Jak věštit z plamene svíčky

5.3.2023 v Návody 8

Pokud se naučíte věštit ze svíčky, můžete díky ní nacházet znamení a předzvěsti, které byste jinak neodhalili. Při této metodě pozorujeme, jak se plamen pohybuje a také jak se svíčka roztéká. Před pokusem je potřeba zavřít okna a ujistit se, že plamen svíčky nijak významně neovlivňuje nic vnějšího. Lepších výsledků docílíte, pokud budete sedět se svíčkou navečer v potemnělé tiché místnosti. Neměl by vás u toho nikdo rušit.Svíčka by měla být vysoká, ideálně z bílého nebo včelího vosku. Knot by neměl být příliš dlouhý a neměly by na něm být spečené oharky z minula, v případě potřeby ho zkraťte nebo očistěte.

Uvědomte si své téma, nebo svoji otázku. Požádejte své strážné anděly o odpověď. Zapalte svíčku, dívejte se do jejího světla a pozorujte ji. Snažte se vnímat i úplné drobnosti. U plamene svíčky můžete i meditovat, svíčka je dobrý prostředek pro zklidnění a uvolnění.

Co sledovat při věštění ze svíčky a jak si to vyložit:

Svíčka se hodně roztéká na jedné polovině, ale ta druhá polovina drží
Polovina svíčky je neporušená, zatímco druhá polovina je roztavená a rozpadá se. To nám ukazuje na nerovnováhu. Musíte se více snažit, abyste získali to, co chcete. Měli byste se uzemnit a harmonizovat své energie.

Plamen vůbec nečoudí
Vaše svíčka hoří čistě, aniž by za sebou zanechávala saze. To ukazuje, že se vám v životě všechno daří. Pracujete na něčem, co se vám vyplatí. Pokud vidíte čisté hoření, buďte v klidu a nestresujte se, jste na dobré cestě.

Vysoký plamen
Pokud je plamen vysoký, je to znamení, že jste právě teď silní. Jste v dobré fázi a věci se vám daří. Vesmír pracuje ve váš prospěch.

Stékající vosk se hodně kroutí
Pokud je váš stékající vosk hodně pokroucený, může to znamenat, že je ve vašem životě potřeba léčení. Vyrovnáváte se možná s velmi silnými emocemi a nějakou dobu nebude možné dosáhnout pokroku, protože máte nějaké komplikace k vyřešení. Musíte být teď opatrní.

Plamen se topí ve vosku
Plamen roztál hodně vosku, ale ten nestíhá odtékat a knot se v něm topí, takže svíčka skoro nehoří. Pokud to uvidíte, je to znamení, že potřebujete najít rovnováhu, něco ve vašem životě nefunguje správně.

Mihotavý plamen
Když plamen bliká, je to znamení, že jsou s vámi duchové a dochází ke kontaktu.

Vosk se rovnoměrně odpařuje
Když ze svíčky nesteče mnoho voskových kapek, je to znamení, že jste na vrcholu sil. Vaše energie je taková, jaká má správně být, a jste na dobré cestě. Může to být také znamení, že se vaše započatá práce blíží k závěru.

Svíčka kouří
Ukazuje to, že ve vašem životě existuje nějaká blokáda a že se špatné síly snaží působit proti vám. Svíčka se snaží tyto energie spálit, ochránit vás a proto kouří. Je to znamení, že je potřeba tuto destruktivní energii vypudit ze svého života.
Tento efekt se velmi často stává také při pálení Skalárních tělových svící, pokud má ošetřovaná osoba energetické potíže, zablokované čakry, nebo stagnující energii. Skalární tělové svíce tyto bloky umí efektivně odstranit a průvodním projevem je počáteční kouření plamene. Skalární tělové svíce zakoupíte zde a zde je návod k jejich použití.

Praskající plamen
Pokud váš plamen vydává zvuky, je to znamení, že s vámi komunikuje živel ohně na hlubší úrovni. Možná k vám míří poselství skřítka plamínka. Vnitřně se ztište a snažte se toto poselství zachytit, pravděpodobně přijde v podobě vnuknutí. Nebo sledujte dál pozorně svíčku.

Plamen nechce zhasnout, když ho sfouknete
Když sfouknete svíčku, tak nezhasne a hoří dál. Může se to stát i několikrát, nebo jen jednou, ale znamená to totéž. Je to znamení, že duchové kolem vás nechtějí, abyste plamen uhasili už teď. Buď se jim ta svíčka prostě líbí, nebo jste se ještě nedozvěděli to, kvůli čemu jste pokus začínali.

Svíčka vám samovolně zhasíná
Pokud se vám nedaří zařídit, aby svíčka normálně hořela bez opakovaného zapalování, pak se potýkáte s nějakými nedořešenými záležitostmi. Něco se pokazilo a je potřeba se k tomu vrátit.

Tančící plamen
Pokud váš plamen svíčky tancuje, je to znamení vaší chaotické energie. Máte velký potenciál, ale může se vyskytnout i spousta komplikací, takže postupujte opatrně.

Kráter
Pokud vaše svíčka hoří tak, že se uvnitř ní vytváří kráter, znamená to, že teď nejste moc silní. Čelíte něčemu, co z vás odčerpává hodně energie. Potřebujete na sobě a svém životě zapracovat.

Modrý plamen
Pokud máte modrý plamen, jste v přítomnosti konstruktivní bytosti. I když tuto bytost nemusíte vidět ani cítit, je u vás. Taková duchovní přítomnost je velmi dobré znamení. Můžete pokračovat ve sledování svíčky, nebo kontaktovat tohoto anděla telepaticky napřímo a zkusit zjistit, jestli zaslechnete jeho poselství.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho hanka 2023-03-05 11:07:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc krásný návod! Je možné diagnostikovat svoji situaci i bez toho, že by člověk cíleně prosil o pomoc? Že by způsob hoření svíčky odrážel moji energii? Dříve jsem měla období, kdy se mi na svíčce vosk hromadil vždycky na jedné straně. Myslela jsem si, že to je nekvalitní svíčkou 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-05 12:42:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Je potřeba soustředit se na své téma. Prosba nahoru vždycky každý postup zesílí.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-03-05 12:58:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

paráda, děkuju! 😍

Ikona diskutujiciho Gizmo 2023-03-05 13:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zajímavé. Už jsem nad tím přemýšlel. Docela nedávno a teď jsem tu našel tento článek. Věřím že se ve svíčkách může odrážet stav člověka který u nich je. Že energie pozorujícího ovlivňuje způsob jak hoří. Zdá se mi to logické.

Ikona diskutujiciho Julie 2023-03-05 14:02:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další skvělý článek a praktický návod který určitě využiju. Svíčky pálím moc ráda. Akorát si místo čajových raději opatřím vysoké. Děkuji!

Ikona diskutujiciho Květa 2023-03-05 22:14:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opět skvělý článek. Paní Alue vaše stránky jsou úžasné. Vždy se tu dozvím něco nového. 🌷

Ikona diskutujiciho housenka 2023-03-05 22:15:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak snad kromě modrýho plamene jsem viděla asi všechno. Ten modrý jenom v krbu ale to už je něco jinýho.

Ikona diskutujiciho peace 2023-03-07 16:46:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi připomnělo jak jsem kdysi když jsem se začínal duchovnu věnovat, tak jsem někde četl, že se je dobré meditovat tak, že se člověk dívá do plamene svíčky a pak zavře oči a vidí pořád ten plamen. Tak jsem to párkrát zkusil. Když jsem to zkoušel posledně, tak jak jsem pak otevřel oči, viděl jsem na zemi černou malou postavu s kapucí, to jsem se toho lekl a od té doby jsem to radši nezkoušel. Nevíte co to mohlo být a čím to mohlo být?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek