JAK SE VYHNOUT SEDMI LETŮM SMŮLY Z ROZBITÉHO ZRCADLA – též návod JAK SE ZBAVIT PROKLETÍ

29.7.2010 v Návody 61

alue.cz

Konečně je to tady, dlouho očekávaný návod, Co dělat, když rozbijeme zrcadlo?

V předešlých článcích o zrcadlech jsem psala, že temné bytosti využívají zrcadel jako přechodů, (něco jako letax v Harry Potterovi,) když přechází z jednoho místa na druhé. Právě proto je dobré nemít v ložnici zrcadla a pokud možno nemít je vůbec, popřípadě jedno v koupelně, nebo a chodbě a dost. Čím více zrcadel, tím více temných bytostí k vám může chodit na návštěvu. Světlé síly zrcadla pro přemíštění nepotřebují. Pokud člověk byť jen omylem rozbije zrcadlo, temné bytosti jej užnemohou používat a mstí se dotyčném člověku 7 let. Během této doby jej může potkat mnoho zlého. Proto je užitečné znát návod, jak se těmto sedmi letům smůly vyhnout, když už jsme zrcadlo rozflákli.

Rozbití zrcadla se počítá, i když jste ho jen praskli a nevysypalo se z rámu. – I prasklé zrcadlo je pro temnou bytost nepoužitelné.


Pokud chcete článek použít na jiné prokletí než na rozbité zrcadlo, přečtěte celý článek jako ostatní a naspod textu najdete pokyny, jak rituál upravit pro váš případ. (Pozor, rituál je použitelný pouze pro hmotné prokleté předměty)


A nyní k samotnému návodu.

Rituál bezpodmínečně musí splnit všechny požadavky, není možné si jej nějak upravit, nebo udělat po svém v jinou dobu, než je určená. PŘI ZMĚNĚ POSTUPU RITUÁL NEFUNGUJE a pokud funguje, potom to nestačí na kompletní odčinění problému. Čtěte návod pečlivě.


1. Rituál MUSÍ být provedený V DEN, KDY SE ZRCADLO ROZBILO

Od rozbití zrcadla máte čas do setmění, potom už rituál nefunguje!


2. Pro rituál bezpodmínečně potřebujete VŠECHNY STŘEPY ZE ZRCADLA, žádný větší kousek nesmí chybět, tolerují se jen miniaturní odštěpky, které nejdou vzít do ruky.


Pokud máte střepy z rozbitého zrcadla a děláte rituál v den kdy jste ho rozbili, udělejte tohle:

1. Dopravte se k ŘECE (ne potok)

Musí to být řeka, čím větší tím lepší, malý potok nefunguje.

Jestli je tok dost velký aby rituál fungoval poznáte asi tak, že na vykonání potřebujete, aby přes vodní tok vedl most a mělo by to být hluboké asi dva metry a víc. A hlavně to nesmí stát, ale voda musí proudit, ne že to hodíte do rybníka!

2. Stoupněte si doprostřed mostu přímo nad řeku a zády se opřete o zábradlí mostu

POZOR! – Když se podíváte na řeku před vámi, musí téct směrem k vám a musí se vzdalovat od vašich zad. – Pokud budete stát opačně, rituál nefunguje!

Pro méně chápající přikládám nakreslený obrázek:

rituál

No jo, no jo….. ha ha ha, vypadá to jako čmáranice od dvouletého, ale účel splní, no né?

Nemusíte být za každou cenu o zábradlí opření, ale musíte stát tak, aby střepy spadly do řeky a ne někam jinam.

Směr toku řeky je klíčový pro úspěšnost rituálu. Symbolicky totiž hážete střepy za sebe a protože voda poteče od vašich zad pryč, odnáší symbolicky s vodou vaše prokletí.

3. Vezměte střepy do pravé ruky

Pravá je vhodnější než levá. Pokud je střepů opravdu hodně, nebo se bojíte, že se pořežete, dejte je do nějakého pytlíčku, třeba i do sáčku.

4. Pomodlete se ke Konstruktivním silám Vesmíru, aby z vás sejmuly prokletí spojené se zrcadlem

POZOR! – FORMULACE VAŠÍ MODLITBY JE KLÍČOVĚ DŮLEŽITÁ A ROZHODUJÍCÍ!

Jakou podobu tedy má mít?

A. Oslovení: MUSÍTE oslovit síly Vemsíru, neoslovujte nikoho jiného! – Proč? Například slovo ,,Bůh“ je v tomto systému zprofanované a zmanipulované a když mluvíte o ,,Bohu“, nikdo neví, jestli mluvíte o Satanovi, který se jako Bůh představuje a považuje, nebo o Bohu, kterého uctívá náboženství. Takový bůh který ale dělí duše na ty hodné a zlé neexistuje, navíc církvi vládnou temné síly! Proto oslovení ,,Drahý Bože“ je absolutně nevhodné a rituál zkazí.

B. Závěr: NEŘÍKEJTE ÁMEN! (Ámen, Ámon, Mamon) – Ámen je zmanipulované slovo, ,,DĚKUJI“ bohatě stačí!

C. NESMÍTE NIC OPOMINOUT: Pokud zapomenete Vesmír o něco poprosit nebo nezahrnete do modlitby ta správná slova a pojmy, nemusí to fungovat.

Přikládám ideální formu prosby:

(Pokud sami neumíte správně zformulovat prosbu, tento text si vytiskněte a nahlas ho na mostě pětkrát přečtěte. – Čtená modlitba má lepší váhu když se zopakuje a počet Pět je číslo člověka, tedy ideální kombinace.)


,,Drahé bytosti Vesmírné, prosím zbavte mě všech neblahých následků, které jsou spojené s tímto rozbitým zrcadlem a to jak v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Sejměte ze mě prokletí temných bytostí a ochraňujte moji cestu. DĚKUJI VÁM.“


5.  Až se pomodlíte, hodíte střepy za sebe přes pravé rameno

Střepy se hází až po modlitbě. Po dobu modlení držíte střepy v ruce a potom je zahazujete.

POZOR: JAKMILE STŘEPY ZAHODÍTE, NESMÍTE SE PODÍVAT NA ŘEKU ANI KOUTKEM OKA A NESMÍTE SE K ŘECE OTOČIT ČELEM!!!!!! POKUD TO UDĚLÁTE, BERETE PROKLETÍ ZPÁTKY NA SEBE A UŽ TO NEJDE NAPRAVIT!!!!!

Zahoďte střepy (opakuji) přes rameno dozadu a sklopte oči na podlahu mostu. Pokud je most úzký, zakryjte si dlaněmi boční rozhled oka, jen abyste viděli před sebe a rychle z mostu odejděte.

Nesmíte se na řeku podívat dokud se nacházíte na mostě a ani potom. Řeku nesmíte spatřit po celý zbytek dne, kdy jste rituál provedli. Pokud se na ni podíváte, rituál jste zkazili.

Odolejte nutkání podívat se na řeku, temné bytosti vás budou totiž lákat, abyste se podívali. Už od začátku rituálu mějte pevně na paměti: NEDÍVAT SE NA ŘEKU A NEOTOČIT SE K NÍ ZA ŽÁDNOU CENU ČELEM!“.

6. Z okolí řeky co nejrychleji zmizte. Sedněte do auta a odjeďte, odejděte co nejrychleji uličkami, zkrátka se u řeky nezdržujte.

linka

Pokud se chcete zbavit jiného prokletí:

Tento popsaný návod lze použít na věci ve vašem vlastnictví, které jsou prokleté.

Pokud vás proklel někdo slovně, nebo věříte, že vás uhranula nějaká škaredá čarodějnice, tento návod vám na to nepomůže.

Pokud máte doma například kříž, který byl posvěcený, tak ve skutečnosti nebyl posvěcený, ale prokletý. Protože byl zasvěcem církevnímu Bohu a církvi vládne satan, tedy předmět je pod jeho mocí a pokud vy svěcený předmět vlastníte, jste pod vládou temných sil. To se podepíše na vaší povaze, chování, energiích, nebo na míře vaší smůly a špatných zkušenostech v životě.

Prokletý předmět je tedy také posvěcený předmět, který vás ovlivňuje, ale toho se zbavujete hozením do popelnice, ne do řeky. Pouhý fakt že je něco posvěcené ještě neznamená, že se to váže právě na vás, proto hození do popelnice stačí. Ovšem prokletý předmět nemusí být jen svěcený kříž/přívěsek, může to být i něco jiného.


POZOR: Do řeky hažte prokleté věci POUZE POKUD NA BETON VÍTE, ŽE JSOU PROKLETÉ A STRČILI BYSTE ZA TO RUKU DO OHNĚ. NE ŽE DOŘEK NAHÁZÍTE VŠECHNO CO VÁS NAPADNE!!!

Například nesvěcený kříž NENÍ PROKLETÝ. Vyzařuje obrovskou destrukci, které se ale zbavíte jednoduše tak, že ho hodíte do popelnice a necháte vyvézt na skládku. Jeho destrukce není na vás připoutána. Destruktivních věcí se zbavujte vyhazováním do koše, neházejte je zbytečně do řek!!!!!

Pokud vlastníte prokletou věc, které se chcete zbavit, postupujte podle přiloženého návodu, ale pro vás platí:

1. Prokletá věc se dá vyhodit kdykoliv, ale v den kdy to vyhodíte se nesmíte na řeku dívat.

2. Vaše modlitba bude vypadat stejně jako v základním rituálu, akorát místo slova zrcadlo říkejte to, co vyhazujete vy.

Příklad:

,,Drahé bytosti Vesmírné, prosím zbavte mě všech neblahých následků, které jsou spojené s tímto svěceným křížkem od babičky a to jak v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Sejměte ze mě prokletí temných bytostí a ochraňujte moji cestu. DĚKUJI VÁM.“

linka

Jistě mnoho z vás napadlo, co říkají jemnohmotné bytosti na to, že házíte krámy do řeky? – Dovolte mi dopředu odpovědět:

Pokud to řeky házíte střepy oprávněně, nezlobí se na vás. Právě ony, světlé bytosti z vás prokletí stahují. Jejich moc je posilněna rituálem, proto funguje, jde to ruku v ruce.  Vodní bytosti, které stráží řeku, se také nezlobí, naopak podpoří účinek rituálu a budou se snažit vám pomoci jak nejlépe mohou.

Naopak pokud hážete do řeky zbytečnosti neoprávněně, zakládáte si na malér, ale to spíše u elementárních bytostí, které budou naštvané a budou si o vás myslet, že jste pitomci, tomu se ale nelze divit. Když děláte něco, co dělat nemáte, je to vaše chyba. (Ale dá se to částečně u nich vyžehlit upřímnou omluvou)

Obecně je lepší zbavit se střepů ve městě. – Městské řeky jsou totiž zaneřáděné kdejakým fujtajblem, takže tam vodní bytosti většinou nežijí a navíc se v tom všem svinstvu co je v té řece vaše střepy ztratí. Hazet střepy do průzračné čisté horské řeky není dobrý nápad, jděte do města.

Takže ne, házet prokletý předmět do řeky není špatné, bytosti to pochopí a pomůžou. Ale pokud tam hodíte něco, co tam nemá být, věřte, že k vám možná jednou příjde vodní žínka a bude nadávat.

Navíc není tolik lidí, co by znali tento návod a co by rozbili tolik zrcadel, že by to narušilo provoz řeky. Nemusíte se toho bát, jenom dobře myslete, co vyhazujete a jestli je to správně.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Anchi 2010-07-29 06:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško

Ikona diskutujiciho septik 2010-07-29 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: řek bych,že už je pozdě. Po setmění má temno převahu, a dělat světlý rituál bude méně/ne-účinné. Je to tak, aluš? :-)

Ikona diskutujiciho Ande 2010-07-29 12:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezky clanek. Ja mam ale strasne dilema s tim, ze kdybych hodila strepy do reky a v lete se o ne porezal do nohou nejaky vodak, tak bych si to asi nikdy neodpustila. Neumim si predstavit jak bych se potom zbavila toho pocitu viny ze jsem nekomu ublizila. Mozna jen nejsem dostatecne silna, nevim co mam delat

Ikona diskutujiciho iveta 2010-07-29 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc ti Aluško děkuji za zveřejnění tohoto návodu. Ještě bych si chtěla ujasnit jednu věc: posvěcený medailonek vhodím do popelnice stojíce k ní čelem a nebo zády přes rameno (podobně jako v případě zrcadla u řeky). Děkuji za odpověď

Ikona diskutujiciho iveta 2010-07-29 12:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den Alue,

Ikona diskutujiciho M* 2010-07-29 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímavý článek, ale když si představím, že provádím ten rituál někde na mostě, někdo známý by šel kolem nebo mě u toho viděl, byla by to docela nepříjemná situace…snad to nikdy nebudu potřebovat:-)

Ikona diskutujiciho Datlik 2010-07-29 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojkdy, bezvadný návod! 🙂 Ještě mě napadlo, co když chce někdo nějaké zrcadlo vyhodit (nepotřebuje ho, nechce ho apod.) a NENÍ rozbité. Jak v tomto případě pokračovat, aby pak nebyl prokletý.

Ikona diskutujiciho Lenka 2010-07-29 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, drahá, znamená to, že všechny kříže jsou špatné?? Řetízky? Naušnice, vše co má kříž?

Ikona diskutujiciho Ladislav 2010-07-29 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si myslím, že smůlu má sedm let jenom ten, kdo tomu věří. Temné síly se živí negativní duševní energií jako je strach a podobně. (Proto je v televizi a ve filmech samé násilí.) Nevím, proč bych měl přistupovat na jejich hru a šaškovat někde na mostě se střepy zrcadla :-) To je k smíchu. Stačí mít v sobě dostatek lásky a pozitivního myšlení a žádné pochybné rituály nejsou potřeba. Asi tak, Aluško.

Ikona diskutujiciho Dragomira 2010-07-29 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš plno zajímavých článků, ale u tohoto se zcela upřímně zarážím. Nepřipadá mi zrovna zodpovědné házet ostré sklo (sáček zrovna dvakrát vážně nepomůže) do řeky ve městě, i kdyby to byla bůh ví jaká strouha… Soudě podle sebe, když si vzpomenu, do jakých řek jsme s gustem v nějakých deseti letech lezli.

Ikona diskutujiciho Ivet 2010-07-29 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné, když už fakt potřebuju menší zrcadlo ve svým pokoji, abych ho např. na noc nebo na dobu, kdy ho nepoužívám přikrývala třeba látkou?

Ikona diskutujiciho stenly911 2010-07-29 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No mluvíš tady hlavně o křížích, jako prokletých, ale co jiné symboly ? Co třeba, když mám maketu mešity s půlměsícem  a rozbije se mi to ? Když říkáš, že církvi vládne satan, myslíš tím obecně všechny církve nebo jen katolickou křesťanskou)?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-30 08:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Na rituál máš čas 24 hodin od rozbití.

Ikona diskutujiciho Dana 2010-07-30 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nemůžu se pořád ztotožnit s tímto článkem. Aktuálně mám na to podobný názor jako Ladislav viz 9, ale jen s jedním rozdílem. Nepřijde mi k smíchu tento článek a ani mi nepřijde k smíchu něčemu takovému věřit. Prvně jsem se nad článekm pousmála, ale pak mi to všechno došlo. Pro někoho je právě tohle ta správná cesta. Takže celkově mi to nepřijde k smíchu, je to vážná věc. Dost mě mate ten zmíněný Satan, pod kterého zahrnuješ všechna náboženství. V tuto chvíli mi je svou myšlenkou nejbližší budhismus, kde mi je velice blízké převtělování. Já konkrétně nemám vyhraněné náboženství, které bych masochysticky vyznávala. Jsem pokřtěná jako katolík. Já to cítím tak, že je jeden Bůh, Jsoucno, Veškerenstvo, Energie ..ať tomu říka kdo jak chce. Řekla bych, že všechna náboženství, pověry a prokletí jsou tady od toho, aby nás vedly. Chápu to tak, že vše zlé je pro něco dobré. Jde o to se poučit. Ty nástrahy jsou tu hlavně pro to, aby nám to došlo, rozsvítilo se nám v hlavách, abychom už konečně začli chápat naše podvědomí jako to nejdůležitější, vlastně prvotní.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-30 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Přesně tak.

Ikona diskutujiciho Smiley Miley*™<3 2010-07-30 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mas moc nadherne cla ky

Ikona diskutujiciho Kael 2010-07-31 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám v předsíni velké zrcadlo, měřící na délku asi přes metr. Když jsem se na něj podíval, připadalo mi i esteticky jak stvořené pro nějaký lákavý průchod. Měl jsem dojem, že z místa kde se nachází sem docela často přicházejí nějaké temné bytosti. Nejdřív jsem to cítil, pak viděl a nakonec jsem cíleně zabrousil sem a uviděl tvůj článek. (asi sem budu chodit častěji :P) Zrcadlo jsem dobře zakryl, ale ty bytosti mě od toho naváděly pryč, snažily se ve mě probudit strach ze msty za to, že jim zaterasím jejích průchod. To na mě ale většinou neplatí, takže došlo na výhrůžky. Chtěl bych se tedy zeptat, co dělat v případě, že by se mi skutečně chtěli mstít za to, že jsem jim ztížil procházení zkrz? Budu rád za jakoukoli radu.

Ikona diskutujiciho ok 2010-07-31 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: finta je v tom, že náboženství jakožto nějaký učení vzniklý nějakou organizací, nemá za úkol nic jinýho, než odvést lidi někam úplně dopryč, nejlépe co nejdál od toho, co je skutečně pravda a co je pro člověka důležitý. Buddhismus vypadá jako určitě lepší varianta než demagogické křesťanské církve, ale má podobný cíl jako náboženství a ještě k tomu je speciálně uzpůsoben mentalitě asiatů. Tak, námět na přemýšlení 🙂

Ikona diskutujiciho ok 2010-07-31 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě ony, světlé bytosti z vás prokletí stahují.

Ikona diskutujiciho Dana 2010-08-03 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Já bych neřekla, že si to protiřečí. Když tam náhodou bytosti jsou, tak pomůžou a když ne, tak můžeš při rituálu poprosit třeba svého anděla, aby pomohl.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-08-03 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Odnést zrcadlo pryč a do každého rohu místnosti postavit jeden velký nebroušený krystal jako ochranu, kdyby náhodou. (broušené jsou k ničemu)§

Ikona diskutujiciho Luz 2010-08-04 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Ale co lidi, kteří (zatím?) nemají svoje vlastní duchovní zážitky a možnost ověřit si pravdu a přesto hledají duchovno a věří, že existuje něco víc mimo hmotný svět… takovým asi nezbývá než učit se ze zkušeností jiných lidí (třeba právě významných osobností náboženství – věřím, že oni vycházeli z opravdových vlastních zážitků, jiná věc už je, že jiní lidé je potom třeba všelijak zmanipulovali) Co máš na mysli tím, "co je skutečně pravda a co je pro člověka důležitý" a co není obsaženo v žádném náboženství? Vždyť i když třeba žádné neobsahuje úplnou pravdu, přesto jsou v nich různá důležitá poselství a pomoc pro život (např. vzájemná láska a pomoc, soustředit se na rozvoj svého charakteru a dobrých vztahů s lidmi namísto hromadění majetku nebo touze po slávě a moci).

Ikona diskutujiciho Dana 2010-08-05 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:Přemýšlím nad tím a říkám si, jestli to nebude naopak. Náboženství (nemyslím jen křesťanství) vzešlo z procitnutí člověka (kdy se stalo podvědomí vědomé) a ten dotyčný to své poznání šířil. Jeho "učedník" to pak zapsal a šířil dál a přicházeli další a další. Myslím, že je spíš problém v lidech, kteří zapsané nepochopí a&nbsp;&nbsp;vysvětlují špatně nebo nebo to i pochopí a záměrně překroutili, aby mohli manipulovat s lidmi, kteří v dobré víře jdou jako stádo oveček. Právě proto si myslím, že spousta lidí se od křesťanství odvrací, protože nejsou schopni přijmout v kostele ty žvásty. Podvědomě cítí, že je něco špatně, ale neví co.

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2010-08-08 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co sklenáři? Vždyť ti za svůj život musí rozbít nebo aspoň prasknout stovky zrcadel? Nemáš něco i pro ně?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-08-08 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: To samé, co pro ostatní.

Ikona diskutujiciho Dana 2010-09-02 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, zajímalo by mě, v souvislosti s magickými symboly jak reaguje na kříž, co si myslíš o anklu. A vlastně s tím souvisejícím piktogramu ženy, myslím tím kruh dole s křížkem (kde je právě zobrazený kříž).

Ikona diskutujiciho NERIA 2010-09-23 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a co když jsem zrcadlo rozbila.Na zem se zrtilo.Sklo sem vyhodila.Opravdu je to pravda???

Ikona diskutujiciho elen 2010-10-05 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám podobný názor jako komen.č.14, já jsem zrcadlo rozbila už strašně mockrát, jsem tím i pověstná u kámošek, protože když se občas maluju, tak často spěchám a zrcadlo mi prostě spadne a je nacucky..a rozbila jsem už i 1,5 m velké zrcadlo, to jsem zase přestěhovávala a spadlo mi . No a žádnou smůlu jsem nikdy neměla, jsem šťastná a spokojená, a už mnoho let se zajímám o duchovno a snažím se na sobě pracovat. Nevím jak je to se zrcadly a temnými bytostmi, ale smůlu rozbité zrcadlo určitě nikomu nepřínese, pokud na to nevěří a nemyslí na to, čímž by si to akorát přitáhl…Je to mů názor, samozřejmě nikdo není neomyslný..ale prostě mi to takto ladí s mým cítěním.

Ikona diskutujiciho elen 2010-10-05 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A střepy v řece nemají co dělat. Do řeky patří ryby, voda, bláto, kameny, bytosti, ale střepy ze zrcadla tam nepatří. Myslím, že to není správné.A taky ty stovky lidí, kteří si tento článek čtou,a uvěří tomu, vytváří už jen podvědomě strachy a představy,vše to ošklivě houstne a umocňuje tuto pověru, že pak i může opravdu vyvolat z tohoto důvodu ošklivé následky..Vždyť všichni, co tady jsme, víme, jak funguje jemnohmotný svět..Alue, mám tvé stránky moc ráda, neber to prosím jako nějakou špatnou kritiku.

Ikona diskutujiciho stuart cockburn 2010-11-27 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co tedy s těmi pokřtěnými lidmi?

Ikona diskutujiciho Terka 2010-12-07 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-08 07:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Předtím můžeš.

Ikona diskutujiciho Kyra 2011-07-07 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je asi problém. Jak jsi uváděla, zrcadla nesmí být naproti posteli a u přítele na chatě jedno v ložnici přímo naproti posteli bylo, tak jsem ho na noc sundala a položila na zem odrazem k zemi, to jsem ovšem netušila, že ráno se přítel po probuzení ihned po něm projde, a to jsem ani nevěděla, že to s tou smůlou je fakt pravda, hlavně jsem celou pravdu ani neznala. Nicméně zrcadlo se rozbilo a přítel si ho vzal, že ho spraví, domů. Střepy už myslím nemá. Dá se&nbsp;&nbsp;s tím něco dělat? protože vím, že v noci s ním nemůžu spát a že jsem tu dokonce cítila dost hnusnou věc, která mi tu jezdila po žaluzijích a hlavně jsem jí cítila, přítel se cukal jak při jízdě na buvolovi a tudíž mi bylo jasné, že je to návštěva z jeho snu. Byla jsem dost ztísněná a měla strach. Každopádně jsem to způsobila já, teď bude mít jako kvůli mně 7 let smůlu? Nedá se to ještě nějak jinak zrušit? Díky moc Kyra

Ikona diskutujiciho Uthael Brightness 2011-07-16 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nazdar, Alue a lidi tady. Je jeden naprosto účinný rituál, který je naprosto jednoduchý. Princip:

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-07-17 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: moje babička ( velmi silně věřící v Boha, také se modlí před svatými obrázky a křížky ) říkává : neber jméno boží nadarmo! :D

Ikona diskutujiciho jaa 2011-08-13 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no Alue, je to všechno sporné. Odmyslím-li si to nesmyslné a neodpovědné házení ostrých střepů do řeky, kde se koupají lidí. N+ějak se to pere….. rozbité zrcadlo je smůla, ale skleněné střepy přinášejí štěstí a už tu máme rozpor. Jinak.. je mi 70, v životě jsem rozbila jen dvě zrcadla…. první kolem 40tky, druhé včera.. spadlo mi ze dvěří, na kterých bylo připevněno. Přesto prvních 20 let jsem měla smolných a moc, pak to bylo jakžtakž. No a těch te´d těch dalších následných 7 let smolných.. .. znamená to snad že budu na světě pobývat ještě 7 let. nebo jsem si tu smůlu či neštěstí vybrala dopředu za mala a mlada do té dvacítky??? co mi odpovíte, jak se Vám to jeví

Ikona diskutujiciho jaa 2011-08-13 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hmm to souhlasí s tím co jsem naspala dole… co myslíš, mohla by sis to nechat projít hlavou a odpovědět co ty na to???]

Ikona diskutujiciho jája 2011-09-01 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pracuji v jedné ekologické firmě jako rozbíječ zrcadel a zatím jsem žádnou smůlu neměl, jak mi to může někdo vysvětlit ? (rozbil jsem tisíce zrcadel)

Ikona diskutujiciho ydsrfh 2011-11-09 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, dnes rano jsem rozbila zrcadlo ale byla jsem je chodit az ted a spechala jsem a v tom zmatku jsem je hodila do rybnika a ten text jsem precetla jenom jendou 😛 co mam ted prosim delat??? moc se bojiimm !!!

Ikona diskutujiciho Ivana&Ivana 2012-01-01 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli smůla rozbitého zrcadla platí, i když se rozbije samo…zrcadlo nám dnes někdy v ranních hodinách spadlo v koupelně ze stěny na zem, kde jsme ho po probuzení našli (bylo to na kamarádově chatě, ne doma – nevím, jestli to má třeba taky nějaký vliv). Neroztříštilo se, ale zůstalo popraskané v rámu. Navíc je dnešek první den nového roku…může to být nějaké špatné znamení? Není mi z toho moc dobře…Předem díky za odpověď.

Ikona diskutujiciho Jana 2012-02-04 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mé zrcadlo mi prasklo už před časem a já bohužel o tomto rituálu nic nevěděla. Je nějaký jiný způsob jak si pomoct? Taky je pravda, že se mi moc nedaří… Předem děkuji za odpověď. J.

Ikona diskutujiciho ~Corelaine-sama 2012-02-25 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nám se jednou rozbilo zrcadlo přesně o půlnoci, spadlo ze stěny. To bylo dost děsivé. Bohužel, sedm let smůly jsme tenkrát nijak nezažehnali. I když tak nějak tomuhle rituálu, nezlobte se na mě, beztak nevěřím. Ale to je jedno, já nevěřím v mnohé věci. O existenci temných bytostí ale nepochybuju… brr, teď z toho mám strach!

Ikona diskutujiciho Volt 2012-03-23 23:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela by mě zajímalo, jak by se na mě dívali lidi, kdybych ve městě házel v klidu z mostů střepy, křížky a další krámy.

Ikona diskutujiciho Lenaya 2012-10-14 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozbila jsem zrcadlo asi před týdnem a od té doby se na mne lepí smůla, jak se zbavit tohoto? Na to návod nemáš? Díky L.

Ikona diskutujiciho tomIK 2013-03-26 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Me se stalo ze se to rozblilo po setmeni ,ale jen to bylo mansi zrcadlo asi tak 2 DM do delky a 0,5 do sirky a spadl jen malinky kousek 1 a nic jineho …. Je vecer bude to fungovat ??? je to prokleti ?? prosííím poradte nehci mít smulu :((

Ikona diskutujiciho Rondir 2013-04-01 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:To by byl sakra blbej sklenář…

Ikona diskutujiciho Hanča 2013-04-10 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško : ) s radostí čtu tvojí knihu, díky za ní, je jako pohlazení. Co se týče rozbitého zrcadla. Podařilo se mi rozbít zrcadlo nad umyvadlem a naopak to vnímám jako požehnání a nový start po náročném období. Zrcadlo bylo jen dočasné, už omšelé a ošklivé ze staré skříně.. vůbec se mi nelíbilo a jeho rozbití a tedy i odstanění mi tím pádem ulevilo. Od té doby se cítím konečně zase dobře. O rituálu jsem v té době nic nevěděla, ale i kdyby ano, rituál bych asi stejně nevyužila. Možná je to opravdu spíš o tom jaký k tomu zaujmeme postoj. S láskou v srdéčku jsme snad každý pod ochranou, ne? Hodně lásky a radosti :&nbsp;&nbsp;)

Ikona diskutujiciho Hanča 2013-04-10 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: :&nbsp;&nbsp;) tak to mě opravdu pobavilo. Jsi jistě dobrý člověk. Střepy Ti zřejmě přinášejí štěstí&nbsp;&nbsp;;&nbsp;&nbsp;) Ať se daří i nadále&nbsp;&nbsp;;&nbsp;&nbsp;)

Ikona diskutujiciho jaanne 2013-10-02 15:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co, když se rozbije staré zrcadlo, kterému už nějaký kousek růžku chybí.

Ikona diskutujiciho jaanne 2013-10-03 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedala by se smůla zrušit třeba rozbitím skla. Říká se, že střepy přináší štěstí.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek