Jak vyčistit a odstranit připoutané entity

12.5.2023 v Bytosti 11

Máte pocit, že v poslední době jen zřídkakdy prožíváte šťastné chvíle, nebo jste skutečně v depresi? Je pro vás těžké soustředit se delší dobu a rozptylují vás znepokojivé myšlenky? Máte pocit, že se snadno rozrušíte a občas pociťujete úzkost?
Pokud je vaše odpověď na výše uvedené otázky ano, pak je možné, že máte vazbu na entitu. Tento článek vám poskytne praktický návod, který vám krok za krokem pomůže s jejím odstraněním.Jak vznikají vazby na destruktivní entity
Většina lidí si neuvědomuje, že připojování entit je poměrně časté. Přichází a odchází stejně jako jiné fyzické příznaky v závislosti na stavu hostitele. Nejčastější příčinou připoutání k entitám je emoční trauma, protože trauma může vyvolat vlnu destruktivní energie, která přitahuje nežádoucí entitu. Také neustálé pochmurné myšlenky přitahují destruktivní bytosti. Proto je důležité udržovat si klidný stav a nerozčilovat se kvůli maličkostem.

Příznaky toho, že máte připoutané entity
Obecně platí, že lidé, kteří mají připoutanost k entitám, by mohli pociťovat jeden nebo více z následujících příznaků:

– emocionální problémy: deprese, problémy se zvládáním hněvu nebo snadné rozčilení, nízké sebevědomí nebo problémy s odpuštěním
– nespavost
– potíže se soustředěním a časté prokrastinace
– vtíravé nepříjemné myšlenky
–  chronická rýma
– bronchitida
– dermatitida
– svědění v obličeji
– nesnášenlivost některých lidí nebo zvířat, aniž byste věděli proč
– touha jíst více, i když nemáte hlad
– potíže ve vztazích
– noční můry
– slyšení hlasů, halucinace

Co dělat
Hlavně buďte v klidu. Tento problém občas zažije každý a určitě ho vyřešíte. Není to fatálka.
Jakmile si problém uvědomíme, je snadné přijmout některá praktická řešení. Hlavním cílem, jak se zbavit připoutanosti k entitám, je plně se transformovat změnou svých myšlenek a vzorců chování tak, abyste se mohli plně začlenit do své skutečné podstaty, do svého vyššího já.

Uvědomte si, že připoutaná entita se bude snažit změnit myšlenkové nastavení lidí, aby změnila jejich osobnost a skutečnou podstatu jejich duše. Je nutné dokončit osobní transformaci, aby se hostitelova skutečná energetická podstata znovu sladila a on se mohl plně začlenit do svého vyššího já. Níže jsou uvedeny některé z návrhů, které napomáhají procesu duchovní transformace:

1. Identifikace odpovídajících traumat nebo spouštěčů, které entitu přitáhly
Nejprve si začněte všímat opakujících se myšlenek ve své mysli a zapište si je. Opakovaně vás napadá něco nepříjemné, zlé, hnusné, agresivní, co vás zraňuje a znepokojuje. – Zapište si.
Za druhé si zaznamenávejte své sny, pokud si na ně vzpomenete, a pokuste se v nich najít nějaký vzorec. Sny mohou odrážet stav vašeho podvědomí.
Zatřetí se ve vzpomínkách vraťte ke svému nedávnému chování nebo způsobu myšlení a zapište si, jakými jste prošli změnami v tomto směru a jak to ovlivnilo váš život. Co je nové, co jste dřív nedělali, nebo si nemysleli a jak vás to ovlivňuje.

2. Identifikujte odpovídající emoce, které jsou spojeny s uvedenými problémy nebo traumaty
Pokud jste například identifikovali změnu svého chování s neschopností odpustit druhým, zamyslete se nad tím, jaké emoce v důsledku toho cítíte… Vztek? Křivdu? Beznaděj? – Toto jsou produkované energie, ze kterých parazit aktuálně žije.

3. Použijte opačnou konstruktivní emoci ze srdeční čakry k rozpuštění destruktivní emoce, když se objeví
Energie lásky, která vzniká v srdeční čakře, je dostatečně silná na to, aby se postavila proti destruktivní emoci a odstranila připojenou entitu, která z ní těží. Nezavrtávejte se do zlých myšlenek, ale vědomě jim čelte.

4. Je to mentální hra
Entita s vámi může hrát mentální hru, kdy vás přesvědčuje o tom, že je mocnější než vy, že ji potřebujete, že jí něco dlužíte, nebo vás nutí myslet na cokoli, co je pro vás děsivé, aby vás rozhodila. Musíte se tomu, co si na vás nachystá, upřímně vysmát a naprosto věřit tomu, že jste zodpovědní za své myšlení a máte svůj život zcela pod kontrolou.
Když totiž nepřistoupíte na její hru, parazitická entita ztrácí moc a nemá se čeho chytit. Je jako veš, která se těšila na vlasy a místo toho skočila na plešku.

5. Vytvořte si plán
Vytvořte si strategický plán řešení zjištěných problémů z vašich traumat. Pokud máte například problémy se sebevědomím, může váš plán zahrnovat každodenní činnosti, které vám přinesou více sebedůvěry. Mít několik důležitých termínů vám může pomoci udržet se na správné cestě a být produktivnější.

Osvojte si pravidlo pěti vteřin. Jedná se totiž o účinnou metodu, jak se zbavit připoutanosti k entitám. Učí vás méně MYSLET a více DĚLAT. Entita dělá všechno pro to, aby se vás snažila udržet v hlavě, ale hostitel musí méně myslet a více dělat.

Pravidlo pěti vteřin spočívá v tom, že jste líní, prokrastinujete, víte že byste měli udělat tamtu práci, splnit tamten úkol, ale prostě se vám nechce. Naučte se ve chvíli, kdy jste si uvědomili, že je třeba něco udělat, to do pěti vteřin hned začít dělat. Pokud tento čas prošvihnete, mozek (nebo entita) vám podsunou milion důvodů, proč se vám nechce, proč to počká, nebo proč se na to raději úplně vyprdnout. A tato stagnace vám nedovoluje problém vyřešit.

Jakmile navíc vstoupíte do své moci tím, že začnete aktivně plnit mise jako duchovní bytost, moc entity nad vámi se sníží a časem sama odpadne, protože nevydrží vaši vysokou vibraci.

Zkratka pro pokročilé: Pokud jste dost uvědomělí na to, abyste dokázali pouhým mentálním zmapováním vaší mysli konkrétně určit, že to není vaše myšlenka, ale je vám podsouvána někým, kdo se pokouší živit na vašem strachu a znepokojení, vyčkejte až to zase zkusí a jakmile to udělá, intenzivně v mysli vyšlete příkaz: „Drž hubu a táhni.“ Do příkazu emočně vložte agresi, autoritu, osobní moc. Entita nevydrží náhlý odboj vaší vůle a navždy od vás odejde. Je to rychlejší, než na ni jít „po dobrém“, nebo postupně. Buďte tvrdí, protože entity parazitují na slabosti.
Že to zabralo poznáte tak, že vás ta myšlenka úplně přestane napadat, můžete i přímo cítit, jak otravný zdroj náhle utichl. Úspěch je plně závislý na tom, jak jste duševně silní. Pro silného člověka je odlepení parazita otázka pár vteřin. Pozor, odlepení entity neznamená, že jste vyřešili problém, proč přišla. Entita je pouhý symptom, vy musíte aktivně pracovat na vyřešení vaší slabiny. Jinak časem přijde nová.

5+1. Mějte ze sebe skvělý pocit
Sebechvála, sebeláska, sebepoznání mohou otevřít srdce a zvýšit vibrace, což usnadní proces osobní transformace a uzdravení. Mnohokrát lidé milují druhé více než sebe, a to může způsobit nerovnováhu v srdeční a sakrální čakře. Musíme najít způsob, jak milovat a odpouštět sami sobě, abychom byli v rovnováze.

7. Aktivace pěti smyslů
Lidé s entitními příznaky mají obvykle i zdravotní příznaky, které ovlivňují jejich smyslový systém, například nosní, zrakové a kožní potíže nebo bronchitidu. Je to proto, že entita vyřazuje vaše vnímání okolního prostředí a vy nemusíte cítit takovou radost při pobytu na slunci nebo při ochutnávání jídla. Chcete-li znovu aktivovat své smysly, věnujte se lidem a zvířatům s láskou a laskavostí, protože to může vyvolat hřejivé pocity v srdeční čakře a zvýšit vaše vibrace, což oslabí parazita.

8. Plně vyjadřujte své emoce
V některých kulturách se emoce vyjadřují méně. Potlačené emoce mohou uvěznit čakrové systémy a oslabit aurické pole, takže do něj může entita snadněji vstoupit. Pro posílení duchovního imunitního systému a pročištění zablokovaných čaker je důležité plně se projevit, aby se uvolnily uvězněné emoce. Je dobré se smát a plakat, aby se uvolnily bloky.

9. Držte se dál od špatných lidí
Přerušení vazeb se všemi destruktivními přáteli a rodinnými příslušníky eliminuje možnost spuštění destruktivních myšlenek a příchodu parazita. Stýkejte se pouze s lidmi, kteří vás mají rádi, chovají se k vám dobře a jsou pro váš život přínosní.

10. Rozhodujte se ve vyšším vibračním stavu
Nedělejte rozhodnutí během nízkého emočního stavu, protože v tomto stavu má entita větší kontrolu. Místo toho se snažte dělat rozhodnutí, když jste ve vyšším vibračním stavu. Tyto kroky rozkládají entitu.

Nestačí? Nepomohlo?
Pokud vám tento svépomocný návod nestačí a vaše entita je moc silná nebo dotěrná, napište mi. Je mnoho dalších metod, jak odstranit i silného parazita. V tomto směru vám bude nápomocná kniha Anděl strážný. Energetické pomůcky, které odstraňují nabalené bytosti a zvyšují osobní vibraci nositele, jsou Energetické krystaly na krk a Přírodní křišťály do ruky.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Standa 2023-05-12 01:37:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poučné a užitečné rady a ještě k tomu zadarmo. Článek jsem si uložil k archivaci, protože mi pomohl.

Ikona diskutujiciho Simona 2023-05-12 08:37:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu toto je opravdu skvělý a moc užitečný článek. Nikdy jsem nenašla nikde tak skvělé rady jako právě u tebe. I ty překlady které vybíráš. Opravdu je to radost se sem vrátit a něco si přečíst. Skutečně je to mimořádné, to jsi tu vytvořila.

Ikona diskutujiciho František 2023-05-12 08:49:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji moc. Je to moje téma a nedávno jsem nad tím přemýšlel. Budu rád kdyby vyšlo i nějaké pokračování. Myslím že toto jsou problémy které má mnoho lidí.

Ikona diskutujiciho SilverSis 2023-05-12 16:02:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

trápí mě snad celý život problém s myšlenkami a nevím, jestli za to může nějaká entita. Jsou to vtíravé myšlenky na minulost kvůli kterým se nemůžu posouvat dál a cítím se tak nějak zablokovaná v tom smyslu, že když mám něco vyřídit tak to odkládám, co nejvíc můžu. Je s tím spjata taky silná prokrastinace. Ráda chodívám do přírody a sleduju svůj dech, ale s tímhle mám největší problém. Jinak také děkuji za velmi přínosný článek ❤️

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-05-12 17:46:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

při čtení tohoto článečku jsem so vzpomněl, že jsem před časem viděl „před očima“ hlavu a krk bílého „dráčka“, který na mě mrknul okem…

Ikona diskutujiciho Viktor 2023-05-14 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravidelně se pomodlit od srdce Otčenáš a táta už vše zařídí. Milujte svá hovna, jelikož skrze hovna vede nejkratší cesta do ráje a všichni jsme přeci děti boží na cestě do ráje. Vše je v nejlepším pořádku a ubírá se tím správným směrem, jelikož cesty páně jsou nevyzpytatelné. Vzorec je jasný PRAVDA=LASKA=BŮH. Nezaujatý divák Božské komedie se vždy baví nejlépe. Černý karmický humor je nejlepší lék, kdo se nedokaže od srdce zasmát sám sobě a své karmě umřel zaživa, kdo to dokáže může si dělat prdel z čehokoliv, jelikož otec miluje Černý humor jehož odrazem je každá individuální karma(zákon zachování energie, základní pravidlo veškerého stvoření).Afrika je nejvtipnější. odrazem tátova černého humoru.
Klíčem k přechodu do vyšší energetické sféry každého lidského života je Kristovské vědomí ( všeobjímající láska), kdo jí probudí smaže tím svou karmu a otevírá se mu nebeská brána. Veškeré stvoření je projevem lásky. Táta miluje všechny své děti stejnou měrou,milujte tátu jako on vás a dostanete vše co si budete přát. Život je iluze která slouží k reflexi duše Krasná pohádka a každá pohádka přeci nakonec vždy dobře odpadne a pokud to dobře nedopadlo, tak to ještě není konec. Myšlenka(přání) tvoří hmotu, ptoto je podatatné co si člověk přeje. Život bez lásky nemá smysl, proto si přejte lásku a přejete jí všem. Kéž jsou všechny bytosti ve vesmíru šťastny. Amen

Ikona diskutujiciho Standa 2023-06-15 22:18:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Viktore, tož takový traktát, který si zde stvořil, bych neuměl sepsat ani po několikadenním čichání toluenu. V jednom se ale oba určitě shodneme, že Aluška musí mít někdy s námi silné nervy.

Ikona diskutujiciho P. 2023-05-16 20:51:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za moc pěkný článek a za všechny ostatní krásné články! Aluško, prosím, nemohla bys někdy napsat článek o tom, že když už tedy člověk pozná, že má na sobě něco, co by na sobě mít neměl a takovou energii zvládne vykázat, co s ní dál? Když vizualizuji, že jí odháním, kam jí poslat, aby už nikde jinde neškodila? Aby se jenom nepřesunula někam jinam? Posílat jí do světla nebo třeba hluboko do země, kde shoří, nebo něco úplně jiného?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-17 10:46:17
Ikona diskutujiciho
sipka

To je praktický dotaz. V podstatě nejde silou vůle natlačit nějakou bytost do jiné dimenze, pokud na to nemáš zařízení, které ji přepne jinam. Čili na skutečnou trvalou neutralizaci nejsi vybavená. To znamená, pokud chceš posílat na konkrétní místo, poslat tam kam patří, tam odkud přišla… určitě neposílat lidově „do prd*le“, nebo do genitálu, aby to náhodou nevzala doslovně. Lidé kolikrát takto zaklínají sami sebe a své tělo, posílají si tam slovně všechno špatné a pak jsou strašně překvapení, že jsou nemocní.

Ikona diskutujiciho Zuzana 2023-05-23 13:23:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu, čo by si poradila na take 5 ročné dieťa. Ako pri ňom postupovať prosím ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-23 14:50:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemyslím si, že by takto malé dítě mohlo mít takový problém (leda by ten problém měli rodiče a na dítěti se zrcadlily projevy), ale pokud je to nějaká specifická situace, tak je to spíš na probrání soukromě.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek