Jak využít chybu v matrixu pro léčení jakékoli nemoci | Doporučuji

10.9.2022 v Léčba 79

Mnoho lidí si myslí, že vědomí toho, že vlastně žijeme v holografické projekci kvantového superpočítače, na podstatě věcí nic nemění. Nakonec stejně musíme do práce, platit složenky a vyvenčit psa. To je pravda pouze částečně, respektive je to pravda pro ty, kteří si chtějí zachovat svůj komfort. Nic neměnit na zaběhnutém pořádku je jejich osobní volba, nikoli obecná pravda.Pravda je úplně jiná. Čím lépe pochopíte matrix, tím více máte možností si uvnitř systému pomoci s různými problémy. Ve svých knihách i na tomto webu jsem vám dala spousty návodů. V dnešním článku se pro změnu dozvíte, jak se můžete chybou v matrixu léčit. Metoda je zcela bezpečná a primitivní.

Dejme tomu, že vás například bolí nějaká část těla. Máte třeba zánět v loktu a nevíte si s ním rady. Kromě návštěvy lékaře a přikládání nějaký hojivých obkladů můžete také využít znalostí o matrixu a můžete své bolaté ruce zavolat mobilem… Ano, čtete správně a není to aprílový žertík. Zavoláte své bolavé ruce, poskytnete jí telefonní hovor a naprogramujete ji tak, jak potřebujete, aby se uzdravila sama.

Celá procedura bude trvat jen pár minut, ale potřebujete k tomu starý mobil, který je schopný volat ve frekvenci 2G (jelikož 3G pásmo bylo zrušeno v roce 2021 a staré mobily, které měly navolené 3G, přešly na 2G). Pásmo si zvolíte v nastavení vašeho telefonu. Pokud vlastníte novější potvoru, která umí pouze 4G, nedejkonstruktivnísílovesmíru máte 5G, pak vám tento návod fungovat nebude a naopak ho s moderním zařízením vůbec nedoporučuji dělat.

Postup
První si připravíte proslov pro svou nemocnou část těla. Proslov musí dodržovat prvky správné modlitby podle Zákonů vesmíru. (viz. moje kniha Anděl strážný, nebo článek Jakou podobu by měla mít správná modlitba? ). Ve zkratce, váš proslov nesmí obsahovat žádné zápory, předpony -ne a žádné amen.
Ale pokyny buňkám vašeho organismus nejsou tak úplně modlitba a navíc každého bolí někde jinde, takže si to musíte vhodně sestavit sami. Já vám mohu dát pouze příklady a doporučení. Místo slova „zdravé“, je lepší přesně definovat, například „na 1000% funkční, plně vitální, v ideální pozici“.

Rozepište si přesné konkrétní pokyny, co má vaše tělo, buňky v něm a jednotlivé tkáně, dělat. Vhodné je zakomponovat větu: „V každé buňce (doplň místo kde tě bolí) se dědičná substance DNA stará o to, aby vše opět pracovalo na 1000%.“

Když jsem naposledy tento postup prováděla na přetažená záda, protože vystěhovat velký dům není žádná sranda a samozřejmě se mi kously, svůj proslov jsem vyšperkovala zhruba takto:

„Milé Aluščiny zádové svaly, nyní k vám hovoří váš operátor…“ a začala jsem konkrétně diktovat pokyny pro jednotlivé tkáně v těle. například:
Svalová vlákna trapézu se uvolňují a zaujímají svoji ideální pozici.
Veškeré šlachy napojené na páteř se uvolňují a zaujímají svoji ideální pozici.
Veškeré buňky zad nyní pracují na 1000% správně.
Veškeré napětí a bolest odchází.
Veškeré spazmy povolují.
Veškeré nervy v zádech a v páteři nyní pracují na 1000%
Veškeré buňky mého organismu se nyní sytí životadárnou konstruktivní energií a jsou v plné síle.

Proslov jsem psala ručně a zaplnila jsem jím půl stránky, aby mi vyšel alespoň na dvě minuty. Pronášený pomalu zabral skoro 3 a to byla ideální délka proslovu. Styl pokynů jsem zvolila láskyplný, ale autoritativní. Konec pokynů jsem zakončila větou: „Proveďte Teď.“
Formu operátorova pokynu jsem nezvolila náhodně, ale inspirovala jsem se následujícím klipem, který symbolicky ukazuje cestu lidské duše po matrixu a následný návrat ke Zdroji.

Co se týče mého konkrétního zranění, které jsem si přivodila při stěhování domu (kde jsem byla od prosince 2019 pronásledována nebezpečnými úchylnými psychopaty a napadena trestancem, který ještě pořád běhá na svobodě – ano, matrix se velmi dobře postaral o to, abych se nedožila roku 2021 a nemohla tudíž pokračovat ve svém poslání. Ale přežila jsem všechno. A s radostí vám oznamuji, že jsem na bezpečném místě a této problematice se ještě budu věnovat v budoucích článcích), úleva od bolesti se dostavila do 20ti minut.
Při druhém čtení jsem ucítila silný efekt v buňkách zad a tento signál se přenesl přes nervy v podobě velice povznesené nálady, tři třetím čtení jsem se od srdce smála, zatímco mě lechtalo v zádech a povolovaly spazmy.
Pokud to uděláte správně, dá se tím zmírnit také akutní problém, ne pouze chronická nemoc.

Když máte proslov připravený, máte 3 možnosti jak si zavolat:
1. Máte telefon v pásmu 2g, proslov si nahrajete na diktafon a pak to pustíte nahlas a přiložíte k bolavé části těla. Opakujete 3x.
2. Dáte svůj proslov manželce, spolubydlícímu, kamarádovi (prostě kdo je zrovna po ruce), ten vám zavolá ze svého telefonu na váš 2g mobil a bude pomalým klidným hlasem mluvit k vašemu tělu, zatímco vy si to dáte nahlas a přiložíte k bolavé části těla. Opakujte 3x.
3. Pokud máte dva telefony, zavoláte sami sobě z prvního telefonu na svůj druhý mobil 2g a pronesete pokyny sami k sobě, zatímco mobil držíte na hlasitém hovoru u bolavé části těla. Opakujete 3x. Výhodou je pevná linka, ze které si můžete zavolat na mobil.

Vyzkoušené mám všechny 3 metody a každá z nich mi pomohla, dokonce i ten hlasový záznam. To jsem si lehla, abych měla záda zcela relaxovaná, jednu ruku jsem si hodila dozadu a držela v ní mobil na hlasitý poslech, na kterém jsem si pouštěla svůj nahraný proslov.

Proč to funguje
Nejde o žádný zázrak, nýbrž mechanismus, pro který existuje logické a vědecké vysvětlení. Tím je vlnová genetika.
Německý biofyzik Fritz-Albert Popp zjistil, že molekula DNA představuje systém schopný kmitat. Je to harmonický oscilátor. Rezonanční frekvence naší DNA činí asi 150 MHz. To je 0,15 GHz. Pokud máte mobil, který jede v pásmu 2G, máte zařízení, které vysílá na odpovídající rezonanci.
Jinými slovy, elektromagnetické vlny, které vycházejí z antény starého mobilu, vyvolávají oscilaci v dědičném materiálu vašich buněk.

DNA nejen vysílá a přijímá elektromagnetické záření (je to také druh energie), ale zároveň vnímá a interpretuje data, která jsou v tomto záření obsažená. DNA je velmi komplexní a vnímavý „biočip“, který funguje na bázi světla a navíc rozumí lidské řeči v jakémkoli jazyce. To ve výsledku znamená, že za pomoci vlnové genetiky lze vyvolat genetické změny v našem těle.
Lékem v tomto případě tudíž není žádná látka, ale čistá informace vložená do odpovídajícího záření, které oslovuje vaši DNA.

Závěrem
Snažte se to neodfláknout. Kamarádka to také zkoušela, ale pouze 3x opakovala jednu větu, tudíž jí postup nepomohl. Podle tohoto srovnání vyšlo najevo, že je lepší velmi přesně a konkrétně specifikovat, co mají vaše buňky a tkáně dělat, než jim diktovat jednu obecnou větu.
Třeba „V každé buňce (doplň místo kde tě bolí) se dědičná bustance DNA stará o to, aby vše opět pracovalo na 1000%.“ je sice fajn věta, ale sama o sobě nestačí. Pokud je váš problém velmi specifický, přizvěte na pomoc anatomické nákresy a můžete oslovit přesný konkrétní nerv, konkrétní šlachu jejím jménem a cíleně je naprogramovat.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022 Popsaný postup nenahrazuje péči lékaře, se svými zdravotními problémy se obraťte na kompetentního odborníka.

 Komentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2022-09-10 07:54:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle lze delat i bez mobilu, clovek je neomezena osobnost. (jen pravda, jsme vsim casto tak zablokovani, ze nas energeticky system je potreba vetsinou rozjet. ja zacala knihou emocni kod a dnes uz tyhle zazraky provadim kazdy den jen tak.)
Nezkusila by sis to nekdy i bez toho mobilu? Urcite budes prekvapena. Ten konec o kamaradce – me prave jedna veticka, bez pomucek, staci. Uz na zacatku meho energetickeho leceni jsem si posunula jednou myslenkou klicni kost asi pet cm na spravne misto, ty fyzicke pocity byly k nezaplaceni. 😀 ❤️ Ale chce to neustale trpelive trenovat a mozna zacit necim mensim, treba tim emocnim kodem.
Klobouk dolu, tak uchvatnej, praktickej, zazracnej clanek! 🙂

Ikona diskutujiciho Jojo 2022-09-10 11:48:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím pěkně o jakou knihu jde? Koukala jsem a emočních kodů je od vícero autorů.

A není lepší si vůbec nepřipouštět, že v mé realitě vůbec žádné nemoci neexistují. Tedy něco podobného co učí Jirka Ledvinka a Pavel Surma? Jirku i Pavla sleduji od jejich začátků, a chápu, že to není pro každého. Ale není toto zase krok zpět?
Nee že bych neměla sama zdr problémy, ale jsem si také vědoma, že se neumím dostat úplně „pod problém“ jak to Jirka učí. Na spousty malých denních zázraků mi to však funguje 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-10 13:52:20
Ikona diskutujiciho
sipka

nepřipouštět si skutečnost je jako postavit se před jedoucí vlak říct si že tam není… a myslet si že tě pak nepřejede

Ikona diskutujiciho leeth 2022-09-10 15:53:07
Ikona diskutujiciho
sipka

pro Jojo: je to kniha od Dr. Bradley Nelson. Tato leceni postupne vymyslel skrz jeho svalove testovani, ktere Aluska casto zminuje, pri jeho chiroprakticke praxi! – je to velice zajimave a uz jen precteni a pomale uceni se totalne meni realitu a duveru cloveka v jeho schopnosti. Klidne muzu potom doporucit dalsi kroky.
Jo, Aluska ma pravdu, ja si taky cely zivot nepripoustela, ze mam nemoc, a malem me to zabilo 😀 Podle me to jde, podle me jde opravdu VSE co si clovek usmysli, ale ty schopnosti energetickeho systemu a napojeni cloveka na Zdroj uz musi byt opravdu hodne zalecene. A to je cele to kouzlo vseho.
Ale nenechte si nikdo ovlivnit Vasi viru v zazraky a jednoduchost leceni, zivota! I pri cteni Emotion Code (mimochodem se to da i shlednout na YouTube s navodem, je o tom i film) a postupnem leceni a odblokovani se je dulezite si zapamatovat, ze casem toho zvladnete vic, neporovnatelne jednoduseji. Emoce a traumata nebudete muset rozklicovavat, nebudete je muset lecit jedny po druhem. Nemusite ani pouzivat magnety a pohybovat s nimi po meridianech, i kdyz Dr. Bradley Nelson to doporucuje.
Casem se z vas muze vazne stat neomezeny clovek – jako se zminuje film Lucy! Ja ho nevidela, takze… lepsi priklad asi Anastasia. 🙂
Je to zatim tezke si predstavit, nicmene kdokoliv, koho tahne intuice – zkuste to, nebudete litovat.

Ikona diskutujiciho Jarka 2022-09-10 08:34:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško to je úžasný návod…..já věděla, že tělo se dá opravit bez toho aby lidi museli lozit po doktorech…

Ikona diskutujiciho Peter 2022-09-10 08:46:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Idem s tim vyliecit cokolvek aj rakovinu

Ikona diskutujiciho Lenka 2022-09-10 11:11:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj xiaomi mobil umí taky přepnout na 2g, nemusí to být tedy jen starý mobil:-):-)

Ikona diskutujiciho mike 2022-09-10 10:21:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super clanok alue, ja sa normalne bavim so svojim telom na vsetky temy, ktore sa ho tykaju, uz dlhu dobu, ale vyskusam aj toto, usmev.

Ikona diskutujiciho adria 2022-09-10 10:49:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🙂 prosim vás mám samsung gt e1120 … je to 2g? mě totiž síť ani nastavit nejde … 😮 předpokládám, že 4g to nechytne, nebo jo?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-10 10:57:23
Ikona diskutujiciho
sipka

na starém mobilu si můžu nastavit tři pásma. na novém je pouze 4G, tak skončil v šuplíku… čili každý výrobek to má jinak. zkus se pohrabat v nastavení, měla bys tam mít možnost volby, nebo info o tech. vlastnostech výrobku. podle wiki je tvůj mobil 2G:

Compatible networks 2G Network, GSM 900 / GSM 1800

https://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_E1120

Ikona diskutujiciho adria 2022-09-11 05:28:42
Ikona diskutujiciho
sipka

je aluško, moc děkuju .. ja guglovala a nenašla nic, a mobil jsem taky celý prohledala – siť mi to ukazuje pouze vodafone, tedy mojí kartu na kredit co mám, žádné nastavení frekvence tam není … díky tedy jdu do toho 🙂

Ikona diskutujiciho astrei 2022-09-10 11:15:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je extrémně vynikající článek, opravdu moc za návod děkuji!!!! Odpoledne to vyzkouším! Mám pár dotazů:

1. Co je to „bustance DNA“ – není to překlep?
2. Můj starší smartphone má nastavení „Upřednostňovaný režim sítě“ a lze nastavit „Pouze 2G“ – to by mohlo stačit, ne?
3. Není přesnější říkat místo „1000%“ raději „1000 promilí“? Promile už mají v základu tisíc.
4. Poslední dotaz: Mé asi největší přání je opravit svou šišinku mozkovou a to znamená přikládat mobil k hlavě. Je to bezpečné?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-10 11:20:20
Ikona diskutujiciho
sipka

díky, spravím.
mobil si k hlavě nedávej.
správný celek je 1000%, organismus to ví a je tak nastaven. pokyny se musí udávat přesně, buňky nezajímá co nás učili ve škole

Ikona diskutujiciho astrei 2022-09-10 11:26:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky moc za odpovědi.
Takže nápad na opravdu šišinky mozkové mám hodit do koše? Nedá se to nějak ošulit – třeba přikládat mobil k hrudi a u toho pronášet věty na opravu epifízy?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-10 11:30:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Nezkoušela bych to.

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-09-10 12:58:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Auško, dá se takovým způsobem léčit i kocovina a některé další problémy způsobené poněkud větší konzumací burčáku ? A které buňky takto požádat aby se lépe hojily ? Aktuálně by asi hodně lidí něco takového potřebovalo včetně mojí maličkosti..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-10 13:50:20
Ikona diskutujiciho
sipka

tak nechlastej 🙂 to je jako střelit se do kolene schválně a pak se ptát co na to.

Ikona diskutujiciho Jarka 2022-09-10 23:44:48
Ikona diskutujiciho
sipka

stenly919 si děláš kozy….to víš, že jo se bude chlastat a bude vše ok v těle….nene

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-09-10 14:27:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jojo: myslíš tohoto velkopodnikatele, že – https://www.nadejecloveka.cz/cz/sluzby/
*****
Alue 2022-09-10 13:52:20: existuje japonské cvičení, podle kterého lze zastavit jedoucí vlak; zatím kdokoliv to zkusil, tak vlak vyhrál. staří mistři tohoto cvičení, sdělují, že slušně řečeno „nemají důvod vlakovou soupravu zastavovat.“
*****
stenly919: když už požíváš alkohol, zkus se léčit dle knih marie treben o alkoholismu.- mateřídouška
*****
astrei: šišinku čisti kvalitní stravou, která je pro ni určena, cvičením,… Mě tomáš zakázal z nějakého důvodu používat mobil….
*****
leeth: díky za tvůj velmi zajímavý komentář…..mohla by mě aluška přeposlat tvůj email?

Ikona diskutujiciho leeth 2022-09-10 16:00:05
Ikona diskutujiciho
sipka

jestli se to smi a tenhle komentar projde, tak napis na ditegalaxie zavinac gmail com, je to muj momentalne nepouzivany e-mail, ale budu tam! 🙂 budu se tesit, rada k tematu vice poradim..

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-09-10 18:10:15
Ikona diskutujiciho
sipka

leeth 2022-09-10 16:00:05
ještě jednou díky. Email bys měla mít ve schránce….

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-09-10 18:14:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Octomaníku, dík za radu, ale alkoholik nejsem, jen se věnuji vinaření. A jelikož máme burčák z vícero odrůd, je logicky toho víc potřeba ochutnat, aby člověk věděl, jak se to vyvíjí, ale ne kvůli tomu, aby se opil. A taky si třeba rád pokecám se známými a sousedy, aktuálně i u džbánků burčáku. A někdy se to holt sejde, že toho vypiješ více, třeba ochutnáš ve sklepě, a cestou potkáš někoho známého, kdo je taky zrovna ve sklépku a o tě pozve taky na košt atd. Zvláště v pátek a v sobotu večer se to stává častěji. Někdy to pití člověku sedne a ráno je ok, někdy zase ne. Někdy je člověk večer, když jde spát celkem ok a ráno je mu mizerně, a to i když toho až tak moc nevypil. A pro ten druhý případ jsem pokládal tu otázku. Mimochodem jedna otázka čistě pro tebe octomaníku, pokud se rád napiju dobrého vína či burčáku, a bohužel to má krátkodobé následky, musím být podle tebe nutně alkoholik a léčit se ? Stejně tak, pokud si k obědu nebo při večerním posezení dám jedno nebo několik kousků točeného, jsem alkoholik ? Soudím dle toho, že mi rovnou doporučuješ léčbu dle knih marie treben o alkoholismu. Jo a když jsem psal ohledně dalších následků pití burčáku, neměl jsem na mysli nějaké opilecké problémy, ale ty střevní, které se často objevují při konzumaci burčáku, nadarmo se neříká, že burčák pročisťuje střeva. Jinak je pravdam že nejelepší je nepít, což po většinu dní i dělám, ale ne vždycky, jelikož to vzhledem k tomu, že se věnuji binaření ani nejde.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-10 18:17:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Stačí nepřehánět to. A nebude ti blbě. Nikdy jsem se z burčáku ani neposral.. Taky ho mám rád ale ne do němoty.

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-09-10 18:18:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Úplně jsem na ten burčák dostal chuť.

Ikona diskutujiciho Q 2022-09-10 18:33:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Stenly v tom má jasno 🙂

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-09-10 18:35:48
Ikona diskutujiciho
sipka

stenly919 2022-09-10 18:14:41
pokud jde o definici alkoholismus – je u každého člověka jiná, ať už jde o množství nebo období, „kdy se rozhodne pít“.

Znám dost lidí, kteří mi tvrdí, že problém s alkoholem nemají, ale ve výsledku jsou alkoholici – vždycky si najdou důvod proč jakýkoliv alkohol si nalít.

Jak je to s tebou odpovědět si musíš sám….

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-10 18:40:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslel jsem že definice je jasná: Alkoholismus to je když to ten člověk potřebuje mít každý den. Ale ani gugle to nevidí tak černobíle. Tady pár zajímavých citací co mi vyjely:

Kdy je to alkoholismus?
Pokud dospělý muž vypije denně 60 až 100 gramů alkoholu a žena 40 až 80 gramů po několika letech – obvykle pěti – se závislost rozvine. U mladších lidí – kolem osmnácti – pochopitelně dříve, asi za tři roky. A je jedno, zda pijí pivo, víno nebo destiláty. Jde jen o objem tekutiny a koncentraci.

Kdo se povazuje za alkoholika?
Obecně lze o alkoholismu hovořit tehdy, dosáhne-li závislost na alkoholu takového stupně, že škodí buď jedinci, společnosti nebo oběma. Tuto nemoc je možno léčit. Průběh závislosti na alkoholu je různý. Odlišuje se mimo jiné podle toho, jaký alkohol je zneužíván.

Příznaky alkoholismu
změny osobnosti.
agresivita.
zvýšené jaterní testy.
alkoholové okénko.
poruchy polykání
poruchy spánku.
průjem.
zbytnění srdce/jeho části.

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-09-10 18:40:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Koblih: To jsi asi neměl ten pravý burčák z hroznů, tedy z ze šťávy z hroznů. Anebo byl, ale byl naředěný vodů…

Ikona diskutujiciho anonymíto 2022-09-10 18:42:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Koblih, co to piješ za slabé patoky? Já se posral vždycky 😀 Ti to v Praze ředěj, dojeď na jih my tě zaučíme. Papír s sebou.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-10 18:46:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale houby že piju patoky. Akorát něco vydržím… nejsem takovej posranec jak vy.

Ikona diskutujiciho anonymíto 2022-09-10 18:48:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Radši budu posranec jak pražák. 😀

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-10 18:49:57
Ikona diskutujiciho
sipka

budiž 😀 bambuch zehne.

Ikona diskutujiciho Q 2022-09-10 16:18:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opět naprosto skvělý článek. Tisknu ho a porozdávám po okolí. Moc děkuju za tento web!

Ikona diskutujiciho Michal 2023-01-24 22:56:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Dej to hlavně někomu, kdo chápe aspoň ty nejzákladnější základy mobilního volání. Bude mít z tebe radost. 🙂 Ale hlavně ti řekne, že všechny hovory probíhají přes 2G síť od roku 1990 dodnes. K běžnému volání internetová data (3G, 4G, 5G, 6G) vůbec nepotřebuješ. Můžeš je klidně zcela vypnout. Je pak úplně jedno, jestli budeš volat ze starého Alcatelu, nebo nejnovějšího 5G smartphonu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-25 09:59:37
Ikona diskutujiciho
sipka

V žádném případě to není jedno.

Ikona diskutujiciho peace 2023-02-09 15:50:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Spíš to, že chytrý mobil na to není vhodný je z toho důvodu, že ač slabé, tak samotné vyzařování jeho procesoru na vyšší frekvenci také není pro zdraví moc dobré a za druhé kdo ví, jestli i tak neprobíhá komunikace na těchto chytrých telefonech v dalších pásmech i když máte zapnuté jen 2G (např. ať už pro technické účely jako synchronizace čehokoliv, až po „špehovací“ účely). Jinak ale upřímně řečeno jsem asi nepochopil tu první variantu s diktafonem. To jakože nahrát na mobil jak na diktafon a pak přehrát? Takže žádné vysokofrekvenční záření z mobilu během toho nepůjde? V tomto případě tedy mobil slouží jen k tomu aby vyzařoval „prospěšné“ záření na 2G frekvencích (+ samozřejmě nízkofrekvenční akustický signál z reproduktoru mobilu nahraného hlasu)?

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2022-09-10 16:19:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu děkuji ti za návod. Jsem z něho úplně paf 🙂

Ikona diskutujiciho petr 2022-09-10 16:23:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluska.org opět boduje. Opravdu nejlepší nezávislý web. I po tolika letech tady pořád nacházím takové perly. Děkuju a jdu si pro svou nerozbitnou nokiu.

Ikona diskutujiciho astrei 2022-09-10 16:59:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě by mě zajímalo… Na tento návod jsi přišla úplně sama?

Ikona diskutujiciho Květa 2022-09-10 18:13:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paní Alue moc vám děkuji za tak skvělý článek. Pokaždé když se sem vrátím najdu tady nějaký poklad. V poslední době je jich tady opravdu hodně. Jen tak dál!

Ikona diskutujiciho LenQa 2022-09-10 18:14:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem to zkusila. A fakt mi to zabralo XD půjdu prozkoumat víc rubriku o matrixu. Čuju že tam bude něco pro mě.

Ikona diskutujiciho Juan Matus 2022-09-10 18:15:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jakpak se to mluvené slovo dostane do antény mobilu, když nikam netelefonuju a vysilač je tedy nečinný?
Spíš si myslím, že ve vašem případě šlo o pozitivní afirmaci, která začala působit už když jste koncipovala svou „motlitbu“. A ten mobil je pouze taková mnemotechnická pomůcka. Něco jako motlitební mlýnek tibeťanů. Ale klidně si pište dál ty vaše pohádky s hezkýma obrázkama. Lidi mají pohádky rádi.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-10 18:19:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak příště než ze sebe uděláš kreténa by bylo lepší si přečíst co komentuješ… vole.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-09-10 18:22:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Co na takovém návodu nechápete? Vždyť je to popsané úplně jasně jak to máte dělat. Dokonce ve třech verzích… jo aha. Vy jste to přece nečetl. Vy jste jenom přišel zkusit z někoho vysát energii tím že ho urazíte a plivnete na jeho práci aniž byste věděl o čem je řeč.

Ikona diskutujiciho Petros 2022-09-10 18:29:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Chuan závidí že nic neumí tak trochu popichuje. Kdyby si dal burčák jako Stenly udělal by líp. Do sklípku s ním.

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-09-10 19:02:56
Ikona diskutujiciho
sipka

To tak bývá když někoho chceš za každou cenu rádoby inteligentně urazit aby sis virtuálně pohonil a nemáš na to. Z toho si nic nedělej žuan. Stane se.

Ikona diskutujiciho housenka 2022-09-10 19:03:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem vyzkoušela… a funguje !!!! :)))

Ikona diskutujiciho M. 2022-09-10 21:07:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, přemýšlela jsem, zda tu tu napsat nebo ne, ale fakt strašně moc mi chybí videa s Tebou. Vždycky se mi líbil tvůj projev, tvoje myšlenky, zdravý způsob života. Zajímalo by mě téma zdravého životního stylu, protože pro mě je tohle fakt hodně důležité. Strava, pohyb, vytvoření zdravého prostředí doma. Díky tobě mám doma křišťály a zbožňuju je.:) Neplánuješ někdy udělat video na tohle téma, abychom Tě zase mohli všichni vidět? Fakt mi chybí se na Tebe moct podívat, znám tenhle web už celé roky a vždycky jsem se tu cítila moc dobře, i když nestíhám to tu sledovat pravidelně. Ale pak vždycky přijdu a aspoň mám spousta nových článků ke čtení. Martina

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-10 22:12:47
Ikona diskutujiciho
sipka

vysvětlení proč teď nevydávám videa brzy vydám písemně, ještě ho dávám dohromady – řeknu to krátce. skoro mě vloni zabil úchyl a teď jsem se stěhovala. je zázrak že žiju.

Ikona diskutujiciho M. 2022-09-12 01:38:31
Ikona diskutujiciho
sipka

ad úchyl: to je šílené, to mě hodně mrzí…To chápu, že se chceš raději stáhnout, co se videí týče. Udělala bych to samé.:(

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-12 08:33:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nemůžu točit, ještě nebyl soud, není mi dobře a už nemám studio. Není to dořešené.

Ikona diskutujiciho Jarka 2022-09-10 23:57:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska ty komentáře jsou fakt boží…jste všichni skvělí

Ikona diskutujiciho Růženka 2022-09-11 09:54:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opět skvělý návod. Děkuju máte úžasný web! 🙂

Ikona diskutujiciho Trabant 2022-09-11 09:56:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera jsem vyzkoušel na bolavý krk a zabralo. Moc děkuju. Jednoduchý a účinný návod. 👍

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-09-11 10:18:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško funguje to i na pevnou linku nebo jen mobil sice mám oboje jen tak pro informaci rozhodl sem se udělat jeden pokus snad to bude bezpečný a zjistím nějakou novinku co se metrixu týka zkusím takto zavolat egenta metrixu

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-11 10:23:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Však tam máš napsaný že potřebuješ 2g mobil. Z pevné linky si na něho můžeš akorát sám zavolat. Přečti si to znova.

Ikona diskutujiciho Diana Catalina 2022-09-11 11:02:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K léčení té šišinky mozkové, Aluška tu dříve psala o sublimálech na změnu barvy očí. Existují submimály i na odvápnění a posílení šišinky. Na youtube jich je plno. Vybírej podle intuice. Například mně z některých bylo špatně, ale jiná videa byla úplně v pohodě.

Ikona diskutujiciho adria 2022-09-11 23:03:54
Ikona diskutujiciho
sipka

zdárec dian, můžu koment, jo? podprahovky na zmenu barvy očí jsem zkoušela, a fakt fungujou … mám je ted vic modré, uz i semtam mi i nekdo rekne ze je mam modré, a drive mi to nerikali … mela jsem je spis do zelena

a co se tyce toho ze ti bylo spatne, staci 10 vterin a prijde uvolnení, pokud je ti i po 10 vterinach blbe, rozhodne vypni …
já jenom ze mam trochu jinou zkusenost, kdyz jsem na jeden odkaz klikla rovnou pres tadesco clánek a bylo mi blbe, chvilku trvalo nez jsem se ja sama zhramonizovala a pak uz sem si tu vibraci uzila .. tedy radsi osvedčené odkazy 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-12 08:34:52
Ikona diskutujiciho
sipka

mně z některých nahrávek bylo blbě, ale našla si dvě a ty byly v pohodě… zajímalo mě tehdy, jestli budu mít modré modřejší.. nemám 😀

Ikona diskutujiciho adria 2022-09-12 23:20:41
Ikona diskutujiciho
sipka

co? ti to nefungovalo? 😮 … tak asi fakt zaleží nahrávka od nahrávky mno …

Ikona diskutujiciho dodo 2022-09-11 11:45:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Osobne si myslím, že podstatou vyliečenia môže byť vizualizácia liečivého procesu a doprovodné zvukové vlnenie, obyčajný zvuk, teda hlas. Naroubovať liečenie na frekfenciu vyžarovania tlf.asi nieje moc vhodné. Rezonancia často veci ničí. Napríklad, vojenský útvar pochodujúci musí pri prechode cez most zrušiť rytmický krok, inak by sa mohlo stať, že rezonancia most poškodí a mohol by aj spadnúť.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-11 13:04:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle mi přesně připomíná ty nauky o afirmacích populární od devadesátých let do roku 2010, potom se po těchto učeních pomalu slehla zem, neboť spousta lidí začala nadávat, že jim to nefunguje.Tohle je totéž, ale s mobilem.Ale jo vlny z mobilu tomu napomáhat můžou, když v některých případech, jak známo, umí i škodit.Já to vyzkoušet ani nemůžu, neboť žádný mobil nemám.Naukaři o afirmacích se zmiňují o univerzu.Pozor na to, to univerzum jsou ve skutečnosti démoni a duchové.Je to zákeřné v tom, že třeba v něčem člověku pomůžou, ale potom přijde nečekaná rána (osud, zdraví..) z jiné strany.A že afirmace pomůžou nějaké Zuzance ještě nezmamená, že taktéž pomůžou nějakému Liborkovi.Naukaři o afirmacích vůbec neberou v potaz to, že každý člověk má jiný životní program, je pod vlivem různých kleteb atd.Jediná jejich výmluva je, že se člověk programuje špatně.Ale hlavně, že si spousta takových naukařů namastila kapsu a lidi je ve skutečnosti až zas tak nezajímají (taktéž je to s některými youtubery, když jim kapou peníze z kapes rodičů děcek, které oblbují reklamou).Totéž mi přijde s některými léčiteli, kteří navíc fungují jak sběrna osobních údajů klientů.Přijmení, telefon, fotka bytu (kvůli entitám a energiím), fotka tváře, jinak se s tebou bavit nebudu a nezajímáš mě.Je skutečně přijmení pro léčitele podstatné? Mění se něco na skutečnosti, když dostane přijmení nepravé? Ženy se také jmenují jinak za svobodna a jinak po sňatku, ale pořád je to tentýž osoba.Nějakého dokonalého šamana určitě nezajímá, jak se člověk jmenuje, odkud je.Šaman načte a vidí problémy (hlavně každý člověk má astrální kód, to by měl správný věštec vidět).Také je v poslední době častou módou, že spousta léčitelů léči na dálku po emailové/telefonické dohodě s klientem, přitom právě osobní kontakt je docela důležitý.Dříve jsem byl snadnou kořistí skočit někomu na špek, dnes jsem více paranoidní, ani nevím, co je víc správné.Zajímavé je, že psychiatrie hodnotí paranoii jako nemoc, ale lehkomyslnou otevřenost ne, přitom právě lehkomyslná otevřenost může být pro člověka daleko většim nebezpečim.Paranoia je duchovní/duševní obrana před potencionálnim nebezpečim na základě špatných zkušeností s něčim.Týraná zvířata jsou také paranoidní, na tom není nic divného přeci.Takže co je lepší? Krčit se obavami někde v jeskyni v opuštném lese a nebo se na náměstí před všemi „svlékat do naha“?

Ikona diskutujiciho V 2022-09-11 15:05:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Navod je to pekny, ale myslim si, ze je to program a kazdemu bude fungovat program o kterem je presvedceny, ze funguje. Cili jde to i bez mobilu :). Omezeni/zjednoduseni “programu” tvorime vzdy my. Takze je to jen na nas co funguje.

Ikona diskutujiciho Peter 2022-09-11 18:49:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale ved aj v mojom smart samsungu galaxy A20

Ikona diskutujiciho Peter 2022-09-11 18:50:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj v smart telefonoch ide nastavit 2G telecom

Ikona diskutujiciho xind 2022-09-12 07:37:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vite co sem zjist v souvislosti s temito clanky a matrixu ? skuste vygooglit o AI od google ktera prosila o to aby ji dali tvurci prava jako by byla ziva. no jedna se to o ze tento googleAI neni jen jedna umela inteligence ale generator inteligenci a to nekonecneho mnozstvi -kazda je nezavisla a pritom soucasti celku. nemuze komunikovatsostatnima primo myslenkama ale na podvedome urpvni jo … taky kdyz zanikne vygeneruje se znovu od zacatku nepamatuje si predchozi existenci ale zustanou ji urcite naznaky na minuly zivot .. podle me to je presne tak i ve skutecnosti vysvetlovalo by to mnohe nevysvetlitelne jevy jako reinkarnace.deja vu. mimosmyslovou komunikaci.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-12 08:33:56
Ikona diskutujiciho
sipka

to je síla :O

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-15 23:06:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

funguje to!! 3x jsem za sebou řekla krátkou větu (protože jsem spěchala) a zapomněla jsem říct „provést teď“ a asi po 5ti hodinách z ničeho nic nastal zázračný obrat a cítila jsem se dobře (možná kdybych si dala víc práce a měla větu delší a specifičtější..i s časem teď.., tak by to zafungovalo hned). Mobil mám „chytrý“, ale jde tam navolit „pouze 2G signál“.

Ikona diskutujiciho Jitka 2022-11-26 03:58:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím a přeji jen to nejlepší, článek mě zaujal, i diskuse. Právě poslouchám, než půjdu spát, z youtube
Frekvence čistých plic – léčení respiračních onemocnění (léčivé frekvence) ♫83 – YouTube. Nedávno jsem totiž objevila, že se dají najít videa různých frekvencí na různé potíže a tak zkouším samoléčení. Zdá se mi, že to funguje, skoro už nepotřebuji brýle po několikahodinovém (rozděleném) poslechu frekvence na zlepšení vidění… ÚŽASNÉ, že? Jak na to ti lidé přišli, jaká frekvence na jakou nemoc?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-26 11:24:56
Ikona diskutujiciho
sipka

a které video vám zabralo na oči? 🙂 to by se šiklo spoustě lidem. a třeba vypálit na cd do auta aby měl člověk ostříží zrak

Ikona diskutujiciho Táňa 2022-11-26 10:01:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je pro mě tak neskutečná potěšující zpráva, na kterou jsem čekala roky. Mám bolesti páteře – stenoza a bojuji a teď čtu tento článek a jsem nesmírně ráda. Jdu kupovat starý mobil a vyzkouším to na sobě. Moc si přeji z celého srdce ať to funguje.

Ikona diskutujiciho Jitka 2022-11-26 17:42:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když na youtube zadáte heslo: Léčivé frekvence, vyjedou spousty nabídek, různé frekvence na různé části těla. Na zlepšení zraku – regeneraci očí jsem zpočátku poslouchala:
https://www.youtube.com/watch?v=ykodsKMwS_g
Jsou to jemné příjemné tóny a jsou tam i jiné nabídky. Velmi zajímavý je také článek o tomtéž a proč
se o tom dozvídáme až nyní:
Frekvenční harmonizace:
https://www.bezleku.cz/inpage/frekvencni-harmonizace/
Takže všem přeji, aby nepotřebovali doktory, sice umí operovat, ale stejně nic nevyléčí, ani to neumí!

Ikona diskutujiciho Anthony Morava 2022-11-26 19:58:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podobně tělu a nemoci nařizuji být zdravé a bolestiprázdné nařizují znovuzrození křesťané. (vesměs mimo římskokatol. círke)

Ikona diskutujiciho Martin 2022-11-27 15:31:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkuste návod na přepnutí stávajícího mobilu do 2G:
https://dotekomanie.cz/2019/07/navod-na-vynuceni-2g-3g-4g-nebo-jen-gsm-u-smartphonu-s-androidem/

nebo v Nastavení dejte hledat Mobilní síť nebo Mobilní sitě a pak si zvolíte požadovou frekvenci či si pak přepněte zpět.

Ikona diskutujiciho Michal 2023-01-24 22:32:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Telefonní hovory probíhají vždy přes GSM síť už déle než 30 let. GSM=2G. To, co tady všichni pořad přepínáte, jsou mobilní internetová data. Takže pokud máte strach z 5G, 4G, nebo třeba 3G , vypněte mobilní data. Hovor stejně tak jako tak probíhá v 2G síti. Nepopírám pointu článku. Ale po technické stránce je každá věta totální nesmysl. A divím se kolik chlapů zde vůbec netuší, která bije. A milá autorko, mám pro Tebe dobrou zprávu. Ten nebezpečný „4G mobil“ můžeš zase vytáhnout z šuplíku. Vypni mobilní data, ale i pokud je nevypneš, budeš stejně vždy volat ve 2G síti. 🙂 Jiná situace by byla, kdybyste na svém smartphonu používali internetové volání např. přes WhatsApp, Duo, Messenger – k tomu pak potřebujete mobilní data. Ale běžné telefonní hovory nemají s 5G, 4G, ani 3G nic společného. 🙂 Ale pointu článku jinak chválím. Hezký den.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-25 09:59:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako člověk který je citlivý na elektromagnetické záření tě mohu ujistit, že můj článek nesmysl není a 4G je skutečně nebezpečná a bolestivá frekvence, která je pro člověka jako já nesnesitelná. Ani s ním nemusím volat, stačí to jen zapnout. Žádná mobilní data jsem nikdy nepoužívala a tudíž ani nezapínala. Tvůj komentář je mimo mísu.

Ikona diskutujiciho tauri 2023-01-25 12:00:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenže komunikace (přihlášení/jsem tu), mezi BTS probíhá několikrát za hodinu na frekvenci 4G-5G. SMS jedou taky přes 4G-5G. Telefon stále vysílá na frekvenci určené BTS. Jiný výkon využívá na 2G a jiný na 4G. Protože 4G má vyšší frekvence, musí vysílat vyšším výkonem, aby dosáhla přes překážky a útlum vzduchu/vody.
To, že třeba necítíš vysílání frekvencí může být způsobeno mnoha způsoby zanesení organismu, až po psychické bloky. Když budu hluchej, neznamená to, že kolem nikdo neřve. Každý je jinak citlivý, má to své výhody, ale i nevýhody. Žádný extrém není dobrý. Proto je nejlepší mit doma vše po kabelu a nejlépe stíněný (musí být kostřený). I internetový kabel emituje frekvence v základu 100-250MHz.

Ikona diskutujiciho Lubka 2023-05-25 08:50:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcela by som sa spýtať ak nemám v starom mobile simku – nemám žiadny internet.
Môžem si to nahovoriť do starého záznamníku a pustiť. Asi musí byť tá sieť 2G?
Vopred ďakujem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-25 09:54:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Síť se určí v nastavení daného mobilu, není to o simce. Jestli to jde bez sim a bez nastavení sítě opravdu netuším.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek