Jak se účinně zbavit démonů

28.7.2023 v Bytosti 3

Máte někdy pocit, že vás brzdí a vrhají na váš život stín jakési nepřejícné síly, které vám nedovolí uspět? Možná to není jen pocit. Můžete tyto démony ze svého života vyhnat, získat zpět své vnitřní světlo a chránit se před jejich zlovolným sevřením. Můžete si aktivně připravit cestu k hezčímu životu plnému harmonie.
Držíte klíč k odemknutí truhly pestrých možností, ve které na vás čeká osvobození ze spárů temnoty. Očistnými rituály, postupy a využitím vnitřní síly a síly vůle, můžete účinně zahnat tyto zlovolné síly a získat zpět kontrolu nad svým osudem.Zde jsou dva základní postupy, které byste rozhodně měli znát a provést, pokud zjistíte, že se potýkáte s temnou energií. Měl by to být začátek, od kterého se budou odvíjet vaše další kroky. Následné kroky je potřeba přizpůsobit vaší individuální situaci, podle toho jaký je původ problémů a jaké je vaše slabé místo, na které destruktivní energie cílí.

Světelný štít
Představte si, že se obklopujete neproniknutelným štítem božského světla, které odpuzuje všechny démony a chrání vaši bytost. Použijte sílu vizualizace a záměru.
Zavřete oči, zklidněte svůj dech, vyprázdněte si hlavu od starostí a rušivých myšlenek. Představte si, jak vás obklopuje zářivé zlaté světlo. Vizualizujte si, jak toto světlo sílí a vytváří kolem vás neproniknutelný štít.
Pokud to vaše fantazie umožní, až budete plně zabaleni do světla, nechte ho rozšiřovat do prostoru, aby naplnilo celý pokoj, celý dům. Můžete vnitřním zrakem vidět (přijímat obrazy spontánně, nebo si to jen představovat), jak toto světlo rozpouští všechno špatné, jak zlé bytosti utíkají, mizí, jak se rozpouští.
V tomto posvátném štítu zůstává pouze dobro a láska.

Světelný štít je tak silný, jak silná je vaše vůle, jak silná je vaše víra v jeho účinek a jak efektivní je vaše schopnost vizualizace. Toto dělá zásadní rozdíl mezi silným a slabým rituálem – člověk sám a jeho individuální možnosti. Takže se do toho opřete pořádně.

Posvátný prostor
Vytvoříte si místo, kam se žádní démoni neodvažují vstoupit. Vaše útočiště, které bude plné čisté energie a dobra.
Budete potřebovat svazek šalvěje, vonné kužílky, tyčinky, nebo pryskyřice dle vlastního výběru. Zapalte vykuřovadlo a nechte vzduch naplnit voňavým kouřem. Jak kouř víří a tančí, představte si, že čistí váš prostor a vyhání veškeré špatné energie a démony.

U toho pronášejte svůj záměr: „Tímto kouřem čistím svůj prostor a zaháním veškerý strach, vyháním veškeré špatné energie, vyháním všechny zlé duchy. Temnota odchází. V tomto posvátném prostoru zůstává jen láska a konstruktivní energie.“
Můžete si svůj záměr upravit významově podle sebe, tak aby co nejlépe seděl na vaši situaci.

Bude se vám hodit:
Přesný návod jak vykuřovat a jak zacházet s různými vykuřovadly
Vonné kužílky, tyčinky a pryskyřice koupíte v eshopu Alue.cz zde
Konkrétní bylinu nebo vůni volte podle svého vkusu. Na  cílené zahánění zlých duchů je doporučeno používat zejména bílou šalvěj, palo santo a kadidlo. Fungovat však bude jakákoli bylina nebo vůně.

Umět se chránit je moc důležité
V duchovní říši jsou neviditelné hrozby neustále přítomné a ovlivňují život všech lidí, i těch kteří si to neuvědomují, nebo na ně nevěří. Démonické útoky se mohou projevovat různými způsoby, od vyčerpání životní energie, vyvolání emocionálního zmatku a mohou časem vyvolat i onemocnění, zejména z chronického stresu a neštěstí.
Osvojením si základních ochranných rituálů si zajišťujete duševní, emocionální i fyzickou pohodu. Je to akt péče o sebe a posílení své energie.

Démoni nejsou omezeni na jeden konkrétní zdroj, či příčinu. Jejich útoky mohou mít různý původ a důvod. Pochopení příčiny problému vám může pomoci identifikovat svá slabá místa a přijmout další proaktivní opatření k vaší ochraně.

Ulpívající špatná energie ve vašem prostředí může přitahovat démony a sloužit jako vstupní brána pro jejich zlovolnou přítomnost. Tyto špatné energie mohou pramenit z poskvrněné historie daného místa, která mohla být plná násilí, traumatu nebo intenzivních destruktivních emocí. Být v takových prostorách vás může učinit náchylnými k démonickým útokům.

Nepřátelé a žárliví lidé jsou další častá příčina. Žárlivost, závist nebo nevyřešené konflikty mohou vaše nepřátele vést k nasměrování zlovolných energií na vás, nebo dokonce ke snaze přivolat na vás démony s úmyslem vám ublížit. Zůstaňte ostražití a udržujte si s lidmi zdravé hranice a férové vztahy, abyste se ochránili před těmito nekalými praktikami. Nikoho záměrně nepoškozujte, jeho vztek a pomsta vám mohou hodně zavařit.

Selhání nebo chybné sesílání magických kouzel je další častá příčina. Divili byste se, jak často se lidé, kteří žádají o pomoc v duchovní oblasti, nakonec při bližším dotazování přiznají k tomu, že potíže začaly po pokusu vyvolávat duchy, nebo po zkoušce praktiky spadající pod černou magii. Někdy do udělali ze zoufalství, jindy ze zvědavosti, nebo pro zábavu. Následky jsou někdy naprosto katastrofální. Nezkušené čarodějnice, které berou své okultní náboženství na lehkou váhu a nedodržují pravidla, jsou další samostatná kapitola.
V oblasti magie ne všechna kouzla přinášejí požadované výsledky.
Někdy se kouzlo může vymstít nebo být provedeno nesprávně a místo aby udělalo to co magič zamýšlel, přizve do jeho života démonické energie. Sesílání jakýchkoli kouzel bez patřičných znalostí, respektu a jasného pochopení možných důsledků, je recept na katastrofu.

Nevyřešené emoční trauma také velmi přitahuje zlovolné entity. Může to být jakékoli problematické a citově vypjaté období vašeho života – obvykle to bývá puberta. Hluboce zakořeněné emoční trauma, nevyřešený smutek nebo intenzivní destruktivní emoce mohou vytvářet zranitelnost, která přitahuje démony. Tyto entity totiž prosperují a sílí z absorbování naší bolesti a strachu.
Je nezbytné řešit a léčit tyto emocionální rány pomocí terapie, energetického léčení nebo jiných metod k posílení vaší duchovní odolnosti.

Duchovní nebo energetická nerovnováha také může být příčinou. Když jsou naše duchovní nebo energetická těla nevyvážená nebo oslabená, může nás to učinit náchylné k útokům démonů. Nedostatečné uzemnění, zanedbávání péče o sebe nebo ignorování našeho intuitivního vedení může vytvořit prostor pro působení destruktivních sil. Pěstování silného duchovního základu, praktikování pravidelného čištění energie a spojení s vyššími vibračními energiemi může posílit vaši obranu.

Zapojení se do černé magie a okultních praktik je další častá příčina. Je tím konkrétně myšlen vstup do magického kultu, zasvěcení a slib věrnosti temným božstvům. Mnoho lidí, zejména mladých, do toho jde, aniž by si uvědomovali, co to skutečně obnáší. Zapojení se do černé magie, zejména bez náležitých znalostí nebo vedení, aktivuje démonické síly, které člověka začnou ovládat a ničit mu život. Je zásadní se takovým praktikám absolutně vyhnout, jinak budete mít problémy.

Psychická nebo duchovní citlivost také vyvolává zmíněné potíže. Jedinci se zvýšenou psychickou nebo duchovní citlivostí mohou přirozeně přitahovat více duchovních entit, včetně temných démonů. I když tato citlivost může být darem, vyžaduje zodpovědný přístup a kvalitní vedení. Učení se technik psychické ochrany, stanovení energetických hranic a spolupráce se zkušenými mentory může pomoci chránit se nežádoucím duchovním zásahům. Pokud cítíte, že je zde řeč o vás, pomůže vám kniha Anděl strážný. V archivu aluska.org najdete také obrovské množství článků týkajících se hypersenzitivity, případně mi můžete napsat. Určitě na to nezůstávejte sami, pokud se u vás projeví citlivost a nebudete vědět, co dělat – vyhledejte podporu, radu a pomoc. Je jedno, jestli v knize, na webu, nebo u profesionála.

Když porozumíte těmto potenciálním zdrojům útoků démonů, můžete přijmout proaktivní opatření, abyste se ochránili. Pamatujte, že prevence je klíčová. Vypěstujte si silný duchovní základ, udržujte zdravé hranice a pravidelně čistěte a chraňte své energetické pole. S těmito praktikami můžete minimalizovat pravděpodobnost setkání s démonickými silami a proplouvat duchovní říší s jistotou a odolností. Síla vyhnat démony a chránit se, je ukryta ve vás.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jana 2023-07-28 09:48:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimo tému, ale chcela by som vedieť, či ešte existuje tá súkromná skupina pre fanúšikov Alue na FB, kde sa postovali rôzne zaujímavé podnety atď.? Bola som tam cez jeden účet, zabudla som tam však heslo 😀 Neviem ju nájsť, ďakujem 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-28 09:55:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Skupinu máme tady: https://www.facebook.com/groups/aluska

Ikona diskutujiciho Tér 2023-08-03 08:03:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den.Démoní jsou paraziti jejich aktivita je největší po půlnoci a za úpñku.Zbavit se jich můžete m.m.s. a antiparazitiky Albendazol. Praziquantel. Hetrazan. Ivermektin.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek