Jak získat vedení od svého srdce

22.12.2021 v Návody 2

Existuje vyšší vůdčí síla, která nám pomáhá najít cestu. Patří sem ochranné bytosti, Vesmír, intuice i naše srdce.
Vaše srdce je inteligentní síla, která je spojena s vaší duší a intuicí. Často si srdce spojujeme s emocemi, ale srdce je mnohem mocnější.
Emoce mohou být někdy zavádějící, mohou být vyvolány našimi myšlenkami a tím, jak se rozhodneme věci vnímat. To může způsobit, že emoce zatemní náš úsudek, pokud jsou založeny na chaosu a destruktivním vnímání.Všichni jsme se někdy nechali strhnout emocemi a později jsme třeba litovali činů, které jsme udělali, nebo slov, která jsme řekli. I když emoce samy o sobě mohou napovědět, jakým směrem bychom se měli vydat, často jsou pouze prvním krokem k odhalení toho, co se nám naše srdce skutečně snaží říci.
Být v souladu se svým srdcem, znamená jít hlouběji do svých emocí a skutečně pochopit, proč se nějak cítíme a odkud tento pocit pochází.

Když se naladíte na své srdce, oprostíte se od starých emocí a chaotické mysli, jeho odpovědi jsou často jemné, moudré a zakořeněné v lásce.
Schopnost přejít z mysli do srdce je skvělý způsob, jak přijímat vedení, když si nejste jisti, co dělat, nebo kam se obrátit.

Zde je návod, jak přijímat vedení od svého srdce. Nejlépe se to dělá, když nejste v emotivním stavu. Počkejte, až vaše rozvířené emoce opadnou, abyste dosáhli lepších výsledků. Potřebujete u toho být v klidu:

Najděte si klidné místo, kde vás nikdo nebude rušit. Zavřete oči a 3-4krát se zhluboka nadechněte. Položte si ruku na srdce a přesuňte do něj své vědomí. Snažte se vnímat, jak vaše srdce bije.

Jakmile ucítíte své srdce, chvíli se s touto energií slaďujte. Dovolte, aby vás tato jemná energie oobjala, a soustřeďte se na její posilování. Můžete si představit, jak kolem vašeho srdce sílí růžové, nebo zelené světlo a šíří se do prostoru.

Jakmile se energie vašeho srdce rozšíří, můžete si všimnout různých pocitů jasnosti, nebo můžete dokonce obdržet vědění, či vedení. Odevzdejte se tomuto pocitu.

Jakmile budete připraveni, otevřete oči. Při přijímání vedení ze srdce je odpovědí obvykle pocit, nebo intuitivní nápověda, takže není třeba klást srdci otázku. Jakmile se usadíte v energii svého srdce, je pravděpodobné, že odpověď k vám přijde přirozeně sama.

Toto cvičení můžete opakovat, kdykoli pocítíte potřebu.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Kamil 2021-12-22 11:16:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mělo by ale taky být řečeno, jak radikálně podivné cíle a cesty k nim můžeme získat, když toto uděláme. Cíle této části nás se často velmi radikálně liší od toho, co za své cíle chápeme vědomě. Narazíme na zcela jiný hodnotový systém a můžeme být vedeni bez ohledu na naše pocity nebo bolest někam, kam bychom vědomě nikdy dobrovolně nevykročili.
Kdo si to nedokáže představit nebo připustit, neměl by taková cvičení zkoušet.

Ikona diskutujiciho Theofil 2021-12-23 19:10:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Zbytecny strach…srdce vzdy vede tou nejlepsi cestou…bohuzel to malokdo umi „pouzivat“

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek