Jaké to je, být informátorem o technologii MedBeds: Skye Prince a její boj s podvodníky a hlupáky

6.2.2022 v Léčba 13

 

Aktualizace leden 2024: Důležité upozornění pro čtenáře, Skye Prince aktuálně páchá podvody na nemocných lidech, kterým účtuje nehorázné poplatky za léčbu na MedBed, kterou nikdy neobdrží, ani nedostanou zpět své peníze. Jakékoli informace uvedené v tomto archivním článku proto berte s velikou rezervou, protože nepocházejí z důvěryhodného zdroje. Jedná se o podvodnici a pokud vám vystavila nějaký účet, rozhodně ho neplaťte!

Konečně se dostávám k odvrácené tváři toho, co Skye Prince dělá. Protože mě téma Medbeds samozřejmě hodně zajímá, stejně jako asi každého z vás, přidala jsem se do její Telegramové skupiny a sleduji její Youtube. To, co se okolo Skye děje, jak ji napadají lidé, znám z první ruky. V podstatě se to dalo čekat, že bude podobným problémům čelit. Sledovat tohle drama je docela zajímavá sonda do mentality lidí. Jaká je mentalita u nás, to vím velice dobře, ale jestli má někdo pocit, že je na druhé straně plotu tráva zelenější, tak vám dneska asi vezmu naděje. Venku jsou taky blbí a zlí lidi, je jich tam hodně.Skupina na Telegramu má v době, kdy článek chystám, více než 13 tisíc členů. Rozhodně to tedy není malé hnutí, o kterém by nikdo nevěděl. Lidé mají veliký zájem. Ale myslíte, že se v dané skupině něco dozvíte? V podstatě kvůli obrovskému množství členů, kteří tam spamují dotazy, které již byly zodpovězeny v dokumentu o MedBeds a ve videích Skye Prince, jakákoli možnost sdělit krátce aktuality zanikne, protože je pod tím okamžitě pohřbena. Nedá se to stíhat číst a vlastně se divím správcům skupiny, že to zvládají. V podstatě je to jeden velký chaos a pořád dokola čtete jenom otázky: ,,Kdy to už konečně bude, přidejte mě na VIP seznam, jestli to může vyléčit tuhle specifickou nemoc a Ty jsi říkala tady tohle a ten termín ti nevyšel.“
Leze to na nervy a to jsem přitom pouze divák… Skye nedávno oznámila, že se snaží udělat si webové stránky. Je to podle mě dobrý nápad, protože v chaosu téhle skupiny se prakticky nedá nic sdělit. Za den tam naskáká tisíc zpráv a všechny jsou stejné. Takže pro novinky si chodím na její youtube, snad bude nový web přehledný.

Skye vydala v listopadu video, kde žádá diváky, aby předtím, než začnou skupinu zatěžovat již zodpovězenými dotazy, věnovali pozornost dokumentům a videím, která už uvolnila. Protože 999% dotazů tam již bylo vysvětleno a v tuto chvíli se prakticky jen čeká na novinky ohledně vývoje situace. „Nemá smysl otevírat témata, která již byla zodpovězena,“ vzkazuje Skye Prince divákům. „Vím, že jste někteří zoufalí, nebo hodně nemocní, ale opakovaným dotazováním situaci neurychlíte, věnujte prosím pozornost již uvolněným materiálům, to na co se ptáte už je tam dávno řečeno.“

Mnoho lidí spoléhá na to, že MedBeds budou uvolněny ke konkrétnímu datu nárazově, že si tam lehnou a celý jejich život bude už navždy dokonalý, jenomže to není pravda. Jak upozorňuje v dalším videu, je nejdříve potřeba na sobě zapracovat a dát se dopořádku mentálně, duševně:
„MedBeds léčí tělo. Mohou potlačit traumatické zkušenosti, ale hlavní práce je na pacientovi, aby se propracoval ke konstruktivnímu nastavení mysli. Aby dělal vědomá rozhodnutí a převzal odpovědnost za svůj život. Pokud někdo bere drogy a žije nezdravě v depresích a myslí si že si lehne na MedBed a všechno bude najednou vyřešeno, pak žije v iluzi.
Takže zatímco čekáte na MedBeds, váš úkol je na sobě pracovat dopředu. Taky vás můžou na prvním sezení otočit ve dveřích a říct vám, ať se vrátíte za pár měsíců. Protože jste si nedali dopořádku svoje problémy, máte zlozvyky, nežijete zdravě. Pracujte teď, nečekejte na technologii, musíte být aktivní. Bylo by to zneužití systému a nezodpovědnost, myslet si že prostě skočíte na postel a máte vyřešeno bez práce. Na nic vnějšího se nespoléhejte, na nic nečekejte a nepotřebujete nikoho na to, abyste na sobě začali pracovat.“

Matrix nikdy nespí
V prosinci 2021 Skye vydává video, kde je viditelně zklamaná. Vysvětluje, že někdo zneužil její identitu, používá její jméno, fotku, data a nabízí lidem kurzy za 500 dolarů na 10 týdnů, na kterých je prý naučí zacházet s MedBed. Založili si email, který je hodně podobný tomu jejímu a tváří se, že jsou Skye. Mnoho lidí si na tuto podvodnou praktiku stěžuje, někteří naivně za tento kurz zaplatili a jsou naštvaní, že nic nedostali zpátky.
Skye upozorňuje: „Nejsem to já. Neprodávám žádné kurzy. Vše co dělám je bezplatné a dobrovolné. Až to bude spuštěno, můj úkol bude pracovat s pacienty a učit lidi jak s přicházejícími klienty komunikovat a zacházet, ale nebudu pracovat s danou technologií přímo, to nebude náplň mé práce. Nevěřte tomu a nikomu neposílejte peníze za MedBed kurzy, nejsem to já. Byla jsem obviněna z podvodu, ale nikoho nepodvádím.“

O týden později se situace zřejmě zhoršila a Skye je viditelně naštvaná. V dalším videu vysvětluje: „Mockrát jsem lidem říkala, že někdo používá mé jméno, podvádí lidi přes mail a tahá z nich peníze. Nejsem to já. Mám toho dost, že mi lidé nadávají a útočí na mě. Nemám zapotřebí, aby se se mnou zacházelo jako s kusem h***a. Mám plné zuby vašich destrukčních keců a diskreditujících prohlášení. Běžte s tím někam. Můj úkol je zprovoznit MedBed centrum a nejsem zvědavá na vaše ponižování a útoky. Souhlasila jsem s tím, že pomůžu lidem. Nesouhlasila jsem s tím, aby se do mě strefoval jakýkoli debilní Pepík z libovolného koutu světa.
A ti z vás, kteří nic nechápete, všechno překrucujete a upravujete si to do svých nízkovibračních mentálních stavů, vy běžte taky někam. Já jsem tady na pomoc lidem, ale jestli chcete zůstávat v nízkých stavech mysli a chovat se jako prasata, tak si najděte někoho jiného, já na vás kašlu. Mám toho dost.
A vy ,,pravdaři“? Máte se spojovat, společně pracovat a pomáhat lidstvu se posunout! A co děláte místo toho? Akorát krmíte svoje ego tím, že ponižujete druhé lidi!
Chcete fakt pomoct? Tak se spojte a pomáhejte! Místo toho se předháníte v tom, kdo má víc sledujících, kdo má lepší zdroje dat, kdo má rychlejší intel. Vytáhněte si své zabedněné hlavy ze zadků! Proboha, vždyť vy nejste nic jiného, než nízkovibrační strupi! Jste přesně to, čeho se snažíme na téhle planetě zbavit!
Máte spolupracovat a ne pořád držkovat a bojovat mezi sebou! Vaše chování je otřesné. Nedivím se, že jsme se zasekli ve 3D. Neuvěřitelné.“

Tím video končí. Skye tak vlastně dokonale vystihla povahu dnešních lidí, i ezolidí. Těch, kteří se tváří duchovně, ale přitom ztrácí čas tím, že pomlouvají jiné lidi, snaží se je zlikvidovat, zdiskreditovat a navzájem si závidí odběratele, jako malé děti na písečku. Poslání pomoct lidem a přinést jim data, se pak ztrácí v jejich prohnilých nevyrovnaných ošklivých povahách. Jde vidět, že to za plotem vůbec není zelenější, než u nás.
A než někdo napíše, že Skye je nervově nevyrovnaná, uvědomte si, že bez nároku na honorář vyšla s kůží na trh a za odměnu dostala bandu nějakých podvodníků, kteří jejím jménem okrádají zoufalé nemocné lidi co se chtějí léčit a vina jde na ni. Ustáli byste to? Zvládali byste to v klidu? Chcete pomáhat lidem a místo toho obíháte policii aby dopadla internetové vši, to je realita tohoto světa.
Moment, kdy nadějný pachatel dobra zjistí, že místo aktivního zapojení se do projektu s názvem ,,lepší svět“ ve skutečnosti bojuje s bandou blbečků, co se ho ještě pokoušejí zlikvidovat, bývá bolestivý a nevyhnutelný. Ale věřím, že to Skye zvládne.

V půlce prosince 2021 vydala další video. Skye ve videu říká: ,,Takže ti podvodníci infiltrovali úplně všechny moje profily. I můj mail. Takže jsem si všechno musela změnit a podala jsem několik trestních oznámení. Teď mi nejde poslat e-mail, zrušila jsem si ho. Pokud vám někdo napíše mail a bude tvrdit že jsem to já, tak to nejsem já. Já už e-mail nemám. Omlouvám se vám, narušilo to naši spolupráci, ale bylo to nezbytné. Teď je to v rukách policie. Všem, kteří přišli o peníze přeju, aby je dostali zpátky. Na nějakou dobu se teď odmlčím a nebudu nikomu na nic odpovídat. Zrušila jsem plánovaná vysílání a na nějakou dobu opouštím internet. Pokud vás někdo teď mým jménem kontaktuje, nejsem to já. Už jsem to říkala mockrát, varovala jsem vás, ale i tak se našla spousta lidí, co neposlouchali a i tak poslali podvodníkům peníze. Až budou další zprávy o pachatelích, podám o tom hlášení přes video, ne písemně. Mějte se hezky. Ozvu se příští rok.“

A v lednu 2022 hitparáda pokračuje dál. Skye říká: ,,Takže mě zase kontaktovalo několik lidí, co platili za ty kurzy a přeposílali mi maily. Kolikrát vám to mám ještě říkat? Přestaňte platit peníze. Nemůžete zatím jít na MedBed. S nikým přes email nekomunikuji. Mám jenom Telegram a Facebook. [email protected] jsou podvodníci. Můj osobní mail byl kompromitován, takže jsem ho zrušila. Jste v kontaktu s profesionálními zloději a ne se mnou. Nechoďte za mnou a neobtěžujte mě s těmito věcmi, už jsem to mockrát řekla, nemám s tím nic společného, neposílejte nikomu peníze. MedBeds zatím nejsou k dispozici.
Už vám to říkám týdny, nechte toho. Jestli mě budete dál šikanovat, tak všechno smažu. Zbavím se telegramu, youtubu, facebooku a nechám vás všechny v temnotě. Nestojí to za to. Prostě neposloucháte. Ve chvíli, kdy za mnou dojdete se šikanou, vás bloknu, nejsem na to zvědavá. Nestojíte mi za to, zbavím se vás. Nenechám se šikanovat a obviňovat z něčeho, před čím jsem vás opakovaně varovala. Přestaňte se chovat jako děcka, dospějte a začnete vnímat, nejsem zvědavá na vaše kidy. Když nevnímáte, je to váš problém, ne můj. S nikým si po mailu nedopisuji a žádný nový mail jsem si nezaložila, nemám ho, dělám to z důvodu ochrany, aby nedocházelo k dalšímu zneužití. Když dáváte profesionálním zlodějům vaše peníze a osobní data, je to váš problém, neházejte hnůj na mou hlavu. Nebudu už s nikým sdílet svoje soukromé údaje ani kontakty, protože vám nevěřím, neznám vás a nechci, aby je zase někdo zneužil.
Vím, že je tady spousta zoufalých lidí a já je chápu, opravdu s nimi soucítím, ale když nemyslíte a nevnímáte, tak se pak nedivte a nechoďte s tím za mnou. Však se těch podvodníků zeptejte, jestli vám dají důkaz, že jsem to skutečně já, jestli si s vámi zavolají přes videohovor. Neudělají to, protože nemůžou!
Chci vám pomoci, ale musíte vnímat a chovat se rozumně. Jsem štědrá a dobrá bytost, co mohu to vám dám. A pokud vám to není dost, tak bohužel.“

Skye Prince zatím odolává. Dál točí videa a je na Telegramu… Snad to vydrží. Reálně si položme otázku, proč čelí tak závažným problémům? – Že by proto, že má pravdu? Že by se jí systém pokoušel zbavit, srazit ji, aby nemohla splnit svůj úkol? Hodně se mi to tak jeví. Normálně se takové věci lidem nedějí, ale čím vzácnější a významnější bytost je a čím větší sílu má změnit systém a porazit hydru, tím horší a brutálnější útoky na ni jdou.
Skye zřejmě ví. Také jste se zarazili, když žádala lidi, aby se probudili z Matrixu? Nebo její realistický náhled na moderní esoteriku a na skutečné duchovno? Množství podrobností a konkrétní plán, který popisuje ohledně zavedení technologie? Proto na ni zřejmě systém poslal tyto šváby. Aby pošpinili její pověst, udělali z ní zlodějku, aby se od ní veřejnost odvrátila. To jsou jejich typické praktiky, ideálně zlikvidovat takového člověka už v zárodku, na začátku, aby nemohl probudit až moc lidí. Dělá se to přes charakterově pokřivené, duševně nevyzrálé, nebo psychicky nemocné jedince. Přes hluboké spáče, kteří pracují jako dokonalí agenti, neštítí se ničeho a nic jim není svaté.

Takže zatímco sedíte pohodlně v křesílkách a koukáte na nové materiálky o MedBeds, za oponou probíhají tyto boje a špinavé manévry na zlikvidování klíčově důležitých lidí. Hydra sice chcípá, ale pořád ještě kope kolem sebe.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Miriam 2022-02-06 10:44:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mi jej ľúto, ja som to zažila iba raz ako reakciu na komentár a mala som čo robiť aby som sa ukľudnila..
Môj problém ohľadne medbeds je iný. Som zdravotníčka a rada by som s medbeds prípadne pri nich pomáhala…ibaže neviem anglicky a tiež sa nechcem stratiť medzi podvodníkmi…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-06 10:58:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud/až se to spustí pro čr, tak by mohla přijít tvoje doba. Přeložit nějaké materály z angličtiny je maličkost. Budu to téma dál sondovat. 😀

Ikona diskutujiciho armag 2022-02-06 15:54:14
Ikona diskutujiciho
sipka

‚Právě mafie v bílých pláštích bude ta, která nikdy nedovolí, aby se podobné zařízení v ČR mohlo používat. Přišli by totiž o své privilegované postavení.

KAždopádně si tím zbytečně lámete hlavu, protože minimálně 20 let tady nic takového nebude.

Ikona diskutujiciho klara 2022-02-06 15:55:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Presne o tomto som hovorila, keď som pred pár dňami napísala, že ľudia ešte mentálne nedorástli do týchto technológií. Ale už rozoberajú, ako sa bude dať omladiť…. Už nestačí vyliečiť. Bez práce, len si ľahnúť…a potom budú môcť zase humpľovať svoje telo, myseľ… Nič sa nenaučia a nikam sa neposunú. Budú zase iba konzumovať.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-06 16:05:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby o tom Skye vyloženě nemluvila, ani by mě nenapadlo, že takhle někdo může přemýšlet. Ale zřejmě si to myslelo hodně lidí. Pro všechny není zdravý životní styl samozřejmost, ale bez něho se to neobejde.

Ikona diskutujiciho mike 2022-02-06 17:13:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znovu sme pri prirodzenom vybere, a pri tom, ze nie kazdy bude pripraveny nechat sa omladit, usmev.

Ikona diskutujiciho Heretik 2022-02-07 00:03:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Originální modely pro 3ds Max (Autodesk) se dají koupit tady https://www.turbosquid.com/Search/Artists/cermaka
Ty první dva jistě poznáte.

Už neblbněte.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-07 10:13:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty sis myslel, že ty náhledové obrázky jsou skutečné fotky? 😀 … samozřejmě, že ne! 😀

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-08 20:52:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na AE jsem narazil na komment:
Herman
a vzhledem k tomu ze v cervnu maji byt v USA odtajneny pro lidi med beds (informaci mam primo od americkych lekaru kteri se ted na ne skoli) tak Bidenovi a celemu deep state se cas krati…. jak pravil Donik v jednom proslovu, nemocnice uz nebudou treba….

Nu tak snad se to konečně rozhýbe..držme se 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-08 21:02:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Tož to je dobrá zpráva 😀

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-08 23:15:08
Ikona diskutujiciho
sipka

No pokud se realizuje, tak rozhodně 🙂

Ikona diskutujiciho Petra N. 2022-02-11 21:51:24
Ikona diskutujiciho
sipka

v červnu 2154

Ikona diskutujiciho Marika 2022-02-09 20:17:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, pro dobrotu na žebrotu. Lidstvo se takhle chová od nepaměti a bude se takhle blbě chovat i nadále. Protože to byl od samého začátku jeden velký nesmysl cpát člověka na tuhle přírodní planetu, akorát tady zabírá místo schopnějším tvorům, kteří sem přirozeně patří. Naštěstí se Vesmírnému výboru nedaří realizovat tady ty jeho růžové iluze a spirituální kýče. Naráží na stále houževnatější odpor Výboru vývojové osy Země tvořeného těmi Pravými domorodci, kteří drží své otěže pevně v rukou.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek