Jak zlepšit energii v domě

19.9.2020 v Energie 2

Stejně jako my, i náš domov potřebuje pravidelnou údržbu, aby se v něm držely konstruktivní energie. Zde jsou jednoduché způsoby, jak váš dům udržovat příjemný a svěží.1. Udržovat doma čistotu. Běžný úklid můžeme doplnit aerosolovou očistou vzduchu. Nalijeme do lahvičky s rozprašovačem vodu a přidáme do ní pár kapek vhodného éterického oleje. Kterého? Záleží na tom, co si přejete a co vám voní. Může to být například levandule, pomeranč, máta

2. Pravidelně větrejte. Váš domov musí dýchat, musí být svěží a má hezky vonět. Čistotou, nebo vaší oblíbenou vůní.

3. Zbavujte se dárků které se vám nelíbí a nemáte pro ně užitek, nebo věcí které jsou rozbité a nepotřebné. Nebo lidí, kteří jsou vám nepříjemní. Důvodem může být i jen čistě intuitivní pocit nesympatie.

4. Nehromadit v domě nadbytečné lapače prachu, které nemají praktický užitek. Jsou to nejrůznější sošky, ozdobičky, suvenýry a další věci. Navršené haraburdí bez ladu a skladu všude možně po domě, často bez špetky vkusu, organizace, či jakéhokoli užitku, blokuje energii v domě a tyto oku nelahodivé výjevy budou duševně a energeticky ubíjet a vyčerpávat i vás. Naučte se věcí zbavovat.

5. Udržovat dobré vztahy uvnitř rodiny, případně pokud žijeme sami, dbát na vlastní rozvoj a své myšlenky. Můžete dodržovat všechna doporučení, jak udržovat domácnost konstruktivní a čistou, ale pokud se v rodině pořád hádáte, urážíte se a pociťujete zlost (i když třeba jen v myšlenkách), energii v domě se vám nikdy nepodaří zlepšit.

5+1. Pověste si na zeď fotografie lidí, které máte moc rádi, nebo obrázky, které se vás vyvolávají šťastné a harmonické pocity. Nedávejte do prostoru nic, co zobrazuje smrt, boj, strach a temnotu.

7. Když vyklidíte nepotřebné haraburdí, vystavte na uvolněné místo své trofeje a věci, které představují váš kariérní a životní úspěch. Mohou to být různé poháry, diplomy, uznání, nebo jiné výsledky vaší kreativní činnosti. Budou vás motivovat k dalšímu růstu, pohybu vpřed, k novým úspěchům. Když se na ně podíváte, ucítíte hrdost a dodá vám to energii.

8. Zvuky vylepšující energii domova:
harmonický rozhovor lidí
různé zvuky přírody nebo poklidná hudba
klasická hudba
větrné zvonkohry

Také modlitba má vysokou energetickou frekvenci. Zvykněte si pravidelně děkovat svým strážným andělům, nebo konstruktivní síle Vesmíru za to, co už máte a za to, že vás chrání. Energie upřímné vděčnosti je velmi silná a pozvedne vaši energii, tím i energii v domě, ve kterém se zdržujete.

9. Pokojové rostliny mají být v každém domě. Jejich listy pohlcují destruktivní energii a zároveň očišťují vzduch. Než si nějakou rostlinu pořídíte, předem si zjistěte, jestli se hodí k vám domů, nebo není na údržbu příliš náročná, aby vám dělala radost.

10. Útulná atmosféra je důležitá. Těžko se budete cítit pohodlně na studené kožené sedačce. Snažte se zařídit si bydlení s pomocí měkkých, na dotek příjemných materiálů a teplých, či pastelových barev.

11. Aromalampy. Existuje velký výběr aromatických olejů zlepšujících energii domova.

12. Vonné svíčky mají tentýž efekt jako aromatické oleje v aromalampách. Oheň svíček příznivě ovlivňuje energii v prostoru, protože svíčky neutralizují (spalují) destruktivní energii. Navíc svíčky vypadají útulně a stylově. Velké svíce domovu dodají eleganci, zatímco množství čajových svíček v menších kalíšcích byt zútulní. Stylové svícny také mohou zpříjemnit váš domov.

Energie bydliště zcela a naprosto závisí na lidech, kteří v něm žijí, protože plně odráží jejich duševní rozpoložení a styl života. Tou nejlepší odpovědí na otázku ,,jak zlepšit energii svého domova“ tedy je, že je potřeba být konstruktivním člověkem.

připravila www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Rado 2020-09-21 20:18:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty květiny zlvášť v ložnici, protože tam je ich potřeba nejvíc bych řekl. Alue kdysi jsi psala i o kadění kadidlem, to mohl být i tady účinný způsob jak zlepšit bydlení. Když máš dobré kadilo možná je to lepší než nějaké laciné dymící tyčinky. Hodně záleží z jakého obchodu to je, či to souladí s tvým duchem. Budhista zřejme nepojede na kadidlo do křesťanského obchodu, a nejspíš ani křesťan nekoupí něco z budhistického obchodu, když to výslovňe nepotřebuje. Když přijdu někde poprvé, mají tam sošky budhů a když se zeptám na náboženství, říkají, že jsou křesťané. Nevím, ale stěží to může ladit s jejich duchem, může to působi konflikt, co myslíš?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-21 21:40:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Kadidlem se nekadí, kadidlem se vykuřuje Rado.. 🙂
Kadidlu je jedno kde jsi ho koupil, je to přírodní pryskyřice, myslím si že strom ze kterého tato pryskyřice vzejde se k žádnému náboženství nehlásí, to jsou jenom lidské omezené koncepty a jestli chce křesťan prodávat sošky buddhů, ať dělá jak chce. Na jeho ,,duchovnost“ to vliv nemá, těm soškám je to jedno a když mu to sype, tak dobře pro něj.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek