Je vaše duše unavená? Důvody a návod, jak to napravit

15.12.2021 v Psychologie 2

Všichni máme v životě období, kdy se cítíme skleslí a chybí nám inspirace. Kdy se cítíme chronicky unavení a zoufale potřebujeme odpočinek. Pokud to však přetrvává, může to být znamení, že je vaše duše unavená… I když každou noc spíte doporučených 8 hodin, stejně se každé ráno probouzíte s pocitem mála energie a jste bez chuti začít nový den.Když je vaše duše unavená, je to často znamení, že žijete v nesouladu se svým záměrem. Energie vaší duše proudí uvnitř vás, a když ztratíte spojení s tímto proudem, může vaše energie slábnout. Téměř jako by ten vnitřní plamen uvnitř vás začal skomírat. Většina z nás pocitově pozná, kdy je naše duše unavená, podle toho, jak se každý den cítíme.

Jde to zjistit i malým testem: Třete si chvíli rychle ruce o sebe, aby se mezi nimi vytvořil elektrický náboj. Po 30 vteřinách tření, od sebe ruce pomalu oddělte.
Cítíte, že z vašich rukou vychází teplo, nebo silné bzučení? Oddělujte ruce od sebe stále dál a dál, dokud mezi nimi neucítíte energii.
Pokud necítíte žádnou energii, nebo pokud se vaše ruce zastaví dříve, než se dostanou přibližně na šířku ramen, může to znamenat, že vaše energie je vyčerpaná a vaše duše je unavená.

Mezi deset hlavních věcí, které mohou způsobit, že se vaše duše cítí unavená, patří:
Nebýt věrný sám sobě
Říkání ano, i když ve skutečnosti myslíte ne
Dělání něčeho, co nenaplňuje váš cíl.
Zapojování se do malicherných hádek nebo pomluv
Zdržování se ve společnosti toxických lidí, partnerů nebo přátel
Destruktivní prohlášení sám proti sobě
Lpění na minulosti
Obklopování se nepořádkem
Cítit nedostatek
Nedostatek sebelásky

Všechny tyto věci se mohou podepsat na vaší duši a způsobit, že se nebudete cítit v souladu se svým životem a vyšším záměrem. Když je vaše duše unavená delší dobu, může se to projevit také jako deprese, nedostatek motivace, ztráta psychických darů nebo intuice a může to dokonce plodit návykové nebo obsedantní chování.
Pokud se vaše duše cítí unavená, je velmi důležité provést nějaké změny. Prvním krokem je identifikovat příčinu problému. Jakmile se vám podaří identifikovat příčinu, můžete provést změny, které ji budou řešit.

Zde je několik nápadů, které vám pomohou napravit unavenou duši:
Dobijte si energii pomocí krystalů
Vyčistěte si auru
Proveďte duchovní očistu
Meditujte
Buďte kreativní
Dělejte něco, co vám dělá dobře
Říkejte o sobě konstruktivní afirmace
Buďte k sobě láskyplní.

Když je vaše duše unavená, může být obtížné získat energii, abyste se vymanili z ponuré nálady a dostali se k uzdravení, ale jakmile tento proces zahájíte, budete překvapeni, jak rychle a snadno se vaše duše zregeneruje. Vaše duše je velmi silná a neexistuje nic, co by nezvládla, i když je trochu unavená.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Diana 2021-12-15 06:14:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek si okamžitě ukládám do oblíbených záložek. Je mi jasné, že ho nečtu naposled.

Ikona diskutujiciho Ondra 2021-12-15 18:31:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji ❤️

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek