Jak si přitáhnout více peněz a posílit svou prosperitu: Jednoduché rituály pro každého

3.6.2020 v Návody 20

Existuje velké množství dochovaných starých rituálů souvisejících s penězi a prosperitou, které jsou velmi jednoduché na realizaci. V dnešním článku si představíme některé z těch, které nám mohou snadno posloužit i v moderní době.Jak správně ukládat peníze
Máte peníze uložené doma, v kanceláři, nebo ve svém obchodě? Uchovávejte je vždy v kovové schránce. Železo nebo plechová krabička bude fungovat nejlépe.

Ve skutečnosti by schránka na peníze měla být v ideálním případě z ryzího zlata, ale to je pro moderního člověka jaksi nedostupná věc. Postačí proto klasický kovový trezor na klíč.

Mějte také všechny své karty, vkladní knížky, a podobné věci uložené v kovové schránce.

 

Zelený kámen
Mějte malý zelený kámen uložený v pokladně s penězi, nebo položený na jejím víku. Můžete použít kalcit, azurit, nebo jakýkoliv jiný zelený krystal, nebo obecně zelený kámen.

Pokud takový kámen nemáte, nechce se vám za něj utrácet a ani nemůžete najít zelený kámen venku v přírodě, dá se to obejít. Najděte si venku světle šedý oblázek a ten nabarvěte zelenou barvou. Měl by fungovat stejně dobře.

Údajně má podobný efekt i přírodní citrín, přestože není zelený.

Proč zrovna zelený kámen? Možná, že naši předkové chápali, že tím ,,dávají penězům zelenou“. 🙂 

 

Kaštan
V peněžence nebo v kabelce noste malý kaštan. Chcete-li dosáhnout ještě lepších výsledků, zabalte kaštan do bankovky. Nemusíte používat velkou měnu, ale bankovka by ideálně měla mít zelenou barvu.

Češi to mají jednoduché, použijeme stokorunu, nebo dvoutisícovku, obě jsou zelené.

 

Majoránka
Musíte často pracovně cestovat? Chcete-li zvýšit možnost, že vaše cesta bude plodná, použijte majoránku (Origanum majorana). Sušenou bylinu rozemelte, nejlépe v kamenném hmoždíři. Pokud ho nemáte, zkuste místo toho použít dva kameny. Udělejte prášek co nejjemnější.
Prášek dáte do čiré skleněné nádoby a necháte 9 dnů venku na slunci. Na noc ho vždycky ukliďte domů. Pokud je některý den zamračený, nepočítá se jako jeden z 9 dnů. Pokud k tomu dojde, mějte sklenici schovanou doma během tohoto dne.

Po 9 dnech použijte tento prášek, než se vydáte na cestu. Dělá se to jednoduše tak, že si malé množství nasypete do bot, předtím než vyjdete z vchodových dveří.
Říká se, že takto upravená majoránka má moc přitahovat profit neočekávaným způsobem.
Při procházení vchodovými dveřmi mějte veselou myšlenku, myslete na svůj úspěch a štěstí. Tím rituál posílíte.

 

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-03 01:06:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já si vždycky vzpomenu na rituál „dávat bankovky mostem nahoru“ – ty víš, co myslím 🙂 😀

Ikona diskutujiciho Lenka 2020-06-03 09:11:54
Ikona diskutujiciho
sipka

To s mostom tiež používam. Škoda, že to tu nieje spomenuté, je to zaujímavé.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-03 09:54:27
Ikona diskutujiciho
sipka

to by bylo opakování stejného obsahu

Ikona diskutujiciho hanka 2020-06-03 13:30:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někde jsem četla, že je dobré mít červenou peněženku, že přitahuje peníze. Je to opravdu tak?
Zelený kamínek si určitě pořídím, to zní dobře.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-03 14:58:51
Ikona diskutujiciho
sipka

říká se to… myslím to pochází z číny tahle ,,pověra“. zásadně si kupuju jenom jasně rudou peněženku, myslím si že to na určité úrovni vysílá povzbudivé signály, že to funguje

Ikona diskutujiciho Ceneon 2020-06-03 20:57:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Hned jsem si vzpomenul na jednoho borce, co umí šít luxusní peněženky z vysoce kvalitní kůže: http://www.tomaslinger.cz/?produkty,21

Tady tato za jedenáctku je na obrázku i v červeném provedení: http://www.tomaslinger.cz/?101,unisex-velka-penezenka-190×100-z-kuze-s-moznosti-mnoha-uprav

Ale jinak, jak píše, není problém si barvu vybrat u jakékoliv. Minerál zirkon chrání před krádeží, takže kdybyste si někdo kupoval červenou peněženku, tak si ji nechat udělat v barvě zirkonu či si tam přímo nějaký nechat zakomponovat ;-).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-03 21:52:41
Ikona diskutujiciho
sipka

nejlepší ochrana před krádeží je:
nechodit mezi lidi protože doma tě nikdo neokrade
nechodit nikde po večerech
nestýkat se s divnýma lidma
dát si tašku dopředu a chytit se zipu
nemít nic v kapse
dívat se kolem sebe
držet si odstup obecně
🙂
a čorky nemaj šanci… mě v Brně za nějaký 4 roky co jsem tam byla nikdo neobral. a nebyla to náhoda.
Poznala jsem lidi co do brna dojeli poprvé a okradli je už ten den 😀 protože jsou prostě nepozorní a nic si nehlídají.

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-04 20:46:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Jojo, já si svoje věci hlídám velmi pečlivě a v životě mi nikdo nic neukradl…a to ani když jsem na střední nosila batoh a měla jsem peněženku v tě kapse vpředu, protože si to furt kontroluju, dávám si pozor, aby za mnou někdo nestál moc blízko, případně popojdu. Jsem zvyklá si to hodně kontrolovat, i když mám třeba tašku kterou mám v rukou, že už to může vypadat jako tik, ale radši budu přehnaně pečlivá na tohle než pak řešit ztracené doklady, peníze atd. 🙂 Peněz moc třeba ani nenosím přímo, když někam jdu, radši si zbytek nechám doma a beru si jen potřebnou částku, ale hlavně ty doklady pak řešit no…

Ikona diskutujiciho Kiyu 2020-06-04 16:04:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu ještě doporučit kanál na youtube Michal Drienik, má na kanále pár videí o tom jak si přitahovat peníze do života a různé afirmace 🙂

Ikona diskutujiciho nagualista 2020-06-07 09:19:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě lepší než zlatý obal je zlatý obsah a stále existující možnost vyměnit fiat měny za směnitelné drahé kovy.

Ikona diskutujiciho Lenka 2020-06-07 17:22:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A poradí někdo, co nejlépe udělat před zkouškami??? Čím zvětšit možnost toho, že uspěji? Co si na zkoušku třeba vzít? Někdo mi řekl, že je stejně daný jestli danou školu dodělám či nedodělam. Jistě to neznamená, že se nemám učit, ale třeba myslíte, že je náhoda jaké číslo otázky si vytahnete… spíš asi na jaké myslím, to si vytáhnu….Děkuju za rady 😉.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 07:54:43
Ikona diskutujiciho
sipka

vizualizovat si pár dnů dopředu co přesně si vytáhneš a naboostit se abys byla nastavená na úspěch když tam dojdeš. klidně afirmace, hudba, dobrý hadry atd

Ikona diskutujiciho Fialka 2020-06-08 09:08:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne pomohla vizualizace a pak jsem si vzala oblibenou propisku a na krk oblibeny amulet. Mela jsem z toho pak lepsi pocit, ze mam s sebou neco osobniho. Jinak jsem si rikala, ze si taham takove otazky, ktere umim nejlip a mam jednicky. Neprala jsem si konkretni otazky. A i kdyz jsem si u jedne vytahla takovou, ze jsem si rikala, to nebude za jedna, tak mi to naopak hezky zahralo do karet. Pri zkouseni jsem se culila, ze i porota se divila, jak jsem v pohode. A to jsem se jeste to rano pohadala s pritelem, kdyz jsem zjistila, ze si pise s nejakou cizi holkou.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 09:13:47
Ikona diskutujiciho
sipka

máš nervy z oceli 🙂

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-08 09:25:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele, „zkušenější“ spolužáci vždy radili si říkat v duchu, jakou otázku chceš a hlavně nepřemýšlet nad tou, kterou nechceš. Což mohu potvrdit, na VŠ jsem měla zkoušku z anglické lingvistiky a měla jsem jít asi za 20 minut na řadu a projíždím si naposled ty otázky a u jedné si říkám „to bych si nechtěla vytáhnout“ – co myslíš, vytáhla jsem si jí :D! Ale myslím, že na této stránce se psalo, že vesmír nezná slovo ‚ne‘, tak třeba to pro vesmír zaznělo jako „to bych si chtěla vytáhnout“, tak mi vyhověl.
Jinak já vždy před zkouškou prosila vesmír, aby se mi dařilo, že já udělám vše pro to, aby to dopadlo dobře (= učit se, nevybodnout se na to).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 10:59:27
Ikona diskutujiciho
sipka

přesně tak, když myslíš na to co nechceš, tak si to tím přitahuješ… protože na co myslíš, to zhmotňuješ. bez ohledu na to že to ,,nechceš“

Ikona diskutujiciho Lenka 2020-06-08 22:09:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju Vám za rady :). Afirmace jsem si začala už před pár dny psát, v tom smyslu. že to zvládnu. Uspěji. Ikdyž, jak se mi blíží zkoušky a dost toho nevím, tak jsem samozřejmě nervozní, což je asi i oprávněné. A právě to mě děší, mám 100 otázek a je mi už ted jasné, že ne všechny stihnu projít tak, abych byla spokojená. Takže to z pohledu vesmíru muže znamenat, že jsem se na to vybodla, měla se to učit dřív :(.
Nastavit hlavu na otázky, které chci…většina myslí právě na ty, co nechtějí. Je to hodně teda o nastavení. Ted jsem si vzpoměla, že jsem šla na zkoušku a poslední,co jsem četla, jsem si vytáhla…Člověk před zkouškou má hlavně strach, lepší je snad nemyslet! 😀 Říkám vám, že až tuto školu dokončím, nikdo mě už do žádné škly nedostane!! 🙂 Myslete na mě 22.6 ♥.

Ikona diskutujiciho Lenka 2020-06-08 22:35:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ted mě ještě napadá, co když si otázku přeje ještě někdo další – spolužák? Třeba chci otázku číslo 1, ale přeje si ji dalších pět lidí. Takže ten, kdo na ni bude co nejvíce myslet, ji dostane?…Děkuju moc.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-09 08:07:52
Ikona diskutujiciho
sipka

jestli věříš tomu, že většina lidí je vědomá a dělá věci záměrně tak jako ty, tak nedělá… většina lidí prostě bere co přijde, nad věcma moc nepřemýšlí a vizualizační strategii nezná, nebo jí nevěří, nebo to pořádně neumí… takže v tomhle ohledu bych byla těžce v klidu

Ikona diskutujiciho hanka 2020-06-09 08:14:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem si vždycky vytáhla otázku kterou jsem chtěla, jednou jsem dokonce profákovi vsugerovala co mi má nadiktovat za zadání, když stál nade mnou a přemýšlel co mi zadá.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek