečení vypovídá o sebeúctě a pozornosti k detailu, díky čemuž budete okamžitě zajímavější pro své okolí.

Vaše neverbální signály mluví hlasitěji, než vaše slova. Mějte otevřený postoj, vyhněte se nervoznímu vrtění a pamatujte na sílu upřímného úsměvu. Když vás ženy vidí jako otevřeného a uvolněného, bude pro ně snazší zahájit s vámi konverzaci.

Věnujte se svým vášním a koníčkům. Vášniví lidé vyzařují neodolatelnou energii. Ať už jde o hraní na kytaru, trekking nebo psaní. Koníčky a vášně vás učiní mnohem zajímavějšími lidmi a mohou představovat snadný začátek konverzace. Možná vám to tak nepřijde, ale lidé kteří něco umí a s radostí se tomu ve volném čase věnují, vždycky přitahují pozornost a zájem, protože zaprvé nabízí širší paletu témat, na která se dokážou smysluplně bavit a zadruhé mají potenciál své okolí něčemu užitečnému přiučit.

Obklopte se konstruktivními lidmi, kteří budou posilovat vaši dobrou energii. Když vás ženy uvidí mezi sympatickými usměvavými lidmi, je pravděpodobnější, že si takové vlastnosti spojí i s vámi, protože se s nimi bavíte. Člověka poznáte i podle jeho přátel.

Buďte sami sebou. Tím, že jste opravdoví a upřímní, si budujete důvěryhodnost. Nezkoušejte si hrát na člověka kterým vnitřně nejste, působí to směšně a okolí to rychle pozná.

Buďte laskaví a pomáhejte lidem okolo sebe. Říká to o vás, že jste soucitní a ukotvení v realitě. Ženy milují muže s dobrým srdcem (i když média ráda vykreslují opak). Muž, který se nebojí udělat pro jiné něco hezkého, dokonce to udělá rád, je v očích žen adept na chovného jedince. Ukazuje to, že není sobec a že se bude starat dobře také o svou ženu a společné děti.

Smysl pro humor je velice důležitý. Neznamená to neustále vtipkovat, ale být schopen vidět i lehčí stránku života a umět ji vzít s humorem.

Buďte pořád zvědaví, protože pak nezačnete být nudní. Zapojením se do různorodých činností, kladením otázek a prozkoumáváním nových oblastí budete všestranní a fascinující. Snažte se každý den naučit něco nového, čtěte a neustále se rozvíjejte.

Pracujte na svých komunikačních dovednostech. Jedna věc je mít myšlenky, ale druhá věc je, umět tyto myšlenky efektivně zformulovat. Zlepšení vašich komunikačních dovedností zajistí, že jakmile konverzace začne, bude plynulá.

Mějte přehled o aktuálních událostech nebo trendech, protože jimi obvykle začíná běžná konverzace. To, že máte přehled naznačuje, že jste si vědomi svého okolí, máte o něj zájem, a díky tomu jste zajímavější a přístupnější. Když za vámi někdo přijde, zeptá se na všeobecně známou věc a vy odpovíte, že nečtete zprávy, nekoukáte na televizi  a politika ani telenovely vás nezajímají, člověka který se o vás zajímal tím odpálkujete. Zachraňte se tím, že se na ty věci zeptáte a necháte si je vysvětlit. Pak můžete stočit téma na něco zajímavějšího.

Vytvařejte příležitosti pro sociální interakci. Navštěvujte semináře, workshopy nebo společenská setkání. Čím více se takovému prostředí vystavujete, tím vyšší je šance, že někoho potkáte a navíc tím zlepšujete své schopnosti a kouzlo osobnosti. Hodně praktický nápad je vstoupit do tanečního kurzu a být očividně zapáleným tanečníkem.

Projevujte všem lidem úctu. Od číšníka u vašeho stolu až po starší osobu přecházející ulici, projevování úcty vás činí nesmírně přitažlivým. Ženy si hodně všímají toho, jestli se muž chová ohleduplně. Být za gentlemana znamená být kvalitním samcem v očích žen, které potřebují a cíleně vyhlížejí ohleduplného muže.

Pečujte o své zdraví. Vaše fyzická vitalita a vzhled vyjadřuje vaši psychickou pohodu a váš zájem o sebe sama. Pravidelné cvičení, zdravé stravování a důsledná hygiena nejen zlepší váš vzhled, ale také skutečně zvýší vaši sebedůvěru. Když jste zdraví, upravení a trénovaní, říkáte tím na první pohled svému okolí: Vážím si sebe, záleží mi na sobě, umím se o sebe postarat. To je velice přitažlivé.

Buďte otevření odlišným myšlenkám a názorům. Naučte se zajímavě diskutovat i na témata, se kterými nesouhlasíte. Je to šance rozšířit své obzory a dozvědět se něco nového. Otevřená mysl je velmi atraktivní, lidé ve vás budou vidět bezpečný prostor, kterému se mohou svěřit i se zvláštnostmi.

Naučte se upřímně pochválit a ocenit druhé lidi. Když budete umě tupřímně ocenit druhé, budete působit přístupně, přívětivě a to je velice atraktivní.

Pečlivá osobní hygiena je naprosto zásadní. Pěstěný vzhled a svěží dech dělají vaši vizitku. Speciální péči věnujte svým zubům. Pokud jste mladý a máte je už vykažené, ve chvíli kdy se usmějete, vás už nikdo nezachrání. Najděte si dobrého zubaře a dejte si zuby dopořádku. Stejně hrozná vizitka je to i v případě ženy.

Ukažte svou vysokou emoční inteligenci. To je vlastnost, které si ženy vysoce cení. Tím, že předvedete porozumění a empatii, se odlišíte od všech ostatních neperspektivních balíků a povýšíte na správného chlapa, kterého chce mít každá žena doma a v posteli.

Pěstujte si optimistický pohled na život. To neznamená být nerealistický optimista, nebo toxický sluníčkář, ale zaměřte se na cestu, řešení, východisko a ocenění maličkostí. To z vás dělá svítící maják v často chaotickém světě. Mužská odolnost, schopnost poradit si a neztrácet hlavu i v těžkých chvílích, je to, co ženy u mužů hledají, protože se s nimi mohou cítit bezpečně.

Může to působit složitě, ale ve skutečnosti je to naprosto jednoduché. Zaměřte se na autentičnost, laskavost a projevte upřímný zájem o svět kolem vás. Buďte nejlepší verzí sebe sama a nechte svět, aby to uviděl. Magnetismus, který přitahuje ženy, představuje lásku a porozumění, které vyzařujete navenek.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Aneta 2023-11-28 02:27:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za zmínku o zubech, dnes to je bohuzel docela hrůza.

Ikona diskutujiciho Petr 2023-11-28 09:12:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já klidně odpálkuju, protože politika ani telenovely mě nezajímají 8DDD

Ikona diskutujiciho sm 2023-11-28 13:09:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě že tohle šaškování nemusím řešit. A snad už ani nikdy nebudu muset. Je to takový přírodní podvod že člověk nemůže být bez partnera celistvý a má se vždy hůře, než v normálním zdravém vztahu. Tento podvod neakceptuji. Ani sex za tu námahu vlastně vůbec nestojí. Kdybych jej měl třeba 16 hodin denně a poslední hodinu řešil to ostatní, tak se o tom dá uvažovat. Ale jinak je to extrémně nevýhodný obchod pro oba. Nicméně s tím koníčkem je to pravda. Nechápu. Asi test jestli bude dost zapálený i do práce, tzn. podvědomě zda bude dobrou chodící peněženkou 😀 Ono to vlastně vychází i z toho slova peně>žen<ka.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-28 13:33:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, s touhle mentalitou se na to fakt vyprdni. To nemá šanci být zdravé.

Ikona diskutujiciho sm 2023-11-28 15:22:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravé, nezdravé, těžko říct. Každopádně je to tak přírodou vymyšlené. Jen si lidé strašně moc rádi lžou do kapsy a popisují základní principy fungování většiny vztahů úplně jinak než jaká je jejich skutečná syrová realita. Ale já to chápu, zní to často líp 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-29 17:36:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tvoje vidění světa. Jenomže osobní úhel pohledu často neodráží objektivní realitu. Otázka je, jestli ti to vyhovuje. Pokud ne, změna zvenku nepřijde.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-11-28 22:34:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano budte takovi a pak OSLOVTE ZENU. A hledejte twinflame.

Kdyz budete cekat, az oslovi zena Vas, twinflame mit nikdy nebudete = vydavate se na cestu nepravych vztahu. Mne to vubec nevadi, ale vam to asi bude vadit. Proto pisu tohle vyjadreni, abych nemela karmu ze jsem nereagovala kdyz uz jsem to cetla.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-11-28 22:48:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jelikoz probehly prenosne vakciny (ocko proti c..) tak nedoporucuju zadne libani ani sex (tedy si maximalne hledat platonickou kamaradku). Az po zavedeni med-beds se to zmeni.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-11-29 20:40:56
Ikona diskutujiciho
sipka

To je pravda a zavedenie med-beds v nedohladne takže asi celoživotný celibát. Ale je tu ešte problém že čo keď nás pichne komár od zaočkovaného. Lebo toto sa stáva bežne v lete…

Ikona diskutujiciho Lukáš 2023-11-29 15:31:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu,

je pravda když člověk začíná ve vztahu, je to ze začátku těžké, občas Itálie, občas škrabky vzduchem atd. Nám se potvrdilo, co říkali naši dědové a babičky, že „vztah 2 lidí je vždy o vzájemné lásce, podpoře a toleranci“, když je člověk mladý tak to bere na lehkou váhu, zasměje se tomu a hodí to za hlavu, ale časem jak roky přibývají, tak si začnete Vážit jeden na druhém těch maličkostí………………..

U mužů je to jednoduché, žaludek plný a rozkrok prázdný, ale u žen pochopit:

Když myslí Ano a říká Ano,
když myslí Ano a říká Ne,
když myslí Ne a říká Ano,
když myslí NE a říká Ne,

je to prostě na PSR. Bohužel ani po 20 letech, jsme úplně, na 100 % nepochopil myšlenky mé ženy, ale po určité době jsem se naučil naslouchat jejím přáním, jejím touhám atd. a pravdou je, to co píšete výše a navíc s Vámi ženami je svět až moc barevný, ale bez Vás žen by byl ponurý a moc smutný, protože dle mého názoru:

„Život je právě dokonalý v těch malých, drobných každodenních nedokonalostech“

A poslední věc Alu jak jste o pár řádků výše odpovídala:

Alue K. Loskotova 2023-11-28 13:33:39 – tak v čase byli 4 magické trojky – všimla jste si toho? Hustý co 😀

V té chvíli jsem řešil, jednu životní situaci a při pohledu na vaši odpověď, mi při přesmyku naskočila odpověď:

Vyprdni se na hlouposti v životě, je to nezdravé.

Děkuji Alu 😀

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-11-29 17:47:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Lukáši, ne každý mužský musí mít plný žaludek… „ženy“, které hlásají, že chlap musí mít plný žaludek, tak většinou mají problematické vztahy s partnery, rodiči, dětmi,….. pouze praktický postřeh.

Ikona diskutujiciho Petra 2023-11-29 19:45:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozhodne nemam v umyslu stat se magnetem na zeny 🙂 A ani nechapu proc by to kdokoliv jiny mel chtit, vzdyt preci co potrebujeme je dat se dohromady s jedinym partnerem a nasledne pestovat nas vztah. K cemu zastupy obdivovatelu a zajemcu? Nejde o to, ze bych nebyla otevrena novym sferam a zazitkum, to vubec. Jde o to ze na to v zivote uplne neni vzdy cas, pokud se chci venovat poradne a dohloubky jednomu vztahu. Sytit ego nadbytecnymi zajemci, ktere by clovek musel odmitat, coz take ne vzdy je trivialni, …. neni preci potreba. Nebo ano ? Ja tedy magnetem na lidi byt netouzim, jsem jen tak proste srastna a vdecna za ty nejblizsi lidi, ktete jsem dosud v zivote kolem sebe stihla mit. Stat se lvem salonu neni moje cests. Spolupracovat se vsemi bych asi nezvladla. Jak se znam, predpokladam, ze bych z toho nejspise po nejake dobe onemocnela, z marne snahy a nasledne frustrace. Clovek toho v zivote zase tolik nepotrebuje.Aspon ja osobne v tomto smeru nejakym hladem netrpim. Ucit se nove veci,to jo. Ale spis s lidmi, ktere uz ve svem zivote mam a o kterych pevne verim, ze si muj cas a pozornost zaslouzi.

Ikona diskutujiciho Radek 2023-12-01 12:48:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Naprosto souhlasim.

Ikona diskutujiciho Radek 2023-12-01 12:47:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dekuji za clanek, avsak mam z nej rozporuplne pocity. To o cem clanek pojednava je absolutni pravda, drzeni tela, sebevedomi atd. Nicmene hodi se do dokonaleho sveta a my nezijeme v dokonalem svete. Vypada to jako navod pro novodobeho Casanovu. Tohle je dobry nekomu, kdo ma rad promiskuitu. K cemu mi ma bejt to, ze budu mit spoustu rande, holek ktery po me poletej, kdyz hledam partnerku na cely zivot. Radsi jednu a poradnou, nez nekolik, co stoji za prd. Navic nemam pocit, ze by zeny byly zenami. Zenou se clovek nerodi, ale stava se ji. Driv se treba ucilo delat pukrle.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-01 13:03:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Být „magnetem na ženy“ znamená mít charisma, sociální inteligenci, úroveň a být díky tomu schopen si partnerku najít. Kdo charisma nemá a ženy od sebe odpuzuje, samozřejmě žádnou partnerku nenajde. Představa, že člověk vstoupí do restaurace a všechny ženy pohledem na něj ultimátně zvlhnou, protože dodržuje pokyny z článku, je směšná. Pokud někdo takový efekt očekává, je samozřejmě naprosto nerealistický. Článek popisuje ZÁKLADY, které by každý muž měl znát a ovládat. Není žádným ultimátním hackem na ženský klín, ani nesděluje žádná okultní tajemství.
Pokud někoho obsah článku překvapuje, je to pro něj zdvižený prst.
Ženu dělají ženou chromozomy XX, pokud má špatné způsoby, nebo psychickou poruchu, je to už jiné téma, ale biologickou ženou samozřejmě zůstává navždy a bude ženou i když z ní zbudou jenom kosti.
Na co je dnešní moderní ženě dobré pukrle, když nepřichází k audienci na císařský dvůr, to tedy opravdu netuším.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek