Jakou silou léčil Bruno Gröning a proč je důležité se jeho metodě vyhnout

11.12.2021 v Energie 115

Fenomén Bruno Gröning, který žil v letech 1906-1959, je živý dodnes. I v České republice je stále přes 40 spolků, které tvrdí, že se jeho silou léčí a pravidelně se na tyto seance scházejí. Pokud netušíte, kdo Bruno byl, jednalo se o velmi schopného německého léčitele, který v době svého působení získal veliký věhlas, traduje se o něm, že dokázal vyléčit i lidi na vozíčku.Na aluška.org jsem o něm dávala zatím pouze jeden článek, který si můžete přečíst zde. Je to zpověď bývalého člena, který v kostce své vyprávění uzavírá tím, že jde o léčbu démonickými silami. Článek mezi čtenáři vzbudil velmi protichůdné reakce a dodnes si pod něj členové Brunova kruhu chodívají stěžovat, co jsem si to vlastně dovolila, protože jim skutečně pomohl. Vůbec jim to nemám za zlé a svým způsobem je chápu. V systému, který je tak složitý a rafinovaný, je někdy velmi snadné spadnout do pařátů démonických sil, které se maskují jako dobro a nevšimnout si toho klidně i roky. To je však o důvod víc toto téma rozhrábnout a znovu lidi varovat.

Chtěla jsem se tématu Bruno Gröning věnovat více, ale bylo těžké najít zdroje, ze kterých by se dalo čerpat, protože naleznete zejména životopis, svědectví a obecnou chválu. Jediná kritika, kterou jsem našla, byl ten výše zmíněný článek, co jsem pouze s komentářem převzala.
Tohle byl svého času i obecný problém u reiki, kdy lidé nekriticky přejímali pouze chválu, či popis metody, a najít mezi nimi někoho, kdo to prohlédl, bylo velmi těžké. Ještě těžší bylo některé lidi přesvědčit, aby se nebáli promluvit, protože nikdo nemá chuť se veřejně přiznávat k tomu, že na něco nalítnul. I kdyby to bylo anonymní… Přesto se mi časem podařilo stvořit varovných článků celou řadu, i nasbírat svědectví, takže i pravdu už lze na netu najít.

Popudem k napsání tohoto článku, kterým bych chtěla navázat na ten dřívější, je tříhodinová přednáška z pořadu Duše K, která byla nahrála na youtube 6.1.2020. Mám tento pořad velice ráda a když vidím, že jsem některý díl ještě neslyšela, tak to vždy napravím. Vynechala jsem snad jen jediný díl, kde byla jakási ,,paní z hor“, která se od začátku tak nepříjemně afektovaně řehtala a měla takové hlody, že jsem to po deseti minutách vypla, ale až na tuto jednu výjimku ten pořad považuji za jeden z nejlepších materiálů týkajících se spirituality, životního moudra a rozšiřování obecného přehledu, co se vůbec dá na netu najít. Nulová systémová propaganda, téměř nulová masírka, téměř vždy skvělí hosté.
To zdůrazňuji hned na začátek, protože můj zájem není na nikoho ve zlém ukazovat prstem (kromě Bruna). Můj zájem je ukázat na příkladu, proč to, co jsem o Brunovi dříve napsala, je skutečně pravda a na základě čeho to potvrzují dokonce i současní členové jeho kruhu, aniž by si toho byli oni sami vědomi. Toto není kritika daného pořadu, pořad slouží jako pramen, o který se článek z velké části opírá. Můj záměr je téma dovysvětlit a upřesnit, aby pravda měla šanci znovu vyplout na povrch.

Veřejnost netuší, že Bruno Gröning patřil k jistému etniku, které zde raději nebudu přímo jmenovat. Ti bystřejší pochopí sami. Toto etnikum je velmi schopné v černé magii a má v malíku, ba dokonce i přímo v krvi, praktiky, za pomoci kterých jsou schopni ovládat i velmi silné démony. Jsou to lidé chytří a schopní, ale tyto vlastnosti používají zejména k vlastnímu prospěchu a obohacení na úkor těch, kteří do jejich entika nepatří, pokud k tomu dostanou příležitost. Tuto skutečnost se nikde nedočtete, pravděpodobně to netuší ani přátelé Bruna Gröninga, ale je velice důležitá. S takovými lidmi není dobré se přátelit, ale ani není moudré si je jakkoliv znepřátelit, právě proto, že umí věci, které my obyčejní lidé neumíme a často ani netušíme, že jsou možné a proveditelné. V tom také tkví rafinovanost a zhoubnost těchto praktik. Těžko si dáte pozor na něco, o čem nevíte, že to existuje.

Dále, na internetu se maximálně dozvíme, že Bruno zemřel na přesněji nespecifikovanou rakovinu žaludku. I v tom jsem zapátrala více. Takže konkrétně řečeno to byl neuroblastom. Neuroblastom je maligní nádor, tvořený z buněk nervové tkáně. Takže to vlastně nebylo od žaludku, jak se všude tvrdí.
Jedna velice zajímavá věc na neuroblastomu je, že se většinou vyskytuje u dětí. U dospělých jen raritně. Podle Germánské nové medicíny trpí neuroblastomem dospělí lidé, kteří někoho zabili a tento čin je vnitřně sžírá. To zároveň vysvětluje, proč všichni vrazi nemají neuroblastom, protože je spousta šílenců, kteří zabili lidí i více, ale protože jsou to psychopati a je jim to jedno, nebo se tím dokonce i chlubí, tak se jim neuroblastom neutvořil ani za mnoho let. Podmínkou tvorby je právě vnitřní trýzeň, výčitka, nebo lítost nad svým činem. A nemusí jít o vraždu přímou, může to být i situace, kdy dotyčný vraždu nějak zprostředkoval, objednal.
Těžko říct, jestli bylo neuveřejnění této skutečnosti něčí záměr, aby si to náhodou někdo, kdo se zajímá o GNM, nemohl spojit, nebo se to někomu nehodilo do krámu z jiného důvodu, nicméně je to rozhodně poznatek k velkému zamyšlení.

Na obrázku vidíte neuroblastom, všimněte si, že ten, který má vyfocená osoba na pravém rameni, vychází z lymfatických uzlin. Bruno ho měl na stejném místě.

Bruno řekl, předtím než zemřel, že sice odejít musí jako všichni, ale že ve skutečnosti mrtvý nebude. A kdo ho zavolá a požádá o pomoc, za tím přijde a pomoc mu poskytne. A je to pravda, skutečně Brunova metoda funguje. Vyléčení svědkové jsou i z dnešní doby. Není to tedy něco mrtvého a neaktuálního, o čem by nemělo smysl psát.
Podobně je na tom Osho, který také pracoval s démony, i ten je dodnes aktivní. Přitom fyzicky odešel v roce 1990. Vzpomínám například na zpověď své čtenářky, která mě před časem kontaktovala ohledně pomoci od temných sil, které na ni začaly agresivně útočit poté, co se začala o Osha intenzivně zajímat, následovala jeho učení a pouštěla si denně jeho nahrávky. Stávala se pravidelně každý večer obětí velice ošklivých útoků, při kterých se před ní zjevoval jeho ksicht. Podobných černých mágů by se dalo jmenovat více, jsou i v ČR, jsou stále živí a cílí zejména na ženy, ale z pochopitelných důvodů raději přímo nejmenuji. K vám se to normálně nedostane, ale ke mně, co provozuje poradnu pro takové lidi, ano.
Je to pořád stejný systém. Tito lidé jsou nebezpeční, i když odložili pozemský kabát, protože je už ovládá jiná síla a ta životnost fyzického těla dalece přesahuje.

Co se týče výroků ve zmíněné Duši K:

Zhruba v čase 1 hodina a 20 minut si přisedne sedmdesátiletá paní a dlouze vypráví své zkušenosti s „Heilstrom“, tedy léčivým proudem, jak tomu Bruno údajně říkal.
Tato svědkyně, která trpěla po mnoho let těžkou depresí, se kterou se snažila pracovat všemožnými způsoby jak jen se dalo, se dostala na první posezení s kruhem přátel Bruna Gröninga. Tam došlo k seanci. Svědkyně popisuje, že jak tam seděla, cítila výrazné brnění, ale ruce měla úplně ledově studené. A že se vlastně hned na poprvé nestalo nic zásadního, že až potom… Toto říká v čase 1:32 a dál.

Komu to ještě nedošlo, při práci s energií, zejména při příjmu, se ruce zahřívají. Když člověk energii nemá, nebo ztrácí, tak chládne. Ruce jsou studené, protože je člověk vysávaný. Brnění nebylo od příjmu energie, brnění se studenýma rukama je ukazatel toho, že paní něco vysálo.
Poté říká, že jak ze seance odešla, naopak jí přišel pocit velké lehkosti a tehdy přišlo její vyléčení. – Přesně řečeno, tehdy přišli Brunovi démovi. Však paní už i zaplatila předem.

Tato svědkyně dále vysvětluje, jak to měl Bruno se svým bohem. Bruno hodně mluvil o bohu a údajně nemocné neléčil dotekem, ale přišel a mluvil na ně, vyprávěl o bohu. To se děje v čase 1:51:30 a dál. Bruno údajně říkal, že ,,Bůh je příroda, život, láska, pořádek.“
Na těchto výrocích v zásadě není nic špatného. Nejde o to, že by snad byly nepravdivé. Ale když jsem to slyšela, tak se mi to opět spojilo dohromady.
Protože přesně ty samé věty už jsem slyšela i jinde a ne jednou. Je to paradox, ale z mé zkušenosti, kdykoli jsem se setkala s někým, kdo pracoval s démony a dělal černou magii, používal přesně tyto věty. Nebo hodně a často mluvil o lásce. Zřejmě je to způsob, jak tito neřádi nasazují mimikry, aby působili jako někdo jiný, než jsou ve skutečnosti.
Přece když vám někdo vypráví o krásných věcech, o lásce, o tom že bůh je všude kolem nás, že je to příroda a vesmír, proč byste se před ním měli mít na pozoru? Ale dávejte si pozor i přesto, protože přesně toto jsou jejich metody. Jakoby jim doslova našeptávaly ty samé síly do ucha, co mají svým posluchačům říkat, aby je získali na svou stranu a aby je přesvědčili o tom, že jsou důvěryhodní. Schopnost mluvit o bohu a o lásce, (taky se hodně často ohánějí Ježíšem) není samo o sobě ukazatel toho, že by daný člověk byl dobrý. Jsou to slova, která vás mají přesvědčit o tom, že těm lidem můžete důvěřovat, že poznali hlubší pravdu, jsou osvícení a jsou to pro vás ti správní vůdci. A ty věty se vzorcovitě opakují. Párkrát potkáte tyhle lidi a časem na to začnete mít čuch, ale jsou to bolestně získané zkušenosti. Nejlepší je, nikdy se s nimi nesetkat.

V čase 1:54 začíná velice důležitý výrok. Svědkyně říká, že je Bruno tak úžasný, že je jedno, jestli věříte na boha nebo ne, že vás Bruno nezavrhne a pomoci se vám i tak dostane. A z toho důvodu je jí úplně jedno, SKRZE KOHO LÉČBU DOSTÁVÁ. A že i dostala mail, kde se jí někdo ptal, skrze koho/co přátelé Bruna Gröninga vlastně léčí, co to je za sílu. A že na tuto otázku paní nedokáže odpovědět, protože to zaprvé NEVÍ a zadruhé JE JÍ TO JEDNO.
,,Na co to potřebuju vědět? Když se uzdravím, tak je mi jedno, přes koho… když je výsledek dobrý.“
Je to zajímavé, protože v dřívější části přednášky je řečeno, že Bruno tvrdil, že je to síla od boha a on je pouze její transformátor, že to není on, kdo léčí lidi, ale pouze tu sílu zprostředkovává.

Vědět, co to je za sílu a odkud pochází, je kriticky důležité. Z toho důvodu, že i temné síly skutečně umí uzdravovat. Asi si říkáte, proč by to dělaly, když jsou temné… Jejich záměr je přece jiný!
Když to napíšu trochu přitaženě za vlasy, dejme si příklad. Satan si vás vybere, buď ví, že byste mu mohli být jako poskoci a šiřitelé jeho síly užiteční, nebo by vás chtěl zlikvidovat, ale nemůže to udělat přímo, protože byste to poznali a ubránili byste se mu, nebo byste mu utekli z lopaty. Nejlepší způsob, jak na vás vyzrát, je nějak si vás zavázat. Může k vám přijít v podobě reiki, učení Osha, případně jiného guru Járy, nebo vám pošle do cesty Gröninga a jeho kruh přátel. V čím větším hnoji jste, čím větší bolesti máte a čím je vám hůř, tím jste slabší cíl, protože s vidinou pomoci a úlevy od bolesti a utrpení poběžíte pro pomoc a v podstatě vám bude jedno ke komu, nebo vám bude jedno, jakým způsobem toho docílíte. Hlavně že vám už bude dobře.

Šest padlých andělů (nebo Satan, který pojem je vám srozumitelnější) jsou velice krásné a velice mocné bytosti. V tomto systému plní úlohu záporáků. Nebudeme teď rozvádět, proč to tak je. Nicméně je to také důvod, proč je Lucifer vyobrazován jako krásná bytost, proč se Satan může zjevit v podobě překrásné bytosti, proč má kromě mnoha dalších jmen také název Světlonoš, nebo posel světla. Slovo Lucifer znamená „ranní hvězda, planeta Venuše“, nebo jako přídavné jméno znamená „přinášející světlo“. To znamená Světlonoš.
To je i důvod, proč je lepší si dávat pozor na označení – a v této době je to velice populární, hlavně v zahraničí to hodně fičí – ,,pracovník, nebo posel světla“ („lightworker“, ,,lichtbringer“), protože je to jiné jméno Satana. Spousta lidí to používá v čisté nevědomosti, protože tyhle věci neznají a neumí symboliku, ale mnohdy je to ukazatel, podle kterého poznáte, na čem daná osoba rezonuje… na zlu. A podle toho taky kolikrát padnete na rypák, když se vám připlete do cesty.
Z toho důvodu je svět velice matoucí a mnohdy mají lidé problémy se vyznat už jen v samotné terminologii, a což teprve vyznat se v energii, kterou cítí jen málokdo a ještě méně lidí je schopno ji rozlišit! Namotat se může i zkušený mazák, pokud se to na něj připraví rafinovaně.

Z toho důvodu jsou vyléčení svědci, kteří chválí Bruna Gröninga, v roli užitečných posluhovačů a naháněčů duší, kteří sice skutečně pomoc dostali, ale nedostali ji zdarma. Na rozdíl od konstruktivní síly Vesmíru, pomoc od padlých andělů nikdy není zadarmo. Za tu vždycky zaplatíte. A zaplatíte víc, než jste dostali, protože temné síly potřebují energii z lidí. Nebudou nikoho dotovat. Energie je pro ně hlavní komodita, která pohání jejich monstr projekty. Tak jako platíte za využití energie reiki, zaplatíte také za vyléčení Brunem Gröningem. Důvod, proč je v alternativě tolik černé magie a tolik zla, je právě tento. Jde o sběr energie z lidí, kteří by se jinak vysávat systémem nenechali, taky proto z něho utíkají do alternativy. Ale matrix nikdy nespí a na každého má udičku. Ubránit se, je mnohdy velice těžké.

V přednášce se sice tvrdí, že vyléčení lidé jsou zdraví i za 50 let, ale zaprvé to podle svědectví z prvního článku není pravda, zadruhé to ani sami svědci nemusí vidět, protože dejme tomu, že vám Bruno při seanci spravil záda, ale to, že vám pak umře dítě, rozvedou se rodiče, přijdete o barák a vyhodí vás z práce, to už si s těmito silami nespojíte, protože vás přece ty záda už nebolí (to byl příklad, na nikoho tím přímo nepoukazuji). Takto temné síly pracují s lidmi a takto získávají své poskoky.

Důležité je také říci, že v Německu byli – a dodnes výjimečně ještě jsou – lidé, kteří Bruna prohlédli a už za jeho života říkali a věděli, že jeho metoda není čistá, že smrdí černotou a démony. Jenomže to se k nám do médií už nedostalo, protože příznivcům se to nehodí do krámu. Samozřejmě, že to do článků nenapíšou a do filmu nepřidají. Většina takových lidí má navíc problém s něčím takovým vystoupit, protože mají buď strach, nebo se stydí. Ostatně na tuhle stěnu studu a neochoty zveřejnit svůj životní příběh narážím pořád a to jsme v digitální době, kdy jsou lidé přirozeně sdílnější a mají možnost vystupovat anonymně. Což teprve za doby, kdy žil Bruno (díky tomuto jste mimochodem přišli o spoustu zajímavých článků na různá témata).

Bruno Gröning. Na jeho krku je neuroblastom.

Jestli vám někdy vrtalo hlavou, jak je možné, že věhlasný léčitel umřel na nádor, vypadal jak vypadal a proč se na webu píše, že při pitvě vypadal jakoby vnitřně shořel, i to je dílo démonů. Oni sice svému mágovi dobře slouží, shánějí mu ovce a vybírají pro něj jejich energii, ale opět to nedělají zadarmo. Spoluprací s nimi vždy takový člověk zaplatí svým fyzickým i duševním zdravím. Lidské tělo není na takové zlo stavěno.

V čase 2:50 přichází řeč na Brunův neuroblastom, kdy se divačka ptá, „proč měl ten velkej krk“. Na to Jaroslav Dušek odpovídá, že tato otázka je vysvětlena ve filmu o Brunu Gröningovi, kde Bruno tvrdí, že:
,,Ten krk není žádné vole, ale je to žláza. A tuto žlázu používal k léčení. Dokonce čím víc lidí léčil, tím víc se mu ten krk zvětšoval a občas ho měl až na prsa. A v tu chvíli se cítil velmi dobře. Když se mu krk zmenšoval a neměl na koho působit, tak se cítil špatně…“
„Bruno doslova řekl, že když mu nebude umožněno léčit, tak shoří. Oni mu pak zakázali léčit, on pak skutečně zemřel a měl vnitřně spálené orgány. Lékař tehdy řekl, že nikdy nic takového neviděl. Bylo mu 53 let.“
No ovšemže!! Protože když neměl na koho působit a neměl z koho vytahovat energii, tak mu bylo zle a měl vážné zdravotní problémy, protože démoni potřebují krmit a také jeho organismus potřeboval kompenzaci! Takto to funguje u mágů, kteří v sobě mají démony, kteří pro něj pracují. Není to vůbec lehká pozice. Ve chvíli, kdy mág nezíská dost oveček – rozuměj energie – končí. Protože to sám o sobě nevydrží.

V čase 2:34 nastává také moc zajímavý moment. Divák se ptá, ,,jestli je to uzdravení za nějakou daň. Jestli když se člověk uzdraví, tak na to pak nějak doplatí.“
To je mimochodem velice trefný postřeh, když si uvědomíte, že ten člověk právě absolvoval dvě a půl hodiny masírky o tom, jak je Bruno strašně úžasnej. To se ptá někdo, kdo má výborný postřeh, kdo není snadno ovlivnitelný.
Na to se mu celý sál vysměje a členové kruhu vrtí hlavou, nad tím, jak je otázka hloupá.
Jaroslav se zarazí. Pak se ptá: ,,Tady jsou všichni zmatení z vaší otázky. Vy myslíte… že tam je nějaký handl? Že je to něco za něco? Úpis za úpis? Ale todle není s Ďáblem.“
Opět je zajímavé, že Jaroslavu přišlo do úst zrovna slovo Ďábel. Nikdo tam předtím toto slovo nepoužil. Takto se často projevuje intuice, která napovídá a i když to člověk rozumově nepřijme, stane se, že použije slovo, které vystihuje podstatu věci. Jaroslav to sice ve videu popírá, protože přísedícím svědkům věří, ale přitom slovo „Ďábel“ řekl jako první a jako jediný.
,,Ale todle není jako za to. Jakože dáte tu duši a pak to budete mít. To tak není. Nevyplývá to podle lidí, kteří tu sedí a kteří jsou v tom filmu. Nezdá se, že by tam byla daň, nevypadá to tak.“

No ovšemže to Jaroslav nechápe. Normální člověk totiž tyto věci vůbec nezná a proto mu při výroku ,,když nemám koho léčit, tak je mi zle a shořím“, nic nedojde. To dojde jenom někomu, kdo už tyhle věci ví a chápe mechanismy, podle kterých se jede.
Další poznatek divačky, které připadá zajímavé, že se všichni dostali k Brunovi na základě toho, že prvně prožili něco strašného, je opět výmluvný a to už bylo v dnešním článku vysvětleno. Paní to znova potvrdila. Přesně takové lidi je totiž nejlehčí polapit. V době, kdy jsou nejslabší a mají proto omezenou schopnost rozlišit.

Další zajímavý postřeh je v čase 2 hodiny a 45 minut, kdy se divačka ptá na ,,kuličky“, které Bruno rozdával lidem, jestli se nějaké dochovaly. Svědkyně na to říká, že kromě kuliček rozdával i fotky, že kuličky byly ze staniolu, že do nich vkládal tu svou energii a jednu měla u sebe.
To je opět klasická metoda černých mágů. Cokoli, co vám dají, pokud si vás vyberou jako svůj terč, nabijí černou magií. Tato věc vás pak ovládá a zároveň z vás vysává energii. Takto nad vámi černý mág získá kontrolu a navíc se na vás živí. Proto je součástí nápravy nutnost vyhodit naprosto vše, co pochází od tohoto černého mága, nemít to doma. Vyhodit vše bez ohledu na pořizovací cenu, do posledního papírku… A dotyčná svědkyně tu kuličku přitom nosí přímo na těle.

Bruno Gröning byl především velice dobrý černý mág. Ale kdo s čím zachází, tím také schází. Proto měl neuroblastom, proto se bez působení na lidi cítil zle a proto shořel. Vše do sebe perfektně zapadá. Hlupostem o tom, že to byla ,,léčivá žláza“, by v dnešní době nemohl věřit ani naprostý analfabet.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kiko 2021-12-11 02:34:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechcela by si niekedy spraviť článok kde vysvetlíš mechanizmy a princípy na základe ktorých má tá povestná mágia fungovať? Bo nech premýšlam jak premýšlam tak aby bol ten chlap schopný niekoho vyliečiť tak by muselo logicky dôjsť k fyzickým a fyziologickým zmenám v tele pacienta nie? To si fakt neviem predstaviť akoby sa niekomu zregenerovala poškodená miecha len preto že chalan by dal naňho ruky alebo odrecitoval básničku, nerýpem ale fakt to proste nedáva logiku…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-11 09:34:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyjde něco podobného okolo 20. prosince.

Ikona diskutujiciho Liu 2021-12-15 00:12:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, dobrý článek! Děkuji za něj. Vyjádřilas to, co jsem dosud jenom vnitřně cítila. Znám pár přesně takových léčitelů.. sama bych za nimi nešla. Nedělají nic špatně, jsou přeci jenom prostředníkem .. děkuji. Podpořila jsi mou intuici. Bohužel cítím tutéž neznámou sílu i u tarotu či kyvadla..

Ikona diskutujiciho Liu 2021-12-15 00:19:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě dodám, že cítím, že si má člověk pomoct a zažehnout v sobě ty fantaskní mechanismy sám.., jedině tak jsou mu přínosem. A léčitele vnímám spíš jako někoho, kdo umě navede radou, ale ponechá prostor pro mou vnitřní proměnu. A to může učinit i náhodný kolemjdoucí, třeba i nevědomky, když je žák připraven..
Vnitřně vnímám všechny s potřebou léčit trochu posedle zlou silou..

Ikona diskutujiciho Liu 2021-12-15 01:11:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě dodávám… přemýšlím, jak démonický nástroj je třeba televize!!! Doslova mrtvý čas.

Dívali jste se někdy na lidi, kteří se zrovna dívají na televizi?? !!!!

A kolik energie jí věnují!!!

Ta se taky tváří, že vlastně přináší samé dobré věci – poznání…. a člověk má snad pocyt, že něčeho nabyde… a přitom se mají věci jinak.

Podívejte se na ty obličeje sledujících….

A přitom se věci

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-15 10:19:53
Ikona diskutujiciho
sipka

mě kdysi na kabelovce bralo animal planet a discovery, mnohé znalosti jsem využila, nejenom ve škole… ale ty klasické programy, to je vtip… a kvalita televize dneska a před 15ti lety, to se vůbec nedá srovnat. dneska když náhodou vidím co je v televizi, tak je mi z toho blbě. a hlavně samá reklama

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-12-24 08:54:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je možné, že to lidem nedojde? „Když nemám koho léčit, tak je mi zle a shořím“ … no tak, takto to doopravdy vypadat nemá a nesmí přeci. Kdo skutečně léčí, a já takovou paní znala, má mít hned na první pohled dobrou a neagresivní energii, nemá na tom být nic špatného a ničivého, jak pro vás, tak pro toho kdo léčí.

Ikona diskutujiciho Denisa 2022-02-17 09:51:47
Ikona diskutujiciho
sipka

na youtube je o nem asi 3hodinovy dokument. A co pise ta slecna je čirý nesmysl ale ne proto, že by BG neuměl léčit – on byl skutečně fenomén obdařený od Boha darem. Podívejte se na ten dokument, uplne vam budou stát chlupy jak davy čekají až Bruno vyjde na balkon a slyseli byste spendlik spadnout…. v tom dokumentu jsou zabery a videa primo s ním, takže to není jen vypravění bla bla bla….a k tomu članku – nekdo kdo je veden temnou silou tak urcite nenosi krizek na krku, nemodlí se pořád a nepracuje zadarmo jako on

Ikona diskutujiciho Iveta 2022-09-28 13:25:54
Ikona diskutujiciho
sipka

jsem debil a chci aby to každý věděl

Ikona diskutujiciho Kaja 2021-12-11 05:05:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška, do Kruhu priateľov prichádzajú ľudia na rôznom duchovnom stupni vývoja. Ak sa niekto uzdraví z depresií, ktoré ho trápili 30 rokov, tú pani, čo spomínaš v tom článku, tak taký človek je nesmierne vďačný. Ja som to tiež postrehla dávno pri pozeraní Dušekovho videla tú jej nešťastnú vetu, kedy povedala, že jej je jedno, cez koho Bruno lieči. Samozrejme to jedno nie je, ona by sa určite opravila, tú pani poznám, ale ako som písala, veľa ľudí, ktorí prichádzajú do Kruhu sú len na začiatku duchovnej cesty a oni postupne sa vyvíjajú. Ale na začiatku vnímajú Bruna ako duchovného priateľa, ktorý im pomáha, pre nich je Boh zatiaľ neuchopiteľný. Boh má rôzne cesty ako ľudí priviesť k sebe… a jednou z nich je práve uzdravovanie.
Ale inak v Tvojom článku nie sú žiadne argumenty, ktoré by mňa presvedčili… sledovateľa Bruna a ja čítam jeho prednášky aj v originály v nemčine. Práve naopak, možno veľa ľudí svojim článkom zneistíš a odvedieš od tejto cesty, ktorá by im mohla pomôcť. Tak trochu mám u Teba pocit, že už chceš vydolovať „senzáciu“ za každú cenu, aby si zaujala, už doslova dokážeš prekrútiť úplne všetko, nájdeš jeden výrok a nafúkneš ho do veľkých rozmerov, len aby to zapadlo do Tvojej predstavy o démonických temných silách, naozaj už postrádam objektivitu. Poznám ľudí, ktorí sú v Kruhu priateľov 10-20 rokov, sú to veľmi dobrí ľudia a nič takého sa u nich nedeje, čo píšeš, žeby museli „zaplatiť“, práve naopak, cítim z nich takú lásku, pokoru, čistotu a zmierenie, čo sa mi stáva dnes u málokoho.
Aluška, vyskúšaj si robiť pravidelne einstellen napr. dva týždne, samozrejme to Ty asi neurobíš, lebo už máš aj tak svoju pravdu. Píšem to len kvôli tomu, že keď si tak senzitívna na energie a cítila by si pritom veľké vnútorné zmierenie, lásku, dojatie, súcit so živými bytosťami a Ty by si sa ako človek začala meniť k lepšiemu, možno toto jediné by Ťa presvedčilo, z akého zdroja je táto sila. Nenapadlo Ťa, že zrovna Teba môžu temné sily použiť na to, aby si napísala tento článok? Oni sú veľmi rafinované a veľmi radi majú práve duchovných učiteľov a vodcov a tých, čo číta kvantum ľudí ako si aj Ty a cez nich potom pôsobia, stačí trochu pohladiť ich ego, aby vyšli zase s nejakou „duchovnou senzáciou“ a strhli pozornosť čitateľov. To, že máš pravdu ohľadom Osha, reiki… a v tom ja súhlasím, to som odjakživa nevnímala ako moc dobré zdroje a vždy som sa im vyhýbala, tak do tohoto „vreca“ chceš hodiť aj Bruna, čítala si jeho životopis, ako vyrastal, ako sa správal ako dieťa, aké mal výroky a zážitky so súrodencami, s ľuďmi vo svojom okolí? V akom veku sa začali prejavovať jeho liečivé schopnosti, ako sa zachoval počas svetovej vojny, keď bol v zajatí a pomáhal väzňom? Poznáš aj tieto fakty? Prečo keď je taká temná bytosť, tak už ako dieťa dokázal liečiť zvieratá, ktoré k nemu spontánne prichádzali, často práve utekal preč od ľudí do lesa, kde sa schovával, lebo to zlo medzi ľuďmi bolo pre neho neznesiteľné… Veľmi veľa faktov o Brunovi Ti uniklo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-11 11:33:20
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Popisuješ příběh. Ten příběh o jeho minulosti někdo zkonstruoval. Protože mám zkušenosti s tím jak fungují média ohledně popisu osobního života nějaké osoby, můžu z vlastní zkušenosti říct, že to není pravda. Je to příběh, který tvoří tvůrce podle toho, jak se mu to hodí. Když si vyberu tebe, tak podle toho, co s tebou budu chtít udělat, v jakém světle tě chci vykreslit, to udělám a čím víc času uplyne, tím je menší šance, že někdo oddělí pravdu od lži. Zůstane ti nálepka/příběh, jakou ti jako autor přisoudím a nic s tím neuděláš, už vůbec ne když budeš v jiné dimenzi. Tak fungují média. To ti říkám narovinu jako někdo, o kom se psalo a píše. Prostě jsou to hovadiny… nebo jednodušeji řečeno: Na internetu se taky třeba píše, že MJ žije.

2. Vážně věříš na ,,léčivou žlázu“? Stačí mi ano / ne, protože to samo o sobě vypoví dost.

3. Vážně věříš tomu, že by konstruktivní energie měla schopnost člověka spálit zevnitř? Stačí mi ano / ne.

Ty sice říkáš, že moje vysvětlení tě nepřesvědčilo, přestože je to naprosto logické, ale ty sama jsi žádné vysvětlení nepřinesla. Místo toho se pokoušíš téma překroutit na moji osobu a tvrdit, že mě pokouší nějaká zlá síla, nebo že není o čem psát, nebo že sháním senzaci za každou cenu. To je typická manipulace, když někdo nemá argumenty k tématu, poplivat autora a zpochybnit jeho dobrý záměr. To znám, to mám na talířku celej život. Nemáš tam něco trochu originálnějšího?

Ikona diskutujiciho anelie 2021-12-13 15:46:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, ja teda o tomhle Brunovi nic moc nevim, ale ciste teoreticky, ohen je sila konstruktivni nebo destruktivni? Zalezi na okolnostech a kvantite, ze? A stejne to muze byt i s tou silou, co ho udajne spalila zevnitr, ceho je moc, toho je prilis.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-12-24 09:03:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje prabába léčila, měla to dané shůry a těch lidí byly fronty denně.. žádnou léčivou žlázu k tomu fakt nepotřebuješ, je to uplně o něčem jiném, nefyzickém. Stejně tak to s tím „když neléčím, shořím“ je naprosto otočené – když léčíš, na konci dne se tak maximálně cítíš unavená protože těch lidí bylo hodně, ale v žádném případě to nemá vypadat tak, že by ti ubližovalo neléčit. To je pak ono „léčení“ jenom zástěrka pro něco špatného, co tě očividně ovládá. Léčení je dobrá energie a schopnost s ní pracovat – tato energie nemá ubližovat. Má dělat přesný opak. Vždyť je to jasný, ne.

Ikona diskutujiciho kamila 2021-12-27 00:37:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Kaja, obdivujem Tvoj láskavý tón v reakcii na článok, súhlasím s Tvojimi argumentami a vidím, že autorka ich nechce počuť. Pre mňa je kľúčový vzťah ku Kristovi a k tomu sa Bruno otvorene hlásil, na rozdiel od súčasného kruhu priateľov BG… 30 rokov sa venujem duchovnej práci a pozorujem, že Brunove zásady sú užitočné pre vývoj ľudí, preto kruh priateľov podporujem, hoci som nepocítila žiadne veľké uzdravenie. Autorka článku píše, že ľudia sa neorientujú v terminológii, pritom sama nerozlišuje Lucifera a Satana. (k tomu doporučujem skvelú knihu https://sophia.sk/sk/kniha/duchovna-uloha-strednej-europy – po kliknutí na obrázok sa dá čítať celá) V článku vidím viac nezmyslov, ale nechcem tomu venovať svoj čas, každý má svoju cestu a svoj čas. Všetko dobré prajem.

Ikona diskutujiciho Alena 2022-01-20 14:06:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásně shrnuté přesně to, co jsem chtěla napsat. Autorka článku má svou pravdu a je hodně špatně, že tím ovlivnila lidi, kteří nejsou úplně v harmonii. Já osobně jsem s Brunem ušla obrovský kus cesty, vidím dnes a denně pomoci a uzdravení a ano, vidím i tu druhou stranu, která se snaží a je jen na nás, zda jí necháme promluvit. Což se stalo v tomto článku. To zlo se hromadilo dlouho a bylo plivnuto na Bruno Gröninga.♥

Ikona diskutujiciho Jana 2023-01-27 15:14:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se někde jen tak okrajově píše, že měl dvě děti, zřejmě z 1. manželství. Píše se, že zemřely. Proč je nevyléčil ? Proč se nikde nepíše o tom, jakou měly nemoc ?/ na letáku psáno vyléčit nevyléčitelné / Není to zvláštní ? Vždyť to je nedávná historie.

Ikona diskutujiciho Jana 2023-01-27 15:20:13
Ikona diskutujiciho
sipka

A ty lidi, proč chodí do Kruhu přátel 20 – 30 roků ? Jak jim to tedy pomáhá , když nejsou stále zdraví ? Nebo kvůli čemu tam tedy chodí ?

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2021-12-11 05:29:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zůčastnil jsem se kdysi jedné přednášky o Bruno Groningovi v Novém Jičíně.Z přednášky jsem neměl dobrý pocit .Přišli tam i nemocní lidé,hledající pomoc a mi jich zabylo líto,líto nad jejich bezmoností,hledající záchranu u cizích lidí,kteří spíše působili jako reklama v TV,nic více. Oni ještě nedospěli do bodu,kde je poznání,že síla života je v každém z nás,i v nich samotných. Po přednášce se hledající rychle rozešli,bylo cítit jen trapnou prázdnotu .Zůstala jen ,,reklama“ z přednášky na potištěném papíru s nemocným Brunem.

Ikona diskutujiciho Stefan 2021-12-11 09:20:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Ali, zajimaly by mne Váše postřehy k pránikům kteří podle jistých indíciích nasedly stejnou vlnu. V letech 2009 začaly se trousit info z polska-Verden, austrálie-Jasmuhin, francie-Monfort, slovensko-Starek, česko-Hájková, Kunovská a její parta. Zdá se že ti kteří se nezapojily do aktivní agitace a propagandy se vrátily od prány k jídlu. Osobně jsem měl tuhle zkušenost, po 31 dnech nejedení a přitom v dobré pohodě jsem v dochu prohlásil, jeli moje výživa pránou na někom závislá tak se prány vzdávám.
A okamžitě jsem padal do mrákot a sáhl po džusu. Dodnes se pídím kde je zdroj a v jakém etniku sídlí. Jestli máte nějaké poznatky a budete se moci o ne podělit, byť jen soukrumě uvítám je rád , předevšim od Vás.
S úctou Stefan

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-12-11 10:47:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za velice zajímavý článek a za to, že v něm sdílíš své zkušenosti. Já při čtení článku naopak nemám vůbec žádné pochybnosti o tom, že tvoje zkušenosti jsou pravdivé. Pochopitelně, že nic nepřekrucuješ a nemáš zapotřebí vytvářet nějaké senzace, jak se píše v komentu výše. No ne každý to k jeho škodě je schopen pochopit.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2021-12-11 10:51:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

o jednom černým magovi tu byla řeč jednou jmenoval se Petr CHobot a to je ještě vetší číslo než Bruno co sem slyšel prý otrávil hromadu lidi podával jim omamné látky aby lidi navodil do jinných stavů pak se nechal prohlásit za blázna aby nemusel do basy tak ho dali do blázince kde sliboval že se bude chovat slušně tak ho pustili a svoje seance vesele provadí dál jako by se nic nedělo

Ikona diskutujiciho Svetlava 2021-12-23 09:39:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak toto je sila. Na youtube kanáli Cesty k sobě ho berú ako odborníka 😅 O jeho minulosti som nevedela ale pôsobí na mňa presne ako čierny mág. Samá reklama na svoje produkty, ktoré vyliečila každý problém…

Ikona diskutujiciho Kaja 2021-12-11 11:00:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte by som chcela dodať k môjmu komentáru, že samozrejme, ak niekto trpí bolesťami, má dlhodobé ťažké ochorenie, tak takýto človek má bližšie k Bohu a začne sa modliť. Práve takéto zlomové situácie a krízy nás k Bohu približujú, kedy už si nedokážeme sami pomôcť… Śťastní to ľudia, ktorí sa zatiaľ do takejto situácie nedostali a tým sa veľmi ľahko posudzuje a odsudzuje a píšu múdrosti typu, že sa treba spoľahnúť len na seba. Bruno prišiel v povojnovom období, kedy trápenie a bieda ľudí boli obrovské, mnohí si nemohli dovoliť zdravotnú starostlivosť. Bruno Gröning mal veľkú úctu k Ježišovi, nikdy nechcel, aby jemu ľudia ďakovali, vždy sa označoval len za prostredníka Boha. Najsilnejšou ochranou pred temnými silami je čistota a dobrota srdca. Ak moje úmysly sú čisté a prosím v pokore o pomoc Boha, automaticky som pod ochranou. Ak napíšem takýto silný článok, lebo som zodpovedná za všetky informácie, ktoré zverejňujem, tak by sa ten človek mal pomodliť, aby informácie k nemu prúdili len zo zdroja svetla a lásky a neboli zmanipulované.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-11 11:49:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako není to na pohlad pekný človek a zo začiatku sa mi z niektorej z jeho fotiek urobilo trochu blbo ale celkovo z neho nemám zlý pocit, není taký oslizlý ako Osho.

Obávam sa že ľudia ktorí majú nejaké problémy budú naďalej vyhľadávať spolok Bruna Gröninga a podobne, totiž keď je na tom človek už naozaj zle a je trvalo v depresii tak je mu to jedno akou silou Bruno liečil, človek proste využije každú príležitosť ktorá by mu ,,mohla pomôcť“. Až raz budú Med Beds, duch Bruna G už nebude potrebný a zanikne.

Ikona diskutujiciho dodo 2021-12-11 15:56:15
Ikona diskutujiciho
sipka

S tými med-bed to mlôže byť podobne ako s tým Brunom. Med-bed pochádzajú z vojenského výskumu a ako vieme všetko čo je vojenské je deštruktívne. Nebolo to vyvinuté s čistými umyslami pre dobro bežného ľudu, ale pre vojenské účely kde je prvoradým poslaním zabíť protivníka. Rovnako je to aj s inými vecami, napríklad aj s pyramídami. Pyramídy v minulosti určite nestavali otroci, ale duchovne vyspelí ľudia s čestnými úmyslami. Inak by totiž nefungovali, resp. fungovali ale takým spôsobom ako je to s tým Brunom.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-12 14:06:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyvíjela to armáda, protože na to má prostředky. Navíc mají být uvedeny do provozu po pádu hydry, dřív ne… podlě mě ten termín nestihnou, i když by to bylo moc fajn.

Ikona diskutujiciho dodo 2021-12-12 16:03:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Osobne by som bol tiež rád, ale nemôže to byť ako s tým somavedic?

Ikona diskutujiciho Kaja 2021-12-11 12:25:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

odpoveď:

Nemá zmysel odpovedať na Tvoje body, bolo by to len nekonečné zamotávanie do pseudoargumentov o žľaze, prečo a ako bol vnútorne spálený…. Ja viem, ako sa cítim a ako som sa zmenila ako človek a môj život po pravidelnom robení Einstellen, robím to 5 rokov, takže ja nepotrebujem nikoho presviedčať, ja viem. Božia prozreteľnosť vie, či je tento článok pravdivý alebo nie a vie presne aj s akými úmyslami si ho písala. Je to Tvoja zodpovednosť, Ty si zodpovedná duchovne za tieto vety, ktoré píšeš verejne. A len sa zopakujem, čistota a dobrota srdca a pokora pred Bohom sú tou najsilnejšou ochranou pred temnými silami. Ja sa viem na ľudí dobre nacítiť a k tomuto článku sa už vyjadrovať nebudem, lebo nestál ani za prečítanie, vyjadrovala som sa len kvôli ľuďom, ktorí ho čítali a vytvorili by si tak negatívny obraz o Brunovi Gröningovi, aby skúmali aj z iných zdrojov, aby si vypočuli jeho prednášky v orgináli. Ty už svoje články nepíšeš srdcom, ale len rozumom…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-11 12:29:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, takže v tom prvním komentáři, kde jsi prohlásila, že tě moje vysvětlení nepřesvědčilo, jsi jednoduše lhala a nyní nemáš argumenty pro svá tvrzení. Proto se mě místo toho pokoušíš urážet.

Tak potom je celá věc jasná a opravdu to nemá smysl dál rozebírat.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2021-12-11 14:12:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Kájo podívej se na tu fotku já bych se bál k takovému člověku bál přiblížit používej logiku někdo kdo je prezentován medii a ty media ovládají kabal a satanisti a ti pomoci lidem vůbec nechtějí spíš je vlákat do pasti jak to probíhá Bruno vyléčil za pomocí démonů několik lidí pak se to medializovalo a lidi na to naběhli a mají plno oveček ze kterých si berou energii jak je jim libo a používaj ke svým temným

A ještě dodatek jak nikdo může léčit jinné když nevyléčí ani sám sebe vždyt tu nemoc akorát mohl přenést na jiné lidí-)))

Ikona diskutujiciho Rena 2021-12-11 13:58:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi tak před 15-18 roky jsem byla na přednášce o Brunovi s kamarádkou. Posluchačů bylo
pár, v podstatě prázdný menší sál. Paní se představila a začala sáhodlouze mluvit o sobě,
pak o tom jak je potřeba otevřít !!! se této léčivé síle. To už jsme intuitivně měly skřížené ruce
na solaru. Ona si toho všimla a začala útočit, že křížit ruce je špatné a vlastně se do nás začala
agresivně navážet a zesměšňovat nás. V té chvíli jsme už odcházely, nebyly jsme tam snad ani 10
minut. Téměř od začátku mě tam začal bolet žaludek a trvalo to pak delší dobu, než jsem se toho
zbavila. Řeči od počátku měla sladké, ale přitom vysávala energii dost silně. Tehdy jsem nevěděla,
co vím dnes, ale ta manipulace a vysávání byly tak zjevné, že nás to vyhnalo brzy pryč.
Dnes vím, že je důležitější vnímat z lidí a z prostředí energii a svoje pocity na ně, než jakékoliv
řeči a podle toho se zařídit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-12 14:04:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jste zareagovaly velice pohotově a moudře. Klobouk dolů.

Ikona diskutujiciho klara 2021-12-11 16:23:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rada by som prispela do diskusie svojím poznaním. Za tie desaťročia rastu – síce pomalého, ale poctivého, som dospela k názoru, že nie je dobré ani prospešné zverovať sa do vplyvu nejakého „guru“ a dobre si treba premyslieť, komu dám možnosť vstupovať do svojho energetického poľa a vykonávať v ňom nejaké zmeny. Choroba, bolesti a iné veci, ktoré sa nám vyskytnú v živote máme brať ako znamenia, ktoré nám chcú niečo povedať, priviesť nás k tomu, aby sme porozumeli a vedeli vykonať zmenu / nápravu sami. Niekedy nám príde pomoc, ale treba byť ostražitý – pomoc neznamená, že nás niekto vylieči, urobí prácu za nás a ani nevieme, prečo nám vlastne bolo zle a boli sme chorí. Keď nechápeme, prečo sme chorí a prečo nás niečo bolí a nevieme s tým nič urobiť, znamená to, že sme ešte nedorástli a musíme viac počúvať naše srdce. Môžeme v živote stretnúť ľudí, ktorí sa zaoberajú napr. epigenetikou a vedia nám pomôcť, alebo existujú „drobní“ liečitelia – väčšinou sú v poriadku, pokiaľ nepomôžu, aspoň neublížia na duši. Potom sú takí (nenápadní ľudia), ktorí naozaj vedia pomôcť vykonaním zmeny, je ale potrebné byť vnímavý na druh energie, s ktorou prichádzame do kontaktu. V dnešnej dobe je toľko liečiteľov a všelijakých kurzov a niektorí si zamieňajú duchovný rast so zoznamom týchto kurzov, ktoré absolvujú rad za radom. Výsledok je väčšinou nepresvedčivý – títo ľudia si častokrát nevedia poradiť s banálnymi životnými situáciami, pretože skutočný duchovný rast nenastal.
Čo sa týka Petra Chobota, veľmi ho nepoznám, ale počula som 2-3 úryvky jeho rozprávania a môj pocit rozhodne nebol pozitívny. Nedopočúvala som do konca, pôsobilo to na mňa mierne odpudzujúco. Celý rast a pokrok je v nás, mali by sme sa spoliehať viac na to.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-12 14:03:00
Ikona diskutujiciho
sipka

přesně tak to je. 🙂

Ikona diskutujiciho Štefan 2021-12-11 19:48:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla byste prosím napsat něco více k Oshovi? Tento člověk mě hodně oslovil a v jeho slovech vidím opravdu hodně pravdy. A když ho sleduju mám dobrý pocit, necítím nějaké zlo. Souhlasím skoro se vším co říká, teda až na potrat. Proč si myslíte že byl spojen s démony?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-12 14:01:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Na základě toho, co se děje za problémy lidem, kteří se do toho učení plně ponoří. To jsou věci z poradny. Pořád v rámci toho, co jsem popisovala i v tomto článku. Zejména si stěžují ženy, muži ho asi tak nezajímají.

Ikona diskutujiciho Štefan 2021-12-12 18:43:55
Ikona diskutujiciho
sipka

A můžu se zeptat na váš názor na jeho učení? Je možné, že s démony se spolčil až po smrti? Protože pro mě to byl osvícený člověk a neumím si představit že by za života měl něco společného se zlem.

Ikona diskutujiciho anelie 2021-12-13 15:39:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Stefan: ja mam taky za to, ze Osho byl osviceny. Uz jen to, jak mel pokrokove nazory na to, ze vyrostl v Indii, tradicemi svazane zemi. Podle me podle toho, co se deje jeho nasledovnikum, se neda usuzovat na to, zda on byl osviceny nebo ne. Stejne tech, ktere opravdu vyucoval, bylo jen par, protoze jen hrstka lidi je na to pripravena. A ten dav zamilovanych fanynek a zfanatizovanych nasledovniku se utvori kolem kazde charismaticke osobnosti, za to on nemuze.

Ikona diskutujiciho Katka 2021-12-11 19:49:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem Alue za článok. Tiež pozerám všetky Duše K. A tuto o Brunovi som intuitívne vypla hneď , bolo niečo na Tom neprirodzené . Aj keď som vôbec netuším nic o demonoch a spolkoch.

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2021-12-13 13:45:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Pre Kika. Je to (aspoň pro mě) naprosto jednoduchý. Díky léčiteli který přenáší konstruktivní energii do těla pacienta se stane to,
že přenesená konstruktivní energie se v těle pacienta spojí s energetickými centry jeho orgánů (říká se jim čakry) a tak tkáň orgánů získává „vybuzení“ k regeneraci a samoléčebným procesům. A přesně tyto regenerační a somoléčebné procesy se tak stanou zdrojem fyziologických změn v těle pacijenta. Samozřejmě regenerační proces nějaký ten čas trvá, a taky záleží na četnosti (jak často se nabíjení provádí) i
intenzitě energetického dobijení a na rozvinutí nemoci, a i životní styl a postoje pacijenta, to vše se pak odráží ne efektivitě léčby nemocného a konečných výsledcích.

Ikona diskutujiciho Jurka 2021-12-11 20:49:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu,zajímal by mne tvuj nazor na Davida Icka anglicana.Myslim,ze jsi o nem uz slysela a proste jen bych rad precetl neci nazor na tohoto cloveka

Ikona diskutujiciho niky 2021-12-12 11:18:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já Duška od začátku moc nemusím právě proto, že on mi přijde, jakože na všem vidí pouze to dobré a jakmile k němu přijde kdokoliv, kdo jen trochu tvrdí něco alternativního, zdravého a duchovního, tak Dušek to nekriticky propaguje dál. Vždyť on propagoval aji tu ženskou-reptiliánku, nebo co to byla zač.

A to je pak problém, že jeho sledující mu to vše zbaští a nepochybují o ničem ani v nejmenším, protože to říká jejich oblíbenec, někdo komu věří a koho mají rádi.

Důležité je umět rozlišit dobré od špatného a uvědomit si, že i člověk, kterému věřím a považuju ho za moudrou autoritu, se může v něčem mýlit.

Moje zkušenosti jsou takové, že sice zlí lidé jdou poznat podle stejných vzorců chování, jenomže problém je v tom, že pak narazím na někoho, kdo používá podobné chování a stejné výrazy a přitom je to v pořádku a ten člověk je dobrý. A tím slovem láska a bůh a kristus myslí skutečně ty původní a nepřevrácené energie. Ale rozhodně je lepší někomu nevěřit a pak zjistit, že byl celou dobu v pohodě a měl dobré záměry, než slepě a nekriticky věřit někomu, kdo je hajzl.

Za mě je dobře, že je tu paní Kaja, aspoň je v diskuzi i opačný názor, což je velmi přínosné a každý si už může udělat obrázek sám.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-12 13:36:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Na ,,obranu“ Jaroslava, on o sobě netvrdí, že všechno ví a má patent na pravdu. Má očividně rád lidi a rád dává prostor těm, kteří jsou neobyčejní. Zhodnotit, jestli je to dobré nebo špatné, musí divák. Jestli někdo Jaroslava nekriticky až fanaticky uctívá a vše po něm opakuje, tak to není Jaroslavův problém, ale toho diváka. A ten by si stejně našel jinou modlu, kdyby mu nepadl do oka jaroslav, pak to bude nějakej jinej pepík nebo pepička, protože to je typ lidí, co potřebuje někoho uctívat, kdo jim řekne co mají dělat, protože si to nechtějí rozhodovat sami za sebe.

Ikona diskutujiciho niky 2021-12-12 14:24:29
Ikona diskutujiciho
sipka

To jo, ale spoustě lidí tohle nedojde, když jim to vyloženě sám neřekne. Nemyslím si, že ho fanaticky uctívají, spíš ho mají za fajn, hodnýho chlápka, (což on možná je, to já nevím) a tak je nenapadne zpochybňovat jeho hosty a metody, které používají.

Třeba pět dohod, vědomé početí, slunce, přírodní produkty na léčbu místo farmak, soběstačné hospodaření. To byly skvělé věci, tak si jako divák myslíš: aha ten dušek je machr a ví o čem je řeč a pak ti tam přivede reptiliánku a návod od černýho mága.

To je jak GoshaTv, ti taky dávají prostor naprosto každýmu od lidí, kteří fakt mají co říct a co dát až po magory, kteří jsou mimo a chtějí jen být zajímaví, nebo co hůř, shánějí ovečky do svých spolků, aby je mohli zneužít všemi způsoby.

Já kritizuju duška za ten jeho přístup: růžové brýle ke všemu alternativnímu.

Je pravda, že to si má divák rozhodnout a posoudit sám, ale když je někdo v začátcích a sám tomu moc nerozumí a hledá oporu a radu u autority, tak pak je to zodpovědnost té autority, jaké rady dává a co sděluje a jak to sděluje. Dušek má zodpovědnost za to, jaké si tam zve hosty, dostává za to zaplaceno.
Když nemůžeš pomoct, snaž se aspoň neškodit.

Nebo má natvrdo říct, že on sám tomu nerozumí a nemá s tím zkušenosti, aby bylo jasno a lidi věděli.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-12 16:23:30
Ikona diskutujiciho
sipka

To je sice pravda, že má člověk zodpovědnost za to co vypustí z pusy, ale nikdo nemá patent na pravdu a na světě žádný neomylný člověk, co se nikdy nespletl, neexistuje. A kdo je tak naivní, aby si myslel, že neomylný člověk existuje a slepě by po něm papouškoval, tak je to hlupák, který se ničím neliší od kostelní krysy.

Ikona diskutujiciho niky 2021-12-12 17:44:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenomže oni se pak zlobí, když s nimi člověk v něčem nesouhlasí, berou to osobně a chovají se jakože, když s námi nesouhlasíš, asi nás nejsi hoden a jsi hlupák materiální (a hážou tě do stejného pytle se skeptiky) a to je to, co já kritizuju, ten jejich přístup.

To teď nemyslím konkrétně Duška, ale další alternativní skupiny, který jsou dobrý, ale nedokáží se byť jen teoreticky zamyslet nad tím, že někdo jiný, kdo má na něco opačný názor, než oni, by mohl mít pravdu, anebo že pravda může být někde mezi. Ono to tak často bývá, že na každém šprochu, pravdy trochu a je potřeba si najít více zdrojů.

Mě absolutně nevadí, že lidi dělají chyby, to je normální. Zodpovědnost nespočívá v tom, že jsem dokonalá a nikdy neudělám chybu, zodpovědnost znamená přijímat následky za své chování. Mě vadí jenom to, že některé redakce místo toho, aby přiznaly chybu, vynadají čtenářům, že to je jejich vina, že se poškodili na základě poslechnutí rady, kterou jim přitom samy daly. Jo mají pravdu, ale na druhou stranu ty redakce a skupiny by taky mohly přiznat, že ta jejich rada stála za hov.. a už si příště dávat pozor.

Ikona diskutujiciho anelie 2021-12-13 15:32:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Niky: Jaroslav Dusek je hlavne dobry herec s vybornou schopnosti bavit a improvizovat, s uprimnym zajmem o ezo tematiku, takze jakakoliv myslenka z jeho ust pusobi tak odlehcene, jakoze vsechno krasne plyne, nic neni problem… podle jeho manzelky je ale Dusek v soukromi pekny neruda. Kvuli tomu, ze ale veci umi zabavne a nadlehcene podat, a pusobi nad veci, tak ho spousta lidi povazuje za sveho guru.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-13 17:16:31
Ikona diskutujiciho
sipka

To je docela vtipný, protože on to žádný guru není a ani to o sobě neříká… a v duši k je zejména v pozici moderátora. To si z něho fakt dělají lidi.

Ikona diskutujiciho niky 2021-12-15 12:07:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak abyste věděly, jediný skutečný guru, který něco znal a něco uměl, byla Jolanda. 💙

Na tu nemá nikdo, protože ona svoje vědění předávala tisícům diváků živě přes televizní obrazovku a to několik hodin v kuse a ke všemu byla tak geniální, že ho dokázala ještě za chodu přímo i šifrovat do různých kódů a formulací, kterým rozumí jen vyvolení.

Což su třeba konkrétně já 🙃

Tady namátkou máte několik moudrostí z jejího učení:

Hodně budeš někde!
A von trpěl, protože trpěl.
Bylo to hodně zakázaný.
A odejdeš tam, kde žiješ.
I ten špatnej člověk na každýho spadne.
A skutečnost je osud.

Tak teď se ukažte, kdo z vás je toho hoden, kdo z vás je vyvolený?

Pamatujte, že pro všechny, kdo chtějí, bude učení Jolandy stále žít, i když Jolanda už bohužel není v této dimenzi. 🧡

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-15 13:27:46
Ikona diskutujiciho
sipka

My sme chodili… od vesnici po vesnici… a museli sme dávat bachá… aby nepřijely bengá.

Ikona diskutujiciho niky 2021-12-15 14:56:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, nezklamala jsi mne, vidím, že jsi taky vyvolená. To je dobře.

Ikona diskutujiciho matyas 2021-12-15 19:49:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Avšak kdo z vás je hoden vybubnování chobotnice? 😀

https://m.youtube.com/watch?v=FvKauxeHRkA

Ikona diskutujiciho niky 2021-12-16 09:35:01
Ikona diskutujiciho
sipka

matyas: no tak to mě…😂😂 po zhlédnutí toho videa už nic nebude stejné, jako dřív. Já jsem se dokonale duševně probudila.
😍😁😀

Štěněněněněněněně.

Dobrý je taky: ČAKRY HARD 😄😃

To byly ještě ty zlaté časy, kdy kovy byl normální člověk, dělal srandičky a parodie a ne tu politickou propagandu, co dělá teď.

Podle mně Jolanda byla prostě jenom trochu jednoduššího ražení a myslela si, že pomáhá lidem a snažila se nejlíp, jak mohla. Demeterové, té šlo nejspíš hlavně o peníze. A Vlastík věděl, že je to cringe, ale jelikož dostával dobře zaplaceno, bylo mu jedno, že je za blbce před celou republikou.

Nebo tenhle borec : https://www.youtube.com/watch?v=Jc5VYzNLIeQ

„Chodí mi u něj zácpa.“

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-16 10:22:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Kovyho jsem přestala sledovat ve chvíli, kdy mu vláda začala psát scénáře videí. Je to zaprodanej poskok.

Ikona diskutujiciho niky 2021-12-16 11:58:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by jenom zajímalo, jestli on o tom ví a uvědomuje si, že dělá, co dělá. Anebo je už tak zmanipulovanej, že věří, že pomáhá?

Když ho osloví nějací vysoce postavení lidi a nabulíkují mu, že je někdo, že je talentovanej, výjimečnej atd., tak se ta pěkná písnička hodně dobře poslouchá. Zvlášť když mu nabídnou ještě perfektní materiální zabezpečení a „tajné“ informace. Pak člověk i ten sebechytřejší může snadno upadnout do omylu, že jen jeho názory jsou ty správné a že on jediný rozšiřuje osvětu a že jedině on dělá dobro..

Jak lukefry nedávno propagoval vakcinaci a ještě se snažil tvářit tak, že to jeho video je naprosto nestranné a objektivní, ale lidi mu to nezbaštili a docela silně ho kritizovali. Protože to byla jen další propaganda. (Nejspíše placená)

Vlády nejdřív hrozily strachem, aby se lidi dali očkovat a teď zase slibují výhody, jakože nedávno bylo cosi, že pak dostaneš 15 000 za to, či co, nevím teda přesně. Ale už je to trapný.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-16 12:06:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Normálně se oslovují youtubeři na placený PR. Youtuber je dneska víc než televizní celebrita. Je to bůh a co řekne to je svatý protože je tam obecný předpoklad že mluví za sebe a není ničí loutka, ale to už se teď mění, elity pochopily jejich vliv a začínají toho zneužívat. Mladí už se na televizi nedívají, chtějí svoje hvězdy z lidu, ale i hvězdy z lidu mají svou cenu.

Ikona diskutujiciho niky 2021-12-16 12:15:42
Ikona diskutujiciho
sipka

A tebe ještě nikdo neoslovil?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-16 12:33:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslísšjako ministerstvo zdravotnictví a vláda? Jasně že ne. Jednak jsem menší ryba a druhak se na mě podíváš a hned vidíš bioženu, co by tě s propagandou poslala do prd. Nemám vhodný kádrový posudek.

Ikona diskutujiciho Haki 2021-12-12 12:02:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, několik let čtu vaše příspěvky. V mnohém jsou pro mne přínosné, tedy děkuji. S vaším článkem o Brunu rezonuji. Mám pouze otázku, a to z čeho soudíte, že Osho patří mezi bytosti s negativním vlivem? Tam opravdu s vámi nerezonuji.
Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-12 13:32:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Na základě toho, co se děje za problémy lidem, kteří se do toho učení plně ponoří. To jsou věci z poradny. Pořád v tom rámci toho, co jsem popisovala i v tomto článku.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-12 15:56:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Osho bol múdry ale svoju múdrosť používal hlavne k manipulácii bohatších žien ktoré využíval sexuálne i finančne. Zblbnuté ženy mu same kupovali autá a podobne. Takú zbierku luxusných áut ako mal Osho nemal ani Havel. Na odľahlom pozemku v Amerike Osho vybudoval niečo obrovské čo je dodnes vidieť zo satelitu. Amíci ho nakoniec i väznili a otrávili pretože sa nevedeli toho parazita zbaviť. Proste Osho bol typický falošný guru. Ale Osho poznal staré pravdy, tak trebárs niečo v jeho knihách je pravda, nevieme do akej miery si čo Osho prekrútil.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-12 16:20:51
Ikona diskutujiciho
sipka

U Osha není vyloženě problém, že všechno co řekl jsou nesmysly. Černý mág ti bude vykládat velké duchovní pravdy, zatímco ti nepozorovaně saje krev. To jsou jejich metody a duchovní řeči jsou mimikry, aby sis toho nevšiml.

Ikona diskutujiciho Jantulka 2021-12-12 19:54:44
Ikona diskutujiciho
sipka

O Oshovi je aj šesťdielny dokument Wild wild country z roku 2018. Pohľad z jeho červených sfetovaných oči nepríjemne cítiť aj cez monitor. Ľudia so samopalmi na prednáškach, drogy, ktoré sami priznali, nemorálnosť, vypočítavosť a keď ukázali tajne natočený záber z akože meditácie….no fuj.
Vôbec nerozumiem ako môže niekto takto žiť a tváriť sa pri tom šťastne, to naozaj ľudia nevidia skazenosť takéhoto bytia?!

Ikona diskutujiciho Haki 2021-12-12 17:14:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jednou se připojím k diskuzi o Oshovi. A odpovědí – že lidé mají problémy, když se do jeho učení ponoří. Z mého pohledu je dost pravděpodobné, že nedokáží zpracovat jeho způsob sdělení. Zabývám se Oshem více jak čtyřicet let. Moji přátelé – dnes jsou již na „druhém břehu“ s ním leta žili v Ašrámu. O každém se píše hodně informací a dezinformací. Osha je potřeba vnímat takzvaně „mimo řádky“. Vzít si to, co nás osloví a jít dál. A je dobré mít kolem sebe větší rozhled a vybírat si ze všech kolem sebe pouze to, co s námi rezonuje.

Ikona diskutujiciho amar 2021-12-23 05:46:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně tak. Ti co znali samotného Bhagwana nebo Oshovi žáky, tak vědí. Osho vždy sděloval spoustu informací mezi řádky, což bude většině nepřístupné. Ale kvalita nad kvantitu. Několik jeho žáků dosáhlo na osvícení, a já věřím, že to je důvodem proč je oprávněně nazýván Učitelem.

Ikona diskutujiciho martina 2021-12-12 18:16:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za článek. Zdá se, že někteří diskutující kloužou po povrchu a obhajují známé „účel světí prostředky“. Temnota dokáže být velmi rafinovaná, jak upozorňuje alue. Každý je právě tam, kde je, na úrovni poznání a zkušeností duše. Ani Ježíšovi mnozí jeho učedníci neporozuměli.

Ikona diskutujiciho Ondra 2021-12-12 19:13:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den!

Děkuji za článek, odvahu, a kritické myšlení (uvažování). Od začátku mi na tom “něco” nesedělo, a Vy jste to “přesně” (trefně) vystihla (vysvětlila).

Mamka mi fotku Bruna dávala pod postel – neměl jsem to rád. (V dětství) Byla nešťastná, a hledala pomoc u různých léčitelů.. naštěstí s tím už přestala 🙏

S pozdravem

Ondra

Ikona diskutujiciho Swjetluschka 2021-12-12 20:59:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím tedy říct, že je to zajímavé čtení. Ale abych pravdu řekla, také pro mě argumenty v tom článku nejsou 100% přesvědčivé. Samozřejmě je zajímavé, jak řekl, že když nemůže léčit, je to jakoby měl shořet. To, že při pitvě zjistili, že je vevnitř vyhořelý, také nemusí být pravdivá informace a mohla to být jen honba za senzací. Ale co je pro mě rozhodující je vlastní zkušenost! Na jednom takovém sezení jsem byla. Musím říct, že ti lidé, co tam byli, byli velice příjemní. Ale něco mi tam pořád nesedělo. Měli úsměv na tváři, ale pohled do jejich očí mě děsil. Bylo tam prázdno, vypnuto… Představte si Stepfodrské paničky. Když přišel ten okamžik, kdy jsme se měli napojovat, bylo mi to opravdu nepříjemné a cítila jsem energetický útok, vysávání. Okamžitě jsem musela udělat energetickou ochranu mě i dcery. Nechci říct, že bych byla nějaké médium a měla tyto věci v malíčku, ale nějakou dobu už s energiemi pracuji a poslední roky jsem dost empatický člověk. A na základě své zkušenosti mohu říct, že to rozhodně není dobrá energie. Stačí mi, když se podívám na fotce do jeho očí.

Chtěla jsem se ale zeptat, co je špatného na reiki? Byla jsem na prvním „zasvěcení“. Byly to mé začátky s jakoukoliv prací s energiemi. Neměla jsem z toho špatný pocit, ale je pravda, že když na to teď tak myslím, to, jak pracuji s energiemi teď, nemá s reiki už nic společného. Sama jsem si nějak našla jinou cestu a když teď pracuji s energiemi, tahám úplně z jiných míst.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-12 21:03:27
Ikona diskutujiciho
sipka

V reiki si půjčuješ od démonů energii, kterou poté splatíš. Je to napojení na démonický egregor, který saje z lidí energii, tu kumuluje a pak ji za úroky půjčuje.

Ikona diskutujiciho marmaris 2021-12-13 00:23:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každá energie má i svoji druhou stranu, nese s sebou informaci o sobě. Neexistuje energie bez informace a naopak neexistuje myšlenka bez energie. Je to základní zákon zachování hmoty, jen trochu na jemnější úrovni. Znamená to, že kdokoliv si udělá čas a bude o předmětné energii meditovat nebo přemýšlet, dříve či později dojde k poznání oné informace. Je to jednoduché. Čím větší energie, tím odosobněnější informace, to znamená, že v silné energii jsou zahrnuta témata přesahující jednotlivce, skupinu, dav, národ, rasu, celé lidstvo atd. Na pozorovateli je jen úkol rozpoznat podrobnosti téhle informace. Tyhle informace se mohou projevit ve formě obrazů, ale i například „náhodných“ myšlenek, nápadů, tichých hlasů a podobně. Jinak každému je naděleno tolik, kolik unese. A taky čistému vše čisté. O tomhle léčiteli jsem cosi četl, ale nijak mě nezaujal, jen mi ho bylo líto kvůli té rakovině. Kdo by však chtěl zažít opravdu silné negativní i pozitivní energie, doporučuji katolickou církev, to je výcvik jako hrom, hehe.

Ikona diskutujiciho Haki 2021-12-13 10:01:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Marmaris – přesně vystiženo.

Ikona diskutujiciho Dana Husková 2021-12-14 17:58:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

B.Gröning (1906 -1959) se narodil v Gdaňsku. Měl jen základní vzdělání, vyučil se tesařem, ale jeho znalosti byly odmalička neobyčejné. V jeho blízkosti se uzdravovala odmala zvířata i lidi, rozčílení lidé se stávali klidnými, přestávali se hádat…Bruno G. Byl jasnovidný, znal minulost, přítomnost i budoucnost lidí, dokázal číst zavřené knihy, neotevřené dopisy….věděl vše o člověku, který ho prosil o pomoc. Proto si nepřál, aby mu lidé říkali diagnózy své nemoci- viděl do jejich těl a duší. Známým se stal v r 1949, kdy uzdravil na smrt nemocného chlapce ze svalové dystrofie. Stalo se to v městě Herfordu ( v Německu). Mnoho lidí ho pak vyhledávalo a přijížděli za ním zdaleka. Každý den to byly tisíce zubožených a nemocných lidí, napočítáno bylo najednou i 30 000 lidí….slepí začali vidět, hluší slyšet, chromí vstávali z invalidních vozíků, těžce nemocní lidé zjišťovali, že jsou najednou zdraví….někdy hned, někdy za několik dní….záleželo na jejich ” otevření se” léčivé síle od Boha a jejich víře. Pouze skeptikům a materialistům se pomoci nedostalo, protože k nim dovnitř Boží síla nemohla proniknout. Tito lidé si sami postavili svojí nedůvěrou zeď. Bylo to podobné jako v dobách Ježíše Krista…velké množství lidí se uzdravilo, nemuseli nic platit, mnozí na základě své víry dostali spontánní pomoc . Ale přesto po 3 měsících působení Bruna G. mu bylo léčení zakázáno –záminkou bylo porušení zákona o léčitelství ( neměl potřebné vzdělání). Marně se Bruno G. bránil, že neléčí on, ale že zde působí Boží síla, kterou on jen lidem předává, že není léčitel, že je jen uzdravovatel a malý pomocník Boží…Za svoje působení též nikdy nevzal žádné peníze.
Odpůrci chtěli zamezit jeho působení. Tak tedy Bruno G. hledal řešení – kolem r. 1950 založil společenství Bruna Gröninga – ve kterém se stejně jako dnes scházeli lidé co 3 týdny a dostávali duchovní vědomosti, informace a návod na to, jak to udělat, aby sami byli schopni načerpat do svých těl Boží léčivou sílu. Protože zájemců bylo dost, Bruno G. jezdil na tyto přednášky do různých míst, ale nemohl být tělesně všude – proto určil vedoucí, kteří se starali o lidi na přednáškách a přednášku vedli v duchu jeho učení. Tak to bylo kdysi a tak je to i nyní. Uzdravení se děla a dějí i bez jeho tělesné přítomnosti.
Toto učení je nadnáboženské, člověk má zůstat u své víry a též se nemusí ničím zavazovat- je respektována svobodná vůle člověka. Tak je to dodnes a jednotlivá společenství spadají pod Kruh přátel Bruna Gröninga, který je nadále veden duchovně Brunem G. Neexistují tu žádné svazky, pouze přátelství a vděk, díky nehož se učení šíří k lidem, kteří hledají pomoc. Dodnes se dějí zázračná uzdravení. Jak je to možné ? Bruno G. znal budoucnost a k dotazu, co bude po jeho smrti řekl: „Moje tělo bude uloženo do hrobu, ale já nebudu mrtev- každý, kdo mne zavolá a bude potřebovat pomoc- u toho hned budu a pomůžu mu. Až to bude tak daleko, každý obdrží pomoc a vyléčení sám ze sebe.“
Léčivá síla od Boha proudila skrze krk Bruna G. k davům tisíců lidí a také k lidem, kteří o pomoc prosili na dálku. Na otázku, proč je jeho krk tak silný BG. odpověděl : „Je to taková žláza a tak to musí být.“ Krk se zesiloval , když byly přítomnny tisíce lidí, Bruno pak byl šťastný.
Přátelé, kteří se zabývají učením BG. se přesvědčili, že to skutečně funguje na základě mnoha pomocí, uzdravení aj. zážitků. Někteří dostali také pomoc ohledně zaměstnání či partnera, pomoženo bylo i jejich rodinným příslušníkům – zdravotně i ve vzdělávání, ve volbě povolání apod. Vycházejí nám pravidelně sešity, kde jsou zapsány takovéto pomoci a uzdravení.
Každý den je však třeba se jednoduchým způsobem naladit na Léčivý Boží proud (Heilstrom). Tomuto se říká Einstellen = naštelovat se na příjem tak, jako rádio – B.G. zde působí jako zesilovač a transformátor Boží síly. Bruno G. řekl, že každý člověk by se měl 2krát denně, nejlépe ráno a večer naladit na Heilstrom( Léčivý proud), který tělu dává potřebnou energii a uzdravuje. Řekl, že tělo je jako baterie, která se vybíjí tím, co prožíváme, vybíjí se také nesprávným chováním a myšlením (například rozčilováním, špatnými a zlými myšlenkami, tím, co špatného děláme nebo říkáme). Řekl, že existují 2 prameny, ze kterých přicházejí myšlenky a na které se člověk ” napojuje.” Pramen od Boha- to je ten dobrý a správný pramen, ze kterého k nám proudí dobrá a uzdravující energie, dobře se nám pak daří, jsme šťastní a v našich životech panuje Boží pořádek, vnitřní klid, nemoci se nám vyhýbají nebo se náš zdravotní stav zlepšuje. Vedle toho však existuje pramen zla, je to satanská síla, na kterou se lidé většinou nevědomky napojují. Výsledkem je neklid, rozčílení, agresivita, zloba, závist, nenávist, špatné skutky a negativní myšlenky, které v člověku bují a končí nemocí, závislostí na návykových látkách nebo životními nezdary. Zlo působí skrytě a k jeho přenosu velmi napomáhají špatné televizní pořady, plné násilí a strachu, negativní informace ze strany tisku, souhrně řečeno – všechny negativní zprávy a výtvory lidí ( špatná hudba, negativní obrazy, pomluva, kritika… apod.) Zlo působí rozkladně, obírá člověka o sílu a vitalitu.
B.Gröning označil každou nemoc za zlo, neboť nepochází z Božího zdroje, ale z opačného pramene. Opakovaně radil lidem, jak se mají napojit na Boží léčivou sílu- na pramen dobra a lásky = na Heilstrom( jinak řečeno Pránu, Tchi). Je to zcela jednoduché a vhodné i pro malé děti. Léčí se i takové nemoci, které jsou označovány jako vrozené, nevyléčitelné či chronické. Sebe samotného Bruno G. označil jako stavitele mostu vedoucího k Bohu, působil jako zesilovač, pomocí něhož se můžeme napojit na stanici ” Bůh.”Uměl do sebe přijmout obrovské množství síly z kosmu. Tu mohl předávat dál a ona se pak ve formě vlnění šířila kolem celé Země. Tuto Boží sílu mohl Bruno G. předávat i na dálku, mohl a může dodnes Boží sílu předávat prosícím lidem. Věděl něco, co celá věda dodnes neví: Odkud přichází nemoc a a jak může být uzdravena. Bruno Gröning řekl: „Každá nemoc pochází od zla, je zlem a může být odstraněna pouze dobrem.”
Myšlenky jsou duchovní síly. Přijměte myšlenku: ” Chci být zdráv a pak se to může stát. Člověk je vyléčen a není pro to žádné vysvětlení. Lidé hovoří o zázraku, ale v duchovní oblasti je to přirozená věc. Pan Gröning dále říkal:” Když chcete být zdraví, tak Vám radím, abyste prosili Boha o pomoc, protože sami jste příliš slabí. Bůh je mocnější než zlo, než satanská síla. Přijměte znovu víru, že Bůh je největší lékař. Důvěřujte a věřte , pomáhá a léčí Boží síla sama.Tím jste vytvořili předpoklad, že můžete přijímat léčivou sílu.“ Bůh je vysílač léčivé síly a vysílá ji stále a všude. Člověk ji přijímá. Abyste mohli přijímat Heilstrom, proste Boha a prostřednictvím Bruna Gröninga máte přímé spojení k Bohu.“
Aby mohla léčivá síla vstoupit do těla, musí se napřed tělo vyčistit od negativní energie. Proto je nejdůležitější moment u Einstellen myšlenkové nebo vizuální odevzdání toho, co nás tížilo a trápilo. BG. řekl: „Dejte mi své nemoci, starosti a utrpení, jsem dosti silný a ponesu je za vás na svých ramenou.” Tím myslel, že mu máme v duchu (doporučuji zavřít oči pro větší koncentraci na své nitro) všechno zlé ODEVZDAT a věřit, že je to pryč. Můžeme si v duchu představit popelnici, do které to dáme nebo něco jiného – kontejner, kyblík, kufr, do kterého vše zlé zavřeme a odevzdáme Brunu G. Záleží pouze na naší představě – má být od srdce s plnou vírou v uzdravení. Také si můžete představit vysavač nebo sprchu….apod. Přitom máme uvolněně sedět a posadit se tak, abychom nekřížili ruce ani nohy ( zkřížení rukou nebo nohou by způsobilo energetický zkrat a léčivá síla by nemohla proniknout do těla) a ruce si máme dát volně na stehna, dlaněmi vzhůru – tak, aby léčivý proud mohl otevřenými dlaněmi vstoupit do těla a my jsme ho mohli přijmout …..Máme se úplně myšlenkově odpoutat od zla, nemoci a problémů –a myslet na něco pěkného –nejlépe na přírodu, protože příroda je Bůh. Máme věřit v zázrak uzdravení a sledovat své tělo, vše ostatní odložit stranou. Bruno G. často říkával lidem : „Měli jste nemoc. Teď se s prosbou připravte na přijetí Heilstromu a sledujte své tělo. Všechno, co teď ucítíte, už nemá s nemocí nic společného. Pokud ucítíte něco, co je někdy nepříjemné (např. bolest, apod.) patří to k uzdravování těla a je to vnitřní přeměna a čištění organismu.
Toto čištění těla, které musí být( nebo nemusí) má člověk vydržet, Bruno G. to nazval „Regelungen.“ Je to proces, při kterém máme pevně věřit v Boží působení a děkovat za to, že se blížíme k uzdravení. Někdy Regelungen trvají krátce, někdy déle, jindy nejsou vůbec – u každého člověka je to individuální, podle toho, jak moc byl organismus zanesen nečistotami ( např. chemickými léky apod.). Bruno G. lidem vysvětloval : ” Mísu ve které bylo zhnilé ovoce nestačí jen oprostit od zhnilého ovoce tím, že ho vyhodíme. Na stěnách mísy zůstaly stopy po hnilobě,
mísa se tedy musí ještě důkladně vyčistit a umýt. Teprve potom můžeme do mísy dát nové a zdravé ovoce.” Tak je to podobně v našem těle – po odevzdání nemoci a ostatního ” zla” Brunu Gröningovi se to i v těle musí vyčistit a člověk má zůstat v klidu a v pevné víře, že teď konečně nastává uzdravování , které vede k uzdravení.
B.G. vám nemůže nic vzít bez vašeho svolení- není zloděj, Vy sami mu to zlé musíte ” dát” a je jedno, jakým způsobem, jen je nutné věřit tomu, že to tak funguje. Myslete přitom na něco pěkného – např. na přírodu a ničím jiným se už nezabývejte , jen přijímejte Heilstrom. Nabírat tuto léčivou sílu můžete jak dlouho chcete, doporučuji alespoň pár minut- čím více a déle vydržíte, tím lépe se budete cítit. Je možno použít k zesílení příjmu Heilstromu duchovní hudbu – nejlépe přímo z Kruhu přátel BG. nebo klasické autory ( Mozart, Bach, Smetana,…atd. ), esoterická hudba, má většinou jiné vibrace, proto ji k einstellen nedoporučujeme.
Bruno Gröning řekl, že lidé se mají Einstellen (nalaďovat se) pravidelně – každý den nejméně 2 krát. Nejlépe ráno a večer v 9 a 21 hodin – tehdy je síla největší. Ale pokud zrovna nemůžete, protože pracujete apod., pak je možné naladit se kdykoliv. Léčivá síla od Boha je tu pořád a je všude kolem nás, jen k ní lidé ztratili spojení tím, jak žili, tím, že se od Boha odtrhli.
Na konci Einstellen člověk nemá děkovat Brunu G. , ale má děkovat Pánu Bohu, který tuto sílu dává a uzdravuje nás. Můžeme také poprosit za naše blízké a za pomoc pro ně- ale nejprve vždy musíme prosit za sílu pro sebe- to proto, abychom měli ochranu. Takže pravidlo je : Einstellen pro sebe( stačí i pár sekund) a teprve potom prosíme za pomoc pro potřebného člověka. Nemoc by mohla jinak na nás duchovně ” přeskočit” a my bychom ji mohli na sobě pocítit ve formě Regelungen.
Při Einstellen také můžeme poprosit za cokoliv z našeho osobního života- aby se to zdárně vyřešilo-pomoci mohou být tedy i v rodinných aj. vztazích, pracovních a finančních záležitostech, atd. Můžeme prosit za uzdravení zvířat i rostlin, což dokazuje , že se nejedná o sugesci nebo hypnózu.
Citlivější jedinci běžně pociťují při Einstellen teplo, zimu, mravenčení, pocit lehkosti nebo tíže, apod. Pokud však neucítíte napoprvé nic, věřte, že léčivá síla přesto proudí. Tělo se po čase stane vnímavější k energiím.
Bruno G. v době svého života na Zemi rozdával lidem své fotografie s přáním brzkého uzdravení. Rovněž také staniolové koule. Do těchto věcí vkládal uzdravující kosmickou energii, aby mohla být lidem nápomocna. Přes fotografii máme silné spojení s léčivou silou, ale pro nevěřícího člověka je to jen bezcenný kus papíru. Fotografie Bruna G. je léčivá a je jí třeba brát jako energetickou pomůcku, ne modlu. Pokud ve společenství poprosíte vedoucí společenství, můžete od něho obdržet malé nebo větší fotografie, které se přikládají na tělo, pokud to člověk potřebuje (při Regelung, které někdy doprovázejí bolesti, při poranění, atd.).
V Kruhu přátel Bruna G. je skupina 5 -6 000 lékařů, která se nazývá MWF (vědecko-lékařsko-odborná skupina ) a ta má za úkol uzdravení lidí zkoumat a prokazovat na veřejnosti. Díky tomu teď máme mnoho materiálů- knih a spisků o uzdraveních ( k dostání jsou na knižních stolech na přednáškách), také školicí dopisy, které Vám mohou zdarma co 3 měsíce chodit poštou, pokud se zaregistrujete mezi přátele Bruna Gröninga. Samozřejmě je to na svobodné vůli každého jednotlivce, ale není co ztratit ( možná tak nemoc:-)) a člověk může kdykoliv z Kruhu přátel B.G. vystoupit.
Celý Kruh přátel B.G. – všichni pomocníci děláme tuto práci na celém světě zdarma- po vzoru B.G. a každý z nás tím vyjadřuje svoji vděčnost za uzdravení a pomoci, kterých se nám dostalo. Scházíme se co 3 týdny-tak , jak to určil Bruno G. – řekl, že lidé by se měli věnovat společnému příjmu energie – s každým dalším člověkem je síla mnohonásobně větší.
Heilstrom je pro tělo duchovní potravou, která je důležitější než jídlo a pití. Každá přednáška je typická tím, že je zde duchovně připraveno “něco určitého ” pro každého člověka a člověk se postupně posouvá dál ve svém duchovním vývoji, posouvá se blíže k uzdravení, pokud ho neobdrží okamžitě. Člověk má uzdravení dosahovat svojí vírou a trpělivostí, pokorou a skromností, ne ho vyžadovat. Každé uzdravení je aktem Boží milosti. Každá přednáška je naplněna až do konce Heilstromem a u einstellen se jedná o přímé spojení k Bohu. Říkáme, že jsou to hodiny Bruna Gröninga, který duchovně tyto přednášky vede v naší škole života. Celý Kruh přátel B.G. dnes vede pan Diether Häusler- duchovně byl schválen jako vedoucí Kruhu přátel na celé Zemi. Je to syn paní Grete Häuslerové, která byla blízkou spolupracovnicí Bruna G., na jeho přednášku přišla jako těžce nemocná a odešla po této přednášce domů zdravá, osvobozená od 3 nevyléčitelných chorob. Předtím byla skeptička a nevěřící, po této zkušenosti se však obrátila a celý svůjživot zasvětila cestě a službě Bohu skrze Bruna G. Vybudovala Kruh přátel na celém světě – na všech kontinentech jsou nyní společenství a na mnoha místech se pořádají lékařské přednášky na toto téma. Pomoc a léčení duchovní cestou se rozšířilo na všechny kontinenty, jsou také indiánská a indická společenství B.G.
Paní Häuslerová neváhala jezdit až do konce svého pozemského života po celém světě, aby se to všude lidé dozvěděli. Svoji životní pouť ukončila ve věku 85 let a vedení Kruhu přátel B.G. se ujal její syn D. Häusler – byl duchovně vybrán.
Na hodinách BG. čteme zprávy o uzdraveních, z knih a projevů Bruna G., společně prosíme za lidi, kteří potřebují pomoc, za rodinné příslušníky a za další prosby srdce.
Přednášky fungují na dobrovolných fin. příspěvcích, ze kterých se hradí pronájem. Z těchto dobrovolných darů funguje Kruh přátel na celém světě -jsou z nich vydávány rovněž knihy a brožury.
Pokud máte zájem o toto učení, srdečně Vás zvu na přednášku. Doma se Einstellen podle návodu – najděte si klidné místo a uvolněte se, soustřeďte se na příjem Heilstromu, nenechte se rušit dalšími myšlenkami – vše odevzdejte Brunovi G., přijměte sílu a hlavně věřte ! Potom se už však dále nezabývejte tím, co jste odevzdali. Další nutný krok k uzdravení je změna našeho myšlení – myslet pozitivně !!!, nemoc je vyhozená v popelnici a už ke mně nepatří ….i když zrovna probíhají Regelungen, já pevně věřím, že se uzdravuji a děkuji za to – tak nějak podobně bychom měli myslet. 
Každý člověk zde má svobodnou vůli, zda má jít k lékaři nebo ne, zda má brát léky či nikoliv – to si musí rozhodnou každý sám.
Skeptikům BG. řekl : „ Nemusíte mi věřit, ale máte se o všem přesvědčit.“ Bruno G. nazval toto učení čistým učením Ježíše Krista, osvobozeným od dogmat a obřadností. Záleží zde na člověku samotném. Bruno G. , který nám zde podává pomocnou ruku si přál, abychom neděkovali za uzdravení jemu, nýbrž Pánu Bohu, neboť On je jediným lékařem lidstva.
www.bruno-groening.org/tsch
PS: Léčivá energie šla Brunovi přes krk a když mu to zakázali, šlo to do něho, místo k lidem. To, že Boží(sluneční) energie je tak silná, že by normálního člověka spálila okamžitě, to se můžete dočíst v knize Zasvěcení od paní Haich. My se neumíme napojit na přímou Boží energii, vždy to musí jít k člověku zeslabené. Bruno, jako transformátor Boží energie, vydržel roky (uměl mistrně ovládat tělo, ale mnohdy trpěl) a přitom pomohl tisícům lidí. To bylo jeho ovoce, podle kterého ho může hodný, dobrý, duchovní člověk poznat. A pokud ne, tak pak musíte nařknout samotného Ježíše Krista, který se choval a konal podobně.. S pozdravem D. Husková, vedoucí regionu Morava v Kruhu přátel Bruna Gröninga, v učení 23 let, obdarovaná mnohými pomocemi a uzdraveními u sebe, ve své rodině, u svých známých…mnozí lidé tu stále jsou díky učení B.G., jinak by už dávno nežili a byli odepsaní lékaři. Přeji Vám vám Boží vedení ve všem – hlavně v tom, abyste měla správné, dobré a pravdivé informace vždy a všude:-)

Ikona diskutujiciho Dana Husková 2021-12-14 18:00:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další možnosti se více dozvědět PRAVDU o učení B.Gröninga:
Film Fenomén Bruno Gröning
1. díl www.youtube.com/watch?v=6gfdXvE0lQg&t=524s
2. díl www.youtube.com/watch?v=Ysv1UHzCcSQ&t=6s
3. díl www.youtube.com/watch?v=GvYGhfVnIx8&t=1532s

Film Fenomén Uzdravení
1. díl www.youtube.com/watch?v=kZQMi2jir5w&t=14s
2. díl www.youtube.com/watch?v=UMA7GawdAjs&t=3729s
3. díl www.youtube.com/watch?v=8Z0vhW3Wbz8&t=4s

Pořady Jaroslava Duška Duše K:
5. ledna 2020 www.youtube.com/watch?v=ME4nt1pO5oE&t=28s
5. dubna 2021 https://youtu.be/3KQIVrc9RB8

Webové stránky: www.bruno-groening.org
FB stránky: Bruno Gröning CZ&SK

Ikona diskutujiciho Sin Le Noble 2021-12-14 19:34:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukám nové tapety, tak taky něco nakreslím. Nechte Bruna spát a Jaroslava Duška žít. Koukněte se každý nezkresleně na svůj život nebo se představte v roli druhého. Jste slavní, kamery, mikrofony na vás míří, lidé se vám do života s něčím pořád tlačí, roky běží. Potkáte rváče i sráče, zraňují nebo si pomáhají. Soudit někoho, po letech, že někomu věřil, pozval, mluvil, třeba ani neměl tolik informací, prostě a zkrátka, když přehraji váš život, určitě v něm nebylo ani škobrtnutí, nikdy jste nenaletěli přátelům ani systému, tóólik supermanů pohromadě. A paní co tapetuje Bruna nebo někdo jinej Osha, to je uctívání mrtvých a volání jejich jména, ztráta energie, napojení na mrtvý egregor a to není ok. Nevolejte jména jako spásu, modlu, jestli je tam poučení jak se stát soběstačným bez odevzdávání energie, postup, návod, tak ano. Energii nehltat, ale vysílat, sebe tím do vajíčka zabalit, zářit a z okolí přes ochranné vajíčko energii bezpečně získávat. Konec vysávání dej, dej postele, dej peníze, dej lásku, nový začátek-WO trochu jinak, já dávám a tím tvořím svůj dvoupatrový gauč.

Ikona diskutujiciho peace 2021-12-15 14:36:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A neznáte někdo tzv. Braca? Je prý pokračovatel po Brunovi a je z Chorvatska. Asi před necelými 10 roky(to jsem ještě nebyl tak obezřetný) jsme na něj jeli z Brna do Vídně, autobus byl zdarma, prý to platila nějaká bohatá rakušanka co ji vyléčil. Říkal jsem si aspoň se podívám do Vídně. Celou cestu autobusem nám paní „průvodkyně“ o Bracovi vyprávěla, pouštěla videa, bylo možno si koupit videokazety(no nebo spíš už možná CD :-D), fotky apod. které také měly léčit. Zastavili jsme u obrovského hotelu až někde za Vídní. Bylo tam i spoustu jiných autobusů a lidí. Braco prý léčil zdarma, ale bylo třeba i tak přispět na pronájem prostor, teď už nevím jestli 3 nebo 5 euro. Ale na to kolik tam přijelo lidí, tak si museli organizátoři s Bracem docela vydělat. Pak se čekalo až naši skupinku přijde řada. Už nevím kolik mohlo být ve skupince lidí, možná 50, možná víc? Pak nás odvedli do sálu, Braco tam nebyl. Nějaká rakouská paní anglicky a neměcky o něm povídala a ptala se lidí jaké mají zkušenosti, tak se tam někdo přihlásil a řekl co mu Braco pomohl, takto se „vyzpovídalo“ několik lidí. Pak hrála hudba a přišel samotný Braco. Několik minut na nás hleděl a pak zase šel pryč. Něco málo jsem možná cítil, ale spíš to bylo možná sugesce, přítelkyně říkala, že necítila vůbec nic. Pak jsme jeli bez jakékoliv zastávky ve Vídni zase do Brna.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-15 19:34:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím o něm. Po svých zkušenostech, a vzhledem k tomu co vím o Brunovi, mám obavu, že jde o stejný systém. Navrch huj, vespod pfuj.

Ikona diskutujiciho Jiří Zajac 2021-12-19 12:27:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Vlastní zkušenost

Ahoj Aluško,
posílám vlastní zkušenost se skupinou Bruna Gröninga v Brně. Před ca 15cti lety. Našel jsem si na internetu kde a kdy se scházejí. Pro brňáky poblíž Rohlíku. I když jsem měl vytisknutou mapu kde se setkávají i po několika obcházkách a okruzích místa jde měli sídlit jsem tu budovu nenašel. Tak jsem šel pryč. Cestou domů se staly dvě divné věci. Bohužel jsi pamatuju jen jednu. Když paní v tramvaji začala křičet Zastavte, zapomněla jsem venku dítě. Síla.
Ps. Vím že jsi vysazená na Reiki. Tehdy jsem byl už mistr v jedné větvi. A byl v kontaktu s jedním brněnským centrem zaměřeným na léčení a propojením s Boží energií původního křesťanství.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-19 13:17:58
Ikona diskutujiciho
sipka

To, že jsi to nemohl najít, bylo znamení, že tam nemáš chodit. Nějaký strážný anděl tě chránil… A paní křičící v tramvaji ti to potvrdila. Šel jsi špatně.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-24 10:55:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Spomínal Bruno že bude mať nejakého pokračovatela, ak nie Braco bude podľa mňa len podvodník ktorý sa priživuje na Brunovej sláve. Bude najskôr neškodný a išlo tam ,,len“ o to vybrať nejaké peniaze z návštevníkov ktorí sa prišli na Braca pozrieť a urobiť si ,,zadarmo“ výlet do Wiedne. Prečo nie, ak by to celé stálo nejakých 3 alebo 5 eur kto by nešiel, lepšie než zoo.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-24 13:00:49
Ikona diskutujiciho
sipka

… no čom som si prečítal trochu o tom Bracovi tak asi nejaké schopnosti má, inak by nebol tak slávny. Totiž to Bracove video kde posiela energiu z toho starého článku čo tu vyšiel, som mal stiahnuté v mobile a dlho som sa neodhodlal si ho pustiť, nejak som z toho nemal dobrý pocit až som si ho nakoniec pustil a nejak na mňa nezapôsobil. Tak naozaj neviem, či Braco nieje to isté ako Bruno. Ale pozeraním na jeho video hádam nič nehrozí, trochu energie by za zišlo, hlavne v tejto nie zrovna dobrej dobe a takto na Vianoce keď je i vonku pochmúrne.

Ikona diskutujiciho K. 2021-12-15 20:22:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Add Braco: Nemáte z Braca dobrý pocit? Před pár lety tu na něj vyšel pochvalný článek https://aluska.org/josip-grbavac-z-chorvatska-leci-pouhym-pohledem-muzete-si-to-zkusit-take-doporucuji/
Tak jsem trochu zmatená, proč je teď v jednom pytli s Brunem… díky za reakci

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-15 21:49:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Jop, to bylo před pár lety… tehdy jsem neznala co vím dnes.

Ikona diskutujiciho Jiří Zajac 2021-12-19 15:09:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlas.

Ikona diskutujiciho K. 2021-12-16 09:15:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Add Braco 2: Já jsem si na základě toho článku chtěla pustit jeho videa, ale nějak jsem nemohla, přišlo mi na něm něco hypnotického. Ale hypnotického ve smyslu, když Vás chce někdo zhypnotizovat s nějakým ne zcela bohulibým záměrem. Nedovedu do vysvětlit, prostě jsem tam cítila vespod něco lepkavého a nepustilo mě to k němu. Teď jsem si na něj opět vzpomněla díky komentáři peace. Nějak mě intuitivně odrazují všichni, kdo pořádají hromadné akce za účelem „rozdávání energie“ nebo „léčení“, ať už je to Braco nebo i „náš“ Tomáš Pfeiffer. Z Pfeiffera jsem měla pocit, že jde spíš o sběrače a přesměrovače energie. Ale nemám pro to žádné důkazy. Proč nenaučí lidi, jak se napojovat na zdroj sami a sami se léčit? Nepotřebujeme být závislí na nějakém spasiteli nebo zprostředkovateli, tím jemu (nebo bůhvíkomu) odevzdáváme moc nad sebou i energii, kterou bychom měli využít pro sebe. Děkuji za zajímavý článek, uvítala bych i nějaký širší rozbor, na jakých principech fungují tito shromažďovatelé lidí, bojovníků světla, bojovníků za to či ono

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-16 09:28:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo když si vzpomenu na Jana z boha, tak ten vlastně dělal to co dělal Gröning a Braco. A vypadal neškodně, ale za nějakých 12 let na něho vylezly šílené věci. Zneužívání, pedofilie, sexuální otrokyně, drogy… Osho byl taky podobnej parazit. Je možný, že se o Bracovi třeba za pár let dočteme co dělal v zákulisí a můžeme se hodně divit.

Ikona diskutujiciho peace 2021-12-16 12:05:46
Ikona diskutujiciho
sipka

No teď jsem se díval na ten článek od Alue před pár lety o Bracovi a četl komentáře a jsem trošku smutný že ho nikdo neprokoukl…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-16 12:09:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Jistě nic nevíme… je to jenom myšlenka. Ale teoreticky…

Ikona diskutujiciho peace 2021-12-16 12:28:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Já ho taky nechci nijak odsuzovat, na pohled vypadá „dobře“ – ve smyslu že by mohl být konstruktivní, ale i ty sama jsi říkala, že i ti temní se umí ukázat jako krásné bytosti. A hlavně přímo nám tam říkali, že je pokračovatel Bruna a i to zdůrazňovali. Mě spíš přijde, že na lidi vysílá něco podprahového tím svým pohledem..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-16 12:34:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu ho zkusit proklepnout, třeba něco vyhrabu.

Ikona diskutujiciho peace 2021-12-16 12:29:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Upřímně už se nemůžu dočkat až se dostaneme do zlatého věku, snad to bude brzo a snad tam bude už jen pravda a pokud to chápu dobře, tak tam už žádné temné bytosti nebudou, protože oni v podstatě teď hrají jen takovou roli, ale jinak jsou v podstatě taky konstruktivní, je to tak?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-16 12:34:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, hrají roli, aby mohl experiment vůbec proběhnout.

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2021-12-23 06:13:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aku, mě by zajímalo, jsi více moudřejší než já.
https://instagram.com/flat.earthcz?utm_medium=copy_link

Oddělení new age.
Jaký jsou Tvé názory. Zní to jako když my lidé jsme nic, nic nedokážeme, je to beznadejny…

Ikona diskutujiciho Zdenka 2021-12-23 17:29:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Společenství BG jsem navštěvovala. Neodsuzuji, byla to cesta, do doby než mi to začalo připadat divné a jako sekta. Bylo tam spoustu to musíš tak a tak. Dodnes to nevnímám o svobodě, ale o strachu lidí z nemocí a problémů, kterých se chtějí zbavit, aniž by se zajímali, proč se jim děje, co se jim děje a že jsou za své chyby a omyly odpovědni sami a musí najít toho všeho příčinu. Můj názor je, že jedni se něčeho zbavili a druzí to na sobě odnesli. Odešla jsem a dlouho jsem vnímala, jak kdyby napojení na něco, co mi nebylo příjemné. A jeho jedna fotka na mě vždy působila, jako by se na mě díval čert, protože jsme měli sedět před jeho fotkou. Ale jak říkám, byla to nějaká cesta.

Ikona diskutujiciho Neli 2021-12-23 21:03:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každá bytost má svou temnou stranu duše a když si ji neřeší, tak jí to dříve či později přeroste přes hlavu. To se stalo i Brunovi, v podstatě ho zlikvidovali jeho temní dvojníci. Co se týče té jeho „léčby“, vůbec neřešil Příčiny zdravotních problémů. Takže se stalo především to, že zdravotní potíže, které sňal ze svých klientů, se po určité době přehrály na jejich potomky. Případně sami klienti, kteří si to nechali ze sebe takhle jednoduše sejmout, aniž by přitom museli vyvinout vlastní úsilí a dobrat se pravé příčiny svých nemocí, se tu teď musí rodit znovu a jsou nuceni pořádně zabrat, jsou nuceni bojovat a překonávat překážky. Bruno patří pod správu Království Smrti, takže si svou prací ještě navíc znepřátelil poctivé smrťáky, kteří se snaží vyřazovat z běhu života vše špatné a přežilé, co je jak bezedná beroucí jáma, v které všechno mizí bez funusu. To se tedy Bruno fakt hodně nadře, než si to dá všecko pořádně do kupy:-)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-23 21:36:32
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 https://www.youtube.com/watch?v=S_pXJZVc3oU

Ikona diskutujiciho Sebastian 2021-12-23 23:27:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi ma prekvapila tak ziva diskusia k tomuto clanku.
Alue ma tiez prekvapila, je narocne vidiet jasne veci v dazdi manipulacie a klamstiev.
Osoba o ktorej clanok je, potrebuje uz len ticho a svoj prestor.
Energiu a cas by sme mali teraz venovat jedinej osobe – sami sebe.
Minimalne aspon sa o seba zacat zaujimat.
Boha ma kazdy z nas v sebe, je zbytocne hladat vo vonkajsom svete, tam su hlavne sposoby ako sa stratit. Jasny priklad su odpovede niektorych diskutujucich.
Bud Sila s nami!

Ikona diskutujiciho roman 2021-12-25 00:37:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, o BG jsem se doslechl asi tak 2-3 roky dozadu. Vůbec mě to k němu „nepustilo“, ani knížky, nebo nějaké videa. Netlačil jsem a toto mě vůbec nepřekvapuje.
Mám osobní zkušenost s jiným, podobným, celkem rozšířeným systémem nejen v ČR, ale je celkem „rozlezlý všude“. jedná se o systém Access Bars. Ti, kdo praktikují tento silný systém, vůbec netuší,s čím si zahrávají. Tajně a skrytě, tento systém vytváří propojení mezi „terapeutem“ a klientem. To propojení má označení „Smyčka černého mága“. Jedna lektorka tohoto systému jich měla na závěr hledání přes 30.000. Až na pár vyjímek, vše bylo spojené s prací s touto technikou. Přitom, když ji bylo vysvětleno, co to smyčka ČM, tak její reakce byla – Nic takového nemám. Toto trvalo do okamžiku, než dostala za úkol hledat i ukryté smyčky ČM. Ukryté před načtením a nalezením. V tom okamžiku zalapala po dechu a nevěřícně hlásila tisícové počty. Po odkrytí dalších vrstev, se dostala ke konečnému počtu, něco přes 30.000. Tím zjistila, že tento systém je velmi nebezpečný, jak pro „terapeuty a učitele“, tak pro klienty a žáky.
V rámci dalších kontrol, jsme našly další, velmi destruktivní dopady této techniky a to primárně na „terapeuty“. To je, ale na delší článek.
Pro tuto osobu to dopadlo dobře. Vše, co se podařilo najít se zrušilo, opravilo. Jak jen to šlo. Ne vše, se vždy může opravit.
Jen nevím, jak to je u ní nyní. Uvedený systém, nebo spíš jeho postupy používá i nyní. Sice si „založila“ nový, s novým názvem, ale stejnými (velmi podobnými) postupy.
Prostě, tato technika nectí Vesmírný řád, principy magie, Božská pravidla – vše v konstruktivním podání. Názvu by se dalo vymyslet asi více, ale snad to takto stačí.
Jen pro upřesnění, ceny těchto seminářů se pohybují od 13.000 Kč za základní kurz, až po cca 150.000 Kč za kurz, kde se učí pracovat s entitami. Přitom vůbec neřeší, jestli jsou tyto entity v soulad s Vesmírným řádem (konstruktivní), nebo jsou destruktivní. Hlavně, když ty entity splní úkol, který se jim zadá. Hlavní je výsledek, že? Cena, cesta a konečný dopad, asi není důležitý.
Co mě hodně „zaujalo“ v tomto systému, byla technika, která na dotyčnou osobu vysílá smrtící proces, energii.
Připouštím, že k tomuto systému nemám úplně přesné informace. Neměl jsem důvod, chuť, nutkání, se do tohoto systému ponořit více, hlavně jsem nechtěl platit sta tisíce za x kurzů. Přesto, z toho co jsem zjistil, je pro mě tento systém nepřijatelný. Je nebezpečný v konečném a skrytém finále, jak „terapeutovi“, tak klientu.
To je asi tak vše.
Co s tím každý čtenář udělá, je pouze na něm.

Ikona diskutujiciho zensho 2021-12-25 04:07:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, co jsi napsala o oshovi je Tvůj názor.

Osho dosáhnul osvícení a neznám nikoho jiného, kdo by dokázal předávat, tak rozsáhlé vědomosti na tak obsáhlé témata, jako osho. Osho mluvil vždy přesně k věci. Uměl předat pravdu a jeho energie byly a jsou zcela čisté. Nikdy nikoho nikam nezaváděl, naopak, vždy zdůrazňoval jít vlastní cestou a to cestou do svého nitra. Osho měl dar řeči, ale taky dar bytí. On je bytí a to lze pouze, když se ego zcela odstraní a když se mysl zcela rozpustí a to se projevilo přes osha a to ve své plné kráse existence, která vyplnila prostor, když se jeho energie sjednotila s energii existence.

Já měl to štěstí být posledních 14 let u pana eduarda tomáše a míly tomášové. Oba dosáhli osvícení. Osho mě tehdy nezajímal a i když mi byly nabízené jeho knihy, s láskou jsem je odmítnul. Měl jsem dva mistry přímo před nosem, tak jsem neviděl důvod studovat nějaké knihy od osha. Pak se stalo, že jsem se dostal do Indie a světě div se, přímo do ašrámu osha v Puně. Vůbec jsem tam nechtěl! Co jsem zažil, když jsem měl to štěstí být pár metrů, centimetrů u pana eduarda tomáše a bylo to mnoho krát – šlo o nepopsatelné energie, za které je každý jedinec rád, pokud je prožije, tak ty samé energie jsem zažíval první tři dny v osho ašrámu a tehdy jsem netušil odkud se berou a proč. Opravdu jsem byl někde, kde jsem nechtěl být, ale vše se změnilo. Byl jsem tam tři měsíce a pak za nějakou dobu dalších šest měsíců a kdyby to šlo určitě bych tam byl i více krát.

Osho je pro mě jedinec, jako já, Ty, nebo kdokoliv jiný, ale on dosáhl toho, co se popisuje slovem osvícení a to je prostě fakt. Četl jsem od něho mnoho knih a poslouchal jsem tisíce hodin jeho proslovů a nenarazil jsem na nic, co by bylo špatně, co by nerezonovalo s tím, jak to cítím, vnímám. Osha nepotřebuje, aby ho někdo obhajoval, aby ho někdo “bránil”. Osho určitě nebyl a není spojen s ničím takovým, jak jsi to popsala v článku a i v komentářích. V tom se mýlíš a to pořádně, ale Ty máš na to svůj názor a ten Ti opravdu nechci brát. Ty víš nejlépe, co chceš napsat a co si chceš o oshovi myslet a já vím, cítím a vnímám pravý opak a tak to u lidí je, dokud sami nedosáhnou osvícení. Pak je vše krystalicky čisté a jasné. Osho je pro mě krystalicky čistá energie, pro Tebe ne. Nic se neděje, ale měl jsem to zde asi napsat.

Lidé, kteří za Tebou chodí mají své problémy a je velmi jednoduché tyto své problémy hodit na osha, protože ho čtou, nebo poslouchají. To chápu, ale že se v tom utěšuješ i Ty, to už nechápu a ani to není třeba pochopit. Osha miluji, jako jedince, který ukázal možnost ostatním, že dosáhnout osvícení je pro každého a že to není “jen pro jediného božího syna”, což si zblblý náboženský dav do dnes myslí.

Že měl kolem sebe ozbrojenou ochranu? Ano. Poznal jsem pár z nich a osho o tom taky jasně mluvil. Řekl, že ví, že ho chtějí zabít a že chápe, že ho jeho nejbližší chtějí ochránit. On jim to nezakazoval, ale taky jim to nepřikazoval. Mimochodem to, o co se dnes snaží lidstvo, on popisoval v sedmdesátých letech a později. On byl proti všem politikům a proti celému systému a proto založil vlastní město, aby jasně ukázal, jak se to má udělat. Měl zákaz vstupu do 21 zemích světa a to proto, že jasně popisoval to, čemu dnes říkáme cabala, deep state a podobně. On o tom jasně a veřejně mluvil a proto ho otrávili a dnes ho pomlouváte? Hm, nic o něm fakt nevíte. Ano, měl 95 rolsů a smál se, že nepotřebuje ani jednoho, ale že jeho lidé chtějí, aby měl jeden Rolls-Royce na každý den – šlo o recesy, aby ukázal, jak je to znytečné, ale dav se toho dnes chytá, což je ukázka, jak je dav mimo. Ženy? Ach, miloval ženy! Kdo mu to má za zlé? Kdo ho za to chce pošpinit? To už i láska mezi mužem a ženou je trestný, nebo temný čin? Takto bych mohl pokračovat a vyvracet domněnky malých človíčků, ale i tito dnes malí, budou zítra mistři a tak to má být …..

Ikona diskutujiciho ivana 2021-12-25 10:54:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tady spousta komentářů a já přiznávám, že jsem je ani všecky nečetla. Někteří si léčení pochvalují, někteří říkají že je to nějaká sugesce a černá magie. Taky mně byl doporučen, ale já si nemůžu pomoct, na Brunovu fotografii se jenom podívám a je mi z toho zle. Takže od Bruna raději dál. Nic o něm nečtu ani nezjišťuju. A to se necítím probuzená a duchovně vyspělá, vím, že jsem „dřevo“, ale na tenhle pocit dám.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-25 13:21:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je vidieť že sa to tu delí na tri skupiny.

Prvá skupina obľubuje takmer všetkých ,,guruov“. Osho, Bruno, Chobot, Teal Swan alebo samozvaný Ježíš ze Sibiře, všetci sú fajn.

Druhá skupina je vyberavejšia, Osho áno ale Bruno už nie, prípadne naopak.

A tretia skupina to sú staré duše, ktoré už vedia že žiadneho guru-boha nepotrebujú.

Ikona diskutujiciho zensho 2021-12-25 15:14:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo “už ví”, ten žádné skupiny nevidí. Mozek vidí to, co chce vidět.

Je zde na zemi obrovský dav spících a sem tam se najde někdo, kdo procitne, kdo se probudí.

Proč si spící myslí, že dát svou úctu těmto pár probuzeným je hned něco, co tzv staré duše nedělají? Naopak, jak píšeš staré duše to dokáže vycítit a je šťastná, že se další probudil a ze srdce mu to přeje a dál se noří do svého nitra, aby se zabavil ega – mysli a aby se znovu navrátil do zdroje, ale tentokrát zcela vědomě.

Projevit úctu někomu, kdo dosáhl osvícení není slabost, naopak. Kdo toto nevidí, nebudete to tím, že pýcha má navrh? Každý je zde sám za sebe. Každý se musí probudit sám, nikdo to za něho neudělá, ale jsem pro úctu, poděkování probuzeným, pokud mám to štěstí, že někoho takového potkám na své pouti.

Většina tyto jedince ani nepotká, jen o nich čte, proto ani netuší, že je to dar existence, potkat probuzeného jedince.

Není to slepá víra v někoho, ale to se nedá vysvětlit někomu, kdo nikdy nepotkal někoho kdo dokončil svůj duchovní růst na této zemi. Ten “konec” je práh začátku nikdy nekončící existence …

Víra je pro slepce! Moudrost nemá s vírou nic společného. Buď vím, nebo pouze věřím, když ale vím, kde by bylo místo pro víru?

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2021-12-26 10:56:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Tehda jedna paní, ta je z Liberce, umí na dálku léčit. Ona hned věděla, že jsem měla plysovyho medvěda. Dokonce mi řekla, ať ji něco načmárám na papír. Tak jsem čmárala. Normálně z čmaranic četla. Četla, že jsem v té době, jak jsem byla v pubertě a měla jsem malýho bratránka, tak jsem na něj zarlila.

Mám nejlepšího kamaráda, ten se seznámil s jedním klukem, který věří kobře. Od té doby můj kamarád začal verit na tohodle chlapa a chobota. Já nemám ráda guru, ti kteří léčí, když mají kolem sebe 30 lidí. Jako mám ráda léčitele, kteří opravdu poradí, poví, z čeho je ten daný člověk nemocný. Jak by měl na sobě pracovat. Líbí se mi meditace od pana Zelenky, každý je může dělat individuálně, prostě, kdy chce. Ani já nejsem vůdčí typ, neumím vést lidi.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-26 16:59:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Obávam sa že Cobra je nebezpečný – minimálně je to nebezpečný druh hada 🙂 A energetickí upíri si radi dávajú názvy -nicky dravých zvierat/šeliem. Raz som čítal kúsok nejakého jeho článku a zdal sa rozumný ale je viac ako možné že tam primiešava nezmysly a keď to pôsobí rozumne, tak ľudia to zhltnú aj s tými primiešanými dezinformáciami – to je nebezpečný spôsob dezinformovania ľudí. Zbytočné cobru čítať.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-26 17:08:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Cobra dělá pro temnou stranu, kšeftuje s čintanami a když se dozvěděl, že jsem ho rozkryla, tak byl dost nas… 😀

Ikona diskutujiciho Radka Boubínová 2021-12-25 19:23:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,
podívejte se na všechny díly dokumentu Bruna Groninga, jsou volně na YT, máte v článku spoustu nepřesností. Bruno nechával přes sebe působit Boha, proto říkal, že neléčí on, ale TO. Také příčina smrti je jiná. Zdá se, že jste ve spoustě věcí mimo.Ani není potřeba se napojovat přes Bruna, jak víme, jde napojit se přímo na Boha přes sebe.Pokud kouknete na dokument, jeho život se hodně shoduje s životem Ježíše Krista.Taky za léčení nebral peníze, celej život byl ten „ďábel „chudý..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-25 19:59:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, léčili za něho démoni. Zřejmě jste článek nečetla, nebo jste zkrátka nepochopila to, co je tam napsané. A nedivím se, jestli věříte na ježíše. Doporučuji vám přečíst si články o Ježíši, je jich tady několik.

Ikona diskutujiciho armag 2021-12-26 18:32:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Neléčili za něj démoni.
On jen dokázal mistrně manipulovat se životní energií.
Ten krk měl z toho, že ty proudy energie kolem něj byly extrémně velké.

Poslechl a přečetl jsem si materiály s jeho učením a nevidím tam nic o tom, že by pracoval s démony. Naopak radí lidem, aby dali přednost dobru před zlem.

Ikona diskutujiciho Bates 2022-01-26 19:28:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento Panko hovori ze 100% Reinkarnaciou B. G. https://www.geistheiler-sananda.net/bruno-groening/

Ikona diskutujiciho Nina 2022-02-08 15:06:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, a co si myslíš o léčení světlem co propaguje Barbara Brenann?Napsala knihy Ruce světla, zjevení světla. Je to jako práce s energiemi co dělá Donna Eden…..řadíš to taky k něčemu podobnému reiki nebo to je konečně něco co nekamufluje práci za temnou stranu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-08 15:18:39
Ikona diskutujiciho
sipka

tu knihu jsem nečetla

Ikona diskutujiciho Pipi 2022-09-28 13:39:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jsem debil a chci aby to každý věděl

Ikona diskutujiciho Erik Konečný 2023-02-28 06:50:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue a čtenáři.Názory jsou věc jedna a jasnovidná fakta,zachycená automatickou kresbou vysoce vyspělé jasnovidky,věc druhá.Paní Brzobohatá nakreslila Bruna jako obklopeného několika bytostmi z nichž jedna je archanděl a druhá Kristus – napojení na sv.grál.Temné síly sice dokáží kamuflovat,ale sotva způsobit doživotní uzdravení.Zato házení bláta na Bruna se karmickým následkům sotva vyhne!,tak bacha.
Samozřejmě konkrétní seance jsou o konkrétních zůčastněných,přičemž vzniklý koktejl mohl být heilstromem z 10 procent a další vliv aur zůčastněných a jejich kámošů přitahovaných napojeními jejich…https://www.agapebrno.cz/getattachment/992f0eb4-c91f-4bd0-976d-02ec1c9fb644/Bruno-Groning.aspx

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-28 12:27:07
Ikona diskutujiciho
sipka

doporučuji přečíst následující materiály:

https://aluska.org/jezis-nikdy-neexistoval-modlite-se-k-satanovi/

https://aluska.org/pravda-o-jezisi-zidovsko-krestanskem-bohu-a-proc-nema-byt-zaklad-evropy-postaven-na-krestanske-ideologii/

https://aluska.org/kdo-je-doopravy-jezis-kristus-lidstvo-nevi-k-cemu-se-modli-1-dil/

https://aluska.org/odhaleni-spousteci-zaklinadla-pod-nazvem-jezis-kristus-a-archandele-doporucuji/

Ikona diskutujiciho Tom 2023-08-16 10:01:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukám samá ezoterika tady…kdybyste si alespoň trochu něco zjistili než něco takového vypustíte do světa, bylo by na světě tak krásně.

Ikona diskutujiciho Lucie 2024-04-20 12:55:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přihlásila jsem se na kurz v rámci TČM, kde náš lektor „jede“ v Brunovi. Dříve jsem lektora vnímala jako veselého člověka, který má zájem o lidi a sám o sebe. Jeho dovednosti jsou vysoké, pracuje s energiemi v rámci TČM, ale on jako osoba je jako prázdná nádoba. Má úplně prázdné oči, nelze to popsat. Všechno každý den odevzdává Brunovi, vše co nechce, respektive s čím nechce mít problem. Zcela zpustl jako člověk, nechápu tu. Je bez zájmu o sebe a okolí. Jen setrvačník bývalé slávy se ještě nedotočil. Navíc! Máme v učebně fotku Bruna a mě je z něj fyzicky blbě. Opravdu nepříjemný pocit, na který vím, že si mám dát pozor. Aniž bych znala nějaký oficiální obřady osobní ochrany, koneckonců si myslím, že se stačí rozhodnout, že on si prostě „nesosne“, což jsem teda ještě doplnila verbálně, že ani kapku a zamávala prostředníčkem. Velmi mě to ale utvrdilo v tom, že s žádnou energií ve smyslu přijímám nebo vydávám pracovat nechci. Prostě to tak nemá byt. Nechci se na nikoho napojovat žádným směrem, vůbec. Moje energie je moje a tam ji nechám obíhat.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek