Jak zvládnout energetický útok

22.2.2022 v Návody 4

Cítili jste se už někdy bez zjevné příčiny špatně, nebo jako by se vám nic nedařilo? Může to znamenat, že jste se stali terčem psychického útoku. V dnešním článku se dozvíte, jak se proti tomu bránit. Nemůžete takovým útokům sice zcela zabránit, ale můžete zabránit tomu, aby ovlivnily váš život. Tyto útoky jsou navíc často i neúmyslné.Co můžete udělat:

Cvičte meditaci s bílým světlem
Jedná se o poměrně oblíbený a známý návod. Během meditace si představíte bílé světlo v bodě čakry solar plexu a nechte ho pomalu expandovat. S každým vaším nádechem se bude rozjasňovat a rozšiřovat. Jakmile se rozšíří za hranice vašeho těla, začnete pozorovat rozdíl. Je to snadný prostředek k odstranění destruktivních vjemů.

Vykuřujte dům šalvějí
Nejlepší je použít bílou šalvěj, protože je snadno dostupná a je k tomuto účelu velmi vhodná. Vonným kouřem se ovaňte a pak pořádně vyvětrejte. Nebo můžete vonným kouřem pořádně zaplnit celý obytný prostor a poté nárazově vyvětrat. Nezapomeňte požádat Konstruktivní sílu vesmíru, aby z vás a vašeho domova odnesla veškeré destruktivní energie i bytosti. Pokud nemáte kadidelnici, uhlíky a nevíte jak na to, poslouží vonné tyčinky i vonné františky, akorát jich podle potřeby zapálíte více naráz, postačí 5-10.

Noste u sebe ochranné krystaly
Když jste venku, noste v kapse nebo kabelce malý přírodní křišťál. Kdybyste se náhle cítili špatně, vezmete ho do ruky a doma vyčistíte (návod na čištění křišťálů je tady, scrollujte dolů). Jakmile se do nošení krystalů dostanete, zjistíte, že je to fakt změna. Výborně poslouží také Energetický krystal, který se nosí na krku a nevyžaduje čištění.

Stanovte si hranice
Pokud zjistíte, že tyto útoky přicházejí chronicky od konkrétní osoby, omezte její přítomnost ve svém životě, nebo pokud můžete, úplně spalte mosty. Pokud vás někdo chronicky sráží na kolena, je nezbytné ho odříznout. Pokud máte možnost, aktivně se proti útokům braňte. Být pasivní a nic nedělat se v těchto situacích nevyplácí. V této situaci by pro vás byl vhodný návod na ochranu své energie přes růži, který najdete tady.

Afirmace
Řekněte si nahlas, že už nedovolíte, aby vás tyto útoky obtěžovaly, nebo ovlivňovaly váš život. Prohlašte, že již nejste a nikdy nebudete oběť cizího zla a zákeřnosti. Tím si stanovíte záměr a dáte jasně najevo, že se nenecháte zlomit. Posílíte tím nejen svou vlastní energetickou ochranu, ale také svoji psychiku. Slovo má větší moc, než si uvědomujeme. Pokud se budete v procesu cítit jako poražený, nebo slabá oběť, znovu použijte silné prohlášení, abyste posílili svůj záměr a dodali si kuráž. Prohlášení pak ideálně spojte s konkrétními činy.

Existuje ještě mnoho dalších způsobů, jak se dá energeticky chránit před útoky, nebo čistit svou energii. Mnoho jich najdete také v knize Anděl strážný. Vybírejte si vždy to, co vám připadá sympatické a pro vás lépe proveditelné. Můžete individuálně na některé metody reagovat lépe, než na jiné.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho vap 2022-02-22 19:35:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak už jsem dostkrát různě psal.Hned v prvním odstavci se píše o představě bílého světla.Vizualizace je zásadní problém, který mi, nevím proč, roky moc nefunguje.Funguje asi tak, moje vizualizace je mdlá jako vyšeptalá obrazovka starého televizoru.Cokoliv si představim, na mžik se nějak objeví a pak zmizí.V duchovních vědách se často praví, že na co se člověk soustředí, to roste.U mě to jde ovšem zcela opačně, na co se soustředim, to zmizí „v černém mračnu“.Meditovat mi vůbec nejde a konentrace mě vyčerpává-chvíli funguje a pak mě přepadne automatická nesoustředěnost nebo usnu a nenadělám nic.Není možné se nikam pravidelným drilem posunout.Evidentně je jasné, že mi někdo provokativně vytváří zákeřné protiprogramy, to abych nic nedokázal.Proplesknout je, hejsky fašounské!.No nic, také jsem měl pár snů, jak jsem se pral s grázlíkama, jednomu jsem pevně držel ruce a do obličeje z deseti centimetrů mi řval nadávky.Co bylo zajímavé? Hlas ve snu zněl normálně.Potom nastala fáze probouzení, hlas se změnil v plechový (podobně jako z EVP nahrávek).Pak se hlas začal trhat a to jsem se už vzbudil.Zajímavé, jak tyhle astrální hlasy jsou jednou vnímány přirozeně a podruhé plechově.Poslech astrálních hlasů by dle mé teorie byl možný i elektronikou s velmi citlivým vstupem a mikrofonem, tedy bez úpravy různých šumů pomocí programů apod.Jenže i nízkošumová elektronika děsně šumí a nevyrovná se to kvalitě lidských uší.Další problém je rušení běžnými zvuky (muselo by se to dělat někde v tichu), zpětnou vazbou (mikrofon by musel být co nejdál, nejlépe v jiné místnosti) a ještě mít omezení výstupní hlasitosti zvuku abychom neohluchli kdyby někomu někde vypadly zuby (to se dá samozřejmě nastavit).

Ikona diskutujiciho Daniel 2022-02-26 06:52:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Doplnim kolegu vap,osobne ty kovove hlasy take slychavam casto. napriklad behem meditace a postupneho prechodu do hlubsich stavu.
jsou to nekdy hotove monology,ale predevsim: zneji fakt „plechove“.. (diky za to prirovnani). dokonce jsem kvuli tomu snizil meditacni praxi,bylo to pak az na zblazneni

pokud k tomuto fenomenu mate nekdo vice informaci,urcite bude cenne

Jinak i s temi oblaky jsem to mel obdobne. Delsi obdobi (roky) jsem nemel jediny sen ktery by se neodehraval ve temnote ci ponurosti (mraky) az jsem si zvyknul jakoze toto je standard. (o to vic me prekvapilo sdileni barevnych a svetlych snu manzelky). pokud jsem se pokousel pri usinani vnimat sve telo,stale se mi drala predstava kdy ho mam napojene na desitky jakoby hadicek (pomalu jak v metrix filmu). vizualizacne neslo pretlacit zadnym svetlem max,ze jsem postupne jednu po druhe ze sebe vytahoval(avsak se vracely).

Musim rict co mi teprve zacalo pomahat tak principy mmj i v dalsich clancich zminovane.

Uvedomeni:
– vse je energie/vibrace.
– zvednutim vlastni vibrace se prirozene zacnu cistit od negativnich vlivu (nizkych vibraci s kterymi jsem rezonoval)

– zvednutim vibrace
1.vlastni prace (mysl: pravidelna meditace..telo: otuzovani ledovou vodou,dechova cviceni ci stretching apod, chozeni do prirody, strava stridme s omezenim/vypustenim omamnych latek (za me jel docela cukr)..srdce: opet klidne prochazky prirodou,umeni(malovani,hudebni nastroj.. ) a postupne stale cetnejsi udrzovani pozornosti na srdcovou cakru (pocitove jakoby udrzovani zapaleneho plaminku)

2.okoli (dulezite,jakymi vjemy jsem obklopen)
– multimedia: zejmena video: vyvaruji se poradum (vcetne youtube a jinych web medii) s nasilnou,sexualni ci jinak vulgarni tematikou
-pc hry/videohry obdobne
nahradim positivni/mekci tvorbou. viz doporuceni napr web alue ci staci do vyhledavace napr „spiritual movies“ apod.

ctu knihy(nemusi nutne duchovni tvorba,fajn beletrie je spousta)

pozn: tady me to az udrelo do oci cim vsim jsem byl schopen se obklopit

– pratele/rodina: uplne prerusim nebo minimalizuju kontakty po kterych se citim vycerpan/negativne naladen.. (muze se jednat o letite pratelske vztahy nebo treba jen trenera na fotbalovem treninku.. clovek se za tu dobu otupi,muze si prestat vycerpani uvedomovat).
vztahy si vybiram,plati kvalita pred kvantitou
(edit: samostatnou kapitolou jsou spolecenske udalosti a mekka vs tvrda forma vyporadani)

– prace: (samostatna kapitola)pokud vysava, menim navyky,hledam vlastni positiv/naplnujici rutiny(zanrova nastenka s citaty,cajovy krouzek,ci jen vymalba/dekorace steny s vlastnimi motivy),menim kolektiv (forma stazi,stinovani kolegu,obmena pracovni naplne s pracovnim zarazenim..) a samozrejme v neposledni rade menim praci(odchod-opet,k forme realizace by se dala napsat samostatna kapitola(jak si hledat novou praci az po odchodu ze stare,dulezitost odstupu mezi zamestnanimi,jak si na vse predem zaridit podminky…).

viz vyse shrnuti delsi etapy.
vzdy muzu zacit postupne v malem u sebe. dobrou pomuckou je na tyden ci treba mesic se vzdalit do ustrani se zamerem si vklidu zminene osahat,nastavit,zauzivat a nasledne s novym pohledem a zkusenosti aplikovat zpet v „beznem zivote“.

mist na ustrani mnoho, pro pracujici muzu doporucit napr work-retreat v Broumovskem klastere..

Dulezite: funguje to, stoji to za to

Ikona diskutujiciho klara 2022-02-23 12:06:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zažila som párkrát slušný útok, raz naozaj poriadny – od skupiny ľudí kŕmiacej určitý egregor, nechcem bližšie konkretizovať, je to pomerne známa skupina. Napísala som veľmi slušný nesúhlasný email s ich vysvetlením jednej konkrétnej situácie a dostali sme sa do krátkej výmeny názorov (dovtedy nebol problém). Keďže vedenie tej skupiny je zrejme zdatné aj v používaní „energetických ochrán“ rôzneho druhu (učenie, ktoré prezentujú, to čiastočne zahrňuje), okamžite som pocítila mimoriadne oslabenie na 4 čakre a mala som čo robiť, aby som ten náhly energetický úbytok dorovnávala a rýchlo urobila nejakú provizornú ochranu. Popravde som s tým nepočítala, pre mňa išlo iba o výmenu názoru na konkrétnu vec. Bolo to ako silný úder do hrudníka. Odvtedy som opatrnejšia.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-23 12:28:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Dopisovat si s destruktivními lidmi, nebo chodit na jejich weby – nevím jakou skupinu máte na mysli, nějací reikisti? – je obrovské riziko a v podstatě napojování kanálu. Pokud si chce člověk udržet svoji energii, takovým je třeba se vyhýbat. Ono stejně nemá smysl psát někomu, kdo dělá zlo, že dělá zlo. Protože právě z toho důvodu není schopen vidět pravdu, je v zajetí svého ega a jakékoli setkání s pravdou v něm vzbudí pouze agresivitu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek