Duše si vybírá svou rodinu a přátele před narozením

28.6.2022 v Spiritualita 23

Lidé věří, že duše se rodí do mnoha různých těl během mnoha různých životů. Mnohá svědectví lidí, kteří si prokázaně pamatují svůj minulý život, tuto teorii potvrzují. Někdy se narodíme do stejného rodu jako v předchozím životě a jindy ne. Kdo bude v našem životě hrát důležité úlohy, si také předem určíme. Nepamatujeme si, že bychom tato rozhodnutí udělali, nebo si tyto konkrétní lidi vybírali, ale udělali jsme to.Během pobytu v našem Zdroji před inkarnací si vybíráme, jaké lekce se naučíme, jaký život chceme žít a vše mezi tím. Během této doby jsme spárováni s rodiči a partnery, kteří nás na naší cestě povedou. Pokud jste prožili život s někým konkrétním, můžete si vy dva v rámci možností v dalším životě i vyměnit role. Variacím se meze nekladou.

Smlouvy pro inkarnaci duše udávají čas, osoby a místo vašeho narození, stejně tak vaši rodinu, vše co se týká smrti a toho, jaké události se mohou v životě odehrát. Vše je předem určeno, ještě než se inkarnujete a žijete. Rozhodnutí, která jste učinili, když jste byli v duchovní podobě, si nepamatujete, ale jsou stále aktivní a směřují váš život k cestě, kterou jste si pro sebe vytyčili. Směřují vás k naplnění vašeho osudu.

Máte však svobodnou vůli a můžete svou cestu změnit, jak uznáte za vhodné. Náš osud a předurčení není něco, co by se nedalo změnit.

Pokud na své cestě dostanete pocit, že se setkáváte se správnou osobou ve správný čas, je to s největší pravděpodobností proto, že se naplňuje část vaší dohody o inkarnaci. Když si začnete všímat způsobů, jakými tento druh událostí ovlivňuje váš život, začne vše dávat mnohem větší smysl.

Máme tendenci inkarnovat se na této planetě společně se stále stejnými lidmi, do stejných rodů. Tento svět je velmi tajemné místo a nic se neděje bezdůvodně.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho vap 2022-06-28 13:37:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle vybírání mi připomíná politické volby, zvolíme stranu, ale už nevíme, co udělá do budoucna.Já dospěl k názoru, že jsou všichni nevolitelný.Nebo v obchodě si vybereme věc, ale že to byl zajíc v pytli zjistíme až po půl roce.Koupíme si od pohledu krásný nápoj, ale že je nechutný zjistíme až když se napijeme.
Jinak jsem včera četl přes překladač někde něco o zacílených osobách, manipulacích a gangstalkingu a zaujala mě tam jedna věta z příspěvků.Že prý je to utrpení za pronájem na světě.Co z toho vyvodit? Že jsou zacílené osoby na světě nežádaný podnájemníci/hosté? Já byl jednou u jedné vědmy a na můj nedostatek energie mi řekla, že mám 50 procent energie v jiné dimenzi (ze které pocházim) a že si mě hlídají nějací strážci od Země, neboť jsem moc vidět.V mé dimenzi prý blokace není, jenom tady.Jinak jsem ještě někde četl, že že duše z jiné dimenze mají zde na zemi omezené možnosti, například nemohou dělat média, to já opravdu nemůžu.To jsou věci, o kterých duchovno a ezoterika moc nemluví, jen se někde něco vyjímečně zmíní a nic.
Jen jestli je to pravda, dělat z někoho mimozemštana může být také falešná hra debilních démonů.Mám dojem opačný, že pokud je někdo mimozemštan, tak jsou to právě ty korupční elitáři, co cílejí vybrané osoby.Dělat mimozemštany z lidí, co se neupsali ďáblu, jak příznačné, účelové a manipulativní.Ale těžko říct.A nebo mimozemštaň kříčí, hlídejte mimozemšťana.Víme prd, jen se domníváme.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-28 13:52:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám zase pocit že má duše velký oči a přerostlý sebevědomí když si vybírá. Myslí si jo pfff, dobrý, brnkačka. Pak ji tam hodí a říká si tvl, tohle ale není jako v demo verzi a má co dělat aby vůbec naplnila plán.

Ikona diskutujiciho romča 2022-06-28 14:01:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, presne! Lepšie by som to nepovedala. Ja si vždy vravím že čo ja som si vlastne myslela keď som sem liezla?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-28 16:59:45
Ikona diskutujiciho
sipka

To dělá matrix který se snaží přes smůlu a různé programy (agenty) narušit tvou cestu. A zůstat na ní je mnohdy extrémě těžké. Nejlíp se asi mají hlubocí spáči. Po těch systém nejde. Ale dělá si s nimi na druhou stranu co se mu zlíbí.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2022-06-28 15:11:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška: Mi povidej. co dělat rozhodně mam a zatim se nedaří 😀 vždyť já jsem se teď zasekla na fázi práce sama se sebou a to jsem myslela, že mám relativně za sebou… asi je to celoživotní no, s každym novym člověkem se něco takhle naučim vždycky. a to to ani nemusim brát z nějakýho spirituálního hlediska, prostě beze srandy, s každym vážnym vztahem v mym životě zjistim, kde mam slabiny

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-28 17:00:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Člověk se rozvíjí celý život. Je to proces. Každý akorát máme trochu jiná témata.

Ikona diskutujiciho nirvana 2022-06-28 16:35:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.instagram.com/reel/CfEuVZcAi9N/?igshid=MDJmNzVkMjY=

hele aluško, tahle holčina je ti fakt podobná

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-28 16:58:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo no, vypadáme jak příbuzny. 🙂

Ikona diskutujiciho Diana 2022-06-28 17:18:54
Ikona diskutujiciho
sipka

U nás v Olomouci máš taky jednu „dvojnici.“ Jinak nevím, proč, ale zrovna tenhle typ blondýn mě nějakým způsobem přitahuje. Vůbec ne e*oticky nebo tak. Je to spíše jako kdybych viděla na paloučku víly a jejich tanec by byl tak krásný, že se k nim chci připojit. Takovým způsobem mě tento vzhledový typ přitahuje. Energie víly, kterou máš ty i obě dvojnice, mojí duši lahodí.
Na druhou stranu jsou blondýny, které mají na první pohled energii štět*y. Ty můžou být přitažlivé, ale když už, tak jenom živočišně. ¯\_(ツ)_/¯

Ikona diskutujiciho adria 2022-06-28 22:16:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám to úplně stejně, kolikrát si říkám že jsem asi fakt padlá na hlavu, že jsem sem vůbec lezla … no nečekala jsem, že to bude tak těžké …

Ikona diskutujiciho oskar 2022-06-28 23:09:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Vynikající myšlenka – věta. Nejste sama, koho to napadlo. Ale asi je za tím něco víc, třeba nějaké nadšení pro bojovou hru, dobrodružství, poznání a hlavně…tam nahoře je to jen výzva, tady dole tvrdá realita. Proto sem lezeme s nadšením 😉

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-28 23:11:35
Ikona diskutujiciho
sipka

nebo je za to obrovská odměna.. něco jako chest na konci těžkýho levelu

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-29 09:23:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Málo duší si vybere něco těžkýho, některé jsou spíš donuceni…protože jim nic nezbývá a za minulé životy mají resty. A pro sluníčka je jednoduché žít v pohodě, nic neřešit a ještě být happy..nakonec Vás pak za to lidé obdivují..Tohle zase není ale pro starší duši, aby hrála takovou hru..v jednodušší rodině musí starší duše hodně konat a přemýšlet a to ji posune. Takže jak psala i Aluška, je to trochu někdy z machrovinky, já to dám a pak padne na pusu..Ne všechno se věčně dá..Duše si osahá alespoň své hranice a je nucena na sobě makat, protože takový život, jako zbytek rodiny přece nechce. No má to své výhody, ale za sebe už bych do toho taky snad už ani nešel, protože chci s někým v klidu žít a ne řešit pořád kraviny, jak přežít. Hodně duší prostě ani lepší život nechce..vyhovuje jim ta laťka, kde jsou.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-29 09:31:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Spousta lidí v minulosti už se pokoušela tento rozpor řešit komunitním bydlením, jenomže každý takový projekt alá „dáme dohromady skupinku podobných lidí a budeme spolu v pohodě“, vždycky ztroskotala na pár jedincích, kteří dělali rozbroje a nakonec rozhádali úplně všechny. Většinou někdo, kdo původně vypadal jak bude v pohodě, jakmile došlo na realizaci projektu, úplně otočil a proměnil se na smitha, který všechno zničil. To asi taky nebude náhoda. Mnoho těchto dohod o poklidné komunitě tak ztroskotalo ještě před výstavbou protože se dohádali už při stavebních projektech. Jakoby to bylo nakodované tak, aby se to vždycky stalo.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-29 11:53:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Spíš bych řekl, že hodně jedinců si hraje na to, být duchovní..Třeba jako zpěvák Klus, hraje si na nevim co, přitom je zjevně vidět, že je to jen poslušné „sluníčko“ a uvnitř je někdo jiný. (Dám příklad, kdy si v parku neuklízel po psovi a bobky jsou pak všude..teď si tam pozval Ukrajince atd. Sice bobky jsou přirozené, ale když to není v lese a chodí tam lidi, tak proč se chová jako čuně a nebere ohledy na druhé..) No a když se pak každý chce vytahovat, že on je lepší a každýmu ukazuje, že on je důležitější, pak to ztroskotá..a proč to ztroskotalo. Mnoho sluníčkových lidí nezná hranice, užívají si života, dělají hluk, když se baví, protože zábava lidi spojuje, že..a tak bych mohl pokračovat…Četl jsem hodně článků, kdy žena „postavila“ krásný baráček. Ve výsledku to stavěli její kamarádi, ona jen říkala, co kde chce a jak by to mělo vypadat a vlastně jen vařila jídlo. Nebo stavění stylu jurta..vše je tak společné a laciné a ve výsledku děti ani dospělí nemají soukromí a začnou trpět ponorkou. V jurtě je zima, záchod venku a každý kouká na každého- ALE JE TO EKO A LEVNÉ..Proto vše ztroskotá, protože buď lidé používají jenom hlavu, nebo emoce, přitom obojí musí být v rovnováze a spolupráci obou hemisfér. Každý chce extrém, namísto rovnováhy a imploze. Většinou každý je odtržený od reality a jeden extrém se snaží přebít druhým. Mnoho lidí dělá velké kompromisy díky rozmanitosti, které ani nechtějí do svého života..a když dělám kompromis, zbavuju se svých tužeb na úkor druhých a je to míchání jablek s hruškama, každý se zůstat jedinečný, tak proč být mix.
Každý je jiný..ale chce to jen najít přátelé s podobným smýšlením a každý stále mit své soukromý a nebydlet pomalu v jedné místnosti, jako jeden bratr a sestra..Tohle je taky kec, kdy každý je bratr/sestra…Všichni jsme z „jednoho těsta“ a přesto nejsme příbuzní, každý jsme jiný a není třeba plácat těsto z mouky a dělat z toho bramborové placky. Tím jsem myslel, že mnoho lidí se odtrhlo od božského bytí, že z těsta se stal hnus. Málokteré těsto už není zkažené a nelze ho kombinovat s něčím, co má chutnat dobře. Prostě ta jednota se vlastně tak oddělila, že s nimi nelze spolupracovat a vlastně už to jedno těsto není..Kdyby tam byly určité návyky, tak by takové duše spolu mohli částečně spolupracovat..Dám příklad, duše trpaslíka je sice živá, ale dělají bordel a pořád se chtějí scházet, bavit..duše elfa je klidná, ale i rázná a ukáže své hranice. Má své zásady, proto tyhle dvě spolu nedokážou moc vystát..Uplně takhle to bylo ukázáno ve filmu Pán Prstenů. Každý by měl být s takovým druhem, který má podobné návyky, pak by to mělo být v pohodě..Jenže to by se museli najít duše stejného charakteru. (trpaslík, elf, faun, „člověk“..atd.) Lidská duše byla vypěstovaná jenom na práci, nejsou špatní, ale duchovní věci jim nic neříkají a musí pracovat, aby bylo vidět, že tu k něčemu jsou..když moc nevěří na duchovní svět, je to jediné, co je vidět a ne cítit..Takže sice tu jsou avatáři s lidským skeletonem, ale duše nemusí být lidská. Ty taky nejsi rozhodně člověk, ale nějaká lesní bytost. I mnoho reptiliánů v lidském těle neví, že jsou reptiliáni. Proto to ztroskotá..lidé, když mají třeba jen jediný cíl se k tomu upnou a nevidí zbytek..těch cílů musí být víc. Žijeme v dualitě a mnoho lidí upřednostní jen jedno..Mnoho lidí odmítá mit v sobě obě energie, protože si myslí, že jedna je lepší, než druhá. Žena si myslí, že klid je důležitější, než práce na baráku, ale bez práce by nemohla kde bydlet. Muž si myslí, že práce je důležitější, než láska..přitom vše musí člověk dělat s citem a láskou, aby to bylo i vzhledný a když něco dělá, tak by to nerozbil. Dnes je mnoho feministek, které si myslí, že chlapa nepotřebují, přitom si ani neopraví pračku. Jsou chlapi, co dělají těžkou práci a nepotřebují ženu. Ale pak smrdí i z fotky, jsou strhaní, že vypadají na 80, pupek, že si nevidí na pinďoura a kdyby v sobě měli ženskou energii, tak by věděli, že existuje něco jako klid, něha..starat se i o svoji duši. Vypadat dobře. Chovat se slušně…Ano, žijeme v Matrixu, mnoho lidí musí pochopit, že ty energie jsou nám více ukázané v rozdělené fázi.
Proto se sem rodíme, aby si každý zažil něco, věděl, jaký to je a udělal si nějaký obrázek, co vlastně chce a nechce. Když už člověk jasně ví, co chce, tak pak si většinou ani do života nenatáhne troubu, který to chce jinak, když to tak už cítí a má zkušenost s touto energii. Pokud to necítí, má za úkol to poznat/prozkoumat, co to obnáší. Ve čtvrté dohodě se taky říká, nedomýšlej si, přitom člověk musí domýšlet následky..musí někdy domýšlet, co asi druhý myslel..Takže ano, musí domýšlet, ale nepřehánět tu mez a všeho s mírou. Promiň, že mam vždy tak dlouhý příspěvek, ale snažim se to rozebrat, abych to vysvětlil i lidem, kteří se s tim nesetkali..Ve výsledku jim to stejně nic neřekne, dokud to neprocítí a neprožijou..ale aspoň můžou vědět i když zatím nechápou.. :)))

Ikona diskutujiciho vap 2022-06-29 13:06:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Čí jsme duše? Mám pocit, že takové, jak si nás někdo naprogramuje.Lidi obsazený démony či nečistými duchy mají každou hodinu jinou povahu.Lidi po mrtvicích se chovají jinak než předtím.
Jinak záhadná změna osobnosti k horšímu: (hraje divadlo? nebo se s ním něco stalo?) To je síla, jak se člověk může změnit! Ano měníme se, ale tohle je příliš a určitě né k lepšímu! Ten jednou skončí v pekle, pokud se nezmění.Možná to chce, jeho volba.
https://www.expres.cz/viral/revolta-raper-marcus-revolta-marek-kaleta-zmena.A190801_130730_dx-viral_lare

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-29 13:39:26
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Každá duše má nějakou dannou povahu a jsou tam změny na jistých úrovních.
Třeba přírodní bytost může taky příjmout nějaké další aspekty z jiných duší díky inspiraci, ale základem spíš bude stále stejná, pro která byla stvořena odštěpením od „těsta“ „jednoty“. Myslím tím, že pokud to bude přírodní bytost, je menší pravděpodobnost, že se naučí programovat, jako ostatní duše z Marsu „marzani“ .
Takže i když se duše dokáže programovat, tak spíš programuje věci v tom, co má uvnitř a neprogramuje jiné věci, které nejsou její hlavní rysy. Těžko bude přírodní bytost makat na betonové stavbě s lidma a přitom je šťastná. Pokud se tato věc stane, tak sama duše už neví, kým je a zapoměla na to, co je její smysl. Většinou je do díky blokům, který ji pomohl vytvořit systém.
A to, že se lidé mění po mozkové příhodě…Stále se tu musí brát v potaz, že pokud se duše rozpojí s myslí člověka, tak mysl se může napojit na jiné kolektivní vědomí, nebo nějakou bytost, či utvoří myšlenkový pozůstatek z předešlého „ega“ a funguje jako rozladěný piáno.. Asi jako když někdo přepojí kabely..mozek změní frekvenci a poslouchá jiné povely/signál. A to se děje v mysli…I silnou duši to může postihnout, díky traumatu..ale spíš bych řekl, že se to děje u lidí, u kterých duše stejně nedominovala a neměla moc velkou moc nad telěm. Ale mysl přebila duši..je to prostě další úroveň vědomí společně s duší..Záleží, zda duše ovládá ono vědomí, nebo vědomí začně ovládat „duši“. Takže za mě mysl je další smyslový orgán a záleží na nás, zda ho budeme ovládat my, nebo mysl nás. Jako další operační systém. K tomu bych doporučil filmek: Pokojný bojovník
https://www.youtube.com/watch?v=zlciAvDjnR4

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-29 14:20:51
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Cítil jsem potřebu na tohle reagovat ještě jinak a asi k tématu, abych neměl máslo na hlavě 😀
Hele popravdě nevím, čí jsme vlastně duše. Jsme sice odtržením od celku, ale patříme tedy jeden druhému? Patříme pouze sami sobě? Patříme tomu, od koho jsme se odtrhli? Nevím, jak je to bráno. Může to být bráno, že všichni jsme tedy jeden a nějaké vlastnictví nehraje roli. Je to spíš jen individuální potřeba být jedinečný/á a tudíž duše chce patřit jen sama sobě a nesplinout s ostatními a být zase „obyčejná“. Asi jako když dáš kvalitní těsto s něčím, co je z cenově dostupné hmoty a máš se zase sjednotit..Takže je to pak cena uvědomění a pokud se duše zase shlukne zpátky do celkové duše, tak sice to obohatí všechny, ale moc nadšená nebude, když má zpátky splynout s těmi, co něco nedali a zlobili. Proto většinou „odpadní“ duše se buď může vrátit zpátky ke kolektivní duši celku, nebo v nejhorším je zničena a stává se pouhou energii, která se integruje do okolního prostředí. Může se tam vrátit kdokoli, kdo už tu nechce být, ale to by postrádalo individualitu a učení po statisíce let duše a pak by se stejně musela narodit, aby mohla růst a znovu poznávat. Ale jela by od nuly….A buďto by se zrodila/odtrhla jako zvíře, nebo jako člověk. To ale nevím, zda si zvolí sama, nebo ji to vybere samo..něco jako náhodná volba, či ji to zvolí universum. Tohle je už dál, než jsem zkoumal a odmítám tu šířit nesmysly, který bych pak přenášel dál a někdo by to přejímal, přitom by to nebyla pravda a já bych chodil radši kanálama.

Ikona diskutujiciho Nerisen 2022-06-29 19:55:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem narazila na Dolores Cannon, která již nežije, ale zabývala se hypnózou a regresí. Jak jsem tak koukala na tu její přednášku, tak mě celkem překvapila. Čekala jsem, že tam bude mluvit o nějakých převtělených faraonech :D. Já ji osobně beru s rezervou. Tady máte odkaz na tu přednášku, co si o tom myslíte?

https://www.youtube.com/watch?v=cVwep05CqxI

Ikona diskutujiciho dodo 2022-06-29 21:41:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Regresnou hypnózou je možné navodiť stav kedy sa človek správa ako médium prostredníctvom ktorého sú informácie prenášané takpovediac zo záhrobia. Informácie sa zdajú byť zvyčajne správne, ale treba byť opatrný v ich vyhodnocovaní. Nie je vhodné sa spoliehať výhradne na tento zdroj informácií. Niektorí, ktorí majú otvorené tretie oko to tak totiž robia, klasické učenie považujú za zbytočnosť keďže hovoria, že všetko, čo je v hmote je zlé/špatné.
Od Dolores doporučujem zhliadnuť toto: https://www.youtube.com/watch?v=BKf42zDPu14

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-29 21:52:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po dlouhý době vidím paní, která ví, o čem mluví..Mnoho lidí jen povídá něco, co má načtený a přitom je z nich cítit, že sami nevědí, zda je to vůbec pravda, protože to neprožili..Ale tahle paní to hovoří rozhodně a bez odmlk.
Tak díky za odkaz.

Ikona diskutujiciho vla 2022-07-01 22:42:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je dobré stavět, na pevných základech, ty nebývají ve vzduchu a i ty na vodě, jsou pevně zapíchlé v zemi. Symbolicky brato. S duší a reainkarnací, může být pokračování i sestupná cesta, z „výšin“ kam člověk vystoupal…bude to cesta na zem, fuj no ne? :)..možná ne, otevřou se zase daší horizonty a možná, i něco z té duše, reinkarnace zůstane, jinak, docela jinak.

Ikona diskutujiciho Anezka 2022-07-20 12:25:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den , chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte kdy duše vstupuje do těla ?
Jsem ve 3 měsíci těhotenství a dnes jsem v noci měla opravdu zvláštní zážitek .Vzbudila jsem se a po chvilce prevalovani jsem měla pocit jako bych umírala snažila jsem se křičet ale neslo a to a svět se mi tak nějak vzdaloval (cele tohle bylo jen par sekund ) a najednou mnou projela vlna energie a byl konec jako by se nic nestalo …. Ta vlna energie mi hodně připomněla energii která mnou projela když mi v náruči zemřel náš pejsek…. Zajímalo jestli má někdo podobne zkušenosti ?
Děkuji a krásný den Vám všem

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek