Jak vidět a posílit auru

4.1.2021 v Energie 8

Aura je měřitelné elektromagnetické pole kolem vašeho těla, rozpínající se v závislosti na vašich emocích a zdravotním stavu od kůže až do devítimetrové vzdálenosti, dle tvrzení některých senzibilů, kteří tuto vzdálenost udávají. Nejčastěji však vidíme auru blízko těla, prvních 5-20 centimetrů. Čím je aura od těla dál, tím je viditelná hůř.Některé zdroje udávají , že je aura složena z až šesti vrstev: éterické, astrální, nižší duševní, vyšší duševní, duchovní a nahodilé. Ať už je vám představa vrstvení blízká nebo ne, obecně se můžeme všichni shodnout na tom, že na sobě každý člověk celý život nosí světelný kabátek, který neustále mění barvy.
Zajímavé také je, že mezi temenem hlavy a spodním koncem páteře, je napětí asi 400 voltů, což je součást elektromagnetického pole, aury.

Mnoho lidí při studiu aury a výuce jejího vnímání klade důraz na dvě vrstvy, éterickou a astrální a spojují tyto dva pojmy do jednoho společného.
Aura má většinou tvar velikého vejce, které obklopuje celou postavu, ale může nabývat i nejrůznějších geometrických tvarů, nebo se může při kontaktu s okolím všelijak vytahovat, či deformovat.
Aura je rozšíření našeho fyzického těla, není od něj oddělena, spíše je něco jako další světelný orgán, který vše okolo vnímá a má také své specifické potřeby.

Jednotlivé vrstvy aury neustále vysílají do mozku impulzy. Pokud jste citliví, vzpomeňte si na případ, kdy jste třeba vedle někoho seděli a najednou jste se cítili zle a byli jste jako na trní, přestože vám ten druhý člověk nic nedělal, ani se na vás blbě nešklebil.
To byla obranná reakce vaší aury, která vnímala destruktivní, cizorodé energie a snažila se před nimi bránit. Pokud se vám taková věc stane, prostě vstaňte a odejděte. Minimálně na 4-5 metrů pryč od tohoto člověka a mělo by se vám ulevit. Rozhodně s ním pak nenavazujte kontakt, ani oční.
Někdy se naše logická mysl snaží tento signál potlačit a nevzít ho v úvahu, ale když to uděláme, vždy svého rozhodnutí zpětně litujeme… Jakmile vaši auru něco naruší, rozhodně tomu věnujte pozornost, naslouchejte jí.
I když vám někdo říká ,,ten člověk je dobrý, moc mi pomohl a mám s ním dobré zkušenosti“, ale vy vnitřně cítíte ,,ne, není!“, rozhodně se řiďte svým pocitem. Někteří lidé mají totiž silné charisma, nebo se umí dobře přetvařovat, než se ukážou v pravém světle. Do té doby působí jako někdo jiný. Váš rozum to neodhalí, ale vaše intuice to hned pozná.

Následuje jednoduché vizualizační cvičení na posílení vaší aury. Pamatujte, že opakování dělá mistra. Ideální je, každý večer před spaním chvilku cvičit. Může se vám stát, že budete hodně zaneprázdnění, pracovně vytížení a celé týdny si na duchovní práci ani vizualizační cvičení nevzpomenete. Věřte, že je to normální a občas se to stane každému. Když si to uvědomíte, jednoduše začněte znova, nebo pokračujte tam, kde jste původně skončili.

Cvičení na posílení aury
Lehněte si a uvolněte se. Zavřete oči. Vybavte si svou auru, zkuste ji vidět duchovním zrakem. Představte si,  jak se vaše aura rozpíná až do rohů místnosti a pak ji pomalu přitáhněte zpátky k sobě. Vypadá jako světlo, nebo jako spektrum barev.
Pokud máte potíže něco si představit jako obraz v hlavě, pracujte s pocitem, zkuste to cítit, ne vidět.
Toto cvičení proveďte celkem 10x.

Pak si představte, že se vaše aura rozpíná pouze do poloviny pokoje a pak ji zase vraťte zpátky. Opakujte celkem 10x.

Pak si představte, že vaše aura svítí jenom asi 8-10cm od vaší kůže, ale je tak silná, koncentrovaná a hustá, že jí absolutně nic nemůže proniknout, kolik je v ní síly. Pak ji zase uvolněte a nechte rozvinout dál od těla. Opakujte 10x.

Celé cvičení provádějte jeden měsíc každý večer před spaním. Pokud jste hodně vytrvalí a bude vás to fakt bavit (jedno cvičení nemusí stejně vyhovovat všem lidem, i to je v pořádku), provádějte každý večer po dobu půl roku.

Tohle byste měli vidět při nácviku vidění aury, v různých barvách.

Jak vidět auru
Není to příliš složité, většina lidí dokáže vidět první vrstvu aury, která je nejblíž u těla. V nejlepším případě vidí dvě vrstvy, ale ty se mezi sebou různě prolínají, překrývají jedna druhou.
Nikdo nemá stejnou auru, i aury zvířat a rostlin vypadají jinak. Energii můžete pozorovat i kolem neživých věcí (bílý obrys, světlo), protože vše v tomto světě je stvořeno z energie.

Při následujícím cvičení se vůbec do ničeho nenuťte, snažte se být co nejvíc uvolnění.

Požádejte kamaráda, aby se postavil 45-60 cm od bílé zdi (musí být čistě bílá). Pokud nemáte bílou zeď, nalepte nebo zavěste velký list bílého papíru, před kterým bude osoba stát. Světlo v místnosti by nemělo být příliš intenzivní, ani namířeno přímo na osobu. Energie se dají nejlépe vidět na denním světle, ale cvičit můžete doma v bytě, není to překážka.

Vy se postavte 30 před kamaráda a požádejte ho, aby se uvolnil, na nic nemyslel a volně dýchal.
Soustřeďte se na prostor za jeho hlavou, kolem ramen, nebo nad jeho hlavou, tam je aura hustá a jde nejlíp vidět. Kdyby vám vidění jeho aury dělalo problém, řekněte mu, aby se trosku hýbal ze strany na stranu, to vám pomůže obrysy lépe zahlédnout.
Dívejte se někam za hlavu a za ramena, snažte se zírat z blba do pitoma, jakoby do dálky, mějte uvolněnou mysl. Snažte se co nejméně mrkat.

Postupně začnete vidět, jak se kolem kamaráda dělá světelný obrys. – Hurá, máte to!
Může mít různé barvy duhy, nebo může být úplně bílý. Může být i šedý, stříbrný, můžete vidět něco jako nestabilní svatozář kolem hlavy.

Stejně rychle jako se to objevilo, to může i zmizet. Hlavně pokud jste pohli hlavou, nebo zamrkali. Nedívejte se přímo na tu záři, ale dívejte se pořád do dálky a bokem.

Zkuste určit, jakou to má barvu. Pokud vám to nejde, počkejte až to bude hodně svítit a pak zavřete oči a zakryjte je dlaněmi, abyste měli co nejlepší tmu. V nastalé tmě vám pak vystoupí světelný obrys a ukáže vám svou barvu. Vypadá to úplně stejně, jako když vám v noci někdo posvítí baterkou do očí a vám pak zůstane v zorném poli flek. I světlo z aury dělá tyto otisky, nezapomeňte této znalosti využít.

Pokud se vám kamarád začne smát, jeho aura se zmenší a může změnit barvu, nebo tvar… Poté se vyměňte a nechte ho, aby to také zkusil.

Pokud nemáte ochotného kamaráda, stejnou metodu použijte na vaše domácí zvíře, na pokojovou rostlinu, nebo na svou vlastní ruku, která bude před bílým nebo černým pozadím.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Efs 2021-01-04 04:22:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta druhá část článku souvisí spíše s negativním paobrazem, ač nevylučuji, že i touto cestou se dá k vidění aury propracovat. Kdysi jsem četl návod, který však upozorňoval, že vnímání negativních paobrazů ještě není vidění aury.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-04 07:40:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

supr článek! dala jsem přečíst mamince, tohle téma jí teď zrovna začalo zajímat a já si říkala, že jí musím vynajít článek z nějakého legitimního zdroje… tak už nemusím, díky, jsi zlatá!:) sama bych chtěla zkusit vidět auru. akorát mě děsí, že bych pak mohla začít být ještě citlivější. pro život ve městě blbý:/

jinak, off topic; nezkoušela jsi někdy náhodou tuhle aviváž? 🙂 je super a eko! kdeco mi dráží kůži a čich, ale tohle ne. hned jsem si vzpomněla na tebe, jak jsi kdysi psala, že ti levný prací prášek drážil kůži. neasi… já chcu aviváž, která silně volní, změkčuje, ale zároveň nedráždí a má eko složení. docela těžký najít, ale tahle gud 🙂 ač ta vůně taky nemusí sednout každýmu.

https://www.feeleco.com/avivaze/feel-eco-avivaz-ovoce-5l/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-04 13:34:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Já peru v Sonettu, aviváž dávám jenom na bavlnu a to tam liju (odpusť, zhřešila jsem :D) prachobyčejnej Lenor (gold orchid). Lenor mi nic nedělá. Žádný škrabání, žádný akné, vyrážky, pohodka.. u těch bioaviváží jsem měla problém, že jsem neviděla efekt, po chvilce to prádlo ani nevonělo. Jinak mám odzkoušený Almawin, ten mi vyhovoval, ale když stejnou práci udělá i Lenor co můžu koupit po cestě v supíku a ještě i líp voní, tak za to zbytečně neutrácím: https://www.biooo.cz/bio-ekodrogerie/praci-prostredky/avivaze-a-machadla/?author=AlmaWin
Teď mám sypkej prášek od Lenoru 2v1 a ten je taky ok. V Sonettu se totiž nedaj prát morčičí věci, nevypere skvrny a nedezinfikuje, je moc slabej, tak na to sypu prášek a Sanytol, aby byla taky čistá i ta pračka.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-04 13:53:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Sonett neznám, díky 😍

prý odpusť, zhřešila jsem 😂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-04 14:05:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Kupuju jednou za čas Sonett 5L prací prášek na bílé i barevné prádlo s vůní levandule (ve skutečnosti voní lehce po citronu když tam nenaliješ aviváž, tím bys to přerazila). Na normální zapocená trička a kalhotky to stačí.
Na skvrny od morčat dávám klasický prášek a dezinfekci. Takže operuju s biovýrobky i s klasikou a jsem spokojená.
https://www.biooo.cz/tekuty_praci_gel_na_bile_i_barevne_pradlo_sonett-p-2910.html?
když nemají na bílé i barevné, tak koupím na barevné a výsledek je stejný:
https://www.biooo.cz/tekuty_praci_gel_na_barevne_pradlo_color_sonett-p-2911.html?

jinak kdybys měla po výplatě, velmi silně doporučuji ještě tato tekutá mýdla na ruce od sonettu, to kupuju pořád:
https://www.biooo.cz/tekute_mydlo_na_ruce_rozmaryn_sonett-p-3051.html?
https://www.biooo.cz/tekute_mydlo_na_ruce_levandule_sonett-p-1527.html?
https://www.biooo.cz/tekute_mydlo_na_ruce_ruze_sonett-p-1531.html?
vždycky to měním, protože tu krásnou vůni po měsíci už necítíš… ruce jsou jemné, nevysušuje to, i v tom občas umývám morčatům prdelky, když dojde šamponek pro králíčky 😀

Mají i čistič na záchod, šetrný pro ČOV, vůbec nesmrdí, nedráždí plíce, dobře se s ním pracuje. Jinak ještě kupuju wc čističe od Ecover a ty jsou taky dobré. Ecover má i dobré jary.
https://www.biooo.cz/wc_cistic_cedr_a_citronela_sonett-p-2771.html?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-04 20:51:31
Ikona diskutujiciho
sipka

jů, díky ❤ já jsem úplně prdlá přes všechno, co čistí a voní, kolikrát bych za to nejradši utratila i peníze na jídlo 😀

Ikona diskutujiciho Martina 2021-01-07 21:49:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sonett je fajn, dělá mi dobře ta představa biodinamické výroby, ale našla jsem ještě lepší variantu. Je to univerzální, na mytí nádobí, na podlahu, na praní. Mýdlo na ruce, šampon. A extra nečekaný bonus, velmi voní kočkám, po umytí podlahy se na ní slastně válí. Je to i na kožíšky, na mytí i pro zvířata. Zázrak se nazývá černé mýdlo, je to ze zbytků oliv, jde koupit lecjaká tekutá varianta, ale best of je koncentrát, který mám už tak půl roku a neubylo z něj. Ředí se troška v horké vodě, pak se to rozředí dle libosti. Jediná nevýhoda tohodle zázraku může být pro někoho vůně. Je specifická, ale dá se to řešit olejíčkama. Zázračné přípravky na vše neexistují, ale tohle je skoro… https://suzannedekor.cz/cerne-mydlo-s-olivovym-olejem-pasta-1kg-marius-fabre/ Off topic dobrý 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-08 09:08:31
Ikona diskutujiciho
sipka

To se mi zdá zvláštní, že to poslouží na různé povrchy – nebo asi podle toho jaké máš doma povrchy. Ale nádobí potřebuju primárně odmastit. Na parkety a laminát dávám spíš leštěnku aby to neztrácelo vosk (úplně levnou Alex a slouží dobře), nebo na dlažbu vliju do kýblu trochu jaru, nebo Frosch (ocet, pomeranč, malina a taky super, s tím se dají umýt i okna)… A na praní – nemáš pak zašednou bílou?

Aby podlaha po umytí krásně voněla, nakapu do kýblu pár kapek éterického oleje, většinou dávám pomeranč, ten se nejvíc rozvoní. V ložnici po úklidu pak na bylinkovej polštářek nakapu levanduli, takže když pak jdu večer spát, přivítá mě dokonalá čistota s vůní levandule – ještě musí být převlečená postel a nový pyžamo a jsem v ráji.
A když mě bolí plíce a kašlu, dám si do aromalapy šalvěj, nebo smrk, borovici, bazalku a inhaluju.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek