Jaké to je, probudit se z tohoto světa

17.1.2021 v Paranormální jevy 7

Nepovažoval jsem se za dítě s mimořádnými parapsychologickými schopnostmi. Přesto jsem měl několik zážitků hodných vzpomenutí.
Jednou, bylo mi tenkrát asi deset let až dvanáct let, jsem byl nesmírně sklíčen. Nevzpomínám si proč, ale moje deprese byla tak hluboká, že jsem si přál zemřít.
Za chvíli poté, co jsem si lehl a šel spát, jsem se vzbudit s tím, že se vznáším nad svým tělem. Provázel mne někdo, koho jsem pokládal za anděla.Myslel jsem si, že jsem zemřel a překvapilo mne, že jsem při opouštění těla necítil žádnou bolest. Věřil jsem, že smrt je bolestivá, avšak nebyla.
Nakonec jsem se zastavil před velkou, velice silnou neviditelnou bytostí, o níž jsem si myslel, že je bůh. Bytost mi řekla, že je čas odejít a vzápětí jsem pochopil, co to znamená: smrt.

Pak se mne zmocnila touha vrátit se zpšt. Přepadla mne lítost po domově. Cítil jsem vinu, že jsem chtěl umřít. A věděl jsem, že by rodiče má smrt nesmírně zarmoutila. Tak jsem začal naléhat a prosit, abych se mohl vrátit zpátky na Zemi.

,,Proč?“ zazněla otázka. Na chvilku jsem se zamyslel a hledal odpověď.
Pak jsem řekl: ,,Každý tam dole si myslí, že smrt je bolestivá a smutná. Musím se vrátit, abych všem řekl, že smrt není bolestná, že je radostná.“

Po kratším uvažování ,,bůh“ souhlasil a já se vrátil zpět. Vzbudil jsem se překvapen reálností toho, co jsem prožil. Přesvědčil jsem však sám sebe, že to byl jen sen a nic víc.

Další zážitek jsem měl asi ve 14 nebo 15 letech. Se dvěma kamarády jsme si hrávali na zápasníky.
Jednou jsme si povídali o zápasení a přišla řeč na jeden hmat, takzvaný ,,uspávací hmat“. Jím bylo možné vyřadit soupeře tak, že se mu zastavil přísun krve do mozku. Všichni jsme byli nesmírně zvědavi, jaké to může být.
Filip byl z nás tří nejsilnější a další se bál, proto jsem souhlasil, aby Filip tento hmat – takzvané medvědí objetí – vyzkoušel na mně.
Vyšli jsme ven a já zažil nejsilnější medvědí objetí v životě. Nemohl jsem dýchat a brzy jsem upadl do bezvědomí.

Bylo to jako probuzení ze snu. Náš svět byl snem a já se probudil do reality, reálnější a jasnější než ve skutečnosti. Měl jsem nejasnou iluzi života na Zemi. Ta se pomalu ztrácela, ale mně z toho nebylo smutno. Za chvíli jsem se ocitl ve ,,skutečném“ světě, v obrovském městě, které jsem už znal.

Zdálo se, že se mi vrátila paměť – ano – usnul jsem a zdálo se mi o malém místě zvaném Země – a nyní jsem procitl.
,,Byl to hloupý sen“, pomyslel jsem si a brzy jsem zapomněl na všechno o Zemi.
Můj život pokračoval tak jako předtím, než jsem usnul. Bydlel jsem v tom fantastickém městě dlouhá léta – připadalo mi to jako celá staletí.
Žil jsem tam tak dlouho, že jsem ÚPLNĚ zapomněl na Zemi. Stovky let jsem na ni zapomněl. Když se mne někdo na ni zeptal, nedokázal jsem si vzpomenout, protože to bylo už tak dávno.

Jednoho dne jsem šel do obchodu. Najednou jsem nečekaně ztratil orientaci a cítil jsem, že padám.

Vtom jsem otevřel oči a viděl jsem neznámé listí, oblohu a Filipa s dalším chlapcem, jak na mě civí.
Kde jsem byl? Jak jsem se sem dostal? Co se stalo?
Pak jsem si vzpomněl, že jsem před stovkami let usnul a objevil jsem se zde. Tomuto místu říkali ,,Země“ a já jsem byl součástí zvláštního snu. Musel jsem opět usnout.

Moje pozemská paměť se pomalu vracela. Ptal jsem se chlapců, jak dlouho jsem byl v bezvědomí.
Prý několik minut.
Ptali se mne, co se stalo, ale řekl jsem jim, že o tom nechci mluvit.

Ukázka z knihy Astrální projekce, napsal Robert S. Peterson v. r. 1995 / připravila www.aluska.org / kniha se dá koupit Tady, kdyby vás zaujalaKomentáře

Ikona diskutujiciho Emily 2021-01-17 10:34:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna pár dní tomu jsem si řekla, že bych si mohla o tomto tématu načíst více knih a zase se posunout trochu dál. To je mi rychlost jako blesk. 😀 Vypadá to hodně dobře. Díky za tip :))

Ikona diskutujiciho claudie 2021-01-17 13:41:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stává se mi, že jsem do podobného světa duchovna doslova vtažená svými pocity za chodu a potom je pro mě docela těžké přizpůsobit se lidem v přítomnosti a znovu se vrátit jak by někdo řekl nohama na zem. Protože v takovém případě se ocitám mezi dvěma světy, ale já jsem teď na zemi je to moje současná realita. Uvědomuju si že to tak nejde, protože moje okolí tohle vůbec nechápe. Kromě mojí sestry, která s tím umí asi líp pracovat, ale je super že někdo ví co chci říct aniž bych dokončila větu. A tady si můžu číst články a příspěvky a taky se podělit o své dojmy a snad nikdo si neťuká na čelo.

Ikona diskutujiciho myop 2021-01-17 17:00:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obchody ve světě mimo Matrix „Země“ ? A dostanete se tam, když omdlíte do bezvědomí? Jak to tam funguje? Mají tam tvrdý nebo jemnohmotný zlato? Jsou tam akce za jemnohmotné floky a nebo je v nich snad dokonce úplně všechno zadáčo? No. Tak jo. Jsem přesvědčen. Tohle si musím přečíst. Objednáno. 🙂

Ikona diskutujiciho Rickie 2021-01-20 10:21:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež mám spomienky na podobné zážitky. Dlho som žil s pocitom, že mám superschopnosti, postupne ako som rástol som si stále viac uvedomoval, že v tomto svete sa dajú len ťažko využívať a iba v snoch sa dá na ne spoľahnúť, aj keď nie vždy :D. Pocit dočastnosti v tomto svete ma však neopúšťa 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-20 11:31:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Dají se využívat velice dobře v praktickém životě, ale musíš si na to umět přijít a musíš to taky rozvíjet, praxe je všechno. Bez zkušeností neumíš vjemy vyhodnotit a pak nevíš jak s nimi máš zacházet. Talent je jedna věc, ale to je jako mít hudební nadání ale nikdy nezačít hrát, nebo se nedokopat k tomu procvičovat hraní – tak ani s talentem nic pořádného nezahraješ. S mimosmyslovými schopnostmi je to úplně stejné a taky nepoužíváním zakrňují.

Ikona diskutujiciho Henok 2021-01-24 03:22:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten chlapec byl v Duši tam, odkud v Duši přišel na Zem. Každý má svou hvězdu. Jenom potomci Noeho mají svou planetu na Zemi.

Nikdo nesmí nikomu vládnout. Stejně tak porušovat genom jak zvířatům, tak lidem. Vládnout někomu, znamená porušovat přirozené chování vedoucí k přežití. Ti, co se nyní nechali inaugurovat, musí vědět, že porušují Základní Zákony Života. Přísahali na Bibli. Není potřeba armád, planeta se s vládci vypořádá tak, jako se vypořádala s Atlantidou.

Ikona diskutujiciho petule 2021-01-24 07:35:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue. Dík za článok aj za všetky ostatné. Sa neviem dočkať kedy si knihu prečítam.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek