Jak vyvolat jasnovidný sen

6.9.2019 v Návody 2

Existuje spousta věšteckých metod. Některé jsou aktivní (jako třeba požádat vykládací karty o odpověď), jiné jsou pasivní (jako věštecké sny). Svět snů je na jednu stranu celkem jednoduchý a přímý, ale zároveň vyžaduje pokročilého věštce, aby se s ním dokázal správně vypořádat.
Tento návod bude ideální a nejlépe použitelný pro ty, kteří umí rychle usnout, umí se dobře soustředit a umí si zapamatovat své sny. Pokud patříte mezi snílky, kteří si nikdy svůj sen nepamatují a neumí ho převyprávět, budete si muset osvojit jinou věšteckou metodu, nezahrnující spaní.Pokaždé když usneme, prožijeme celou řadu snů. Některé jsou jen rozptýlenými obrazy toho, co jsme viděli, cítili, nebo slyšeli předchozí den. Potom máme sny, které odhalují pravdu o některých našich tužbách, o našem strachu. A některé sny co máme jsou tak moc divné, že když se ráno probudíme, neustále přemýšlíme o jejich významu… ,,Co ty bylo a co se mi tím moje podvědomí snažilo říct?“

Všichni jsme už někdy ve správné době zažili prorocké sny, které odhalily skutečnou událost. Když nastane správný čas, chápeme, že to co jsme viděli v našich snech, vlastně předpovídalo realitu, které nyní čelíme.

Technika na vyvolání věšteckého snu kterou dnes popíšu, patří mezi základní. Existuje více způsobů, jak docílit té samé věci, ale o tom si řekneme zase někdy příště. Mají ale jednu věc společnou, těsně před spaním se musíte v mysli intenzivně zaměřit na danou otázku, plně na ni zaměřit svoji mysl. Tak, abyste na ní při vstupu do světa snů rezonovali a to pak vyvolá obrazy, které potřebujete vidět. Obrazy, které souvisí s tím, co hledáte.

Vždy si zapište, co jste ve snu viděli na kus papíru, nebo nejlépe do knihy. Pokud máte nadání na sny, dobře si je pamatujete, máte lucidní sny atd., je velmi vhodné založit si za tímto účelem speciální deník a mít ho poblíž postele. Abyste mohli zapisovat vše důležité co jste viděli, kdy jste to viděli a mohli se k tomu i po letech vracet.

Technika, jak vyvolat prorocké sny:

Můžete svoji ložnici předem energeticky očistit. Například vykouřením vonnou pryskyřicí a poté ložnici pořádně vyvětrejte, aby byl vzduch čerstvý a spalo se vám dobře.

Předtím, než budete spát lehněte si na postel a proveďte relaxační cvičení. Dýchejte zhluboka, uvolněte všechny svaly v těle a uklidněte svoji mysl. Po prožitém dnu plném práce, starostí a stresu, může být jako rozvířená vodní hladina, která se potřebuje uklidnit. Pokud nebudete mít čistou a klidnou mysl, nebudete se moct soustředit a návod se vám nepovede. Proto věnujte uvolnění a uklidnění dost času a nespěchejte.
Pokud vás ten den někdo fakt hodně dožral a uklidnit se nemůžete, nechte věštecký sen až na zítra. Podobné rituály jsou výborné, když je člověk zahnaný do kouta a potřebuje vedení, ale aby to fungovalo, musíte se první naučit ovládat sami sebe. Jinak odpovědi nepřijdou, nebo nebudete schopní je v návalu emocí a subjektivní zaujatosti správně přečíst.

Mějte zavřené oči a delší dobu jen dýchejte. Vaše mysl je klidná, nikde nepobíhá a nic akutně neřeší.

Řekněte třikrát za sebou (klidně vlastními slovy, ale nepoužívejte ve větách zápory):

,,Teď jdu spát a uvidím velmi jasný prorocký sen. Až se probudím, vzpomenu si na ten sen, a budu vědět… (teď řekněte, na co se ptáte)“

Jděte hned spát. Až řeknete tu větu, už neotvírejte oči a nemyslete na nic jiného. Pokud máte dar rychle usínat, bude to pro vás jednoduché.

Ráno hned po probuzení NESMÍTE OTEVŘÍT OČI. Zůstaňte ležet se zavřenýma očima, ani se nepřevalujte. A vraťte se v mysli do snů, které se vám zdály. Pořádně si vteřinu po vteřině všechno projděte, nejlépe třikrát a až si budete úplně jistí, že jste na nic nezapomněli a přesně víte co se vám zdálo, teprve potom otevřete oči. Pokud toho bylo hodně, zapište si všechno podrobně do deníku.

Hotovo! 🙂

Pokud byste oči otevřeli hned po probuzení, bez toho že byste si první pořádně prošli svůj sen, je vyšší riziko, že ho zapomenete, protože mozek v tu chvíli přepíná do denního režimu.

Vaše otázka, kterou pokládáte, by měla být vždy jednoduchá, formulovaná jednou větou a bez záporů. Doporučuji vám, abyste tuto technikou cvičili a poprvé se vůbec na nic nezeptali. Jen požádejte konstruktivní duchy Vesmíru o prorocký sen ….. naprosto jakýkoliv sen. Prošlapete si tím dopředu cestičku a nacvičíte si to.

Nezapomeňte pokaždé konstruktivním duchům vesmíru poděkovat, buďte jim za jejich vedení a pomoc vděční.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-09-06 02:29:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je velice užitečné. Děkuji ti! 👼❤

Ikona diskutujiciho kiana 2019-09-07 13:03:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, opravdu užitečný návod! Když po probuzení neotevřu oči, tak si ještě vzpomínám/mám před očima to, co se mi zdálo (i když by mi jinak připadalo, že jsem žádné sny v noci neměla). Děkuji

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek