Jaká je vaše skutečná vibrace? Otestujte se

5.12.2022 v Energie 8

Všechno kolem nás vyzařuje určitou energii, která buď kmitá konstruktivně (vysoké energie), nebo destruktivně (nízké energie). Máte nyní vysoké, nebo nízké energie? Energii obsahují také naše myšlenky, pocity a rozhodnutí. Tyto vibrace vzájemně rezonují, a buď budou v synergii působit konstruktivně, což je spojeno s vyšší úrovní vibrací, nebo destruktivně, což je spojeno s nižší úrovní vibrací.Pochopením a přijetím systému, jak energie ve vesmíru funguje, ho pak můžeme využít tak, aby pracoval v náš prospěch. Snažíte se například v životě dosáhnout určitého cíle, ale stále se vám nedaří? Správná práce s energií a vibracemi vám může poskytnout potřebný impuls. Jak ale vyhodnotit, jak je na tom vaše aktuální vibrační frekvence? Zde jsou základní faktory, podle kterých se můžete orientovat:

Váš emoční stav
Je přímým odrazem vašich vibrací v daném okamžiku. Vyšší vibrace vyvolávají pocity jako štěstí, láska, přátelství, vděčnost a radost. Pokud však právě prožíváte období nízkých vibrací, je pravděpodobnější, že budete zažívat frustraci, hněv, smutek nebo deprese.

Pokud se většinu dne cítíte dobře, budou vaše energie konstruktivní. Pokud se většinu dne cítíte mizerně, vaše energie budou slabé. Pokud čelíte těžké životní výzvě, vytvořte si cíleně příležitost kdy se budete moci odreagovat, zasmát, nebo z něčeho potěšit. Mohou to být vtipné obrázky, pohádky, můžete se nadchnout pro nový koníček, pořídit si zvířátko. I malá radost má v období temna velký smysl, nenechte se udupat. Všechno zlé nakonec jednou pomine a mezitím je potřeba si udržet jiskru naděje.

Míra vaší kreativity
Skutečná tvořivost vyžaduje, aby byl člověk v kontaktu se svým nitrem a vyjadřoval své nejhlubší pocity a touhy v nějaké formě tvůrčího projevu, jako je malování, hudba nebo psaní. Pokud zjistíte, že jste vysoce kreativní a pravidelně vyhledáváte příležitosti k tvůrčímu vyjádření, je to znamení, že máte vysokou vibrační energii.
Pokud je však vaše energie nízká, budete pravděpodobně prožívat tvůrčí blok.

Zkontrolujte své okolí
Vaše frekvence má schopnost ovlivňovat nejen vás a váš život, ale také vaše okolí. Udělejte si chvilku a rozhlédněte se kolem sebe. Jste na konstruktivním harmonickém místě, třeba v uklizené voňavé pracovně s kvetoucími pokojovými rostlinami, nebo je vaše prostředí nepříjemné a depresivní? Svět kolem vás přímo souvisí s tím, co se děje i ve vašem nitru.

Vnímejte své tělo
Nepodceňujte zprávu, kterou se vám snaží poslat vaše tělo. Trápí vás nevysvětlitelné bolesti, migrény, ztuhlost nebo nevolnosti? Zjistili jste, že onemocníte snadněji než vaše okolí a chytnete nemoc, jen když se podíváte na nemocného? Hojí se vám rány a škrábance déle? To vše jsou varovné signály, že máte nízkou energii.

Sledujte opakující se čísla
Když žijete ve stavu vysokých vibrací, je pravděpodobnější, že budete dostávat zprávy z vesmíru. Ty často přicházejí v podobě opakujících se čísel. Věnujte pozornost adresám, telefonním číslům, poznávacím značkám a všem dalším místům, kde můžete vidět čísla. Mohou se objevovat jako opakující se čísla. Například 555, 444, 1111, nebo jako rostoucí řada, například 1234.
Klesající řada jako 4321 je znamením, že vaše vibrace jsou nízké.

Váš životní úspěch
Vaše energie má přímý vliv na vaši schopnost uspět ve všem, co v životě děláte. Buduje vás a žene kupředu. Pokud se vám daří ve všem na co sáhnete, znamená to, že máte vysokou energii.
Pokud však máte nízkou energii, budete mít opačné zkušenosti. Vaše energie vás bude brzdit, strhávat ke dnu a bránit vám v dosáhnutí jakýchkoli významných úspěchů. Budete se cítit jako pes, co pořád běhá za svým ocasem a nikdy ho nechytí.

poslechnout si článek v namluvené verzi ZDE

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-12-05 09:20:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se říci základní věc, učivo pro základku. Ale většina lidí to vůbec nezná a když zná tak se tím stejně neřídí. Podle toho taky vypadá naše společnost.

Ikona diskutujiciho Pavel 2022-12-05 10:50:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za nádherný článek. Například u mne když se cítím dobře tak auto, které řídím jede potichu a lehce. A mám zelenou vlnu. Těch prožitků mám spousty. Také opačné.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-12-05 12:54:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte keď som v noci býval v izbe kde bola digitálna meteostanica tak som na nej často vídal opakujúce sa čísla, hlavne 3:33 alebo 2:22. Toto sa dialo takmer každú noc asi aj viac ako 10 rokov takže ma to docela štvalo a liezlo na nervy až desilo. Momentálne digitálne hodiny nemám (len na mobile) tak neviem či by sa to dialo naďalej. Sledovať aj postupkové čísla ako 12:34 ma ani nenapadlo a vidieť na hodinách číslo 43:21 to už by bol riadny úlet z matrixu. Tak neviem či je zlé vidieť aj číslo 4:32 ale asi áno.

Ikona diskutujiciho Will 2022-12-05 15:14:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji, článek je moc pěkný. 🙂

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-12-05 15:15:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporučuji přejmenovat web. Aluška.org: vaše denní dávka konstruktivní energie.

Ikona diskutujiciho Derek 2022-12-05 15:17:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenom jsem chtěl napsat. Dojely mi knihy z alue.cz a moc za ně děkuju. Už jsem se začetl a jsem nadšený. Asi přikoupím. Podle mě to budou výborný vánoční dárky. Jo a k článku. I když tyto věci znám tak pro mě byly nové ty řady. To jsem ze symboliky nevěděl a přitom články toho typu čtu hodně poctivě. Takže znova díky!

Ikona diskutujiciho Jojo 2022-12-05 22:32:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak s opakujícíma číslama to mám už léta… zároveň jsem si všimla, že když jsem byla nazlobená, či jinak frustrovaná, tak ani ťuk. Čísla se neukázala 🙂 a hned jak jsem se vyladila a byla šťastná, zpívala si, žila i myslela „konstruktivně“ hned se ukázala. Vím, že jsem opět v pohodě a je vše v pořádku, duchovně rostu. Dost často když ty čísla 13:13 například dnes vidím, tak se musím smát jak je ten vesmír krásně hravý, a to se mi moc líbí 🙂 …díky za článek!!!

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-11 02:20:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle toho mám vibrace podivně smixované v něčem vysoké, ale ve spoustě věcí nízké.Ale jak jsem x-krát psal, na snižování mých vibrací má vliv nějaký organizovaný zločin v oblasti černé magie s cílem poškozovat společenské postavení a zároveň nenalézt pomoc (bezpráví).Je to mafie zasr…Ano spiknutí, ovšem nevím, do jaké míry racionální a do jaké míry na myšlenkové úrovni.V prvním případě by to mohla řešit policie, v druhém jedině bůh.Podobné problémy řeší nějaký „Lovec Okamžiků“ fotograf z Ostravy, viz: https://www.lovecokamziku.cz/ https://www.lovecokamziku.cz/cq-seek-you/ Také se všude potýká s nepochopenim lidí a dokonce úřadů.Stránky má udělané zvláštně, ale je to dost zajímavé čtení.Já ale narozdíl od něj hlasy neslyšim.Na mě v poslední době v prostorách bytu občas pouští zvukový efekt letícího letadla, něco někde změnili.V roce 2013 to byly neustále startující motorky v noci, to jsem vždycky vykoukl z okna a venku ticho.Pak jsem zalezl do postele a opět „bžum, bžum……“Evidentně směrované zvuky na konkrétní místo.Lidi by proti těmto šmejdům měli nějak povstat.Leta o duchovní snažení jsem se divil, proč mi spousta duchovních oblastí nefunguje.Tehdy jsem nevěděl, dnes už vím.Cizorodé energie udělají divy, že spousta ezo lidí o tom nemá ani ponětí.Někde jsem četl, že tyto mafie do toho skutečně mohou zapojovat sousedy tak, že jim třeba i vyhrožují, když odmítnou spolupracovat.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek