Jak využít sílu vesmíru, aby se vám splnila všechna přání

14.11.2022 v Návody 13

Vesmír je velmi mocná síla. O manifestaci svého přání se zajímá mnoho lidí, ale většina to není schopna prakticky uchopit. Pokud nejste na správné vlně myšlenek a na správném místě na své duchovní cestě, manifestace od Vesmíru vám nebude fungovat. I když to může být pro mnohé odrazující zjištění, je to něco, co si musíme uvědomit, abychom mohli pracovat na nápravě.Zde jsou činnosti, které vám pomohou lépe komunikovat s Vesmírem. Tyto nápady vám také poskytnou lepší představu o tom, jak se dostat dál, abyste mohli manifestovat svá přání.

Poznejte sami sebe a určete si, co skutečně chcete
Pokud chcete být schopni zmanifestovat si svá přání, budete muset zjistit, co vlastně chcete a zda to, co si myslíte, že chcete, odpovídá realitě. Věnujte nějaký čas tomu, abyste se skutečně poznali.
Opravdu si tohle přejete, nebo se toho vlastně tak trochu bojíte a ve skutečnosti ani nevěříte, že byste to zvládli? Nepřejete si to jenom pro to, že to chce někdo jiný, nebo protože to dělají všichni okolo vás? A nezměnili jste třeba názor? I to se stává.
Vaše přání a touha je jako paprsek. Pokud chcete, aby mělo sílu se zhmotnit, musí být ostře zaměřeno na jeden bod. Pokud je váš paprsek slabý a rozlítaný, je jasné, že vám manifestace pak nepůjde, protože Vesmíru dost jasně neříkáte kdo jste a kam jdete.

Identifikujte své bloky
Pokud chcete být schopni manifestovat, musíte se ujistit, že nečelíte žádným druhům mentálních blokád. Abyste dosáhli svého, nesmíte sami sebe brzdit a táhnout zpátky, ale jít vytrvale kupředu. Pokud se cítíte na dně, nebo bojujete s nejistotou, mohou vás brzdit vaše vlastní blokády.
Které z nich to mohou být? Například: Na takové štěstí nikdy nedosáhnu, protože jsem přece smolař. Takové štěstí si stejně nezasloužím, to se mi nesplní ani kdybych se postavil na hlavu. Tu práci mi stejně nedají, protože na to nejsem dost dobrý… Když za něčím jdete a přitom nevěříte že to dokážete, pak se nedivte, že vám to utíká.

Buďte vděční
Pokud chcete být schopni manifestovat svá přání, budete muset být mnohem vděčnější. Vesmír vám možná ještě nedal to, co chcete, ale dal vám už spoustu jiných hodnot a zajistil spousty jiných vašich potřeb. Nezapomínejte na to a neberte ty věci jako samozřejmost, protože všichni nemají to co máte vy. Život navíc není cíl, je to neustálý vývoj a cesta. Pokud si budete neustále stěžovat a litovat se, ztratíte energii pro manifestaci vašeho přání. Raději se naučte každý večer Vesmíru poděkovat za pomoc kterou vám dal a za jeho vedení.

Myslete konstruktivně
Budete se muset naučit metody, jak zastavit destruktivní myšlenky ve své hlavě. Čím čistější mysl budete mít, tím lépe. Pokud vás něco tíží, vyřešte to a odpoutejte se od toho, abyste mohli uvolnit místo něčemu hezkému. Pokud vás ubíjí velmi těžká situace, která je objektivně nad vaše síly, vždy je lepší udělat alespoň něco maličko, abyste z toho koláče kousek odkrojili, i kdyby to byl jen milimetr. Uvidíte, že se vám hned uleví. Nikdy nepropadejte do rezignace, že se na všechno vykašlete, že vám stejně nikdy nic nevyjde, protože pokud v takových myšlenkách zůstanete delší dobu, adekvátně podle toho, vám klesnou vibrace a vy ztratíte sílu.

Dostáváte a dáváte
Nemůžete si pořád jenom brát, musíte také aktivně vytvářet nějakou hodnotu. Pokud odmítnete cokoli dobrého přinést tomuto světu, nečekejte, že od něj něco dostanete. Život je o neustálé výměně energie v mnoha formách. Začněte aktivně zlepšovat svět a své okolí, aby se vám tato konstruktivní energie mohla vrátit zpět v podobě hojnosti a splněného přání. Buďte užitečný člověk, na kterého můžete být právem hrdí.

Odstraňte ze svého života špatné lidi
A jsme opět u toho. Pořád dokola. Je to totiž opravdu základ pro to, aby váš život nějak slušně vypadal a nějak normálně se vyvíjel. Pokud chcete být schopni manifestovat si svá přání, budete muset přerušit styky s kýmkoli, kdo vás sráží a vycucává. Pokud je někdo přehnaně pesimistický a ještě do toho shazuje vás a vaše nápady, nemá ve vaší blízkosti co dělat.

Ujasněte si svůj záměr a slovně požádejte Vesmír o pomoc
Takže víte co chcete a nejste zablokovaní, máte jasno. Teď přišel ideální čas na večerní zklidnění, modlitbu, nebo meditaci a přímo Vesmír poprosit, aby vám pomohl. Je lepší poprosit Vesmír nahlas, ale funguje i v duchu. Potom je ale potřeba nezapomenout sledovat znamení, protože Vesmír s vámi začne mluvit a bude se vám snažit dát najevo co je potřeba dělat, nebo co napak dělat nemáte. Pamatujte si, nic vám do klína samo nespadne, budete tančit valčík spolu s Vesmírem a když ho zatančíte správně, dostanete co potřebujete. Pokud mezitím vypadnete z rytmu, dotančíte jinam, než jste chtěli.

Věřte v sebe a Vesmír
Pokud chcete být schopni manifestovat, budete muset věřit sami sobě, že na to máte a že to dokážete. Stejně tak musíte věřit, že je vesmírná konstruktivní síla skutečná, že má moc vám pomoci a že vás vede. Pokud do toho půjdete skepticky nebo si budete od začátku myslet, že to stejně nebude fungovat, pak to opravdu fungovat nebude.

Buďte trpěliví
Všechno má svůj ideální čas a místo. Někdy se věci nestanou tak rychle, jak byste chtěli. Musíte být trpěliví. Nespoléhejte na to, že vše půjde hladce a za týden budete mít splněno. Zejména pokud si přejete něco zásadního, něco co ve velké míře určí váš osud a podobu vašeho života, může být potřeba absolvovat dlouhé roky přípravou. A tato příprava může mít podobu sbírání životních zkušeností, překonání těžkých překážek, studium a zdokonalování svých schopností. Mnohdy abyste se mohli dostat na nějaký post nebo do nějaké životní pozice, musíte se první stát člověkem, který je na to místo vhodný a dost kvalitní. A to zkrátka potřebuje čas. Nehažte flintu do žita, ať už čelíte čemukoli, protože každý zdolaný problém z vás dělá větší osobnost a přibližuje vás k vašemu úspěchu.

© aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jantulka 2022-11-14 07:45:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vízia, Viera, Vytrvalosť.
Ja to ešte umocňujem afirmáciami. 🙂

Ikona diskutujiciho Elis 2022-11-14 09:27:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Alue, nejdříve bych ráda poděkovala za článek, nedávno jsem četla o metodě manifestaci, kdy se nějakému člověku šeptá do spánku ať něco udělá – večer před spaním si člověk má vizualizovat druhého člověka jak spí a pošeptat mu co má udělat (například zavolat, napsat zprávu atd). Znáš tuhle metodu? Mě nepřišla moc v pořádku ve směru že toho člověka ovlivním, aniž by mi to dovolil… Ale třeba se pletu 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-14 09:46:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, ale na mě by to určitě nefungovalo, vzbudila bych se. A znám lidi co by šeptání přes svůj chrapot ani neslyšeli.

Ikona diskutujiciho Will 2022-11-14 14:23:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moc hezký článek 🙂

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2022-11-14 14:32:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spousta lidí vlastně neví co chce. Nebo to ví ale nejsou ochotní tomu něco obětovat a pracovat na tom.

Ikona diskutujiciho Andromeda54 2022-11-14 17:54:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer Alue, normálně komentáře nepíšu, ale tento dnešní článek mě k tomu v podstatě postrčil. Procházím si horším obdobím, kdy nevím, jestli se mám určité věci vzdát anebo dál bojovat. Opravdu nevím, nemůžu najít směr. Doslova jsem přemýšlela nad tím, jestli mám hodit flintu do žita, nebo ne. Přesně tohle jsem si říkala. Pak jsem viděla poslední dvě věty v tomto článku – jako blesk z čistého nebe! Neházejte flintu do žita. …..Děkuji….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-14 20:11:38
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavě se to sešlo, lidé to píšou často 🙂

Ikona diskutujiciho Dracena 2022-11-15 09:34:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

krásný článek. pohladil mě. děkuji

Ikona diskutujiciho Jojo 2022-11-15 11:04:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký článek a pravdivý, mám vyzkoušeno na sobě. A někdy mě rozesměje jak je vesmír rychlý. Pomalu jsem ještě nezformovala přání do vět, jen ho měla připravený v hlavě, a už se mi splnilo….. to mě vždy tak pobaví, děkuji Alu za tvůj čas!!!

Ikona diskutujiciho Jana 2022-11-17 08:47:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, ale když Matrix nebude chtít, tak se mi mé přání nevyplní, ne?

Ikona diskutujiciho aťa 2022-11-18 11:02:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Plnia sa aj také priania, ktoré bolia. Naozaj poriadne, veď zlomenie ruky bolí a k tomu ešte aj operácia… Objednané bolo mnou v detstve. Ešte ako pred školáčka, som jedno leto skoro zaľúbene hľadela sesternici na ruku. Mala na nej svetlejšiu čiarku a okolo nej malé bodky. A aj ja som takú chcela mať. To, že v zime mala zlomenú ruku a bola v nemocnici, to som neriešila. Spomenula som si, keď som videla vytúženú čiarku a bodky na svojej ruke. V myšlienkach som sa videla o dvadsať rokov mladšia, na zelenej lúke ako hľadím na ruku s čiarkou a bodkami.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-11-18 21:31:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes vyšla taková oddechovka pro děti i dospělý. Tak kdyby někdo chtěl kouknout na fantasy. Nebyl špatnej, trochu mě to připomínalo Malýho prince.
Snivokraj
https://www.csfd.cz/film/988689-snivokraj/recenze/

Ikona diskutujiciho tauri 2022-11-20 14:46:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se za další komment k „filmu“, ale pokud ho někdo zkoukne, pochopí, proč jsem o něm chtěl napsat, že stojí za shlédnutí. Jen nevím, jak to popsat, abych nenapsal spoiler 🙂 Jde o to, že ten kdo ví, o čem se tu stále psalo, tak i tato myšlenka byla dána do seriálu a na zozuzlení si musí diváci počkat na konci série. Jen je dobrý vidět všech 8 dílů. Má s tim co společnýho i film Matrix. Ale víc psát nechci :)) Seriál je v češtině.
Seriál 1899
https://www.csfd.cz/film/997134-1899/prehled/

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek